Jump to content

Singles (Mega)


Dem
 Κοινοποίηση

Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles  

323 members have voted

  1. 1. Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles

    • Λίλα
      81
    • Ράνια
      91
    • Κατερίνα
      8
    • Φώτης
      42
    • Περιστερόπουλος
      89
    • Billy
      12


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Singles του χρονου??????

Χαιρομαι πααααρα πολυ ηταν η αγαπημενη μου σειρα....

Το cast τελειο μακαρι να παιζουν οι ιδιοι....

Μαρία Σολώμου να παίζει και όλα τα άλλα τα βρίσκουμε!!! :love: :love: :love:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Είδα σήμερα το τρέιλερ στο mega!

Είναι λοιπόν γεγονός ότι θα ξαναρχίσει η σειρά:up:

Αυτό που δε μου άρεσε είναι ότι δε θα παίζει η Παναγιώτα Βλαντή (η Μάρω)!:love: :p

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

eida kai egw to treiler!ante na arxisei giati moy arese poli!
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε πότε ξεκινάει;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

A ρε Σολωμου..!!! θα μας αναψεις φωτιες παλι..!!!!!ευτυχως που δεν παιζει η Βλαντη...αντιπαθητικη...
IPHONE 4 The Ultimate
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι σε σχέση με το πρώτο θα μου αρέσει περισσότερο :)

Άντε να ξεκινήσει...

 

Kαι 'γω έτσι πιστεύω. Ότι θα μου αρέσει περισσότερο απ' το πρώτο. Το πρώτο δε με είχε εντυπωσιάσει. Ενώ το δεύτερο, απ' το τρέιλερ και μόνο φαίνεται πολύ καλύτερο και πολλά υποσχόμενο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 1 ΣΕΙΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΟΙ ΗΘΟΠΟΙΟΙ.ΟΠΩΣ ΣΟΛΩΜΟΥ,ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΛΟΦΟΝΙΚΕΣ ΑΤΑΚΕΣ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΛΙΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ.""ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΛΑ..Α ΜΕ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ?.......ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ""!!!!!!!!ΠΡΟΠΕΡΣΙΝΗ ΑΤΑΚΑ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΚΑΛΕΣ.ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΤΟΥ Β' ΚΥΚΛΟΥ.:D
Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν ωραίο αν είχαν τους ίδιους ηθοποιούς. Τώρα δεν με τραβάει και πολύ...

 

Αλλά θα το δω μόνο και μόνο για τη σύγκριση με τον πρώτο κύκλο....

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι πιστευω πως θα κανει τη διαφορα.Θα ειναι η σειρα που θα ξεχωρισει και -προσωπικα- πιστευω θα ειναι καλυτερη απο το ΠαραΠεντε.Ηδη η πρωτη ηταν απο τις καλυτερες κωμικες σειρες που εχω δει και τουλαχιστον σε χιουμορ,το ΠαραΠεντε απηχε ετη φωτος...

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι πιστευω πως θα κανει τη διαφορα.Θα ειναι η σειρα που θα ξεχωρισει και -προσωπικα- πιστευω θα ειναι καλυτερη απο το ΠαραΠεντε.Ηδη η πρωτη ηταν απο τις καλυτερες κωμικες σειρες που εχω δει και τουλαχιστον σε χιουμορ,το ΠαραΠεντε απηχε ετη φωτος...

 

 

Χιούμορ; Εμένα δεν μου άρεσε καθόλου το χιούμορ της σειράς.

 

Άσε που ακόμα και οι συζητήσεις που κάναν μεταξύ τους ήταν σαν να έδιναν αναφορά σε ψυχολόγο. Έτσι μιλάμε στην παρέα μας;;;;;:ninja:

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Χιούμορ; Εμένα δεν μου άρεσε καθόλου το χιούμορ της σειράς.

 

Άσε που ακόμα και οι συζητήσεις που κάναν μεταξύ τους ήταν σαν να έδιναν αναφορά σε ψυχολόγο. Έτσι μιλάμε στην παρέα μας;;;;;:ninja:

Αν αφαιρέσεις την αυτονόητη υπερβολή που υπάρχει σε όλες τις σειρές, στη δική μου παρέα έτσι μιλάμε.

Link to comment
Share on other sites

Eνω οι σπαστικες μεχρι αηδιας και προβλεψιμες ατακες της Θεοπουλας για την "κοντη" ειναι καλυτερο χιουμορ.Ή απο καποιο σημειο και επειτα που οι ατακες της Νταλιας συναγωνιζονταν επαξια τις αθλιες ατακες στυλ Σεφερλη.Δε λεω,πολυ καλη σειρα με εξυπνο και καλο γελιο το ΠαραΠεντε μεχρι το 12 επεισοδιο.Απο κει και περα,προσωπικα,δεν βλεποταν...

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, δεν σου είπα ότι το Παρα5 δεν είχε στιγμές που ήξερες ποια θα είναι η επόμενη ατάκα. Μιλαώ όμως για το σύνολο.

 

Στο σύνολό του λοιπό το Παρα5 είχε πολύ καλό και υγιές χιούμορ (χωρίς σεξιστικά αστεία κάτι που έχω αρχίσει να βαριέμαι πλέον στις σειρές), ενώ το S1ngles μου θύμιζε κακή αντιγραφή από ξένες σειρές και ανεξάρτητο κινηματογράφο. (το χιούμορ πάντα)

 

@ kostas@sl45i : Δεν θυμάμαι αν είδα έστω κι ένα επ. που να συζητούσαν σαν νορμάλ άνθρωποι. Κι εντάξει ο Αρθούρος και η Ράνια ήταν χαρακτήρες που είχαν μια Α γνώση, οπότε τους ψιλοδικαιολογώ να μιλάνε έτσι (αν και με καθηγητές μου όποτε μιλούσα εκτός μαθήματος, ήταν πολύ χαλαροί και όχι σαν να ανέλυαν βιβλίο του Φροϋντ) Αλλα όλοι οι υπόλοιποι που κάθονταν όλη μέρα και δεν κάναν τίποτε άλλο, πως δικαιολογούνται;;

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Μην συγκρίνουμε το παρά 5 με το singles.Το παρά 5 είναι κλάσεις ανώτερο από το singles.Εμένα τουλάχιστον το singles δεν με είχε τραβήξει την πρώτη φορά και από το trailer του δεύτερου δεν είδα κάτι διαφορετικό.
Link to comment
Share on other sites

Μην συγκρίνουμε το παρά 5 με το singles.Το παρά 5 είναι κλάσεις ανώτερο από το singles.Εμένα τουλάχιστον το singles δεν με είχε τραβήξει την πρώτη φορά και από το trailer του δεύτερου δεν είδα κάτι διαφορετικό.

 

Αυτά είναι προσωπικές απόψεις του καθενός. Δεν μπορούμε να συνεχίσουμε στο ίδιο μοτίβο γιατί δεν πρόκειται να βγάλουμε άκρη. Μπορεί και για μένα το Singles και το εκάστοτε Singles να είναι κλάσεις ανώτερο από το Παρά 5 και το κάθε Παρά 5, αλλά με το να θάβουμε/αποθεώνουμε την μία ή την άλλη σειρά δεν καταλήγουμε πουθένα.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

@ kostas@sl45i : Δεν θυμάμαι αν είδα έστω κι ένα επ. που να συζητούσαν σαν νορμάλ άνθρωποι. Κι εντάξει ο Αρθούρος και η Ράνια ήταν χαρακτήρες που είχαν μια Α γνώση, οπότε τους ψιλοδικαιολογώ να μιλάνε έτσι (αν και με καθηγητές μου όποτε μιλούσα εκτός μαθήματος, ήταν πολύ χαλαροί και όχι σαν να ανέλυαν βιβλίο του Φροϋντ) Αλλα όλοι οι υπόλοιποι που κάθονταν όλη μέρα και δεν κάναν τίποτε άλλο, πως δικαιολογούνται;;

 

Αυτό το βλέπεις και στις ξένες teen series για παράδειγμα. 16χρονα που μιλάνε με πολύ σοφιστικέ ύφος και ξέρουν πολλά κοκ. :lol:

 

Στο θέμα τώρα. εγώ θα του δώσω μια ευκαιρία και ελπίζω να αποδειχθεί καλό. Τώρα αν θα έχω το χρόνο για να βλέπω και αλλη μια σειρά δε νομίζω αλλα εντάξει :p

Link to comment
Share on other sites

Από ότι είδα το πρώτο επεισόδιο ξεκινά την Τετάρτη 4/10 και ώρα 22:00.

http://www.megatv.com/programma/default.asp?PDay=4&nextmonth=

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

poli swsta ante kai perimenoume

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

Κορυφαιο το πρωτο επεισοδιο, μου αρεσε παρα πολυ και περισσοτερο απο τον πρωτο κυκλο!! ;) :D

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Κορυφαιο το πρωτο επεισοδιο, μου αρεσε παρα πολυ και περισσοτερο απο τον πρωτο κυκλο!! ;) :D

Τέλειο ήταν! :up: :up: :up:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...