Jump to content

[OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παντως δεν νομιζω οταν ανοιξουν οι παραγγελειες να υπαρχει αμεσα αποστολη στην ελλαδα,εδω παραγγελειες που εγιναν 8 αυγουστου εχουν παραλαβει 25 σεπτ.κ η δικη μου ακομη στο pending ηταν κ το ακυρωσα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 823
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και πολύ κακώς την ακύρωσες γιατί άρχισαν να γίνονται όλες shipping πολύ νωρίτερα.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

έγινε processing και μένα, άλλαξε η ημερομηνία αναχώρησης αλλά η ημερομηνία παράδοσης πήγε μια μέρα νωρίτερα.άντε να δούμε.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

ε κοίτα εγώ το ήξερα αφού μόνο μέσω γερμανίας μπορούσα να παραγγείλω.αλλά οκ τώρα έχω κινητό αφού μου φτιάξανε το g3 οπότε δεν με πειράζει.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,παλι καλα που οι αρχικες ημερομηνιες τελικα δεν επαληθευτηκαν.Η συσκευη αναχωρησε το απογευμα απο Πολωνια,με αγνωστο προορισμο ακομα.Παντως αν υπολογισω οτι το αρχικο dispatch ηταν για 20/9 και η παραλαβη για τις 26,σε καλο δρομο ειναι!
Oneplus One to rule them all!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,παλι καλα που οι αρχικες ημερομηνιες τελικα δεν επαληθευτηκαν.Η συσκευη αναχωρησε το απογευμα απο Πολωνια,με αγνωστο προορισμο ακομα.Παντως αν υπολογισω οτι το αρχικο dispatch ηταν για 20/9 και η παραλαβη για τις 26,σε καλο δρομο ειναι!

 

αν δεις με το tracking number, μπορεί να'ρθει και με express.. πολλές φορές το κάνουν, αν εχουν αργήσει μια παραγγελία.. (τουλάχιστον στην αγγλία το κάνουν συνεχώς)

δε θεωρώ απίθανο να το'χεις μέχρι μεθαύριο..

http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

αν δεις με το tracking number, μπορεί να'ρθει και με express.. πολλές φορές το κάνουν, αν εχουν αργήσει μια παραγγελία.. (τουλάχιστον στην αγγλία το κάνουν συνεχώς)

δε θεωρώ απίθανο να το'χεις μέχρι μεθαύριο..

Πριν 2 ωρες αναχωρησε απο Ποζναν...απο το site της dhl το παρακολουθω!αλλα και την αλλη 7αδα να ερθει,καλα ειναι!!Αντε γιατι η οθονη του 1+1 μετα απο την πτωση στο νερο (και αφου τεχνικος εκανε οτι μπορουσε),λειτουργει μεν κανονικα,αλλα με μερικες ενοχλητικες αυξομειωσεις στην φωτεινοτητα,χωρις δικη μου αναμειξη φυσικα!!

Oneplus One to rule them all!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα ενω εγραφε express τελικα ερχετε με απλο...σήμερα ηταν Βουδαπεστη το μεσημερι αναχώρησε ελπιζω μεχρι Δευτέρα να ειναι Θεσ/νίκη
Link to comment
Share on other sites

Έχω παραγγείλει 2 φορές από το site της Oneplus...μια τώρα το 1+3 και πριν λίγους μήνες το Χ.Μελος του forum μου είχε προμηθευσει το 1+1 που εχω τώρα..

Όταν παράγγειλα το Χ, δεν παρακολουθησα την διαδρομή του, μέχρι να το παραλάβω, όπως με το 1+3 τώρα.

Δεν είχα ιδεα(!!!!) ότι έρχονται οι συσκευές οδικώς..!! Επειδή μάλιστα, έχουμε παραγγείλει πολλές φορές με τον αδερφό μου,προϊόντα από Γερμανία, πολλαπλασιας αξίας του 1+3,και αυτές τις παραλαμβαναμε σε 7-10 μέρες το πολύ,υπολογιζα ότι η συσκευή θα έρθει αεροπορικώς... Αλλα να που όσο ζω μαθαίνω... :-)

Oneplus One to rule them all!
Link to comment
Share on other sites

ήταν αρχικά να το στείλουν 25, μετά πήγε 29 και τελικά το έστειλαν σήμερα.Μια χαρά πάντως.1 του μήνα θα είναι στο mailboxde αν και πολύ πιστεύω πως θα είναι νωρίτερα.Αν και σιγά, τι δευτέρα τι σήμερα αφού πέφτει σκ.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

οπου δεν έχει dhl στην ελλάδα με ποιον συνεργάζεται?Πως σας ήρθαν στο σπίτι?
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

η ups ξέρω έχω παραλάβει πολλές φορές, για την dhl δεν ξέρω.Σήμερα θα είναι στο mailboxde αντί 1/9 που έγραφαν.μου γράφει παράδοση σήμερα μέχρι 2.30 ώρα Ελλάδος.Σ/Κ είναι κλειστά οπότε θα φύγει δευτέρα από mailboxde για μένα.πολύ πιο γρήγορα από όσο πίστευα.

 

και με ups στέλνουν από το mailboxde αλλά είναι πιο γρήγορο με dhl, λένε 4 εργάσιμες.

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Η δική μου συσκευή, είναι από χτες Βουδαπέστη. Σήμερα δεν βλέπω κίνηση στο site της DHL.Πιθανοτατα δεν κινούνται το ΣΚ...η κάνω λάθος, ξέρει κανείς;
Oneplus One to rule them all!
Link to comment
Share on other sites

δεν έχει άλλο σταθμό βουδαπέστη αθήνα οπότε πάει καρφί.αν σου έγραψε ότι έφυγε από εκεί σε 4 μέρες θα είναι αθήνα, δηλαδή ξημερώματα τρίτης
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

δεν έχει άλλο σταθμό βουδαπέστη αθήνα οπότε πάει καρφί.αν σου έγραψε ότι έφυγε από εκεί σε 4 μέρες θα είναι αθήνα, δηλαδή ξημερώματα τρίτης

Έφτασε χτες απόγευμα Βουδαπέστη. Αυτό μόνο ξέρω σαν τελευταία ενημέρωση.Δεν είδα κάτι για αναχώρηση.

Ολη η διαδικασία αποστολής πάντως, ξεκίνησε την Πέμπτη. Σε live Chat που είχα στο site της Oneplus την Τρίτη, κι αφού είχα ψιλοαπελπιστει με την τότε ημερομηνία αναχώρησης/παράδοσης της συσκευής (20 και 26/9 αντίστοιχα), τους είχα ρωτήσει ποτέ θα μου επιστραφούν τα χρήματα του αφού θα ακυρωνα την παραγγελία.

Είχα μάλιστα σκεφτεί να αγοράσω το 6p.

Οπότε την Πέμπτη που μπήκα ουσιαστικά να ακυρώσω την παραγγελία, είδα ότι είχε ξεκινήσει η αποστολή...:-)

Oneplus One to rule them all!
Link to comment
Share on other sites

το έγραψα και τις προάλλες, να κάνετε υπομονή γιατί ξεκίνησαν μαζικές αποστολές.όταν φύγει απο ουγγαρία, δευτέρα λογικά, σε 4 μέρες θα είναι αθήνα.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

το έγραψα και τις προάλλες, να κάνετε υπομονή γιατί ξεκίνησαν μαζικές αποστολές.όταν φύγει απο ουγγαρία, δευτέρα λογικά, σε 4 μέρες θα είναι αθήνα.

Δηλαδή το δικό μου, που έφυγε σήμερα το μεσημέρι από Βουδαπέστη, να το περιμένω Παρασκευή περίπου;

Oneplus One to rule them all!
Link to comment
Share on other sites

ναι τετάρτη ξημερώματα θα είναι αθήνα.Οπότε αν είσαι τυχερός Σάββατο θα παραλάβεις, αλλιώς απο δευτέρα.

 

εμένα σήμερα έφυγε από mailboxde με dhl και έλεγε σε 4 εργάσιμες θα είναι εδώ.για να δούμε.

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

ναι τετάρτη ξημερώματα θα είναι αθήνα.Οπότε αν είσαι τυχερός Σάββατο θα παραλάβεις, αλλιώς απο δευτέρα.

 

εμένα σήμερα έφυγε από mailboxde με dhl και έλεγε σε 4 εργάσιμες θα είναι εδώ.για να δούμε.

 

Εγω που ειχα παραγγειλει το Oneplus 1,3 φορες μεσω mailboxde,με dhl εκανε 7 ημερες κ me ups 4.

Link to comment
Share on other sites

Παντως στο site της oneplus,αναφερει παραδοση μεχρι 2/9.Δηλαδη μεχρι Παρασκευη.Ξερει κανεις εαν εχουν πεσει ποτε εξω?στις ημερομηνιες παραδοσης?
Oneplus One to rule them all!
Link to comment
Share on other sites

μου έγραφε ups standard 5-6 εργάσιμες και dhl 4 εργάσιμες, οπότε επέλεξα την dhl.από Πολωνία για νότια γερμανία με dhl έκανε μια μέρα.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...