Jump to content

[OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 823
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αντικαταβολή όχι...

 

Με paypal σίγουρα και δεν ξέρω μήπως μπορεί να περάσει κάποια πιστωτική/χρεωστικη κάρτα...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Αρα πρεπει να βγαλω μια paypal για να τελειωνω

 

paypal ή πιστωτική

http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

σκεφτηκε κανεις να το παρει απο αγγλια αλλα μεσω forwad to me?οπως καναμε κ στο opo1 μεσω mailboxde,στην αγγλια υπαρχουν αμεσα κ τα 2 χρωματα ενω γερμανια αμεσα το χρυσο.
Link to comment
Share on other sites

Estimated availability: Ships within 4 weeks και αγγλία και γερμανία το μαύρο και στις 2 χώρες.μόνο το χρυσό θα είναι άμεσα 5-8 μέρες

 

υγ με ψήνει το χρυσό απο γερμανία, λέει 5 days shipping.

Edited by johny_pl
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Estimated availability: Ships within 4 weeks και αγγλία και γερμανία το μαύρο και στις 2 χώρες.μόνο το χρυσό θα είναι άμεσα 5-8 μέρες

 

υγ με ψήνει το χρυσό απο γερμανία, λέει 5 days shipping.

 

απο γερμανια το χρυσο αμεσα μεσω mailboxde.

Link to comment
Share on other sites

σε εμένα βγάζει ship in 5 days το χρυσό απο γερμανία.από ότι βλέπω με το mailboxde θέλει 5-6 working days με ups standard (19 ευρώ) + άλλες 5 που θα κάνει να το κάνουν shipping 11 μέρες, δηλαδή αν το παραγγείλω δευτέρα θα το έχω 5-7 σεπ στην καλύτερη.

 

υγ ξέχασα να υπολογίσω ότι θα κάνει και μια βδομάδα αγγλία γερμανία.άρα πάμε μετά της 12-13 σεπ.ω καλά, δεν συμφέρει ούτε από άποψη χρόνου ούτε από χρήματος.

Edited by johny_pl
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

σε εμένα βγάζει ship in 5 days το χρυσό απο γερμανία.από ότι βλέπω με το mailboxde θέλει 5-6 working days με ups standard (19 ευρώ) + άλλες 5 που θα κάνει να το κάνουν shipping 11 μέρες, δηλαδή αν το παραγγείλω δευτέρα θα το έχω 5-7 σεπ στην καλύτερη.

 

υγ ξέχασα να υπολογίσω ότι θα κάνει και μια βδομάδα αγγλία γερμανία.άρα πάμε μετά της 12-13 σεπ.ω καλά, δεν συμφέρει ούτε από άποψη χρόνου ούτε από χρήματος.

δικιο εχεις,αλλα σκεψου κ στις12/09 που θα ανοιξουν παλι οι αγορες,ποτε θα εχουμε παραλαβει?δεν νομιζω αμεσα,το κοβω για τελη σεπτ.

Link to comment
Share on other sites

καλά ναι, και στις 12 να το παραγγείλουμε ποιος ξέρει πότε θα γίνει shipping με τόσες πολλές παραγγελίες, θα γίνει χαμός πάλι και το κόβω για Οκτώβρη να το παραλάβουμε.το θέμα είναι πως είμαι ήδη μιάμιση εβδομάδα χωρίς κινητό με το g3 στο σερβις και δεν ξέρω καν αν θα το επισκευάσουν.σε περίπτωση που δεν το κάνουν δεν έχω και τόση πολυτέλεια να περιμένω. δυστυχώς το smartphone είναι εργαλείο πλέον και ας μην το καταλαβαίνουν μερικοί.

 

αξίζει το mailboxde όμως, είναι αξιόπιστο ή θα ψάχνουμε το κινητό?

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

αξίζει το mailboxde όμως, είναι αξιόπιστο ή θα ψάχνουμε το κινητό?

Προ 2ετίας (και δεν νομίζω να άλλαξε κάτι) ήταν κορυφαίο και η μοναδική λύση (τότε) για να αγοράσουμε το OnePlus One από Αγγλία...!

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα το δοκιμάσω και ας δώσω 20 ευρώ παραπάνω, από το να είμαι χωρίς κινητό... ας γράψει κάποιος αναλυτικά λίγο τι παίζει με αυτό να ξέρουμε και εμείς.

 

υπάρχουν 2 λύσεις, από αγγλία θα το κάνουν shipping σε 8 μέρες αλλά θα είναι στο forward2me σε 2 μέρες υποθέτω αφού είναι στην αγγλία, μετά έχω επιλογή να το έχω σε 1 εργάσιμη με 25 ευρώ.

 

αν το στείλουν στην γερμανία θα το στείλουν σε 5 μέρες, άλλες τόσες να πάει γερμανία και άλλες τόσες να έρθει εδώ.

 

έχω την εντύπωση πως το να πάει αγγλία στο forward2me είναι η καλύτερη λύση.

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Όταν ξανανοιξουν οι παραγγελίες θα υπάρχει σίγουρα διαθέσιμο οπότε θα γίνει shipped σε 1-2 εργάσιμες
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

το βλεπω πολύ δύσκολο αυτό.θα γίνουν μαζικές παραγγελίες οπότε πάλι θα καθυστερούν και δεν μπορώ να το ρισκάρω να περιμένω τόσο.με το forward2me σε 11-12 μέρες θα το έχω, το πολύ μέχρι 5 σεπ. γλιτώνω 2 βδομάδες
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

εντιτ

 

το παρήγγειλα σε λευκο-χρυσο μέσω mailboxde και περιμένω.κάπου 5/9 υπολογίζω.

Edited by johny_pl
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

ε εντάξει μετά, νωρίτερα στο έστειλαν.εμένα είναι για την πέμπτη να φύγει από εκεί για να πάει γερμανία, μετά είναι εύκολο, στο φτερό θα έρθει.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Λεω κ εγω να βαλω παραγγελεια το μαυρο απο γερμανια,μου γραφει παραδοση 15 σεπτ,στο mailboxde,λετε να σταλει νωριτερα?υπαρχει σε στοκ στο γερμανικο σαιτ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω φιλε μου αλλα στο forum στο επίσημο σαιτ οι ολλανδοι και γερμανοι πανηγυριζουν για μαζικά Processing και αλλαγες στις ημερομηνιες μαλλον ηρθε καινουργιο αποθεμα
Link to comment
Share on other sites

απο γερμανια μου γραφει παραδωσει στο Mailboxde 15 σεπτεμβριου + 5 ημερες για ελλαδα,δεν ξερω τι να κανω...λετε να το στειλουν νωριτερα?ειναι παντως σε στοκ στο γερμανικο σαιτ.
Link to comment
Share on other sites

πολύ είναι, 12 ανοίγουν κανονικά, για ποιο λόγο να μπεις σε τέτοια διαδικασία και να πληρώσεις και έξτρα.η περίμενε όταν ανοίξουν ξανα ή πάρε το λευκό.εγώ πάντως με το λευκό-χρυσο έπαθα πλάκα, παρόλο που στην αρχή δεν είχα σκοπό να το πάρω όταν το είδα σε μερικά βιντεο μου άρεσε περισσότερο από το μαύρο μπροστά.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...