Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

" Παίζει lag σου ην emotion 7.1.2.

Μπορεί να το επιβεβαιώσει κανείς άλλος ή έχω κάνει καμία *******? "

 

Ναι το εντόπισα και εγώ , συχνό και αρκετά ενοχλητικό .

Edited by tsakali73

Letv LeEco LE 2 X620 3/32 BB72

LeEco Le Max2 X829 6GB/128GB LeMax2-CN-ARoMA_28s-V8_Full_Debloated

LeEco X626 4/32 χάλια ROM από tinydean

LeEco Le Pro3 X650 AI χάλια ROM από tinydean

LeEco X522 LineageOS 14.1 - LeEco X526 5.8.019S

Link to comment
Share on other sites

Στην 28ς ν5 επέλεξα στο spectrum μια επιλογή αλλα δεν θελω κάποια πως το κανω να μην ειναι επιλεγμένο;
LeEco le max 2 x829 , 8.1 Oreo Extended
Link to comment
Share on other sites

Στην 28ς ν5 επέλεξα στο spectrum μια επιλογή αλλα δεν θελω κάποια πως το κανω να μην ειναι επιλεγμένο;

 

Και εγω το ίδιο είχα πάθει δε βρήκα πως,αυτό που τελικά έκανα ήταν διακοπή εφαρμογής εκκαθάριση δεδομένων εφαρμογής και πάγωμα της, όμως ακόμα έχω την απορία αν κράτησε τις ρυθμίσεις παρόλο το πάγωμα γιατί ένα παιχνίδι που έπαιζα μήνες τώρα έχει διαφορά προς το χειρότερο σε σχέση με την απόδοση του άρα κάτι μου λέει η η ρομ είναι από μόνη της πιο κάτω ο χρονισμός επεξεργαστή για καλύτερη μπαταρία ή φταίει η εφαρμογή που μου ακούγεται πιο πιθανό, αλλά οκ μικρό το κακό

Link to comment
Share on other sites

Ναι γιατί έχεις υπόλοιπα encryption από την αρχή. Πρέπει να κάνεις repair όλα τα partitions από την αρχή. Format repair change format f2fs και ξανά ext4
Έκανα full format από το twrp και έβαλα να εγκαταστήσω πάλι την miui από ένα φλασάκι otg

Πάλι απέτυχε όμως αφού η miui σου έχει aroma

Αυτά τα format/repair από που θα τα κάνω?

Μέσω ποιου προγράμματος ?

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

Στην 28ς ν5 επέλεξα στο spectrum μια επιλογή αλλα δεν θελω κάποια πως το κανω να μην ειναι επιλεγμένο;

 

Πατάς την 1η επάνω επιλογή που γυρνάει στις στοκ κερνελ ρυθμίσεις.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Να με συγχωρείτε που τα βάζω στα αγγλικά αλλά τα βλέπουν και πολλοί φίλοι από το εξωτερικό. Ευχαριστώ..:)

MIUI9 Ported for Lemax2. Rom is a result of porting latest rom-kernel 28s 14.11.2017 with Based system my previous 6.0.1. miui8 ROMs and all System apks and several libs and archives is from latest Miui9 ProRom that I have in my xiaomi rn3 pro. Rom given as test Rom only. Please do not publish yet... I can't promise that I will spend lots of time to resolve any bugs or issues and remember that you're flash it at your own risk. I'm making all those ROMs for fun and not for money and donations. Please respect that I have a family to take care.. Rom is stock without Root with only necessarys apks inside. Enjoy

Link: https://mega.nz/#!5bghzRjA!SnbLjrjMUKcV221dnQhgbbm4gGZW-6KyUojBbJ7UWoM.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Cris έχει aroma η καινούρια miui?

Μήπως βάλω αυτή

Πως θα κάνω τα format + repair που μου είπες?

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου μια βοήθεια σας παρακαλώ.

Είχα αποφασίσει να πάρω το xiaomi redmi note 4 4/64gb μέχρι που έβαλα τα χαρακτηριστικά του κινητού που ψάχνω στο kimovil.com και μου βγάζει πρώτη επιλογή το LeEco Le Max 2. Ό,τι αλλαγή και να κάνω στα φίλτρα... ουπς πάλι πρώτο το Le Max 2.

Ρωτώ εδώ αφού όλοι σας το έχετε στην κατοχή σας: Αξίζει όντως να το πάρω αν με ενδιαφέρει μόνο το multitasking και η επαγγελματική χρήση; Δηλαδή σταθερότητα λογισμικού. Δεν με ενδιαφέρουν κάμερα, παιχνίδια κλπ.

Όντας IT professional, δεν έχω πρόβλημα με φλασαρίσματα κλπ. αλλά να μην ασχολούμαι με αυτά συνεχώς.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου μια βοήθεια σας παρακαλώ.

Είχα αποφασίσει να πάρω το xiaomi redmi note 4 4/64gb μέχρι που έβαλα τα χαρακτηριστικά του κινητού που ψάχνω στο kimovil.com και μου βγάζει πρώτη επιλογή το LeEco Le Max 2. Ό,τι αλλαγή και να κάνω στα φίλτρα... ουπς πάλι πρώτο το Le Max 2.

Ρωτώ εδώ αφού όλοι σας το έχετε στην κατοχή σας: Αξίζει όντως να το πάρω αν με ενδιαφέρει μόνο το multitasking και η επαγγελματική χρήση; Δηλαδή σταθερότητα λογισμικού. Δεν με ενδιαφέρουν κάμερα, παιχνίδια κλπ.

Όντας IT professional, δεν έχω πρόβλημα με φλασαρίσματα κλπ. αλλά να μην ασχολούμαι με αυτά συνεχώς.

Ευχαριστώ.

Πάρε το 6/64 που πάει σφαίρα. Χ820 ή χ821 αν έχεις wind ώστε να μην έχεις θέμα με το 4g σε κάποιες περιοχές.

Το μόνο θέμα που έχει είναι με το fingerprint. Σε μερικές περιπτώσεις σταματάει να δουλεύει και δεν είναι πάντα θέμα software.

Υπάρχουν αρκετές καλές rom για το εν λόγω κινητό που είναι stable οπότε βάζεις όποια γουστάρεις και τέλος αν φυσικά δεν σε καλύψει η rom που θα έχει μέσα.

 

Sent from my Le X820 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν η ρομ που φοραω εχει encryption σε πιο σημειο οταν θα περναω αλλη ρομ θα το καταλαβω και θα κολησω, πριν σβησω αυτη που φοραει ηδη

ή οταν θα παω θα να περασω τη νεα που θα εχω περασει στο τηλεφωνο;Ρωταω γιατι ειμαι σε φαση που εχω ρουταρει τη συσκευη αλλα οταν ειμαι στο menoy twrp μετα apo recovery το pc δε βλεπει το κινητο για να περασω νεα ρομ αν προχωρησω συμφωνα με τον οδηγο εγκαταστασης σε ινδικη ρομ που δε μπορω να εχω περασμενη τη νεα ρομ στο κινητο απο πριν.

Οποτε συνδεω το κινητο με το pc παντα ξεκιναει σε usb charging και πρεπει να ζητησω να παει σε mtp, παιζει αυτο ρολο;

Βοηθηστε με τον ασχετο....

Link to comment
Share on other sites

Cris παίζει να έχουμε κανένα update στην 7.1.2 emotion που τρώει κάτι σκαλωματα ή να γυρίσω στην παλιά;
Νέα ARoMA-CN-28s-Rooted- και Debloated
Link to comment
Share on other sites

Μετά από το update σε V5 δεν μου ανοίγουν πολλές εφαρμογές όπως το adaway και spectrum και το superuser μου λέει ότι το binary είναι occupied..άκυρο ξαναφλασαρα το su και είναι οκ Edited by nazgul1379
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους...Παραγγειλα κι εγω τη συγκεκριμενη συσκευη και σκεφτομαι μολις παραλαβω να περασω και καποια custom rom...Εχω να ασχοληθω χρονια με το "αθλημα" και ριχνοντας μια ματια στην σελιδα 1 και τις διαδικασιες που χρειαζονται τρομαξα λιγο η αληθεια ειναι...Ποια ειναι αυτη τη στιγμη η καλυτερη και δοκιμασμενη ρομ?Μ ενδιαφερουν κυριως οι επιδοσεις και η σωστη αποχρωση στην οθονη και οχι τοσο καμερα και μπαταρια πχ.Ευχαριστω εκ των προτερων
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους...Παραγγειλα κι εγω τη συγκεκριμενη συσκευη και σκεφτομαι μολις παραλαβω να περασω και καποια custom rom...Εχω να ασχοληθω χρονια με το "αθλημα" και ριχνοντας μια ματια στην σελιδα 1 και τις διαδικασιες που χρειαζονται τρομαξα λιγο η αληθεια ειναι...Ποια ειναι αυτη τη στιγμη η καλυτερη και δοκιμασμενη ρομ?Μ ενδιαφερουν κυριως οι επιδοσεις και η σωστη αποχρωση στην οθονη και οχι τοσο καμερα και μπαταρια πχ.Ευχαριστω εκ των προτερων

 

Η τελευταία 28sv5 δουλεύει μια χαρά σε όλα της χωρίς κανένα πρόβλημα. Μόλις περάσεις το Twrp recovery μετά μπορείς να δοκιμάσεις όποια θες από τις ατελείωτες του Cris.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους, εχω μια ερωτηση (απορία) το le max 2 βγαινει με snapdragon 829 με 6gb ram και 128 αποθηκευτικο? Θελω να το αγορασω αλλα εχω αυτην την απορία. Αξιζει?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Να με συγχωρείτε που τα βάζω στα αγγλικά αλλά τα βλέπουν και πολλοί φίλοι από το εξωτερικό. Ευχαριστώ..:)

MIUI9 Ported for Lemax2. Rom is a result of porting latest rom-kernel 28s 14.11.2017 with Based system my previous 6.0.1. miui8 ROMs and all System apks and several libs and archives is from latest Miui9 ProRom that I have in my xiaomi rn3 pro. Rom given as test Rom only. Please do not publish yet... I can't promise that I will spend lots of time to resolve any bugs or issues and remember that you're flash it at your own risk. I'm making all those ROMs for fun and not for money and donations. Please respect that I have a family to take care.. Rom is stock without Root with only necessarys apks inside. Enjoy

Link: https://mega.nz/#!5bghzRjA!SnbLjrjMUKcV221dnQhgbbm4gGZW-6KyUojBbJ7UWoM.

 

Crisbal, γράφει temporary error, και δεν κατεβαινει το αρχείο.

Αν την έχει δοκιμασει καποιος ας μας πει τις εντυπωσεις του

ειμαι σίγουρος οτι πολυ την γλυκοκοιτάζουμε στο φόρουμ. ;)

IPHONE 11 PRO MAX

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους...Παραγγειλα κι εγω τη συγκεκριμενη συσκευη και σκεφτομαι μολις παραλαβω να περασω και καποια custom rom...Εχω να ασχοληθω χρονια με το "αθλημα" και ριχνοντας μια ματια στην σελιδα 1 και τις διαδικασιες που χρειαζονται τρομαξα λιγο η αληθεια ειναι...Ποια ειναι αυτη τη στιγμη η καλυτερη και δοκιμασμενη ρομ?Μ ενδιαφερουν κυριως οι επιδοσεις και η σωστη αποχρωση στην οθονη και οχι τοσο καμερα και μπαταρια πχ.Ευχαριστω εκ των προτερων

 

γνωμη μου παντα

για επιδωσεις μεινε με αυτην που θα ερθει η με οποιαδηποτε official χωρις το παραμικρο πειραγμα

τωρα αν θελεις ελληνικα και μπαταρια η οτιδιποτε αλλο δυο εχω δοκιμασει μεχρι τωρα πριν μηνες την 26ς τελε που δεν μου αρεσε καθολου και την 28ς που μπορω να πω την κατα ευχαριστηθικα,αλλα ναι σε επιδοσεις δεν ειναι το ιδιο προφανως θυσιαστηκαν για καλυτερη μπαταρια ασχετος αν το antutu βγαζει ιδιο σκορ με πριν στα παιχνιια εχει διαφορα αλλα πρεπει να εισαι πολυ ψυχακιας σαν εμενα για να το παρατηρησεις αν δεν εισαι ουτε θα καταλαβεις διαφορά :lol:

Link to comment
Share on other sites

LETV LEECO LE MAX 2 X821 SNAPDRAGON 820 ANDROID 6.0 SMARTPHONE FIRMWARE 20170921 245856

 

το συγκεριμενο (firmware) απο Ιταλια ειναι οκ?

Δεν θα ηθελα να κανω αλλαγες. Και δεν μ ενδιαφερουν τα ελληνικα

Ευχαριστω

 

...

Υγ επισης σαν καμερα εχω ακουσει οτι εχει καλυτερη απο LeEco Le Pro 3. Ισχυει?

Link to comment
Share on other sites

το συγκεριμενο (firmware) απο Ιταλια ειναι οκ?

Δεν θα ηθελα να κανω αλλαγες. Και δεν μ ενδιαφερουν τα ελληνικα

Ευχαριστω

 

...

Υγ επισης σαν καμερα εχω ακουσει οτι εχει καλυτερη απο LeEco Le Pro 3. Ισχυει?

 

Μια χαρά είναι και η κάμερα τουλάχιστον από το pro3 elite ναι είναι καλύτερη...

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Crisbal, γράφει temporary error, και δεν κατεβαινει το αρχείο.

Αν την έχει δοκιμασει καποιος ας μας πει τις εντυπωσεις του

ειμαι σίγουρος οτι πολυ την γλυκοκοιτάζουμε στο φόρουμ. ;)

 

Εμένα κατέβηκε τώρα χωρίς πρόβλημα!

Θα το βάλω το απόγευμα :)

Στάθης

Link to comment
Share on other sites

Εμένα κατέβηκε τώρα χωρίς πρόβλημα!

Θα το βάλω το απόγευμα :)

Στάθης

 

Ευχαριστω,

ναι κατεβαινει τωρα, θα δοκιμασω

IPHONE 11 PRO MAX

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους, εχω μια ερωτηση (απορία) το le max 2 βγαινει με snapdragon 829 με 6gb ram και 128 αποθηκευτικο? Θελω να το αγορασω αλλα εχω αυτην την απορία. Αξιζει?

 

Ο Χ829 δεν έχει την μπάντα Β 20 που χρησιμοποιεί η Wind αρκετά στην επαρχία. Αν δεν έχεις wind ή δεν ζεις η επαρχία, τότε το Χ829, 6/128 είναι το καλύτερο τηλέφωνο που μπορεί να πάρει κανείς με τόσο λίγα χρήματα.

Αυτό έχω κι εγώ. Θα σε καλύψει για χρόνια...

Αλληλεγγύη, Ευγνωμοσύνη, Ηθική, Σύνεση
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Είμαι κάτοχος της έκδοσης x829 (64rom 4ram) από τον Σεπτέμβριο. Γενικά έχω θετικές εντυπώσεις από την απόδοση του κινητού παρ' όλα αυτά εξ αρχής προέκυπταν κάποια μικροπροβλήματα (bugs?) τα οποία δεν μπορώ να καταλάβω εάν οφείλονται στην official rom (EUI 5.8.016S). Μερικές φορές σε εφαρμογές, όπως πχ το facebook messenger στην επιλογή άτομα, όταν μπαίνω σε συγκεκριμένες επιλογές η εφαρμογή freezάρει. Όταν έχω στις κλήσεις μη αποθηκευμένο αριθμό και πατήσω επάνω του ώστε να τον αποθηκεύσω crashαρει η εφαρμογη των επαφών αλλά και γενικά κάποιες φορές crashαρουν κ άλλες εφαρμογές. Άλλες φορές κολλάει το πληκτρολόγιο και δεν γίνεται να πληκτρολογήσω. Τα notifications μερικών εφαρμογών, εκτός του viber εμφανίζονται με πολύ καθυστέρηση στο lock screen. Απ όσο κατάλαβα η εργοστασιακή official rom συμπεριφέρεται σαν μια μάπα custom rom. Προσωπικά δεν είχα στο μυαλό μου να το κάνω root παρ όλα αυτά τέτοιου είδους προβλήματα αρχίζουν και γίνονται πολύ ενοχλητικά για ένα κινητό με τέτοιο hardware. Εκτός αυτού τώρα τελευταία έχω θέμα και με την φόρτιση (πάντα στην επιλογή quick charge). Κάθε φορά που το φορτίζω σταματάει να φορτίζει γύρω στο 81% (μπορεί και πιο πριν ίσως) και από εκεί και έπειτα πρέπει να βγάζω το καλώδιο και να το ξανα βάζω ανα λεπτό περίπου (γιατί από εκεί και έπειτα ανα εκατοστό φόρτισης πάλι σταματάει). Θα ήθελα την βοήθεια σας και να ρωτήσω:

1) Στο πρόβλημα της φόρτισης μπορεί να ευθύνεται το official rom?Αλλιώς τι μπορεί να φταίει Σημείωση:Έχω αγοράσει εξαρχής καινούριο καλώδιο γιατί αυτό που έστειλαν δεν δούλευε

2)Υπάρχει custom rom που να είναι πιο stable από την official (σχετικά με τα προβλήματα που ανέφερα) δηλαδή επι της ουσίας αξίζει να το κάνω root? θα με ενδιέφερε κάποια custom rom (ακόμα και με android 6 όπως η μαμισια) η οποία απλά να μην κολλάει και να μην crasharei στις εφαρμογές (γενικά δεν χρησιμοποιώ πολλές εφαρμογές και σε μια rom δεν με ενδιαφέρει να έχει πολλά tweaks και επιπλέον επιλογές για να πειράζω την απόδοση)

Ευχαριστώ

Edited by LeAnt1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Είμαι κάτοχος της έκδοσης x829 (64rom 4ram) από τον Σεπτέμβριο. Γενικά έχω θετικές εντυπώσεις από την απόδοση του κινητού παρ' όλα αυτά εξ αρχής προέκυπταν κάποια μικροπροβλήματα (bugs?) τα οποία δεν μπορώ να καταλάβω εάν οφείλονται στην official rom (EUI 5.8.016S). Μερικές φορές σε εφαρμογές, όπως πχ το facebook messenger στην επιλογή άτομα, όταν μπαίνω σε συγκεκριμένες επιλογές η εφαρμογή freezάρει. Όταν έχω στις κλήσεις μη αποθηκευμένο αριθμό και πατήσω επάνω του ώστε να τον αποθηκεύσω crashαρει η εφαρμογη των επαφών αλλά και γενικά κάποιες φορές crashαρουν κ άλλες εφαρμογές. Άλλες φορές κολλάει το πληκτρολόγιο και δεν γίνεται να πληκτρολογήσω. Τα notifications μερικών εφαρμογών, εκτός του viber εμφανίζονται με πολύ καθυστέρηση στο lock screen. Απ όσο κατάλαβα η εργοστασιακή official rom συμπεριφέρεται σαν μια μάπα custom rom. Προσωπικά δεν είχα στο μυαλό μου να το κάνω root παρ όλα αυτά τέτοιου είδους προβλήματα αρχίζουν και γίνονται πολύ ενοχλητικά για ένα κινητό με τέτοιο hardware. Εκτός αυτού τώρα τελευταία έχω θέμα και με την φόρτιση (πάντα στην επιλογή quick charge). Κάθε φορά που το φορτίζω σταματάει να φορτίζει γύρω στο 81% (μπορεί και πιο πριν ίσως) και από εκεί και έπειτα πρέπει να βγάζω το καλώδιο και να το ξανα βάζω ανα λεπτό περίπου (γιατί από εκεί και έπειτα ανα εκατοστό φόρτισης πάλι σταματάει). Θα ήθελα την βοήθεια σας και να ρωτήσω:

1) Στο πρόβλημα της φόρτισης μπορεί να ευθύνεται το official rom?Αλλιώς τι μπορεί να φταίει Σημείωση:Έχω αγοράσει εξαρχής καινούριο καλώδιο γιατί αυτό που έστειλαν δεν δούλευε

2)Υπάρχει custom rom που να είναι πιο stable από την official (σχετικά με τα προβλήματα που ανέφερα) δηλαδή επι της ουσίας αξίζει να το κάνω root? θα με ενδιέφερε κάποια custom rom (ακόμα και με android 6 όπως η μαμισια) η οποία απλά να μην κολλάει και να μην crasharei στις εφαρμογές (γενικά δεν χρησιμοποιώ πολλές εφαρμογές και σε μια rom δεν με ενδιαφέρει να έχει πολλά tweaks και επιπλέον επιλογές για να πειράζω την απόδοση)

Ευχαριστώ

 

Για την φόρτιση μπορώ να απαντήσω γιατί έχω μείνει με την 16ς για κάνα μήνα στην αρχή και δεν είχε τέτοιο θέμα, βέβαια δε ξέρω αν παίζει ρόλο η 16ς από πιο μαγαζί ήταν γιατί λογικά το κάθε μαγαζί τις πειράζει, εμένα ήταν από geekbuying

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...