Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για σας παιδιά ! Παρέλαβα και εγώ τον πύραυλο.

Αλλά έκπληξη έκπληξη το fingerprint ενώ δούλεψε στο αρχικό στήσιμο του κινητού μετά απο λίγη ώρα τέλος.

Φοράει την Ινδική (X821) 5.8.0.16s.

Έχει λέτε πρόβλημα ο fingerprint reader ή να ξεκινήσω τα flash ?

Δεν με ενδιαφέρει το root απλά θέλω να δουλεύουν όλα.

Προτάσεις ?

Ίδια περίπτωση είχα και εγώ με ένα φίλο από εδώ μέσα, που μου έφερε το τηλ να του περάσω το TWRP, ακριβώς το ίδιο πρόβλημα είχε και ο φίλος, ίδιο μοντέλο σύμπτωση να το πω? δεν ξέρω. Να σε ρωτήσω στο πίσω μέρος το λογότυπο letv είναι στην μέση η κάτω? και αν θέλεις μπορείς να γράψεις το κατάστημα από όπου το αγόρασες

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οπως αναφέρω και σε προηγούμενο μυνημά μου ο αισθητήρας του δακτυλικου ήταν νεκρός για 3 μήνες περίπου -από τότε που πήρα το τηλέφωνο.Σήμερα ξαναδοκίμασα και δούλεψε χωρίς να κάνω κάτι άλλο πέρα από το να ξαναδοκιμάσω.
Link to comment
Share on other sites

Όλα τέλεια με την v5f1 και νομίζω ότι έχω βρει το λιμάνι μου! Βέβαια έχω 2 μικρά θεματακια. Το πρώτο είναι στο multitasking. Δεν κρατάει τις εφαρμογές ανοιχτές και κάθε φορά που πάω να μπω σε κάποια κάνει reload. Το δεύτερο είναι στη σύνδεση του WiFi που είχα και στην tele26. Όταν είναι να συνδεθεί σε κάποιο γνωστό δίκτυο δε συνδέεται αυτόματα αλλά πρέπει να το κάνω χειροκίνητα. Μπορεί να βοηθήσει κάποιος;

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Miui8 7.10.1

Δεν έχω προλάβει πολλές δοκιμές. Δοκιμάστε..

DOWNLOAD

 

Παίζει OTA Update για αυτην την miui?

Link to comment
Share on other sites

Όλα τέλεια με την v5f1 και νομίζω ότι έχω βρει το λιμάνι μου! Βέβαια έχω 2 μικρά θεματακια. Το πρώτο είναι στο multitasking. Δεν κρατάει τις εφαρμογές ανοιχτές και κάθε φορά που πάω να μπω σε κάποια κάνει reload. Το δεύτερο είναι στη σύνδεση του WiFi που είχα και στην tele26. Όταν είναι να συνδεθεί σε κάποιο γνωστό δίκτυο δε συνδέεται αυτόματα αλλά πρέπει να το κάνω χειροκίνητα. Μπορεί να βοηθήσει κάποιος;

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτό με το multitasking μου το κάνει και μένα καμία φορά και είναι ίσως η πρώτη rom του Cris που μου το κάνει και καμιά φορά το WiFi φεύγει και έρχεται σχεδόν στιγμιαία.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το multitasking μου το κάνει και μένα καμία φορά και είναι ίσως η πρώτη rom του Cris που μου το κάνει και καμιά φορά το WiFi φεύγει και έρχεται σχεδόν στιγμιαία.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλημέρα. Έχω αφαιρέσει το αυτόματο keep multitasking on γιατί κρατούσε πολύ μνήμη ram σε πρόσφατες εφαρμογές. Μπορείτε να τις κλειδώσετε μόνοι σας τραβώντας το λουκέτο κάτω στα recent apps. Έτσι έχουμε καλύτερη διαχείριση ram και κρατάμε τις εφαρμογές που θέλουμε

Για το wifi δεν έχω δει κάτι. Μπορεί να τι κάνει σε συγκεκριμένα μοντέλα router? Ίσως..

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω αφαιρέσει το αυτόματο keep multitasking on γιατί κρατούσε πολύ μνήμη ram σε πρόσφατες εφαρμογές. Μπορείτε να τις κλειδώσετε μόνοι σας τραβώντας το λουκέτο κάτω στα recent apps. Έτσι έχουμε καλύτερη διαχείριση ram και κρατάμε τις εφαρμογές που θέλουμε

Για το wifi δεν έχω δει κάτι. Μπορεί να τι κάνει σε συγκεκριμένα μοντέλα router? Ίσως..

 

έτσι το κάνουμε αλλά καμιά φορά που κάνει επανέναρξη κάποιον εφαρμογών. θα το ξαναδούμε. Για το wifi σίγουρα μπορεί να φταίει και το router. είδομεν

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Λογικά hardware αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Ξεκίνα με factory reset . Μετά πας για Drivers bootloader TWRP full backup delete encryption wipe data wipe all μέσα Ρομ φλας. Ξεκίνησε με V10bπου έβαλα τα καινούργια scripts για fingerprint και βλέπεις.

ΟΚ. Ελπίζω να μην είναι hardware. Το θέμα είναι ότι δούλεψε την πρώτη φορά και μετά τέλος. Σαν πρώτο βήμα έκανα το Factory reset αλλά τπτ...

 

Ίδια περίπτωση είχα και εγώ με ένα φίλο από εδώ μέσα, που μου έφερε το τηλ να του περάσω το TWRP, ακριβώς το ίδιο πρόβλημα είχε και ο φίλος, ίδιο μοντέλο σύμπτωση να το πω? δεν ξέρω. Να σε ρωτήσω στο πίσω μέρος το λογότυπο letv είναι στην μέση η κάτω? και αν θέλεις μπορείς να γράψεις το κατάστημα από όπου το αγόρασες

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το λογότυπο είναι μέση ψηλά κάτω από τον fingerprint reader (τρομάρα του).

Το πήρα απο Geekbying (ιταλική αποθήκη).

 

Όσο θα κάνω τις δοκιμές θα ανοίξω και ένα ticket στο geekbying για DOA μιας και έχει πολύ μικρό περιθώριο 48 ωρών απο την παραλαβή και βλέπουμε τι θα πουν και αυτοί.

 

Ευχαριστώ παιδιά, θα επανέλθω με νέα.

Upd

Πάντως το τηλέφωνο φυσάει. Εκπληκτική οθόνη, πολύ δυνατό σήμα, 4G τέλειο. (Το τηλ σύγκρισης είναι ένα Redmi Note 3 Pro).

Αν παίξει και το fingerprint...

Edited by gascp
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ. Ελπίζω να μην είναι hardware. Το θέμα είναι ότι δούλεψε την πρώτη φορά και μετά τέλος. Σαν πρώτο βήμα έκανα το Factory reset αλλά τπτ...

 

 

 

Το λογότυπο είναι μέση ψηλά κάτω από τον fingerprint reader (τρομάρα του).

Το πήρα απο Geekbying (ιταλική αποθήκη).

 

Όσο θα κάνω τις δοκιμές θα ανοίξω και ένα ticket στο geekbying για DOA μιας και έχει πολύ μικρό περιθώριο 48 ωρών απο την παραλαβή και βλέπουμε τι θα πουν και αυτοί.

 

Ευχαριστώ παιδιά, θα επανέλθω με νέα.

Upd

Πάντως το τηλέφωνο φυσάει. Εκπληκτική οθόνη, πολύ δυνατό σήμα, 4G τέλειο. (Το τηλ σύγκρισης είναι ένα Redmi Note 3 Pro).

Αν παίξει και το fingerprint...

Μάλιστα.. ακριβώς το ίδιο με αυτό που είχα στα χέρια μου.... Κρίμα και θεωρούσα ότι το geekbuying καλό κατάστημα, τέλος πάντων μπήκε ένα Χ από μένα, η αλήθεια είναι ότι μου έκανε εντύπωση η τιμή που το αγόρασε ο φίλος 115 ευρώ σε προσφορά από Κίνα, τέτοια τιμή εγώ δεν έχω δει για το 820 ΧΧΧ κλπ πουθενά, και μου φάνηκε πολύ περίεργο. Το λογότυπο της letv είναι ανάγλυφο στο καπάκι και κέντρο κάτω, όχι στάμπα και στην μέση.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίζει OTA Update για αυτην την miui?

 

Ναι έχω βάλει ΙΡΑ μέσα αλλά μην περιμένεις και τις τεράστιες αλλαγές. Εκτός και βρω κάτι συνταρακτικό...:lol:

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχω βάλει ΙΡΑ μέσα αλλά μην περιμένεις και τις τεράστιες αλλαγές. Εκτός και βρω κάτι συνταρακτικό...:lol:
Cris επειδή δεν την πέρασα ακόμη την νέα miui και επειδή μας κακομαθες με το τι διαφορές έχει από την προηγούμενη, σε τι υπερτερεί η νέα από την παλιά?

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Cris επειδή δεν την πέρασα ακόμη την νέα miui και επειδή μας κακομαθες με το τι διαφορές έχει από την προηγούμενη, σε τι υπερτερεί η νέα από την παλιά?

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μου φαίνεται ότι δουλεύει λίγο ποιο στρωτά. Δουλεύει και το VoLTE αλλά δεν μας νοιάζει. Επίσης έχει Magisk safety net pass κλπνεα Gapps September... Τις 3 κάμερες και έξτρα settings για ρύθμιση kernel and CPU

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα.. ακριβώς το ίδιο με αυτό που είχα στα χέρια μου.... Κρίμα και θεωρούσα ότι το geekbuying καλό κατάστημα, τέλος πάντων μπήκε ένα Χ από μένα, η αλήθεια είναι ότι μου έκανε εντύπωση η τιμή που το αγόρασε ο φίλος 115 ευρώ σε προσφορά από Κίνα, τέτοια τιμή εγώ δεν έχω δει για το 820 ΧΧΧ κλπ πουθενά, και μου φάνηκε πολύ περίεργο. Το λογότυπο της letv είναι ανάγλυφο στο καπάκι και κέντρο κάτω, όχι στάμπα και στην μέση.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Tετοια τιμη πραγματικα ειναι να σου κινα υποψιες και διαφερει απο αυτο που εχω στην κατοχη μου. Εχω δει και εγω να κυκλοφορουν με το λογοτυπο της εταιρειας οπως εδω https://www.honorbuy.com/1832-thickbox_default/letv-le-one-pro-smartphone.jpg αντι του ορθου https://o.aolcdn.com/images/dims?thumbnail=980%2C653&quality=80&image_uri=http%3A%2F%2Fwww.blogcdn.com%2Fslideshows%2Fimages%2Fslides%2F386%2F531%2F5%2FS3865315%2Fslug%2Fl%2Fleeco-le-2-2016-04-20-0-1.jpg&client=cbc79c14efcebee57402&signature=9375249a10ac53f0222aecd531b8159979bd9ab3

Edited by klaipelas

Coolpad f1 (Great F1) - AEX MODDED LITE by jpower

Leeco Le Max 2 X820 6gb - 64gb (RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-20210920)

19/March/2020 by C.B.G.)

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα σε ολους . Ειμαι στην tele 26. Χρησιμοποιω πολυ τα cdla. Εδω και καιρο το κουμπί τους (αποδοχη κλησης-σταματημα κομματιου) δεν ανταποκρινεται. Δεν νομιζω να ειναι θεμα hardware και να χαλασε. Επειδή μεχρι αρχες Νοεμβρη δεν θα εχω χρονο για αλλαγη rom (για v10 λέω) ξερει κανεις μεσω tele 26 καποιο fix? Edited by dostoevsky

Κώστας

My current device: OnePlus 5T 8/128 - Oxygen OS 5.1 - Rooted with Magisk, Previous devices: Leeco Lemax 2 x820 6/64, LG G5 lite, LG G FLEX 2, LG G FLEX, Sony xperia Z1, Motorolla Razr, Htc Hd, .......

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται ότι δουλεύει λίγο ποιο στρωτά. Δουλεύει και το VoLTE αλλά δεν μας νοιάζει. Επίσης έχει Magisk safety net pass κλπνεα Gapps September... Τις 3 κάμερες και έξτρα settings για ρύθμιση kernel and CPU
3 κάμερες? Στην προηγούμενη είχε 2 πες μου ότι έχει μέσα της Google nougat να τρελαθώ
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα.. ακριβώς το ίδιο με αυτό που είχα στα χέρια μου.... Κρίμα και θεωρούσα ότι το geekbuying καλό κατάστημα, τέλος πάντων μπήκε ένα Χ από μένα, η αλήθεια είναι ότι μου έκανε εντύπωση η τιμή που το αγόρασε ο φίλος 115 ευρώ σε προσφορά από Κίνα, τέτοια τιμή εγώ δεν έχω δει για το 820 ΧΧΧ κλπ πουθενά, και μου φάνηκε πολύ περίεργο. Το λογότυπο της letv είναι ανάγλυφο στο καπάκι και κέντρο κάτω, όχι στάμπα και στην μέση.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ωχ, μη μου λέτε τέτοια και παρήγγειλα ένα χ821 4/32 χθες από την ιταλική αποθήκη του geekbuying...

 

Tετοια τιμη πραγματικα ειναι να σου κινα υποψιες και διαφερει απο αυτο που εχω στην κατοχη μου. Εχω δει και εγω να κυκλοφορουν με το λογοτυπο της εταιρειας οπως εδω https://www.honorbuy.com/1832-thickbox_default/letv-le-one-pro-smartphone.jpg αντι του ορθου https://o.aolcdn.com/images/dims?thumbnail=980%2C653&quality=80&image_uri=http%3A%2F%2Fwww.blogcdn.com%2Fslideshows%2Fimages%2Fslides%2F386%2F531%2F5%2FS3865315%2Fslug%2Fl%2Fleeco-le-2-2016-04-20-0-1.jpg&client=cbc79c14efcebee57402&signature=9375249a10ac53f0222aecd531b8159979bd9ab3

Πάντως το θέμα με τα διαφορετικά καπάκια και λογότυπα έχει αναφερθεί από το Μάρτιο στο xda: λένε ότι τα "Letv" είναι (πιθανόν) παλιότερα μιας και μετά έγινε η μετονομασία σε LeEco (άρα λογότυπο "LE" προφανώς στο κάτω μέρος του καπακιού). Πιθανόν τα χ821 (ένα από τα οποία περιμένω κι εγώ) να είναι ξεστοκάρισμα συσκευών (ή ανταλλακτικών!)...

Edited by DrNick
LeEco Le Max 2 - AOSiP
Link to comment
Share on other sites

3 κάμερες? Στην προηγούμενη είχε 2 πες μου ότι έχει μέσα της Google nougat να τρελαθώ

 

Οχι τη mGcamera της V10 έχει.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα σε ολους . Ειμαι στην tele 26. Χρησιμοποιω πολυ τα cdla. Εδω και καιρο το κουμπί τους (αποδοχη κλησης-σταματημα κομματιου) δεν ανταποκρινεται. Δεν νομιζω να ειναι θεμα hardware και να χαλασε. Επειδή μεχρι αρχες Νοεμβρη δεν θα εχω χρονο για αλλαγη rom (για v10 λέω) ξερει κανεις μεσω tele 26 καποιο fix?

 

Δεν είναι θέμα Φιξ. Τσεκαρε αν κουμπώνει καλά και σωστά. Αν μπεις στο τρυπακθ αλλαγής βάλε v10 και δοκίμασε αφού έχεις κανει ένα tele backup.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Οχι τη mGcamera της V10 έχει.

 

Έχει διαφορές στο τελικό αποτέλεσμα ή περισσότερο στα modes και interface?

 

Νομίζω οι stock based τα πάνε καλύτερα στο τομέα αυτονομίας από ότι οι nougat που δοκιμάζω αυτό το καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Έχει διαφορές στο τελικό αποτέλεσμα ή περισσότερο στα modes και interface?

 

Νομίζω οι stock based τα πάνε καλύτερα στο τομέα αυτονομίας από ότι οι nougat που δοκιμάζω αυτό το καιρό.

Η κάμερα είναι καλύτερη σε φωτεινότητα σε νυχτερινές φωτογραφίες. Το video επίσης σε FHD λίγο καλύτερο. Γενικά έχει το κάτι τι που λείπει απο την μαμά για ρύθμιση φωτεινότητας.

Σίγουρα αλλά με το τελευταίο ΑΚΤ είναι πολύ κοντά στο 40 λεπτό. Να μου πεις με ΑΚΤ σε EUI πας πολύ καλύτερα. Τέλος πάντων. Όλες καλές είναι αρκεί να είναι σταθερές.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα είναι καλύτερη σε φωτεινότητα σε νυχτερινές φωτογραφίες. Το video επίσης σε FHD λίγο καλύτερο. Γενικά έχει το κάτι τι που λείπει απο την μαμά για ρύθμιση φωτεινότητας.

Σίγουρα αλλά με το τελευταίο ΑΚΤ είναι πολύ κοντά στο 40 λεπτό. Να μου πεις με ΑΚΤ σε EUI πας πολύ καλύτερα. Τέλος πάντων. Όλες καλές είναι αρκεί να είναι σταθερές.

Δηλαδή τώρα Cris μας σπρώχνεις σιγά σιγά να πάμε προς την v10 για να έχουμε και την καλύτερη κάμερα. Η v5 θα έχει καμία άλλη ενημέρωση ή να πάμε προς τη 10? Όχι ότι έχει κάτι η v5. Ίσα ίσα δουλεύει μια χαρά αλλά αυτά τα έξτραδακια μας ανοίγουν την όρεξη.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα είναι καλύτερη σε φωτεινότητα σε νυχτερινές φωτογραφίες. Το video επίσης σε FHD λίγο καλύτερο. Γενικά έχει το κάτι τι που λείπει απο την μαμά για ρύθμιση φωτεινότητας.

Σίγουρα αλλά με το τελευταίο ΑΚΤ είναι πολύ κοντά στο 40 λεπτό. Να μου πεις με ΑΚΤ σε EUI πας πολύ καλύτερα. Τέλος πάντων. Όλες καλές είναι αρκεί να είναι σταθερές.

 

Μάλλον θα την δοκιμάσω την rom σου. :)

 

Πάντως στη κάμερα του le max πιο πολύ με πείραζε το επιθετικό nr παρά η φωτεινότητα. Προτιμούσα λίγο παραπάνω λεπτομέρια και ας είχε περισσότερο θόρυβο.

 

Anyway, καλά να μαστε να πειραματιζόμαστε. :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στην παρέα.

Δυο ερωτήσεις εαν γνωριζει κάποιος.

1. Μπορεί το κινητό να κάνει ηχογράφηση κλήσης;

2. Στις επαφες μου έχει και τους δυο λογαριασμου gmail που έχω περάσει διπλους και στον διπλο λογαριασμο μου έχει προσθέσει ένα plus απο κάτω.

Ξερει κάποιος τι ειναι αυτό;

 

ευχαριστω για τον χρόνο σας

 

Μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει γιατι το θεμα με τις επαφες με φοβίζει λίγο.

My Phone Samsung Note 9

My Tablet Ipad Mini 4 4G, Samsung Tab S7 11'' 4G

My Notebook MICROSOFT SURFACE BOOK 2, HP elitebook x360

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τώρα Cris μας σπρώχνεις σιγά σιγά να πάμε προς την v10 για να έχουμε και την καλύτερη κάμερα. Η v5 θα έχει καμία άλλη ενημέρωση ή να πάμε προς τη 10? Όχι ότι έχει κάτι η v5. Ίσα ίσα δουλεύει μια χαρά αλλά αυτά τα έξτραδακια μας ανοίγουν την όρεξη.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

OTA θα έχουν και οι δύο κανονικά και ετοιμάζω κάτι με καινούργια security patches. Η V10 πρέπει να έχει το κάτι τι παραπάνω αφού είναι η τελευταία Ρομ για αυτό και εχει έξτρα libs και παίζουν οι κάμερες. Μείνετε όπως είσαστε αν δεν έχετε προβλήματα και έρχεται σύντομα Nougat με HDR+ και όλα τα καλά και τέλος από ειδοποιήσεις κλπ. Υπομονή..;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...