Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρα λοιπόν να βάλω αυτήν την 23s http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7097503#post7097503 χύμα μέσα στο κινητό και μετά μπαίνω recovery και κάνω factory reset και τέλος περνάω αυτή http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7171461#post7171461 :ninja:

Καλημέρα. Όχι... Θα βάλεις αυτή >> https://bbs.le.com/zt/eui/le_max2.html 23s stock

και μετά αυτή πχ >> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7171461#post7171461

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Στο region εχω other countries.

Ποιο αλλο να δοκιμασω?!

Βάλε και μία Ευρώπη Ελλάδα που αλλάζει την ρύθμιση στις μπάντες..;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Είχα πλάϊ πλάϊ το Redmi Note 4 Global (ομολογουμένως καλύτερη κάμερα από το Note 3) και το Le Max 2, τα αγόρασα μαζί από το Banggood, συγκρίνοντας τις φωτογραφίες (τραβηγμένες τον ίδιο χρόνο, σε ίδιες συνθήκες, με το ίδιο αντικείμενο) στην οθόνη του υπολογιστή και το Le Max2 ήταν μια κατηγορία+ ανώτερο ως προς τη ποιότητα των φωτογραφιών (χρώματα, λεπτομέρειες, θόρυβος)

 

Απλά δεν υπήρχε σύγκριση...

 

...δεν ξέρω πώς διαμόρφωσες αυτή τη γνώμη που εκφράζεις, αλλά σαφώς δεν στέκει, με καμία παναγία λέμε.

Δε συγκρινα τις φωτογαρφιες σε υπολογιστη για να σου πω. Η εικονα παντως που εβλεπα στις οθονες των κινητων διπλα διπλα οταν εβγαζαν την ιδια φωτογραφια, ειχαν ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορα στο θεμα της ΦΩΤΕΙΝΟΤΗΤΑΣ. Οι σκιες που εβγαζε το Le Max 2, πολυ απλα δεν υπηρχαν στο RN3 Pro. Ηταν λες και ειχες βαλει προβολεις σε εκεινα τα σημεια. Ποσο μεγαλη διαφορα λοιπον να εχει στον υπολογιστη; Μπορει στο ζουμ να θολωνει νωριτερα στο Xiaomi, αλλα η μαυριλα που ειχε το LeEco δεν υπαρχει. Παντα τα τηλεφωνα με default ρυθμισεις.

Το ιδιο φαινομενο ειδα και σε καποιες φωτογραφιες που ανεβασαν καποια παιδια προσφατα στο νημα και περιεργως διαπιστωσα οτι κανεις δεν το προσεξε. Και σε φωτογραφια που εβαλε καποιος φιλος απο ενα ιπποδρομιο και σε αλμπουμ ολοκληρο που εβαλε ο φιλος Meyas νομιζω.

Το προβλημα υπαρχει σε συνθηκες ημερας με συννεφια ή σε σημεια που δε φωτιζει απευθειας ο ηλιος. Στα υπολοιπα δεν εχω τσεκαρει, για να σου πω ακριβως.

Δυστυχως δεν ξερω να ανεβαζω φωτογραφιες στο φορουμ για να στο δειξω.

Καλησπερα παιδια ειμαι καινουριος στο forum και θα ηθελα μια βοηθεια για το πια ρομ να βαλω στο le max x820 το οποιο παρελαβα χθες με την ρομ του κινεζου με πολλα bugs οπως το fingerprint scanner , και πολλες κινεζικες εφαρμογες. Ειμαι καινουριος σε ολο το θεμα με roms κτλ οποτε θα ηθελα μια γνωμη για το πια και το πως.

Καλως ηρθες. Καταρχας, εαν μολις παρελαβες και το δακτυλικο σου εχει προβλημα, το πακεταρεις ξανα και το στελνεις πισω χωρις να πειραξεις τιποτα μεσα.

Σε οποιαδηποτε αλλη περιπτωση ξεκινας:

 

1) Ελεγχος bootloader και ξεκλειδωμα αν χρειαζεται

2) Εγκατασταση custom recovery

3) Εγκατασταση ROM

 

Για καθε ενα υπαρχουν αναλυτικοτατες οδηγιες στην πρωτη σελιδα. Καλη τυχη ;)

Βάλε και μία Ευρώπη Ελλάδα που αλλάζει την ρύθμιση στις μπάντες..;)

Στην tele v.43 υπαρχει το Ευρωπη σκετο.. Φανταζομαι την ιδια δουλεια κανει..

~ Samsung Galaxy S10 ~
Link to comment
Share on other sites

 

Καλως ηρθες. Καταρχας, εαν μολις παρελαβες και το δακτυλικο σου εχει προβλημα, το πακεταρεις ξανα και το στελνεις πισω χωρις να πειραξεις τιποτα μεσα.

Σε οποιαδηποτε αλλη περιπτωση ξεκινας:

 

1) Ελεγχος bootloader και ξεκλειδωμα αν χρειαζεται

2) Εγκατασταση custom recovery

3) Εγκατασταση ROM

 

Για καθε ενα υπαρχουν αναλυτικοτατες οδηγιες στην πρωτη σελιδα. Καλη τυχη ;)

 

Στην tele v.43 υπαρχει το Ευρωπη σκετο.. Φανταζομαι την ιδια δουλεια κανει..

 

 

Την 23 ή την 26 να επιλέξω για rom?

Link to comment
Share on other sites

Την 23 ή την 26 να επιλέξω για rom?

Θα προτεινα να παιξεις σε 23s ακομα. Η 26s εχει μικροπροβληματα. Η πιο τουμπανιασμένη απο features ειναι η tele_23 γενικα. Και οι αλλες ομως ειναι πολυ αξιολογες, διαβασε τι προσφερει η καθεμια και αποφασισε.

~ Samsung Galaxy S10 ~
Link to comment
Share on other sites

Δε συγκρινα τις φωτογαρφιες σε υπολογιστη για να σου πω. Η εικονα παντως που εβλεπα στις οθονες των κινητων διπλα διπλα οταν εβγαζαν την ιδια φωτογραφια, ειχαν ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορα στο θεμα της ΦΩΤΕΙΝΟΤΗΤΑΣ. Οι σκιες που εβγαζε το Le Max 2, πολυ απλα δεν υπηρχαν στο RN3 Pro. Ηταν λες και ειχες βαλει προβολεις σε εκεινα τα σημεια. Ποσο μεγαλη διαφορα λοιπον να εχει στον υπολογιστη; Μπορει στο ζουμ να θολωνει νωριτερα στο Xiaomi, αλλα η μαυριλα που ειχε το LeEco δεν υπαρχει. Παντα τα τηλεφωνα με default ρυθμισεις.

Το ιδιο φαινομενο ειδα και σε καποιες φωτογραφιες που ανεβασαν καποια παιδια προσφατα στο νημα και περιεργως διαπιστωσα οτι κανεις δεν το προσεξε. Και σε φωτογραφια που εβαλε καποιος φιλος απο ενα ιπποδρομιο και σε αλμπουμ ολοκληρο που εβαλε ο φιλος Meyas νομιζω.

Το προβλημα υπαρχει σε συνθηκες ημερας με συννεφια ή σε σημεια που δε φωτιζει απευθειας ο ηλιος. Στα υπολοιπα δεν εχω τσεκαρει, για να σου πω ακριβως.

Δυστυχως δεν ξερω να ανεβαζω φωτογραφιες στο φορουμ για να στο δειξω.

 

To να συγκρίνεις φωτογραφίες σε οθόνες κινητών - ιδιαίτερα όταν είναι διαφορετικής ανάλυσης - είναι τελείως άσκοπο.

 

Στην 4Κ οθόνη του Max 2 σαφώς θα φαίνεται περισσότερο οι ατέλειες στις φωτογραφίες, σε αντίθεση με μια χαμηλότερης ανάλυσης οθόνη.

 

...αν είχες παλιά βίντεο 480p ας πούμε και τα έβλεπες σε 1024*768 οθόνη θα ήταν ανεκτά, όταν θα τα έβλεπες σε 1080p οθόνη θα φαίνονταν πανάθλια...

 

Μπορείς να συγκρίνεις μόνο φωτογραφίες από το ίδιο αντικείμενο, την ίδια στιγμή στην ίδια οθόνη....το να επαναλαμβάνεις μη αξιόπιστες εντυπώσεις ωσάν να έχει κάποια βάση, δεν βοηθάει κανέναν.

 

Αν θες ανέβασε τις ίδιες τις φωτογραφίες από τα δύο κινητά σε postimg.cc και δώσε εδώ τον σύνδεσμο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά βλέπωlk!

Δεν έχεις βάλει τότε το Update 43 γι αυτό.. ;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Όχι... Θα βάλεις αυτή >> https://bbs.le.com/zt/eui/le_max2.html 23s stock

και μετά αυτή πχ >> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7171461#post7171461

 

Έβαλα κουτσά στραβά(γιατί δεν δουλεύει το touch σωστά) την 23s stock στο κινητό χύμα, μπήκα σε recovery και είπα να του κάνω κανένα hard reset και κανένα wipe να δω αν κάνει διαφορά προτού κανω κατι άλλο αλλά με το να μην βλέπω καλά την οθόνη και να μην δουλεύει καλά το touch νομίζω ότι διέγραψε κάτι που δεν έπρεπε και μετά την επανεκκίνηση έχει κολλήσει σε μαύρη οθόνη και το led μπροστά είναι συνεχώς αναμμένο σε μπλε χρώμα :cry: Μου φαίνεται τα έκανα χειρότερα τα πράγματα. :X

LeEco Χ829(4/64)

EUI 28s New Rom.V10

Meizu pro 6 plus

Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια παρακαλω.

Εκανα εγκατασταση στο Χ820 του ανιψιου μου την 7,1 του Χρηστου.Στην πρωτη εκκινηση μου ζητησε το gmail οπως παντα και ενω εβαλα τα στοιχεια μου ζητησε ενα εξτρα κωδικο ασφαλειας ο οποιος ειναι μεσα στο κινητο που δεν ανοιγει.

Το αποτελεσμα ειναι οτι ενω εχω κανει καινουριο λογαριασμο,η Google εχει κλειδωσει την συσκευη και δεν με αφηνει να κανω το παραμικρο.

Εχει συμβει σε κανεναν αλλο;

Τι γινεται απο εδω και περα;

One Plus 8pro 12/256
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις βάλει τότε το Update 43 γι αυτό.. ;)

Οκ. Με την πρώτη ευκαιρία το κανω και ενημερώνω

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

To να συγκρίνεις φωτογραφίες σε οθόνες κινητών - ιδιαίτερα όταν είναι διαφορετικής ανάλυσης - είναι τελείως άσκοπο.

 

Στην 4Κ οθόνη του Max 2 σαφώς θα φαίνεται περισσότερο οι ατέλειες στις φωτογραφίες, σε αντίθεση με μια χαμηλότερης ανάλυσης οθόνη.

 

...αν είχες παλιά βίντεο 480p ας πούμε και τα έβλεπες σε 1024*768 οθόνη θα ήταν ανεκτά, όταν θα τα έβλεπες σε 1080p οθόνη θα φαίνονταν πανάθλια...

 

Μπορείς να συγκρίνεις μόνο φωτογραφίες από το ίδιο αντικείμενο, την ίδια στιγμή στην ίδια οθόνη....το να επαναλαμβάνεις μη αξιόπιστες εντυπώσεις ωσάν να έχει κάποια βάση, δεν βοηθάει κανέναν.

 

Αν θες ανέβασε τις ίδιες τις φωτογραφίες από τα δύο κινητά σε postimg.cc και δώσε εδώ τον σύνδεσμο.

 

Και καποιες φωτο απο εμενα, μαμα ρομ με Bacon camera στο αυτοματο...

received_10154908810024608.jpg

received_10154920318679608.jpg

2017.jpg

20171.jpg

Edited by specguard
Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια παρακαλω.

Εκανα εγκατασταση στο Χ820 του ανιψιου μου την 7,1 του Χρηστου.Στην πρωτη εκκινηση μου ζητησε το gmail οπως παντα και ενω εβαλα τα στοιχεια μου ζητησε ενα εξτρα κωδικο ασφαλειας ο οποιος ειναι μεσα στο κινητο που δεν ανοιγει.

Το αποτελεσμα ειναι οτι ενω εχω κανει καινουριο λογαριασμο,η Google εχει κλειδωσει την συσκευη και δεν με αφηνει να κανω το παραμικρο.

Εχει συμβει σε κανεναν αλλο;

Τι γινεται απο εδω και περα;

 

Όλες οι συσκευές παίρνουν κωδικό που ενσωματώνει στο Id του τηλεφώνου. Πιθανόν δεν τον θυμόσουν σωστά και στο κλείδωσε. Κάνε Full Wipe και βάλε μία άλλη ρομ μέχρι να βρεις κάπως τον σωστό κωδικό. ;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα κουτσά στραβά(γιατί δεν δουλεύει το touch σωστά) την 23s stock στο κινητό χύμα, μπήκα σε recovery και είπα να του κάνω κανένα hard reset και κανένα wipe να δω αν κάνει διαφορά προτού κανω κατι άλλο αλλά με το να μην βλέπω καλά την οθόνη και να μην δουλεύει καλά το touch νομίζω ότι διέγραψε κάτι που δεν έπρεπε και μετά την επανεκκίνηση έχει κολλήσει σε μαύρη οθόνη και το led μπροστά είναι συνεχώς αναμμένο σε μπλε χρώμα :cry: Μου φαίνεται τα έκανα χειρότερα τα πράγματα. :X

 

Hard reset? Πάτα συνεχεια τα power & vol + να μπει recovery. Μετά βάλε σωστά τη ρομ me full wipe.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Hard reset? Πάτα συνεχεια τα power & vol + να μπει recovery. Μετά βάλε σωστά τη ρομ me full wipe.

 

Ναι τα κατάφερα να μπω ξανά recovery, αλλά το touch πλέον δεν δουλεύει σχεδόν καθόλου ενώ το η οθόνη όλος περιέργως άρχισε μια να λειτουργεί και μια όχι.

Ούτε την μπάρα "swipe to unlock" δεν μπορώ να σύρω.

LeEco Χ829(4/64)

EUI 28s New Rom.V10

Meizu pro 6 plus

Link to comment
Share on other sites

Και καποιες φωτο απο εμενα, μαμα ρομ με Bacon camera στο αυτοματο...

 

 

Η βάφλα όλα τα λεφτά. 1,000,000 θερμίδες αλλά απόλαυση. Από θήκη που έχει αναφερθεί κατά καιρούς εγώ έχω πάρει την Mofi παρακάτω και τον φακό τον καλύβει πλήρως.

 

http://www.ebay.com/itm/182462685214?_trksid=p2057872.m2749.l2649&var=485039707500&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ναι τα κατάφερα να μπω ξανά recovery, αλλά το touch πλέον δεν δουλεύει σχεδόν καθόλου ενώ το η οθόνη όλος περιέργως άρχισε μια να λειτουργεί και μια όχι.

Ούτε την μπάρα "swipe to unlock" δεν μπορώ να σύρω.

 

Τελικά κατάφερα να τα κάνω wipe ολα μετά από ένα κύκνειο άσμα του touch και του έκανα επανεκκίνηση. Δεν θα έπρεπε όμως να στρώσει μετά από τα wipe(τα έκανα όλα εκτός από το system);

LeEco Χ829(4/64)

EUI 28s New Rom.V10

Meizu pro 6 plus

Link to comment
Share on other sites

Και καποιες φωτο απο εμενα, μαμα ρομ με Bacon camera στο αυτοματο...

 

Εσύ χαμήλωσες την ανάλυση ή το έκανε αυτόματα η σελίδα; Σε πλήρη ανάλυση μπορούμε να κρίνουμε καλύτερα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η βάφλα όλα τα λεφτά. 1,000,000 θερμίδες αλλά απόλαυση. Από θήκη που έχει αναφερθεί κατά καιρούς εγώ έχω πάρει την Mofi παρακάτω και τον φακό τον καλύβει πλήρως.

 

http://www.ebay.com/itm/182462685214?_trksid=p2057872.m2749.l2649&var=485039707500&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Την έχω, αλλά μου τη σπάει που το πορτάκι πυροδοτεί το ξύπνημα/κλείσιμο του τηλεφώνου...επειδή δεν έχει βεντούζα ή κάτι τέτοιο, μπορεί με μικρές κινήσεις να ξυπνήσει το κινητό χωρίς λόγο.

 

Είναι και τεράστιο το κινητό και δύσκολο να ανοίγεις τη θήκη οριζόντια...

 

...σκέφτομαι να τσιμπήσω μια κάθετη θήκη, βοηθάει πολύ πχ αν πρέπει πχ να απαντήσεις σε κλήση μόνο με το ένα χέρι, να βγάζεις φωτό ή βίντεο

...αλλά εκεί έχεις άλλα θέματα, πχ ανάγκη να είναι η θήκη ανοιχτή προκειμένου να φορτίσεις το κινητό (για να υπάρχει πρόσβαση στο USB-C) καθώς και η αδυναμία οριζόντιας στερέωσης, πχ αν βλέπεις κανά βιντεάκι σε ταξίδι.

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι συσκευές παίρνουν κωδικό που ενσωματώνει στο Id του τηλεφώνου. Πιθανόν δεν τον θυμόσουν σωστά και στο κλείδωσε. Κάνε Full Wipe και βάλε μία άλλη ρομ μέχρι να βρεις κάπως τον σωστό κωδικό. ;)

 

Όχι απλά δεν τον θυμάμαι αλλά ούτε και ήξερα ότι υπάρχει.

Μετά από τόσες ρομ ήταν η πρώτη φορά που μου ζητήθηκε κάτι τέτοιο.

Τελικά έβαλα άλλη ρομ με καινούριο email και άνοιξε το κινητό.

Το θέμα μου τώρα είναι ότι προσπαθώ να συνδέσω τους δύο λογαριασμούς αλλά έχει κλειδώσει το mail για 24 ώρες.

Το κλειδί πάντως δεν είναι ίδιο και ας είναι η ίδια συσκευή που σημαίνει ότι το παλιό email μάλλον το χάνω εκτός και αν κάποιος έχει την λύση.

One Plus 8pro 12/256
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα είπαμε απο διαχειριστή τηλεφωνου>> ασφάλεια κ ιδιωτικότητα>>Ανίχνευση ιών>> Γρανάζι πάνω δεξιά>>απενεργοποιηση αυτόματης ανίχνευσης εγκαταστάσεων εφαρμογών. Επίσης από Κωδικοί δακτυλικά αποτυπώματα ατη μέση Pre-installation scan >>απενεργοποιηση. ;)

 

Ευχαριστώ πολυ Χρήστο

LeEco le max 2 x829 , 8.1 Oreo Extended
Link to comment
Share on other sites

Όχι απλά δεν τον θυμάμαι αλλά ούτε και ήξερα ότι υπάρχει.

Μετά από τόσες ρομ ήταν η πρώτη φορά που μου ζητήθηκε κάτι τέτοιο.

Τελικά έβαλα άλλη ρομ με καινούριο email και άνοιξε το κινητό.

Το θέμα μου τώρα είναι ότι προσπαθώ να συνδέσω τους δύο λογαριασμούς αλλά έχει κλειδώσει το mail για 24 ώρες.

Το κλειδί πάντως δεν είναι ίδιο και ας είναι η ίδια συσκευή που σημαίνει ότι το παλιό email μάλλον το χάνω εκτός και αν κάποιος έχει την λύση.

 

Όχι δεν με κατάλαβες ή δεν το διατύπωσα σωστά. Αν στο παρελθόν έχεις συνδεθεί με ένα κινητό σε ένα λογαριασμό Google σαν διαχειριστής τηλεφώνου πρέπει σε κάθε νέα σύνδεση Google τηλεφώνου να βάζεις τον σωστό κωδικό Google που έχεις να ανοίξει αλλιώς κλειδώνεται. Δεν έχει το τηλέφωνο κάποιο ειδικό κωδικό το Google account έχει κωδικό διαχειριστή όλων των τηλεφώνων σου. Άρα τον κωδικό διαχείρισης Google πρέπει να βρεις να βάλεις. ;) Σκέψου στο παρελθόν τι τηλέφωνο είχες και τι κωδικούς χρησιμοποιούσες.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Τελικά κατάφερα να τα κάνω wipe ολα μετά από ένα κύκνειο άσμα του touch και του έκανα επανεκκίνηση. Δεν θα έπρεπε όμως να στρώσει μετά από τα wipe(τα έκανα όλα εκτός από το system);

Γι αυτό έχουν γίνει όλα μπάχαλο.. Το system είναι από τα πρώτα που κάνεις Wipe αλλιώς το ένα σύστημα μπαίνει Dirty επάνω στο άλλο και έχεις από 3 ρομ system τώρα επάνω. Όλα τα Wipe θα κάνεις και αν βλέπει το κινητό το Pc να βάλεις τη ρομ κάνε και Internal και μετά φλάσαρε.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Μου εκανε και εμενα νερα εχω το x829 grey 4/64 αγορασμενο απο banggood , και παραγγειλα απο aliexpress γυρω στα 30 ευρω οθονη την εβαλα μονος μου και το banggood μου εκανε επιστροφη χρηματων στο paypal (μετα απο τα νερα στο τελος ραγισε στην μεση μονη της, δεν μου εχει πεσει ποτε ) Edited by grg123a
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τι είναι η τρυπούλα πάνω από την πίσω κάμερα? Μικρόφωνο για το βίντεο ή κάτι άλλο?

 

leeco le max 2 tele23s v43

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...