Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερες !!! Μπραβο Χρηστο στη modded για το aroma ειναι σουπερ οπως πρεπει...

1. Αψογη μεχρι στιγμης , στην αρχη μονο το θεμα με το google services με τα wipes απο ρυθμισεις λυνεται δια παντώς...

2α. Το AKT δεν υπαρχει σαν εφαρμογη στο ανοιγμα , 2βκαι να ρωτησω το zip με τα eui services ειναι το ιδιο με της debloated;

3. Αν ναι θα αλλαζουν οι ρυθμισεις...οποτε να το ξεζιπαρουμε και να περασουμε μονο τα apps;

4.Και κατι καινουργιο τουλαχιστον για μενα που ξεκινησε απο την 26 τελε ,πατωντας πανω δεξια στο ρολοϊ σβηνει η οθονη

1. Ναι αρνείται κατηγορηματικά η 26s να έχει pre-build Gapps..:lol:

2α. Δεν το εγκατέστησες στις επιλογές (ΑΚΤ) - 2β Nαι το ίδιο είναι αλλά δουλεύει μόνο με TWRP flash έτσι μου είπαν..

3. Όχι δεν έχει σχέση με τις ρυθμίσεις καθόλου

4. Εδώ έκανα αμάν και πως να έχουμε t2scrOff..:lol:

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχω θέμα με το Xposed. Με arm64 μου βγάζει error στην εγκατάσταση. Τα ίδια μου κάνει και από το XDA που το κατέβασα. Καμιά ιδέα;

Φλάσαρε dirty . Το έχει on-board και δουλεύει μια χαρά. Κάτι άλλο έγινε...

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

1.Χρήστο μου πετάει συχνά μήνυμα οι υπηρεσίες Google service έχουν σταματήσει στην καινούρια 26(έκανα clear data και περιμένω να δω αν έφτιαξε)

2.Επίσης όταν παω να βάλω το lucky patcher μου το πετάει σαν ιο

3.η θερμοκρασία είναι στα επίπεδα της 21ς ρεμιξεδ που είχα πριν μέχρι ώρας ...Τώρα ας πούμε το εχω 25 λεπτά στα χέρια μου με χρήση του chrome και έχει 38 βαθμούς (βέβαια την εχω απο χτες το βράδυ αρα σωστά συμπεράσματα θα βγουν σε λίγες μέρες)

4. Έχει θεματάκι όταν πας να βάλεις στην αρχική κάποια εφαρμογή..πολλές φορές δεν την βάζει αφού επιλέξεις σε ποια σελίδα θες να μπει

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by oPatrinos
LeEco le max 2 x829 , 8.1 Oreo Extended
Link to comment
Share on other sites

1. Ναι αρνείται κατηγορηματικά η 26s να έχει pre-build Gapps..:lol:

2α. Δεν το εγκατέστησες στις επιλογές (ΑΚΤ) - 2β Nαι το ίδιο είναι αλλά δουλεύει μόνο με TWRP flash έτσι μου είπαν..

3. Όχι δεν έχει σχέση με τις ρυθμίσεις καθόλου

4. Εδώ έκανα αμάν και πως να έχουμε t2scrOff..:lol:

 

3. Σε μενα τουλαχιστον αν ειναι το ιδιο zip μου αλλαζει τις ρυθμισεις το app εννοω δλδ μετα το φλασαρισμα μου βγαζει ενοτητα ρυθμισεις οπως στην debloated χωρις τα εξτρα που εχει η tele 26 ας πουμε...φυσικο να δουλευει με φλασαρισμα γιατι φλασαρει και το συμβατο app settings που υπαρχει μεσα στο zip

2α.δεν εκανα advanced επιλογες στο aroma ,πατησα το πρωτο που λεει πως τα φλασαρει ολα τα extras...

4. Μακαρι και double tap to awake ..το ευχομαι φιλε

Edited by mythos01
26s by CrisBall :)
Link to comment
Share on other sites

Ναι στα τελε κομμάτια και μόνο! Λόγω ξεπουλήματος! Βλέπε τιμές και μην ξεχνάς (ίσως να μην το ξέρεις βέβαια) ότι και στα Χ800 όταν ξεπουλούσαν και πήραν το C E 0560 έβαλαν μέχρι και άλλο hardware με αποτέλεσμα να μην παίρνει ούτε τις ρομ του Χ800! ;)

 

Χρήστο και τα παλιά μοντέλα χωρίς την πιστοποίηση ce0560 και αγορά πριν 1 χρόνο μέσα από το πρόγραμμα aida64 πάντα, την ίδια οθόνη έχουν !!!

X820 6/64 Indian από bangood!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το tap to screen off μπορεις να το εχεις και με εφαρμογη ή ακομα και με gesture σε καποια launchers. Εγω προσωπικα σε ολες μου τις συκευες εχω περασμενο το https://play.google.com/store/apps/details?id=com.katecca.screenofflock&hl=el . Μπορεις να διαλεξεις μαλιστα και διαφορα εφε και ηχο οταν κλεινει. Ο καημός (αν το πουμε ετσι) ειναι το double tap to wake.

 

Θα δωσω credit στο φιλο που πεισματικα επεμεινε να μας προτεινει τη bacon camera! :up: Με μια πρωτη δοκιμη, το HDR της πολυ ανωτερο σε φωτεινοτητα απο το stock HDR. Λιγο τα χρωματα μου φανηκαν λιγοτερο ζωηρα, αλλα δεν εχω παιξειμε ρυθμισεις καθολου.

 

Θα δοκιμασω και MiUI camera σε συγκριση και με τις δυο να δω ποια θα κρατησω, γιατι με τη σφαλιαρα που εφαγα απο το Redmi Note 3 ένιωθα οτι ειχα την καμερα του 3310! :lol:

~ Samsung Galaxy S10 ~
Link to comment
Share on other sites

3. Σε μενα τουλαχιστον αν ειναι το ιδιο zip μου αλλαζει τις ρυθμισεις το app εννοω δλδ μετα το φλασαρισμα μου βγαζει ενοτητα ρυθμισεις οπως στην debloated χωρις τα εξτρα που εχει η tele 26 ας πουμε...φυσικο να δουλευει με φλασαρισμα γιατι φλασαρει και το συμβατο app settings που υπαρχει μεσα στο zip

2α.δεν εκανα advanced επιλογες στο aroma ,πατησα το πρωτο που λεει πως τα φλασαρει ολα τα extras...

4. Μακαρι και double tap to awake ..το ευχομαι φιλε

 

1. Ναι έχεις δίκιο! Επαναφέρει τις ρυθμίσεις χωρίς τα έξτρα και το ΑΚΤ νομίζω.. Σωστά.. Πρέπει να το δω αύριο.

2. Δεν είναι προεπιλογή το ΑΚΤ γιατί μπορεί να μην έβαλες Root. Στην καινούργια version επέλεξε τι θες και βάλε καλύτερα. Θα έχει και επιλογή μοντέλου για κατάλληλες ρυθμίσεις.

4. Στο χέρι του Τάσου είναι αλλά έχει πέσει πολύ δουλειά.. :(

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

1. Ναι αρνείται κατηγορηματικά η 26s να έχει pre-build Gapps..:lol:

2α. Δεν το εγκατέστησες στις επιλογές (ΑΚΤ) - 2β Nαι το ίδιο είναι αλλά δουλεύει μόνο με TWRP flash έτσι μου είπαν..

3. Όχι δεν έχει σχέση με τις ρυθμίσεις καθόλου

4. Εδώ έκανα αμάν και πως να έχουμε t2scrOff..:lol:

 

δεν καταφερα να φτιαξω το play services μεχρι και απο recovery εκανα wipe τι κανω λαθος help :blink::worry::cry:

Link to comment
Share on other sites

1.Χρήστο μου πετάει συχνά μήνυμα οι υπηρεσίες Google service έχουν σταματήσει στην καινούρια 26(έκανα clear data και περιμένω να δω αν έφτιαξε)

2.Επίσης όταν παω να βάλω το lucky patcher μου το πετάει σαν ιο

3.η θερμοκρασία είναι στα επίπεδα της 21ς ρεμιξεδ που είχα πριν μέχρι ώρας ...Τώρα ας πούμε το εχω 25 λεπτά στα χέρια μου με χρήση του chrome και έχει 38 βαθμούς (βέβαια την εχω απο χτες το βράδυ αρα σωστά συμπεράσματα θα βγουν σε λίγες μέρες)

4. Έχει θεματάκι όταν πας να βάλεις στην αρχική κάποια εφαρμογή..πολλές φορές δεν την βάζει αφού επιλέξεις σε ποια σελίδα θες να μπει

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

1. Θέλει clear cache and data Και στις 2 εφαρμογές. Κοίτα το apk που έχω στο ποστ. Λογικά αν είχες κάνει μόνο wipe dalvik cache and cache Δεν θα είχε θέμα.

2. Είπαμε έχει virus scanner on board απενεργοποιήση.

3. Ναι κανονική είναι η θερμοκρασία δεν έχει θέμα. Η οθόνη επειδή έχει Amoled Samsung ρυθμίσεις θέλει σχεδόν στο 0 και αυτόματα.

4. Με ποιο Launcher? Μαμά ή Nova? Δεν είχα τέτοια θέματα. Βέβαια με NOVA παίζω.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

δεν καταφερα να φτιαξω το play services μεχρι και απο recovery εκανα wipe τι κανω λαθος help :blink::worry::cry:

 

Την εφαρμογή που έχω στο ποστ και ακολουθείς οδηγίες. Μετά επανεκκίνηση.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Cris όσοι ειναι με Tele 23sV43 να περιμένουν OTA update για να περάσουν στην Tele 26s??

Με τον dt2ws kernel κάποιο νεο??

Thanx

 

LeMax2 x829 N+RR

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα ξανα MiUI camera και τη συνεκρινα με stock και bacon. Χειροτερη και απο τις δυο. Ειδικα σε θεμα φωτεινοτητας οπου η bacon εχει ΧΑΟΤΙΚΗ διαφορα με τις υπολοιπες. Στα χρωματα ειναι εκει που μαλλον υστερει σε σχεση με τη stock, οπουε εκει ειναι μαλλον πιο φυσικα. Παντα σε φωτογραφιες με HDR.

Ας κανει μια δοκιμη και καποιος αλλος να πει μια γνωμη. :)

~ Samsung Galaxy S10 ~
Link to comment
Share on other sites

1. Θέλει clear cache and data Και στις 2 εφαρμογές. Κοίτα το apk που έχω στο ποστ. Λογικά αν είχες κάνει μόνο wipe dalvik cache and cache Δεν θα είχε θέμα.

2. Είπαμε έχει virus scanner on board απενεργοποιήση.

3. Ναι κανονική είναι η θερμοκρασία δεν έχει θέμα. Η οθόνη επειδή έχει Amoled Samsung ρυθμίσεις θέλει σχεδόν στο 0 και αυτόματα.

4. Με ποιο Launcher? Μαμά ή Nova? Δεν είχα τέτοια θέματα. Βέβαια με NOVA παίζω.

Δοκ8μασα την εφαρμογη που μ ειπες αλλα δεν το εφτιαξε και εκανα μονος μου απο ρυθμίσεις clear cabe και δειχνει να εχει φτιαξει...την οθονη αυτοματη την εχω και οσοσν αφορα την θερμοκρασια κυμαίνεται απο 37-42 με χρηση...ας πουμε πριν που δοκιμαζα 3 εφαρμογες καμερας να δω την καλύτερη χωρις να βγαζω φωτο ιδιαιτερα μονο τις ρυθμισεις τους και το κινητο εψηνε αβγό (χτυπησε 42.5)...με τον μαμα λαντσερ είμαι...αυτα...εχω μεινει μ@#$%ας με την μπαταρία...πίστευα οτι 21ς ρεμιξεδ ηταν η καλύτερη σε αυτο το κομματι απο οτι διαβαζα χωρις ναα εχω δοκιμασει πολλες ρομ αλλα την κατουράει για πλακα...με φουλ χρήση χωρίς gaming με wifi κυρίως και λιγο data ,facebook messenger viber chrome και δοκιμες σε 3 εφαρμογες καμερας ολη μερα ειμαι με 3.30 ωρες σοτ και εχω ακομα 31% χωρις ακτ...πολυ καλη δουλειά Χρήστο...μονο αν γινει κατι με θερμοκρασία ,αν γίνετε, και η ρομ θα ειναι οτι καλύτερο πιστεύω ...καμερα δεν εχω τσεκάρει συγκριτικα με 16ς κ 21ς !

LeEco le max 2 x829 , 8.1 Oreo Extended
Link to comment
Share on other sites

δεν καταφερα να φτιαξω το play services μεχρι και απο recovery εκανα wipe τι κανω λαθος help :blink::worry::cry:

 

Την εφαρμογή που έχω στο ποστ και ακολουθείς οδηγίες. Μετά επανεκκίνηση.

 

Τα ιδια και σε μενα..

Μεχρι και clean instalation εκανα, wipe απο recovery, wipe μεσα απο το aroma

 

Οι οδηγιες τι λενε ακριβως γιατι ισως δεν κανω κατι καλα σε αυτες...

Link to comment
Share on other sites

Δοκ8μασα την εφαρμογη που μ ειπες αλλα δεν το εφτιαξε και εκανα μονος μου απο ρυθμίσεις clear cabe και δειχνει να εχει φτιαξει...την οθονη αυτοματη την εχω και οσοσν αφορα την θερμοκρασια κυμαίνεται απο 37-42 με χρηση...ας πουμε πριν που δοκιμαζα 3 εφαρμογες καμερας να δω την καλύτερη χωρις να βγαζω φωτο ιδιαιτερα μονο τις ρυθμισεις τους και το κινητο εψηνε αβγό (χτυπησε 42.5)...με τον μαμα λαντσερ είμαι...αυτα...εχω μεινει μ@#$%ας με την μπαταρία...πίστευα οτι 21ς ρεμιξεδ ηταν η καλύτερη σε αυτο το κομματι απο οτι διαβαζα χωρις ναα εχω δοκιμασει πολλες ρομ αλλα την κατουράει για πλακα...με φουλ χρήση χωρίς gaming με wifi κυρίως και λιγο data ,facebook messenger viber chrome και δοκιμες σε 3 εφαρμογες καμερας ολη μερα ειμαι με 3.30 ωρες σοτ και εχω ακομα 31% χωρις ακτ...πολυ καλη δουλειά Χρήστο...μονο αν γινει κατι με θερμοκρασία ,αν γίνετε, και η ρομ θα ειναι οτι καλύτερο πιστεύω ...καμερα δεν εχω τσεκάρει συγκριτικα με 16ς κ 21ς !

 

Οκ. Θα βάλω πρόσθετες ρυθμίσεις να επιλέγετε στο AROMA αν θέλετε καλύτερη μπαταρία, ποιο χαμηλό χρονισμό CPU άρα ποιο κρύο τηλέφωνο, καλύτερο SOT και καλύτερο performance. ;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια και σε μενα..

Μεχρι και clean instalation εκανα, wipe απο recovery, wipe μεσα απο το aroma

 

Οι οδηγιες τι λενε ακριβως γιατι ισως δεν κανω κατι καλα σε αυτες...

 

Ποια ρομ είχες πριν? Βάλτην dirty ξανά και θα στρώσει αν δεν έκανες δουλειά με τα clear σύμφωνα με τις Google οδηγίες.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Ποια ρομ είχες πριν? Βάλτην dirty ξανά και θα στρώσει αν δεν έκανες δουλειά με τα clear σύμφωνα με τις Google οδηγίες.

 

Την Debloated V.2 ειχα!

Link to comment
Share on other sites

Την Debloated V.2 ειχα!

 

Οκ. Στην v. 2 είχες πρόβλημα ή είχε στρώσει? Αν είχε στρώσει σημαίνει είχε καθαριστεί το cache που μένει από την μαμά 26ς. Βάλτην μία στεγνά και βλέπεις.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, είχα το Le Max 2 X829. Το επέστρεψα λόγω προβλήματος που ποαρουσίασε. Να πάρω το X820, ή το MI5S ;;

Currently Owned : Xiaomi Mi Note 2(Scorpio) 4/64 | MiUI 9 || LeEco Le 2 x520(s2) 4/32 | eUI 26s || Xiaomi Redmi note 3 pro(Kenzo) 2/32 | Xiaomi EU | Radon Kernel 5.4 | Stereo Mod | MIUI 9

Ex-owned : Xiaomi Mi5(Gemini) 3/64 | Xiaomi EU | Stereo Mod | MIUI 9 BETA || LeEco Le Max 2(x2) x820 6/64 || LeEco Le Max 2(x2) x829 4/64 || Oneplus One(Bacon) 3/64

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το tap to screen off μπορεις να το εχεις και με εφαρμογη ή ακομα και με gesture σε καποια launchers. Εγω προσωπικα σε ολες μου τις συκευες εχω περασμενο το https://play.google.com/store/apps/details?id=com.katecca.screenofflock&hl=el . Μπορεις να διαλεξεις μαλιστα και διαφορα εφε και ηχο οταν κλεινει. Ο καημός (αν το πουμε ετσι) ειναι το double tap to wake.

 

Θα δωσω credit στο φιλο που πεισματικα επεμεινε να μας προτεινει τη bacon camera! :up: Με μια πρωτη δοκιμη, το HDR της πολυ ανωτερο σε φωτεινοτητα απο το stock HDR. Λιγο τα χρωματα μου φανηκαν λιγοτερο ζωηρα, αλλα δεν εχω παιξειμε ρυθμισεις καθολου.

 

Θα δοκιμασω και MiUI camera σε συγκριση και με τις δυο να δω ποια θα κρατησω, γιατι με τη σφαλιαρα που εφαγα απο το Redmi Note 3 ένιωθα οτι ειχα την καμερα του 3310! :lol:

 

Είχα πλάϊ πλάϊ το Redmi Note 4 Global (ομολογουμένως καλύτερη κάμερα από το Note 3) και το Le Max 2, τα αγόρασα μαζί από το Banggood, συγκρίνοντας τις φωτογραφίες (τραβηγμένες τον ίδιο χρόνο, σε ίδιες συνθήκες, με το ίδιο αντικείμενο) στην οθόνη του υπολογιστή και το Le Max2 ήταν μια κατηγορία+ ανώτερο ως προς τη ποιότητα των φωτογραφιών (χρώματα, λεπτομέρειες, θόρυβος)

 

Απλά δεν υπήρχε σύγκριση...

 

...δεν ξέρω πώς διαμόρφωσες αυτή τη γνώμη που εκφράζεις, αλλά σαφώς δεν στέκει, με καμία παναγία λέμε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παίδες, είχα το Le Max 2 X829. Το επέστρεψα λόγω προβλήματος που ποαρουσίασε. Να πάρω το X820, ή το MI5S ;;

 

Δεν συγκρίνονται ακριβώς, καθένα ανταποκρίνεται σε διαφορετικές προτεραιότητες

 

- Αν θες μεγαλύτερη "επιφάνεια εργασίας", πιο πολυμεσικές εφαρμογές και υποστήριξη σε μπάντα Β20, τότε Le Max 2

 

- Αν θες μικρότερο μέγεθος, καλύτερη μπαταρία και λίγο καλύτερη φωτογραφική και το 4G δεν είναι προτεραιότητα (ή αν ζεις σε Αθήνα/Θεσσαλονίκη και δεν μετακινείσαι πολύ επαρχία) Mi5...

Edited by vgiozo
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Είμαι έτοιμος να αγοράσω το τηλ. από TOMTOP στα 219.68€ με discount code . Κάτι ψιλά και στο PayPal.

To link είναι αυτό: https://www.tomtop.com/others-cell-phone-34/p-p1602g-uk.html?_ga=2.197751343.1679483652.1496859251-1853777254.1496687871 από γερμανική αποθήκη.

Θέλω τη γνώμη σας για το site και αν το τηλ. είναι το χ820 ή χ827.

Link to comment
Share on other sites

Κατοχος του zte z7 max ναυαρχιδας του 14 σημερα παρελαβα το x829 και μπορω να πω οτι ψιλοαπογοητευτηκα...Η οθονη πολυ κατωτερη απο οτι του max.,πολυ κιτρινισμενη. Στο βιντεο ο φακος δεν εστιαζει αυτοματα και το HDR δεν λειτουργει...Αυτα εχω εντοπισει μεχρι τωρα...Πιστευα οτι πηγαινα προς αναβαθμιση επιλεγοντας το αλλα δεν με κερδισε..Εκει που υπερτερει ειναι σε ποιοτητα κστασκευης μιας και ειναι μεταλικο εναντι του max και ταχυτητα αλλα στα υπολοιπα δεν με ενθουσιασε.ξερω οτι καποια θεματακια που εχει διορθωνονται με φλασαρισμα αλλης ρομ αλλα αλλιως το περιμενα...Κριμα.Εχω επιλεξει την επιλογη vivid στα χρωμματα υπαρχει καπου αλλου καποια ρυθμιση να κανω να βελτιωθει η κατασταση της οθονης;;; Edited by artinoss
Link to comment
Share on other sites

Δύστυχος μετά από ένα μήνα πολύ καλής λειτουργίας άρχισε να μου κάνει νερά(στην κυριολεξία η οθόνη) και το touch να μην ανταποκρίνεται. :mad: Το έχω πάρει από το banggood. Τι λέτε να φταίει; Θα μου ζητήσουν από το banggood να το επιστρέψω πίσω να το φτιάξουν και να το ξαναστείλουν πίσω; Εχω αλλάξει την rom της υπογραφής, πρέπει να την επαναφέρω στην παλιά αν μου το ζητήσουν πίσω για επισκευή;

Δυο φωτό της οθόνης:

http://imgur.com/a/L58oS

LeEco Χ829(4/64)

EUI 28s New Rom.V10

Meizu pro 6 plus

Link to comment
Share on other sites

Οκ. Στην v. 2 είχες πρόβλημα ή είχε στρώσει? Αν είχε στρώσει σημαίνει είχε καθαριστεί το cache που μένει από την μαμά 26ς. Βάλτην μία στεγνά και βλέπεις.

 

Μπα δεν ειχε στρωσει ποτε...

 

Θα γυρισω σε καμια παλιοτερη rom σου πριν αρχοσουν τα θεματα με το play services. Εχεις να προτεινεις καποια? Λεω να παω στην LeMax2 EUI CN-23S REMIXED

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα ξανα MiUI camera και τη συνεκρινα με stock και bacon. Χειροτερη και απο τις δυο. Ειδικα σε θεμα φωτεινοτητας οπου η bacon εχει ΧΑΟΤΙΚΗ διαφορα με τις υπολοιπες. Στα χρωματα ειναι εκει που μαλλον υστερει σε σχεση με τη stock, οπουε εκει ειναι μαλλον πιο φυσικα. Παντα σε φωτογραφιες με HDR.

Ας κανει μια δοκιμη και καποιος αλλος να πει μια γνωμη. :)

 

Την MiUI camera που την βρίσκουμε; από play store;

X820 6/64 Indian από bangood!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...