Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπαρχει και αλλος τροπος να γινει. Απο TWRP καντε mount το system και πηγαινετε system/priv-app/Launcher3 και εκει θα βρειτε λογικα 2 εκδοσεις του nova.Τον εναν απο τους 2 μετονομαστε τον σε .apk.bak και ειστε ετοιμοι.(το .bak δεν εχει καμια σημασια μπορειτε να βαλετε οτι θελετε.Απλα εγω το εβαλα ετσι.)
Link to comment
Share on other sites

Απαλευτο μετά απο 4ωρες!!!!

Είχα από κινεζομαγαζο ρομ,σταμάτησε να δουλευει μετά από μια εβδομάδα το αποτύπωμα,σημερα πέρασα official με εργοστασιακές,τίποτα...πέρασα την tele23 αν την γράφω καλα,τίποτα ξανα,πέρασα την miui,πάλι τίποτα!!!Και τώρα το τηλ γράφει αντί μοντέλο x829 x820 kκαι μου σκάει μήνυμα απο google οτι το κινητό leEco le 2 Pro συνδέθηκε!!!

 

Αν έχει κάποιος backup από x829 με την stock για να το περάσεις ας το ποστάρει. Αυτό νομίζω θα επαναφέρει το τηλ. Σε ενα λινκ που υπάρχει είναι νεκρό.

Link to comment
Share on other sites

To λάθος είταν στο διπλό νόβα απκ. Το ΟΤΑ το τράβηξα πίσω το διορθώνω ώστε να σβήνει πριν το φλας το παλιό νόβα και μετά να εγκαθίστα το καινούριο.

 

Ζητάω χίλια συγνώμη αλλά ξέχασα τελείως να ονομάσω το launcher απλά νόβα.απκ και να διαγράφεται με κάθε καινούρια έκδοση.

 

Σε περίπου 30 λεπτά είναι το καινούριο ΟΤΑ επάνω.

 

Στα παιδιά που κάνανε τεστ και σε μένα δούλεψε γιατί είμαστε στο νόβα εγγεγραμμένοι Βέτα τεστερ και είχαμε ένα αντίγραφο στο /data/data

Link to comment
Share on other sites

To λάθος είταν στο διπλό νόβα απκ. Το ΟΤΑ το τράβηξα πίσω το διορθώνω ώστε να σβήνει πριν το φλας το παλιό νόβα και μετά να εγκαθίστα το καινούριο.

 

Ζητάω χίλια συγνώμη αλλά ξέχασα τελείως να ονομάσω το launcher απλά νόβα.απκ και να διαγράφεται με κάθε καινούρια έκδοση.

 

Σε περίπου 30 λεπτά είναι το καινούριο ΟΤΑ επάνω.

 

Στα παιδιά που κάνανε τεστ και σε μένα δούλεψε γιατί είμαστε στο νόβα εγγεγραμμένοι Βέτα τεστερ και είχαμε ένα αντίγραφο στο /data/data

 

Υπάρχει κάποιος τρόπος για μας που μας αρέσει άλλο launcher να απεγκαταστήσουμε πλήρως τον νοβα και να μηνν το παίρνουμε στα ota;

Link to comment
Share on other sites

Τάσο αυτό ήθελα να σου πω,εγώ δεν είχα θέμα, δούλεψε κανονικά!
Σημασία δεν έχει η πτώση, αλλά η πρόσκρουση.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος για μας που μας αρέσει άλλο launcher να απεγκαταστήσουμε πλήρως τον νοβα και να μηνν το παίρνουμε στα ota;

κανονικά δεν θα τον έβαζα στο ΟΤΑ αλλά αυτό το update έκανε το νόβα και γενικά όλο το σύστημα 30% πιο γρήγορο.

 

Εάν δεν σου αρέσει το νόβα, κατεβάζεις οποίο launcher θες και το κάνεις startlauncher

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τάσο αυτό ήθελα να σου πω,εγώ δεν είχα θέμα, δούλεψε κανονικά!

To OTA ειναι τώρα διορθώμενο. Πρωτού να βάλει την αναβάθμιση του Nova καθαρίζει το αρχείο από παλιά κατάλοιπα

Link to comment
Share on other sites

To λάθος είταν στο διπλό νόβα απκ. Το ΟΤΑ το τράβηξα πίσω το διορθώνω ώστε να σβήνει πριν το φλας το παλιό νόβα και μετά να εγκαθίστα το καινούριο.

 

Ζητάω χίλια συγνώμη αλλά ξέχασα τελείως να ονομάσω το launcher απλά νόβα.απκ και να διαγράφεται με κάθε καινούρια έκδοση.

 

Σε περίπου 30 λεπτά είναι το καινούριο ΟΤΑ επάνω.

 

Στα παιδιά που κάνανε τεστ και σε μένα δούλεψε γιατί είμαστε στο νόβα εγγεγραμμένοι Βέτα τεστερ και είχαμε ένα αντίγραφο στο /data/data

Καλησπέρα νέος και άσχετος εδώ με τις διαδικασίες,έχω ρωτήσει 2-3 φορές σε προηγούμενες σελίδες αλλά δεν πήρα κάποια απάντηση οπότε είπα να ρωτήσω και τον προγραμματιστή

πως μπορω να περασω την ρομ?μου ηρθε με ρομ απο το κινεζομαγαζο,απλα μετανομασια επανεκινηση σε recovery και την εγκαθιστω?

μπορω να χρησιμοποιησω τον launcher του κινητου η μονο nova ? γιατι εναμιση χρονο με το 1s τον συνηθiσα :)

και κατι ακομη αν μας αρεσει πως μπορουμε να στηριξουμε την προσπαθεια?δεχεσται donate?

Edited by revyien
Link to comment
Share on other sites

To OTA ειναι τώρα διορθώμενο. Πρωτού να βάλει την αναβάθμιση του Nova καθαρίζει το αρχείο από παλιά κατάλοιπα

Καλημέρα.

1)Υπάρχει τρόπος να περάσουμε ξανά το διορθωμένο update κι εμείς που περάσαμε χθες το χαλασμένο; Γιατί ναι μεν κάναμε το κινητό πάλι λειτουργικό με εγκατάσταση άλλου launcher, αλλά νομίζω ότι δεν πέρασε καλά γενικά. Ας πούμε δε βρίσκω μέσα τον Tuga browser. Το change log ανέφερε ότι θα έχει καινούριο ενημερωμένο.

2) Εγώ που έκανα wipe dalvik & cache και cache από TWRP (αφού βέβαια είχε ολοκληρωθεί το optimization των εφαρμογών) λες να αντιμετωπίσω κάποιο πρόβλημα;

Edited by Christian27
~ Samsung Galaxy S10 ~
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Τασο με συγχωρεις, ξερω ποσο το δουλεψες το τελευταιο update, και ποσο ασχοληθηκες ειδικα με το V4A, αυτο το καταραμενο προγραμματακι. Ε..Λοιπον δεν δουλευει. Ζηταει εγκατασταση driver στην πρωτη εκκινηση, αλλα πατωντας το OK, δε γινεται τιποτα. Παραμενει εκει, και μετα απο λιγο βγαινει μυνημα οτι το προγραμμα σταματησε να δουλευει. Του εδωσα δικαιωματα, προστασιες, για επανεκκινηση κλπ αλλα τιποτα. Του εχω κανει μεχρι 100 επανεκκινησεις απ το πρωι. Δεν φαινεται οτι μπορει να κατεβασει/εγκαταστησει τον driver που θελει για να δουλεψει. Δεν ξερω αν βοηθαει, αλλα αυτο που ειχαμε στησει πριν το τελευταιο update δουλευε ΚΑΙ στην θεση headset, ΑΛΛΑ ΟΧΙ μετα CDLA ακουστικα. Καρφωσα ομως ενα ζευγαρακι Xiaomi Pistons II και ο ηχος στα ακουστικα ηταν Ε Ξ Ω Π Ρ Α Γ Μ Α Τ Ι Κ Ο Σ !!!!!! Αν βρεις χρονο αναμεσα στα αλλα ξαναριξε μια ματια please!! Αξιζει!! :(
Mi Note 10 .
Link to comment
Share on other sites

To λάθος είταν στο διπλό νόβα απκ. Το ΟΤΑ το τράβηξα πίσω το διορθώνω ώστε να σβήνει πριν το φλας το παλιό νόβα και μετά να εγκαθίστα το καινούριο.

 

Ζητάω χίλια συγνώμη αλλά ξέχασα τελείως να ονομάσω το launcher απλά νόβα.απκ και να διαγράφεται με κάθε καινούρια έκδοση.

 

Σε περίπου 30 λεπτά είναι το καινούριο ΟΤΑ επάνω.

 

Στα παιδιά που κάνανε τεστ και σε μένα δούλεψε γιατί είμαστε στο νόβα εγγεγραμμένοι Βέτα τεστερ και είχαμε ένα αντίγραφο στο /data/data

 

Καλημέρα.

Ας πούμε δε βρίσκω μέσα τον Tuga browser. Το change log ανέφερε ότι θα έχει καινούριο ενημερωμένο.

 

Και o TugaBrowser έχει το ίδιο πρόβλημα στην αναβάθμιση. Για να εμφανιστεί πήγαινε system/vendor/operator/app/TugaBrowser και σβήσε ή άλλαξε την κατάληξη στο TugaBrowser_v57_Alpha_2017_03_12.apk Δυστυχώς, θα χαθούν όμως οι ρυθμίσεις..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα νέος και άσχετος εδώ με τις διαδικασίες,έχω ρωτήσει 2-3 φορές σε προηγούμενες σελίδες αλλά δεν πήρα κάποια απάντηση οπότε είπα να ρωτήσω και τον προγραμματιστή

πως μπορω να περασω την ρομ?μου ηρθε με ρομ απο το κινεζομαγαζο,απλα μετανομασια επανεκινηση σε recovery και την εγκαθιστω?

μπορω να χρησιμοποιησω τον launcher του κινητου η μονο nova ? γιατι εναμιση χρονο με το 1s τον συνηθiσα :)

και κατι ακομη αν μας αρεσει πως μπορουμε να στηριξουμε την προσπαθεια?δεχεσται donate?

donate δεν δεχόμαστε. Το κάνουμε γιατί μας αρέσει. Εάν θέλαμε να βγάλουμε χρήματα θα το κάναμε paid ROM η θα παρακαλούσαμε συνεχώς για donate. Η προσωπική μου γνώμη είναι ότι άμα θες να βγάλεις κέρδος φτιάχνεις ΟΕΜ κινητό με δικό σου software Kai to πουλάς.

 

τώρα το πώς μπαίνει το καινουργιο Ρομ. Ο Chris έδωσε, εάν δεν κάνω λάθος στην πρώτη σελίδα ένα αρχείο που σου εγκαθιστά αυτόματα την twrp Recovery. Άμα έχεις την τwrp μπορείς να βάλεις ότι Ρομ θέλεις

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα.

1)Υπάρχει τρόπος να περάσουμε ξανά το διορθωμένο update κι εμείς που περάσαμε χθες το χαλασμένο; Γιατί ναι μεν κάναμε το κινητό πάλι λειτουργικό με εγκατάσταση άλλου launcher, αλλά νομίζω ότι δεν πέρασε καλά γενικά. Ας πούμε δε βρίσκω μέσα τον Tuga browser. Το change log ανέφερε ότι θα έχει καινούριο ενημερωμένο.

2) Εγώ που έκανα wipe dalvik & cache και cache από TWRP (αφού βέβαια είχε ολοκληρωθεί το optimization των εφαρμογών) λες να αντιμετωπίσω κάποιο πρόβλημα;

To ανεβάζω στο Mega και σας δίνω το Link. Απλά το κάνετε εγκατάσταση με το χερι

 

----- προσθήκη μηνύματος 46 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φιλε Τασο με συγχωρεις, ξερω ποσο το δουλεψες το τελευταιο update, και ποσο ασχοληθηκες ειδικα με το V4A, αυτο το καταραμενο προγραμματακι. Ε..Λοιπον δεν δουλευει. Ζηταει εγκατασταση driver στην πρωτη εκκινηση, αλλα πατωντας το OK, δε γινεται τιποτα. Παραμενει εκει, και μετα απο λιγο βγαινει μυνημα οτι το προγραμμα σταματησε να δουλευει. Του εδωσα δικαιωματα, προστασιες, για επανεκκινηση κλπ αλλα τιποτα. Του εχω κανει μεχρι 100 επανεκκινησεις απ το πρωι. Δεν φαινεται οτι μπορει να κατεβασει/εγκαταστησει τον driver που θελει για να δουλεψει. Δεν ξερω αν βοηθαει, αλλα αυτο που ειχαμε στησει πριν το τελευταιο update δουλευε ΚΑΙ στην θεση headset, ΑΛΛΑ ΟΧΙ μετα CDLA ακουστικα. Καρφωσα ομως ενα ζευγαρακι Xiaomi Pistons II και ο ηχος στα ακουστικα ηταν Ε Ξ Ω Π Ρ Α Γ Μ Α Τ Ι Κ Ο Σ !!!!!! Αν βρεις χρονο αναμεσα στα αλλα ξαναριξε μια ματια please!! Αξιζει!! :(

Αυτό κοιτάζω τώρα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 88 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και o TugaBrowser έχει το ίδιο πρόβλημα στην αναβάθμιση. Για να εμφανιστεί πήγαινε system/vendor/operator/app/TugaBrowser και σβήσε ή άλλαξε την κατάληξη στο TugaBrowser_v57_Alpha_2017_03_12.apk Δυστυχώς, θα χαθούν όμως οι ρυθμίσεις..

Άντε πάλι... επιδιορθώνω το ΟΤΑ και σας το βάζω σαν εχτρα update

Link to comment
Share on other sites

donate δεν δεχόμαστε. Το κάνουμε γιατί μας αρέσει. Εάν θέλαμε να βγάλουμε χρήματα θα το κάναμε paid ROM η θα παρακαλούσαμε συνεχώς για donate. Η προσωπική μου γνώμη είναι ότι άμα θες να βγάλεις κέρδος φτιάχνεις ΟΕΜ κινητό με δικό σου software Kai to πουλάς.

 

τώρα το πώς μπαίνει το καινουργιο Ρομ. Ο Chris έδωσε, εάν δεν κάνω λάθος στην πρώτη σελίδα ένα αρχείο που σου εγκαθιστά αυτόματα την twrp Recovery. Άμα έχεις την τwrp μπορείς να βάλεις ότι Ρομ θέλεις

 

σε ευχαριστω τασος,

αναφερεσαι σε αυτο εδω το ποστ?http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6950610#post6950610

δε βρισκω αλλο συνδεσμο που να αναφερεται σε twrp

Link to comment
Share on other sites

donate δεν δεχόμαστε. Το κάνουμε γιατί μας αρέσει. Εάν θέλαμε να βγάλουμε χρήματα θα το κάναμε paid ROM η θα παρακαλούσαμε συνεχώς για donate. Η προσωπική μου γνώμη είναι ότι άμα θες να βγάλεις κέρδος φτιάχνεις ΟΕΜ κινητό με δικό σου software Kai to πουλάς.

 

τώρα το πώς μπαίνει το καινουργιο Ρομ. Ο Chris έδωσε, εάν δεν κάνω λάθος στην πρώτη σελίδα ένα αρχείο που σου εγκαθιστά αυτόματα την twrp Recovery. Άμα έχεις την τwrp μπορείς να βάλεις ότι Ρομ θέλεις

 

σε ευχαριστω τασος,

αναφερεσαι σε αυτο εδω το ποστ?http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6950610#post6950610

δε βρισκω αλλο συνδεσμο που να αναφερεται σε twrp

 

 

Aυτο ειναι ναι.

Κι εδω ειναι το ιδιο, αλλα εδω δουλευουν τα links. https://forum.xda-developers.com/le-max-2/development/official-lemax2x820x822-t3508823

Mi Note 10 .
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Τασο με συγχωρεις, ξερω ποσο το δουλεψες το τελευταιο update, και ποσο ασχοληθηκες ειδικα με το V4A, αυτο το καταραμενο προγραμματακι. Ε..Λοιπον δεν δουλευει. Ζηταει εγκατασταση driver στην πρωτη εκκινηση, αλλα πατωντας το OK, δε γινεται τιποτα. Παραμενει εκει, και μετα απο λιγο βγαινει μυνημα οτι το προγραμμα σταματησε να δουλευει. Του εδωσα δικαιωματα, προστασιες, για επανεκκινηση κλπ αλλα τιποτα. Του εχω κανει μεχρι 100 επανεκκινησεις απ το πρωι. Δεν φαινεται οτι μπορει να κατεβασει/εγκαταστησει τον driver που θελει για να δουλεψει. Δεν ξερω αν βοηθαει, αλλα αυτο που ειχαμε στησει πριν το τελευταιο update δουλευε ΚΑΙ στην θεση headset, ΑΛΛΑ ΟΧΙ μετα CDLA ακουστικα. Καρφωσα ομως ενα ζευγαρακι Xiaomi Pistons II και ο ηχος στα ακουστικα ηταν Ε Ξ Ω Π Ρ Α Γ Μ Α Τ Ι Κ Ο Σ !!!!!! Αν βρεις χρονο αναμεσα στα αλλα ξαναριξε μια ματια please!! Αξιζει!! :(

Ανεβάζω ένα ζιπ στο mega. To δοκιμάζεις και μας λες. Εάν δουλεύει το δίνω ΟΤΑ σε όλους τους άλλους. Το περίεργο είναι ότι σε μένα δουλεύει .......

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Είμαι από την αρχή με τις official ROM μιας και δεν με ενδιαφέρουν τα Ελληνικά, δουλεύω μόνο με αγγλικό menu πάντα. Μόλις προχτές έλαβα μέσω ota το καινούργιο update 5.9.23s. πριν είχε την 19s official. Έχει κάποιος την ευγενική καλοσύνη να μου πει-γραψει αναλυτικά ποιες αναβαθμίσεις έχουν γίνει? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Sent from my Le X820 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To ανεβάζω στο Mega και σας δίνω το Link. Απλά το κάνετε εγκατάσταση με το χερι

======================

Άντε πάλι... επιδιορθώνω το ΟΤΑ και σας το βάζω σαν εχτρα update

Thanks a lot :)

 

============================

Το V4A και σε μένα δείχνει να δουλεύει. Το μόνο που έκανα είναι να δώσω δικαιώματα root και τίποτα παραπάνω.

Σχετικά με το convolver (χωρίς να ξέρω τι είναι), μπορώ να το ρυθμίσω κανονικά και να το βάλω στο On. Αυτό που δε μου ανοίγει είναι το impulse response. Βγάζει ένα μήνυμα ότι το ο φάκελος του kernel του V4A στο storage είναι άδειος.

~ Samsung Galaxy S10 ~
Link to comment
Share on other sites

 

 

Aυτο ειναι ναι.

Κι εδω ειναι το ιδιο, αλλα εδω δουλευουν τα links. https://forum.xda-developers.com/le-max-2/development/official-lemax2x820x822-t3508823

 

χμμ μπερδευτικα αυτο στους xda ειναι το stock recovery ενω το αλλο που σου εδειξα και μου ειπες ειναι το twrp :blink::blink::p

εγω να βαλω twrp η stock? stock νομιζω εχει ηδη και ας ειναι με ρομ απο το μαγαζι

συγνωμη τασο για τις ερωτησεις αλλα εχω κατα μπερδευτει,ξερω ειναι σπαστικο να κανεις την νταντα :lol:

Link to comment
Share on other sites

OTA 23.35 που διορθώνει τον TugaBrowser είναι online.

 

Fix για το v4a ...ΜΟΝΟ για τον nikose704. Εάν πει ότι δουλεύει το δίνω ΟΤΑ.

 

 

https://mega.nz/#!4goWBSjJ!GPaz8ud4L_q8kpRwyyNaeBnlkN_gKYt-VXilH0LeHgA

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Thanks a lot :)

 

============================

Το V4A και σε μένα δείχνει να δουλεύει. Το μόνο που έκανα είναι να δώσω δικαιώματα root και τίποτα παραπάνω.

Σχετικά με το convolver (χωρίς να ξέρω τι είναι), μπορώ να το ρυθμίσω κανονικά και να το βάλω στο On. Αυτό που δε μου ανοίγει είναι το impulse response. Βγάζει ένα μήνυμα ότι το ο φάκελος του kernel του V4A στο storage είναι άδειος.

Αυτό εννοείται. Χωρίς ροοτ δεν μπενουν τα driver με τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Είμαι από την αρχή με τις official ROM μιας και δεν με ενδιαφέρουν τα Ελληνικά, δουλεύω μόνο με αγγλικό menu πάντα. Μόλις προχτές έλαβα μέσω ota το καινούργιο update 5.9.23s. πριν είχε την 19s official. Έχει κάποιος την ευγενική καλοσύνη να μου πει-γραψει αναλυτικά ποιες αναβαθμίσεις έχουν γίνει? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Sent from my Le X820 using Tapatalk

 

Αυτες ειναι η official κινεζικες αφου σου ηρθε η 5.9.023 εισαι μια χαρα. (αφου δεν δουλευεις με ελληνικα :p);)

CN ROM

5.8.015

5.8.016

5.8.018

5.9.020

IPHONE 11 PRO MAX

Link to comment
Share on other sites

Thanks a lot :)

 

============================

Το V4A και σε μένα δείχνει να δουλεύει. Το μόνο που έκανα είναι να δώσω δικαιώματα root και τίποτα παραπάνω.

Σχετικά με το convolver (χωρίς να ξέρω τι είναι), μπορώ να το ρυθμίσω κανονικά και να το βάλω στο On. Αυτό που δε μου ανοίγει είναι το impulse response. Βγάζει ένα μήνυμα ότι το ο φάκελος του kernel του V4A στο storage είναι άδειος.

Αυτό εννοείται. Χωρίς ροοτ δεν μπενουν τα driver με τιποτα.

 

To κουφό είναι ότι το δικό μου σύστημα επειδή κάνω συνέχεια αλλαγές ξεκινάει σε 10 δευτερόλεπτα και δεν βλέπω καθόλου το bootanimation. Βέβαια δουλεύει τόσο γρήγορα σαν πραγματικό aosp αλλά δεν θυμάμαι τη άλλαξα και πρέπει να τα κοιτάξω όλα ένα πρός ένα τώρα. Δυστυχώς αυτό είναι το πρόβλημα όταν κάνεις αλλαγές και σου αποσπανε τα telegram μυνήματα την προσοχή.

 

Απολαύστε το Ρομ......και θα έρθουνε και αλλες αναβάθμισεις

Edited by tassos_ger
Link to comment
Share on other sites

Αυτες ειναι η official κινεζικες αφου σου ηρθε η 5.9.023 εισαι μια χαρα. (αφου δεν δουλευεις με ελληνικα :p);)

CN ROM

5.8.015

5.8.016

5.8.018

5.9.020

Οκ ξέρω ποιες είναι οι προηγούμενες. Αυτό που θέλω κάποιος να μου πει είναι τι αλλαγές έχουν γίνει στην 23s σε σχέση με την αμέσως προηγούμενη official όσο γίνεται αναλυτικά γιατί δεν μπορώ να το βρω πουθενά.

 

Sent from my Le X820 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οκ ξέρω ποιες είναι οι προηγούμενες. Αυτό που θέλω κάποιος να μου πει είναι τι αλλαγές έχουν γίνει στην 23s σε σχέση με την αμέσως προηγούμενη official όσο γίνεται αναλυτικά γιατί δεν μπορώ να το βρω πουθενά.

 

Sent from my Le X820 using Tapatalk

καινούργια κινέζικα Apps, αναβάθμιση σε κάποια LeEco apps, security updates, themestore Kai music store νομίζω το κλείσανε εκτός Κίνας.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Thanks a lot :)

 

============================

Το V4A και σε μένα δείχνει να δουλεύει. Το μόνο που έκανα είναι να δώσω δικαιώματα root και τίποτα παραπάνω.

Σχετικά με το convolver (χωρίς να ξέρω τι είναι), μπορώ να το ρυθμίσω κανονικά και να το βάλω στο On. Αυτό που δε μου ανοίγει είναι το impulse response. Βγάζει ένα μήνυμα ότι το ο φάκελος του kernel του V4A στο storage είναι άδειος.

λογικό. Ο Χρήστος ανέβασε ένα ζιπακι με εκατοντάδες convolver και profile. Αυτά δεν είναι μέσα στο ρομ, 1) γιατί μερικά irs είναι paid και 2) επειδή δεν χρησιμοποιούν όλοι v4a λόγο του ότι δεν το χρειάζονται η λόγο μπαταρίας

Link to comment
Share on other sites

Tassos μετά την 35 δεν μου δουλεύουν οι εξειδικευμένες ρυθμίσεις.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

AEX Pie-9
Link to comment
Share on other sites

και μένα βάιπερ με 34 δουλεύει κανονικά.

Τάσσο εω είμαι με ζεν, τον νοβα γινεται να το απεγκαταστησω και να μην ξαναμπει από ΟΤΑ; Τον τουγκα πχ που τον έχω βγάλει δεν ξαναμπαίνει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...