Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να υποθέσω ότι το ίδιο ισχύει και για την πυξίδα ??

 

Βρε δεν έχετε καταλάβει ότι η ρομ είναι λευκή επιταγή επίτηδες ώστε να βάζει ο χρήστης τις εφαρμογές που θέλει? Επίσης να ξέρεις ότι οι εφαρμογές που κυκλοφορούν στο playstore και όχι μόνο δεν σημαίνει ότι μπορεί ο καθένας να τις βάζει ελεύθερα σε ρομ χωρίς άδεια. Έχει πάνω από 200 πυξιδες να διαλέξεις. Αν και κάτι φτιάξαμε σε Open Source.. ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δηλαδή χρειάζεται ξεκλειδωμα ετσι;

Το θέμα είναι εάν είναι ήδη ξεκλειδωτο

Τι να πω ίσως το δοκιμασω

 

Δες στο ποστ Bootloader. Βάλε drivers που χρειάζονται ούτως ή άλλως. Μπαίνεις fastboot πατάς 2 εντολές και τα βλέπεις όλα. Post Bootloader για όλα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 106 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα Χρήστο ,σε έχουμε ζαλίσει. Ερώτηση. Πάνω από την τελευταία tele 23s.35 μπορώ να περάσω την δική σου 23ς χωρις wipe ώστε να διορθώσω το fp και το led που άναβε όταν είχα αναπάντητες κλήσεις ή μυνηματα;

 

Ότι μπαίνει μπαίνει. Αλλά δεν έχει σχέση στα παρακάτω και ειδικότερα στο Led που είναι στις έξτρα ρυθμίσεις και σβήνει από εκεί. Όσο για το Fingerprint βάλε μόνο το Firmware update της 23s..

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω ότι το ίδιο ισχύει και για την πυξίδα ??

Αφού θες πυξίδα ορίστε.. και πιο καλή από την LeEco και πιο όμορφη και δεν ζητάει να στέλνει πληροφορίες στην Κίνα.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mixiaoxiao.ioscompass

Link to comment
Share on other sites

δοκίμασα να τσεκαρω για bootloader βημα βημα αλλα μου δινει αυτο το μηνυμα

'fastboot' is not recognized as an internal or external command,

operable program or batch file.

όταν παταω την εντολη fastboot που γραφει ο chris

δε ξερω τι κανω λαθος εκανα extract στον C:\adb ανοίγω το command σαν διαχειριστης γραφω την εντολη C:\adb μεχρι εδω ολα καλα

στην εντολη fastboot το επόμενο βημα παιρνω το παραπανω μηνυμα

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο ευχαριστώ πολύ. Δούλεψε άψογα το fingerprint χωρίς να πέφτει για υπνο

 

 

Η αλήθεια είναι πως έπαψα και εγώ να έχω θέμα με τον ύπνο του fp αλλά ήθελα να ρωτήσω..

Αν βάλετε λίγο λάθος το δάχτυλο...μικρη διαφορά...Πάνω ή κάτω...Σας το δέχεται η όχι;;;

LeEco Le Max 2 6/128

- CrisBal_CN28s-V12a (25/03/2018 - till 20/05/2018)

- Lineage Oreo 8.1 (20/05/2018 till 28/07/2018)

- Linage 15.1 Rev5 by Crisbal and the The_MarD (28/07/2018 - till 19/09/2018)

- Aosp Extended 9.0 Treble Build for x2 Build No: 5 (19/09/2018 - till now)

Link to comment
Share on other sites

Να αναφέρω ότι το Winbank app σε εμένα λειτουργεί κανονικά παρόλο που είναι root το τηλέφωνο.

 

Επειδή έκατσα δοκίμασα (σχεδόν) όλες τις custom ROM σε όλες (που βασίζονται στην 23s) δουλεύουν εφαρμογές όπως winbank, otetv κλπ. Στην μονή που δεν δουλεύει κ θέλει πείραγμα είναι του Crisbal CN 23s κ μία από έναν Ρώσο.

 

Στις ROM αυτές δεν χρησιμοποίησα xposed ή κάποιο modified αρχείο δουλεύε έτσι out-of-box άρα πιστεύω ότι είναι κάτι που μπορεί να προστεθεί από τον φίλο Crisbal κ στην δικιά του για αυτούς που δεν μπορούν να το κάνουν μόνοι :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η αλήθεια είναι πως έπαψα και εγώ να έχω θέμα με τον ύπνο του fp αλλά ήθελα να ρωτήσω..

Αν βάλετε λίγο λάθος το δάχτυλο...μικρη διαφορά...Πάνω ή κάτω...Σας το δέχεται η όχι;;;

 

Για να σου αναγνωρίζει σωστά το δαχτυλικο πρέπει να βάλεις σε διάφορες στάσεις κ τοποθετήσεις το δάχτυλό σου. Στο λέει φυσικά αυτό κ όταν περνάς το δαχτυλικο αποτύπωμα.

 

Λογω αυτού εμένα το αναγνωρίζει κ με απόκλιση 1cm μίας κ έχω χερουκλα κ δεν βολεύει να το ανοίγω κανονικά! :p

~~ Oneplus 5T ~~

ex owned: Xiaomi Mi Mix 2, Letv x800- US Version, Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Xiaomi Redmi Note 2, Elephone P6000, CooldPad 7320

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έκατσα δοκίμασα (σχεδόν) όλες τις custom ROM σε όλες (που βασίζονται στην 23s) δουλεύουν εφαρμογές όπως winbank, otetv κλπ. Στην μονή που δεν δουλεύει κ θέλει πείραγμα είναι του Crisbal CN 23s κ μία από έναν Ρώσο.

 

Στις ROM αυτές δεν χρησιμοποίησα xposed ή κάποιο modified αρχείο δουλεύε έτσι out-of-box άρα πιστεύω ότι είναι κάτι που μπορεί να προστεθεί από τον φίλο Crisbal κ στην δικιά του για αυτούς που δεν μπορούν να το κάνουν μόνοι:p

Οι άλλες ρομ είναι οι μαμά με μικροαλλαγές οι δικές μου είναι για Advanced users! :lol:

Οπότε ας μπει και λίγο χέρι..... ;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Οι άλλες ρομ είναι οι μαμά με μικροαλλαγές οι δικές μου είναι για Advanced users! :lol:

Οπότε ας μπει και λίγο χέρι..... ;)

 

Χαχαχα :lol: :lol:

 

Βγάλε μία ROM για τον θείο που θα πάρει το κινητό κ δεν θα ξέρει που του παν τα 4 :p

Κ εγώ προσωπικά αν δεν είχα τώρα χρόνο δεν θα ασχολιομουν θα έβαζα απλά μια ROM στην οποία απλά λειτουργεί.:rolleyes:

~~ Oneplus 5T ~~

ex owned: Xiaomi Mi Mix 2, Letv x800- US Version, Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Xiaomi Redmi Note 2, Elephone P6000, CooldPad 7320

Link to comment
Share on other sites

δοκίμασα να τσεκαρω για bootloader βημα βημα αλλα μου δινει αυτο το μηνυμα

'fastboot' is not recognized as an internal or external command,

operable program or batch file.

όταν παταω την εντολη fastboot που γραφει ο chris

δε ξερω τι κανω λαθος εκανα extract στον C:\adb ανοίγω το command σαν διαχειριστης γραφω την εντολη C:\adb μεχρι εδω ολα καλα

στην εντολη fastboot το επόμενο βημα παιρνω το παραπανω μηνυμα

Drivers πέρασες? Στην διαχείριση συσκευών σε fastboot το βλέπει σωστά ή με τρίγωνο θαυμαστικό? Έχεις Windows 10 x64?

Κοίτα στο ποστ πως θα μπουν σωστά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 89 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Χαχαχα :lol: :lol:

 

Βγάλε μία ROM για τον θείο που θα πάρει το κινητό κ δεν θα ξέρει που του παν τα 4 :p

Κ εγώ προσωπικά αν δεν είχα τώρα χρόνο δεν θα ασχολιομουν θα έβαζα απλά μια ROM στην οποία απλά λειτουργεί.:rolleyes:

 

Βρε bill ο θείος μου που πήρε κινητό πήρε το MLS με τα κουμπιά King Kong δεν πήρε το LeMax2 οπότε είναι μια χαρά... :p

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

 

Για να σου αναγνωρίζει σωστά το δαχτυλικο πρέπει να βάλεις σε διάφορες στάσεις κ τοποθετήσεις το δάχτυλό σου. Στο λέει φυσικά αυτό κ όταν περνάς το δαχτυλικο αποτύπωμα.

 

Λογω αυτού εμένα το αναγνωρίζει κ με απόκλιση 1cm μίας κ έχω χερουκλα κ δεν βολεύει να το ανοίγω κανονικά! :p

 

Φυσικά τα έχω κάνει αυτά αλλά τίποτα...

LeEco Le Max 2 6/128

- CrisBal_CN28s-V12a (25/03/2018 - till 20/05/2018)

- Lineage Oreo 8.1 (20/05/2018 till 28/07/2018)

- Linage 15.1 Rev5 by Crisbal and the The_MarD (28/07/2018 - till 19/09/2018)

- Aosp Extended 9.0 Treble Build for x2 Build No: 5 (19/09/2018 - till now)

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά τα έχω κάνει αυτά αλλά τίποτα...

 

Δοκίμασε να βάλεις πίσω μετά από Full Wipe την μαμά που πήρες φουλ backup και αφού όλα μέσα είναι οκ, μετά ρίξε Dirty την tele

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις ποση ωρα κανει για να κανει εγκατασταση το twrp?εχω πανω απο 5 λεπτα μου λεει flashing recovery please wait στα windows και φοβαμαι να το σταματησω,να περιμενω η να το σταματησω?μου φαινεται υπερβολικος χρονος
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτό ακριβώς έκανα έβαλα την 20s την κινεζική που έχει στην πρώτη σελίδα ο Χρήστος ς με full wipe και μετά έβαλα την τελε απευθείας από πάνω της και από τότε δουλεύουν όλα ρολόι ακόμα και προχθές που χρειάστηκε να ξαναπεράσω την τέλε λόγω του αποτυχημένου ΟΤΑ
Tech fusion
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις ποση ωρα κανει για να κανει εγκατασταση το twrp?εχω πανω απο 5 λεπτα μου λεει flashing recovery please wait στα windows και φοβαμαι να το σταματησω,να περιμενω η να το σταματησω?μου φαινεται υπερβολικος χρονος

 

Γύρω στα 5 δευτερόλεπτα. Τσέκαρε drivers και ξανακάνε installation. Τσεκαρες bootloader πρωτα?

Το βάζεις με το exe? Το τρέχεις ως διαχειριστής?

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Γύρω στα 5 δευτερόλεπτα. Τσέκαρε drivers και ξανακάνε installation. Τσεκαρες bootloader πρωτα?

Το βάζεις με το exe? Το τρέχεις ως διαχειριστής?

 

ειχε φαει καποιο σκαλωμα το εκλεισα κανοντας το σταυρο μου το ετρεξα ξανα και ολα καλα

τωρα θελω τα φοντα σου μου λεει

twrp can leave your system partition unmodified to make it easier for you to take official updates

twrp will be unable to prevent the stock rom from replacing twrp and will not offer to root your device

τι κανω εγω? keep read only εχει σαν επιλογη swipe to allow modifications και φυσικα να διαλεξω γλωσσα

αν πατησω keep read only δε θα μπορω να βαλω ρομ δικια σου?

το allow modification μου δινει root? ξερω σε εσκασα :P

Link to comment
Share on other sites

ειχε φαει καποιο σκαλωμα το εκλεισα κανοντας το σταυρο μου το ετρεξα ξανα και ολα καλα

τωρα θελω τα φοντα σου μου λεει

twrp can leave your system partition unmodified to make it easier for you to take official updates

twrp will be unable to prevent the stock rom from replacing twrp and will not offer to root your device

τι κανω εγω? keep read only εχει σαν επιλογη swipe to allow modifications και φυσικα να διαλεξω γλωσσα

αν πατησω keep read only δε θα μπορω να βαλω ρομ δικια σου?

το allow modification μου δινει root? ξερω σε εσκασα :P

Ωπα προσοχή! Πατάς το κουτάκι not show again Και ΔΕΝ πατάς το Read only! Αυτο κανεις Με slide και βάζεις ότι ρομ θέλεις αυτό >>> swipe to allow modifications Επίσης Προσοχή όλα αυτά με κλειστό πάντα Antivirus! Όχι δεν στο κάνει Root αυτό.

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Ωπα προσοχή! Πατάς το κουτάκι not show again Και ΔΕΝ πατάς το Read only! Αυτο κανεις Με slide και βάζεις ότι ρομ θέλεις αυτό >>> swipe to allow modifications Επίσης Προσοχή όλα αυτά με κλειστό πάντα Antivirus! Όχι δεν στο κάνει Root αυτό.

 

κλειστο antivirus του κινητου εννοεις ετσι?

δεν ειχα βαλει καποιο ετσι κ αλλιως,γιατι του υπολογιστη ετσι κ αλλιως απο οτι εγραφες το ξεσυνδεαμε μολις εμπαινε στο recovery

ρουτ πως γινεται?ελεγα να χρησιμοποιησω εφαρμογες που δεν επιτρεπεται root αλλα με εθισατε με βλεπω να το κανω βιδες χαχα :D

Link to comment
Share on other sites

κλειστο antivirus του κινητου εννοεις ετσι?

δεν ειχα βαλει καποιο ετσι κ αλλιως,γιατι του υπολογιστη ετσι κ αλλιως απο οτι εγραφες το ξεσυνδεαμε μολις εμπαινε στο recovery

ρουτ πως γινεται?ελεγα να χρησιμοποιησω εφαρμογες που δεν επιτρεπεται root αλλα με εθισατε με βλεπω να το κανω βιδες χαχα :D

 

Όχι του κινητού δεν μας απασχολεί του Pc. Αν δεν θες Root βάλε καμία Stable uprooted από τις δικές μου ή μαμά ρομ. Ελπίζω πριν να κάνεις το οτιδήποτε να πήρες φουλ μπακαπ όλα τα partitions.

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για να μην το ξεχάσω όσοι γενικότερα έχετε θέμα με τις ειδοποιησεις δοκιμάστε και το typeapp από playstore που δουλεύει άψογα. Αν έχετε θέματα πάντα.. ;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Όχι του κινητού δεν μας απασχολεί του Pc. Αν δεν θες Root βάλε καμία Stable uprooted από τις δικές μου ή μαμά ρομ. Ελπίζω πριν να κάνεις το οτιδήποτε να πήρες φουλ μπακαπ όλα τα partitions.

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για να μην το ξεχάσω όσοι γενικότερα έχετε θέμα με τις ειδοποιησεις δοκιμάστε και το typeapp από playstore που δουλεύει άψογα. Αν έχετε θέματα πάντα.. ;)

με ανοιχτο το εκανα αλλα δεν ειχα θεμα

οχι δεν πηρα back up :( δεν ηξερα οτι χρειαζεται για εγκατασταση του twrp,ειπα ασχετος ειμαι :P και δεν το προσεξα στις οδηγιες για το twrp

δηλαδη αν ξανα βαλω τον μαμα recovery δεν επανερχεται το κινητο?ηθελε να κανω back up?δηλαδη οτι ρυθμισεις πειραξε το twrp που επισης δεν ξερω τι πειραξε τωρα δεν εχει τροπο να επανελθουν?

rom τωρα κατεβαζω την δικια σου την google

τι πρεπει να επιλεξω μεσω twrp για να την εγκαταστησω?

Link to comment
Share on other sites

Όχι του κινητού δεν μας απασχολεί του Pc. Αν δεν θες Root βάλε καμία Stable uprooted από τις δικές μου ή μαμά ρομ. Ελπίζω πριν να κάνεις το οτιδήποτε να πήρες φουλ μπακαπ όλα τα partitions.

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για να μην το ξεχάσω όσοι γενικότερα έχετε θέμα με τις ειδοποιησεις δοκιμάστε και το typeapp από playstore που δουλεύει άψογα. Αν έχετε θέματα πάντα.. ;)

 

Με stock recovery, μπορούμε να ριξουμε πανω από custom rom κινεζομαγαζου μια άλλη custom ή υπαρχει θεμα και χρειαζεται οπωσδήποτε twrp για καποια custom (πχ tele)?

Link to comment
Share on other sites

Με stock recovery, μπορούμε να ριξουμε πανω από custom rom κινεζομαγαζου μια άλλη custom ή υπαρχει θεμα και χρειαζεται οπωσδήποτε twrp για καποια custom (πχ tele)?

Εγώ πάντως που το είχα προσπαθήσει με stock recovery μου έβγαζε corrupted. Μόνο με twrp έκανα δουλειά. Ίσως επειδή το είχα και κάτω από 80% φορτισμένο, δεν ξέρω.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

με ανοιχτο το εκανα αλλα δεν ειχα θεμα

οχι δεν πηρα back up :( δεν ηξερα οτι χρειαζεται για εγκατασταση του twrp,ειπα ασχετος ειμαι :P και δεν το προσεξα στις οδηγιες για το twrp

δηλαδη αν ξανα βαλω τον μαμα recovery δεν επανερχεται το κινητο?ηθελε να κανω back up?δηλαδη οτι ρυθμισεις πειραξε το twrp που επισης δεν ξερω τι πειραξε τωρα δεν εχει τροπο να επανελθουν?

rom τωρα κατεβαζω την δικια σου την google

τι πρεπει να επιλεξω μεσω twrp για να την εγκαταστησω?

 

Όχι βρε. Τώρα να πατήσεις backup και μετά να τικάρεις όλα τα κουμπιά και να κάνεις slide to do να έχεις την μαμά ρομ για κάθε πιθανότατα. Μετά βάζεις ρομ αφού κάνεις FACTORY reset πρώτα. Ή πέρασε την και Dirty δλδ χωρίς τίποτα Wipe και βλέπεις . έχω αναλυτικούς οδηγούς σε κάθε ρομ αλλά και στην αρχική σελίδα. Δες εδώ περισσότερα για να καταλάβεις περίπου τι κάνεις

]

Με stock recovery, μπορούμε να ριξουμε πανω από custom rom κινεζομαγαζου μια άλλη custom ή υπαρχει θεμα και χρειαζεται οπωσδήποτε twrp για καποια custom (πχ tele)?

 

Όχι άλλα στην επόμενη φουλ ρομ που ετοιμάζουμε θα γίνεται και με στοκ recovery για τα παιδιά που φοβούνται να το πειράξουν! ;)

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Το quick charge δε δουλεύει στην tele;

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εμένα δουλεύει.

 

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

AEX Pie-9
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να βάλεις πίσω μετά από Full Wipe την μαμά που πήρες φουλ backup και αφού όλα μέσα είναι οκ, μετά ρίξε Dirty την tele

 

Την είχα κρατήσει ...Αλλά μετά με full wipe την διέγραψα...Ήταν η 16s λογικά ίδια με την δικιά σου αν πήρες από efox...Παίζει να μπορούμε να κάνουμε τίποτα;

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και εγώ αυτό ακριβώς έκανα έβαλα την 20s την κινεζική που έχει στην πρώτη σελίδα ο Χρήστος ς με full wipe και μετά έβαλα την τελε απευθείας από πάνω της και από τότε δουλεύουν όλα ρολόι ακόμα και προχθές που χρειάστηκε να ξαναπεράσω την τέλε λόγω του αποτυχημένου ΟΤΑ

 

Και αυτό το είχα κάνει αλλά τίποτα...

Με το firmware της 23s δεν πέφτει σε sleep αλλά δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος. Πρώτη μερα, αν και στην αρχή από τον ενθουσιασμό για την συσκευή δεν έδωσα και τρελή σημασία, πήγαινε σφερα και έβλεπα τους άλλους να λένε για πρόβλημα στο fp και τους "κορόιδευα".

Η μόνη μεγάλη διαφορά με 23s firmware ειναι όταν σεταρω τα fp profiles ότι το κάνει αστραπιαία... Και δεν πέφτει σε sleep.

Πάλι όμως αργεί να "νιώσει" και με 30-40% επιτυχία.

Μεγαλύτερη επιτυχία 60-70% έχω όταν δοκιμάσω μετά από άνοιγμα οθόνης με power button. Σαν να αρχίζει να "ξεχνάει" τα profiles.

Έβαλα και το 466D αλλά τα ίδια...

Καθαρίσατε τον sensor έκανα clean data...

Τίποτα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 119 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εμένα δουλεύει.

 

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και εμένα δουλεύει..

Edited by EnDmOsT

LeEco Le Max 2 6/128

- CrisBal_CN28s-V12a (25/03/2018 - till 20/05/2018)

- Lineage Oreo 8.1 (20/05/2018 till 28/07/2018)

- Linage 15.1 Rev5 by Crisbal and the The_MarD (28/07/2018 - till 19/09/2018)

- Aosp Extended 9.0 Treble Build for x2 Build No: 5 (19/09/2018 - till now)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...