Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε CrisBal SOS! Χρησιμοποιώ ξεκλείδωμα με fingerprint από την πρώτη μέρα. Πολλές φορές αντ αυτού χρησιμοποιώ κωδικό όταν δε βολεύει. Σήμερα αρνείται να δεχτεί τον κωδικό! Μου λέει ότι είναι λάθος! Το δακτυλικό κομπλέ, αλλά δεν μπορώ πλέον να αλλάξω οποιαδήποτε ρύθμιση.
Link to comment
Share on other sites

ρε CrisBal SOS! Χρησιμοποιώ ξεκλείδωμα με fingerprint από την πρώτη μέρα. Πολλές φορές αντ αυτού χρησιμοποιώ κωδικό όταν δε βολεύει. Σήμερα αρνείται να δεχτεί τον κωδικό! Μου λέει ότι είναι λάθος! Το δακτυλικό κομπλέ, αλλά δεν μπορώ πλέον να αλλάξω οποιαδήποτε ρύθμιση.

 

Φλασαρε αυτό από το TWRP και χωρίς Wipe μπες σύστημα.. >> https://mega.nz/#!ZU0GmC4T!QDi68gW4CQvTxGex2M5S9bUVkJGtkwdEMr07nm74WXk

 

----- προσθήκη μηνύματος 77 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

]στο ροζουλι μου βγάζει αυτά CrisBal..

Ναι τι θες ακριβώς να πεις? Ποιο κινητό? Οεοοο? :lol:

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις την 20s stable περνάς με dirty flash αν έχεις 20grs όχι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 92 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

1. Το φιξ είναι για την 20GRS άρα αν το έβαλες στην 22s και πάλι καλά που άνοιξε.... ;) Titanium backup pro

2. Όχι όλα το ίδιο είναι. Θέλει αλλαγές στον κερνελ για σωστό dt2wp

 

Έλεγα μήπως γινόταν μέσω google, να κάνει backup τα εγκατεστημένα apps και να τα βάζει πάλι μόνο του, στο g2 που είχα το έκανε αυτόματα με μια custom marshmellow rom. Ίσως να μπορείς να το βάλεις Χρήστο σαν επιλογή σε μια μελλοντική σου rom; Αλλιώς ναι, titanium pro, είναι άλλωστε απο τα λίγα που έχω αγορασμένα!

 

Ένα άλλο θέμα που είχα με την 22s: έφαγε κάποιο σκάλωμα και δεν έβλεπε το pc το κινητό, δοκίμασα και σε δεύτερο pc τίποτα, έκανε μόνο φόρτιση. Έφτιαξε μετά απο restart.

LeEco Le Max2 x829 4/64 # EUI tele_23 Google OTA
Link to comment
Share on other sites

[/color]

Ναι τι θες ακριβώς να πεις? Ποιο κινητό? Οεοοο? :lol:

 

Όχι τίποτα αλλά επειδή μόλις ξύπνησα, νόμιζα ότι είπες να τεσταρουμε και εμείς να δούμε τι μενού μας βγάζει, (για να το δεις) αν έκανα λάθος περίμενε να πιω δεύτερο καφέ να ξυπνήσω!..

 

Sent From my Awesome K20 Pro 8/128 Deep in Space .....
Link to comment
Share on other sites

Φλασαρε αυτό από το TWRP και χωρίς Wipe μπες σύστημα.. >> https://mega.nz/#!ZU0GmC4T!QDi68gW4CQvTxGex2M5S9bUVkJGtkwdEMr07nm74WXk

 

 

Θεούλης όπως πάντα, όλα οκ. Γιατί συνέβη όμως;

 

EDIT: Γιατί δεν κάνεις ένα φάκελο στο MEGA με όλα τα φιξ/patch/rom να μην στα πρίζουμε κι εμείς;;

Edited by chrisgala13
Link to comment
Share on other sites

Θεούλης όπως πάντα, όλα οκ. Γιατί συνέβη όμως;

 

EDIT: Γιατί δεν κάνεις ένα φάκελο στο MEGA με όλα τα φιξ/patch/rom να μην στα πρίζουμε κι εμείς;;

 

Γιατί είναι πάνω από 200 και δεν θα ξέρετε τι βάζετε... :lol:

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

9dc2a75b648b2e38b4d50cb5e0d935ee.jpgστο ροζουλι μου βγάζει αυτά CrisBal..

Στις cn rom αυτο βγαζει. Στις indian τιποτα, και στις usa ολες τις επιλογες. Διαβασα ομως οτι στην cn δεν πρεπει να πειραξεις ΤΙΠΟΤΑ. Γιατι μετα εχει θεμα.. ας το ψαξει οποιος ενδιαφερεται να παρει x829 αν μπορει οντως χειροκινητα να παει σε eu bands.

Beelink BT1,Pipo M9pro, Meizu Mx3 , Nvidia Shield TV , Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE , LeEco Le Max 2
Link to comment
Share on other sites

Θεούλης όπως πάντα, όλα οκ. Γιατί συνέβη όμως;

 

EDIT: Γιατί δεν κάνεις ένα φάκελο στο MEGA με όλα τα φιξ/patch/rom να μην στα πρίζουμε κι εμείς;;

 

Γιατί είναι πάνω από 200 και δεν θα ξέρετε τι βάζετε... :lol:

 

Btw, έβαλα την RR και ενώ όλα ήταν οκ σχετικά με ξενέρωσε άπειρα τα 2 δευτερόλεπτα delay στην κάμερα. Να φανταστώ δεν υπάρχει γιατρεία σε καμία AOSP γι αυτό, ε;

Link to comment
Share on other sites

Btw, έβαλα την RR και ενώ όλα ήταν οκ σχετικά με ξενέρωσε άπειρα τα 2 δευτερόλεπτα delay στην κάμερα. Να φανταστώ δεν υπάρχει γιατρεία σε καμία AOSP γι αυτό, ε;

 

Υπομονή..... ;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο, το apk Akt είναι μόνο για το κινητό μας; Ή και για άλλα; έχω μια ταμπλέτα να το βάλω;

 

Send from my Superphone CrisBal LeMax2 using Tapatalk

Sent From my Awesome K20 Pro 8/128 Deep in Space .....
Link to comment
Share on other sites

Χρήστο, το apk Akt είναι μόνο για το κινητό μας; Ή και για άλλα; έχω μια ταμπλέτα να το βάλω;

 

Send from my Superphone CrisBal LeMax2 using Tapatalk

 

Αν φοράει snapdragon 820 κάνει...

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Btw, έβαλα την RR και ενώ όλα ήταν οκ σχετικά με ξενέρωσε άπειρα τα 2 δευτερόλεπτα delay στην κάμερα. Να φανταστώ δεν υπάρχει γιατρεία σε καμία AOSP γι αυτό, ε;

Τόσο γρήγορα αν τραβάει σου κάνει? :rolleyes:;) Απλά μονταρισα την κάμερα από την 23s....

 

https://youtu.be/lgevbzfwrFk

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Τόσο γρήγορα αν τραβάει σου κάνει? :rolleyes:;) Απλά μονταρισα την κάμερα από την 23s....

 

https://youtu.be/lgevbzfwrFk

Δωσε και την ρομ στο λαό.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δωσε και την ρομ στο λαό.

Το καλό πράγμα αργεί να γίνει... :lol::p

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Δωσε και την ρομ στο λαό.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Χαχαχαααχ αν μου κάνει;; Απίστευτος! Να σου κάνω donate για καλτσούλες;; :p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να μου πειτε με ποια ρομ να το πααγγειλω.official η internasional. απλα θελω να γραφω ελληνικα.δεν με ενδιαφερει αν το μενου ειναι αγγλικα?
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να μου πειτε με ποια ρομ να το πααγγειλω.official η internasional. απλα θελω να γραφω ελληνικα.δεν με ενδιαφερει αν το μενου ειναι αγγλικα?

Και με τις 2 μπορείς να γράφεις Ελληνικά.

 

Sent from my Le X820 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμιση παίρνει η επίσημη-official ..

 

Send from my Superphone CrisBal LeMax2 using Tapatalk

Edited by Meyas
Sent From my Awesome K20 Pro 8/128 Deep in Space .....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη τη παρέα!Έχει παρατηρήσει κανεις σας απώλεια σήματος αρκετά συχνά μέσα στη μέρα?Άρχισε να μου το κάνει αρκετά έντονα τις τελευταίες μέρες στην δεύτερη σιμ(κοσμοτε) !

Και κάτι γενικό για όλα τα παιδιά που ρωτάνε για ρομ πως θα την περάσουν ποια να βάλουν κτλ!Μη τρελένεστε είναι πιο απλό απ'οσο νομίζετε αρκεί να το πιάσετε στα χέρια σας και να ακολουθήσετε τις οδηγίες βήμα προς βήμα αργά και προσεκτικά!Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να μη το καταφέρετε απλά οσο διαβάζετε χωρίς να το έχετε στα χέρια σας και να μπορείτε να κάνετε επιτόπου ό,τι διαβάζετε σας φαίνεται δύσκολο και βουνό!Μην αγχώνεστε εδώ είμαστε όλοι για ο,τι χρειαστείτε μετά!Και με μαύρη οθόνη να έρθει να δείχνει μόνο το logo μπροστά έχουν κάνει τέτοια δουλειά τα παιδιά εδώ μέσα και ειδικά ο Cris που δεν υπάρχει καμία περίπτωση να μην γίνει και να απολαύσετε το τηλέφωνο!Αυτά εντελώς φιλικά!:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη τη παρέα!Έχει παρατηρήσει κανεις σας απώλεια σήματος αρκετά συχνά μέσα στη μέρα?Άρχισε να μου το κάνει αρκετά έντονα τις τελευταίες μέρες στην δεύτερη σιμ(κοσμοτε) :)

Το είδα κι εγώ τις τελευταίες ημέρες με το Xiaomi και ψαχνόμουν.. Διάβασα στο site τους ότι κάνουν αναβάθμιση στο δίκτυο και ανάλογα με τις περιοχές έχει διαβαθμίσεις το σήμα. Θα στρώσει.. ;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...