Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://s.aliexpress.com/rI7Fn6Jr

Wood skin

Μόλις παράγγειλα ένα.

Sent from my Le X820 using Tapatalk

Sent From my Awesome K20 Pro 8/128 Deep in Space .....
Link to comment
Share on other sites

Φίλε με έσωσες, ευχαριστώ πολύ!

 

Αυτο ειναι τελειο, καντο copy - paste sto aliexpress.

For Letv Leeco Le Max 2/Pro/3/Cool 1/1s X520 Color Full Coverage Tempered Glass Screen Protector Cover Carbon Fiber Back Sticker

IPHONE 11 PRO MAX

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι τελειο, καντο copy - paste sto aliexpress.

For Letv Leeco Le Max 2/Pro/3/Cool 1/1s X520 Color Full Coverage Tempered Glass Screen Protector Cover Carbon Fiber Back Sticker

 

Σε αυτό λινκ, δεν έχει μείνει κανένα χρώμα που να με ενδιαφέρει διαθέσιμο, αλλά σε ευχαριστώ πολύ. Θα το βάλω στα αγαπημένα και όποτε βγαλουν καινούργια, θα αγοράσω. :) Ξέρεις μήπως πόσο καιρό κρατάνε τα σκινς;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά αντιμετωπίζω ενα προβλημα απο χτες, στις ρυθμίσεις οταν παταω να μπω στο le cloud μου βγάζει το εξής μήνυμα: your authentication has expires cannot enter to this page please connect to network an try again. Εχω το official με την 20s απο κινα, στο my leeco συνδεεται κανονικα έκτος απο το le cloud και το find divice. Edited by GiannisTsil
Link to comment
Share on other sites

Nougat when? Θα πάρουμε και άλλη αναβάθμιση στην Marshmallow εκτός της τελευταίας; :confused:

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά αντιμετωπίζω ενα προβλημα απο χτες, στις ρυθμίσεις οταν παταω να μπω στο le cloud μου βγάζει το εξής μήνυμα: your authentication has expires cannot enter to this page please connect to network an try again. Εχω το official με την 20s απο κινα, στο my leeco συνδεεται κανονικα έκτος απο το le cloud και το find divice.

Φίλε, απ την Παρασκευή που πήρα το κινητό, δεν συνδέεται καν στο LeEco account ... Κάποιο πρόβλημα έχουν με τις υπηρεσίες τους...

 

Sent from my Le X821 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nougat when? Θα πάρουμε και άλλη αναβάθμιση στην Marshmallow εκτός της τελευταίας; :confused:

 

Δυστυχώς απ ότι είχα διάβασει στο forum της leeco, η απάντηση ήταν ότι αυτή την στιγμή εργάζονται πάνω στην mm και προσπαθούν να διορθώσουν τα όποια bugs βγαίνουν κατά καιρούς. Το χειρότερο είναι ότι δεν υπάρχει καν χρονοδιάγραμμα αν και πότε θα βγει Nougat.

Σημασία δεν έχει η πτώση, αλλά η πρόσκρουση.
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς απ ότι είχα διάβασει στο forum της leeco, η απάντηση ήταν ότι αυτή την στιγμή εργάζονται πάνω στην mm και προσπαθούν να διορθώσουν τα όποια bugs βγαίνουν κατά καιρούς. Το χειρότερο είναι ότι δεν υπάρχει καν χρονοδιάγραμμα αν και πότε θα βγει Nougat.

Κάλιο αργά παρά ποτέ λοιπόν........:lol::lol::lol:

Δεν πειράζει.... έχω έτοιμη την τελευταία miui 6.12.29 δοκιμάζω κι ανεβάζω......;)

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά.

Είμαι καινούριος εδω και ο λόγος που γράφτηκα ειναι γιατι θελω να αγοράσω το Le eco Le tv 2 820 4giga ram και 32 rom.

Το βρήκα σε ένα έγκυρο site 199€ (Geekbuying) και θελω να ρωτήσω αν εχει ελληνικό μενού και αν έχετε καποιο αλλο site να μου προτείνετε.

Αν δεν εχει ελληνικό μενού τι κάνω;

Παίρνει όλες τις εφαρμογές που παίρνουν τα κλασικά adroit.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά αντιμετωπίζω ενα προβλημα απο χτες, στις ρυθμίσεις οταν παταω να μπω στο le cloud μου βγάζει το εξής μήνυμα: your authentication has expires cannot enter to this page please connect to network an try again. Εχω το official με την 20s απο κινα, στο my leeco συνδεεται κανονικα έκτος απο το le cloud και το find divice.[/quote,

Έχει κανείς το ίδιο πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά.

Είμαι καινούριος εδω και ο λόγος που γράφτηκα ειναι γιατι θελω να αγοράσω το Le eco Le tv 2 820 4giga ram και 32 rom.

Το βρήκα σε ένα έγκυρο site 199€ (Geekbuying) και θελω να ρωτήσω αν εχει ελληνικό μενού και αν έχετε καποιο αλλο site να μου προτείνετε.

Αν δεν εχει ελληνικό μενού τι κάνω;

Παίρνει όλες τις εφαρμογές που παίρνουν τα κλασικά adroit.

Ευχαριστώ.

Επίσημη ρομ με Ελληνικά ΔΕΝ υπάρχει! Έχουμε όμως εδώ....:lol::lol:Από όπου και να το πάρεις πάνω-κάτω το ίδιο είναι..Πάρτο με το καλό και όλα θα γίνουν.Εδώ είματε να σε βοηθήσουμε σε ότι χρειαστεί...;)

Καλημέρα παιδιά αντιμετωπίζω ενα προβλημα απο χτες, στις ρυθμίσεις οταν παταω να μπω στο le cloud μου βγάζει το εξής μήνυμα: your authentication has expires cannot enter to this page please connect to network an try again. Εχω το official με την 20s απο κινα, στο my leeco συνδεεται κανονικα έκτος απο το le cloud και το find divice.

Έχει κανείς το ίδιο πρόβλημα?

Έχουν πρόβλημα οι servers της LeEco....μην ανησυχείς...Λογικά θα διορθωθεί στις επόμενες μέρες...;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς απ ότι είχα διάβασει στο forum της leeco, η απάντηση ήταν ότι αυτή την στιγμή εργάζονται πάνω στην mm και προσπαθούν να διορθώσουν τα όποια bugs βγαίνουν κατά καιρούς. Το χειρότερο είναι ότι δεν υπάρχει καν χρονοδιάγραμμα αν και πότε θα βγει Nougat.

 

Κάλιο αργά παρά ποτέ λοιπόν........:lol::lol::lol:

Δεν πειράζει.... έχω έτοιμη την τελευταία miui 6.12.29 δοκιμάζω κι ανεβάζω......;)

 

Αυτό είναι καλό. Συνήθως όταν γίνεται αναβάθμιση αλλάζουν τα "από κάτω" τα οποία κάνουν το σύστημα πιο αποδοτικό. Είναι σωστό να διορθώνεις το UI και όλα τα issues που έχεις φέρει στον κόσμο και μετά να κάνεις αναβαθμίσεις :) Μια χαρά πολιτική έχουν.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Την εκανα και εγω την παραγγελια απο gearbest, τωρα αναμονη.

Απο termpered glass ποιο καθεται καλυτερα;

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα! Ευχαριστώ Chris!

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_356972.html?wid=21 το παίρνεις και πίνεις και ένα ποτό έξτρα σε σχέση με geekbuying :P

Θα μπορούσες να το δεις και από es warehouse, όπου θα δώσεις 236, θα σ έρθει πιο γρήγορα και χωρίς φόβο τελωνείου κλπ

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα το κινητό από honorbuy (ταχύτατοι, αλλά δεν έβαλαν Eu charger!). Όλα είναι τέλεια, αλλά αναρωτιέμαι αν υπάρχει περίπτωση να φύγει το leview χωρίς να πειράξω το κινητό.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα το κινητό από honorbuy (ταχύτατοι, αλλά δεν έβαλαν Eu charger!). Όλα είναι τέλεια, αλλά αναρωτιέμαι αν υπάρχει περίπτωση να φύγει το leview χωρίς να πειράξω το κινητό.

 

Βέβαια. Απλά βάλε έναν άλλο Launcher και όρισε τον ως default. ;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Είχε κάνεις πρόβλημα στην προσπάθεια να πάμε σε recovery για flash του ιταλου? Μόλις πάει να ανοίξει σταματά δεν μπορώ να πάω σε twrp ούτε καν το τηλέφωνο δεν ανοίγει σε κάθε περίπτωση, στο μόνο που μπορώ να μπω κανονικά, είναι το fast boot περνώ την εντολή και μέχρι εκεί, να τονίσω ότι το τηλέφωνο είναι ξεκλείδωτο.

Οταν παω να ανοιξω το τηλεφωνο μενει στο λογοτυπο του letv και κανει επανεκκινηση και ξανα και ξανα τα ιδια

χρονια πολλα καλη χρονια σε ολους!

Edited by nick1967
Link to comment
Share on other sites

Κάλιο αργά παρά ποτέ λοιπόν........:lol::lol::lol:

Δεν πειράζει.... έχω έτοιμη την τελευταία miui 6.12.29 δοκιμάζω κι ανεβάζω......;)

 

Ειμαστε στην αναμονη της miui δηλαδη.Cris η φωτεινοτητα OK?

OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Ειμαστε στην αναμονη της miui δηλαδη.Cris η φωτεινοτητα OK?

 

Αυτή την στιγμή παρέλαβα ένα ανταπτορακι με 0,50€ ΚΑΙ ΝΑΙ! ΘΑΎΜΑ! Βλέπει όλα τα usb3 flasakia μου και τους 3 σκληρούς μου! Επιτέλους! Έχω external storage in use! :dance::up:

Παίρνω backup και φλασαρω... Αναμονή λοιπόν..... ;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Αυτή την στιγμή παρέλαβα ένα ανταπτορακι με 0,50€ ΚΑΙ ΝΑΙ! ΘΑΎΜΑ! Βλέπει όλα τα usb3 flasakia μου και τους 3 σκληρούς μου! Επιτέλους! Έχω external storage in use! :dance::up:

Παίρνω backup και φλασαρω... Αναμονή λοιπόν..... ;)

 

Crisbal βαλε ενα λινκ για το ανταπτορακι να το παρουμε και εμεις. :D

Edited by tasosguru

IPHONE 11 PRO MAX

Link to comment
Share on other sites

Crisbal βαλε ενα λινκ για το ανταπτορακι να το παρουμε και εμεις. :D

Δώσε λέμε.... Με επικάλυψη αλουμινίου σε πολλά χρώματα για όλα τα γούστα! :lol: Εγω πήρα το Iron Grey. Αν ήξερα ότι θα δουλέψει θα έπαιρνα 10!

http://www.ebay.ca/itm/282146343637

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...