Jump to content

Huawei P9 Lite


madman099
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

άντε επιτέλους

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

βλέπω θα χουμε κεντρικό κουμπί για όλες τις εφαρμογές αυτά είναι

 

Ευτυχώς το κεντρικό κουμπί θα είναι προαιρετικό.

 

Απ' ότι βλέπω το EMUI 5 πάει όλο και πιο κοντά στα iOS!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

άντε επιτέλους

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

βλέπω θα χουμε κεντρικό κουμπί για όλες τις εφαρμογές αυτά είναι

 

για ποτε ομως ; Αν ειναι μετα το πασχα τι να το κανω

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

για ποτε ομως ; Αν ειναι μετα το πασχα τι να το κανω

 

Εδώ λέει που ναι και η τελευταία είδηση ότι σύντομα, άλλου λένε αρχές του 17

http://www.gamenguide.com/articles/90169/20161214/android-nougat-7-0-news-update-huawei-mate-9-p9-plus-p9-p9-lite-nova-plus-nova-get-os-emui-5-0.htm

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Εδώ λέει που ναι και η τελευταία είδηση ότι σύντομα, άλλου λένε αρχές του 17

http://www.gamenguide.com/articles/90169/20161214/android-nougat-7-0-news-update-huawei-mate-9-p9-plus-p9-p9-lite-nova-plus-nova-get-os-emui-5-0.htm

 

μακαρι ρε παιδια τι να πω!!! Αρχιζω και το βαριεμαι απο τον ιουνιο το εχω..

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

μακαρι ρε παιδια τι να πω!!! Αρχιζω και το βαριεμαι απο τον ιουνιο το εχω..

 

Άλλαξε του θήκη...

 

----- προσθήκη μηνύματος 78 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εδώ λέει που ναι και η τελευταία είδηση ότι σύντομα, άλλου λένε αρχές του 17

http://www.gamenguide.com/articles/90169/20161214/android-nougat-7-0-news-update-huawei-mate-9-p9-plus-p9-p9-lite-nova-plus-nova-get-os-emui-5-0.htm

 

Μακάρι να το πάρουμε μέχρι Μάρτιο-Απρίλιο..

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε του θήκη...

 

----- προσθήκη μηνύματος 78 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μακάρι να το πάρουμε μέχρι Μάρτιο-Απρίλιο..

 

αλλαξα Τζαμι-θηκη πριν λιγες ημερες...βαριεμαι ****το !! Σκεφτομαι για το μεγαλο P9 αλλα ακριβο.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανονικά εγγύηση!!

Δεν είναι πλαστικό αλλά δεν ξεκαθάρισε η Huawei αν έχει καμία άλλη προστασία!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχω παρει στην γυναικα μου το μοντελο με τα 2 γιγα και αντιμετωπιζω το εξης προβλημα,ενω χαμηλωνω τον ηχο κλησης οταν κλεινει το καπακι της θηκης παει ο ηχος στο τερμα,αν το αφησω ξεσκεπαστο βαραει χαμηλα δηλ.εκει που το εχω ρυθμισει(η θηκη ειναι η γνησια τυπου βιβλιαρακι)Οσο και να εψαξα δεν βρηκα καποια ρυθμιση.

ONE PLUS 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Εχω παρει στην γυναικα μου το μοντελο με τα 2 γιγα και αντιμετωπιζω το εξης προβλημα,ενω χαμηλωνω τον ηχο κλησης οταν κλεινει το καπακι της θηκης παει ο ηχος στο τερμα,αν το αφησω ξεσκεπαστο βαραει χαμηλα δηλ.εκει που το εχω ρυθμισει(η θηκη ειναι η γνησια τυπου βιβλιαρακι)Οσο και να εψαξα δεν βρηκα καποια ρυθμιση.

 

Λέγεται λειτουργία τσέπης. Πατας στο τηλέφωνο, μετά στις τρεις γραμμουλες και εκεί βρίσκεις τη ρύθμιση

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις απαντησεις παιδια.Το βρηκα.

ONE PLUS 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα μια κάρτα micro sd και την έβαλα αντί της μίας κάρτας sim.

Λέτε να της κάνω διαμόρφωση; Είδα ότι έχει μεν επιλογή στο τηλέφωνο αλλά είναι "γκριζαρισμένη" και δεν με αφήνει να την επιλέξω.

Μέχρι τώρα πάντως ποτέ δεν έκανα διαμόρφωση σε κάρτα μνήμης που έβαζα σε κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Τελικά αφού επιτέλους παρέλαβα σήμερα το μεσημέρι το τηλέφωνο και τσέκαρα αρχικά ότι είναι unbranded, το έκλεισα, του τοποθέτησα tempered, μετά το ξανά άνοιξα έκανε την αναβάθμιση σε 161 και τα σχετικά λέω κάτσε να δω και το playstore... Δεν...

Την τύχη μου ****... :angry::angry::angry:

Link to comment
Share on other sites

αλλαξα Τζαμι-θηκη πριν λιγες ημερες...βαριεμαι ****το !! Σκεφτομαι για το μεγαλο P9 αλλα ακριβο.

Δεν αξίζει να πας στο p9 κανονικό είχα και τα 2 δεν θα δεις κάποια τρελή διαφορά προσωπικά μ άρεσε πιο πολύ το lite λόγω καλύτερης μπαταρίας και οθόνης χωρίς προβλήματα

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Δεν αξίζει να πας στο p9 κανονικό είχα και τα 2 δεν θα δεις κάποια τρελή διαφορά προσωπικά μ άρεσε πιο πολύ το lite λόγω καλύτερης μπαταρίας και οθόνης χωρίς προβλήματα

 

Λες ε ; Δεν εχουν καμια διαφορα τα 3GB δηλαδη ;

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις καποιος που γνωριζει να με βοηθησει να κανω update το κινητο στην τελευταια εκδοση (ειμαι ακομη με την 132 και unbranded)? Ας μου στειλει ενα pm να ρωτησω και καποια πραγματακια!

Ευχαριστω

Xiaomi Mi 13 Pro 🆒

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις καποιος που γνωριζει να με βοηθησει να κανω update το κινητο στην τελευταια εκδοση (ειμαι ακομη με την 132 και unbranded)? Ας μου στειλει ενα pm να ρωτησω και καποια πραγματακια!

Ευχαριστω

 

Πήγαινε πίσω στο νήμα και θα το βρεις.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι χρειάζεται, εγώ δεν έχω κάνει πάντως.

Σ'ευχαριστώ. Έτσι θυμόμουν ότι είχα διαβάσει. Μια χαρά τα πάει και η καρτούλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

 

Εχω ενα θεμα οταν τραβάω βίντεο σταματάει μόνο του την εγγραφή. Και όταν παίζει το YouTube εκεί που παίζει το βίντεο σταματάει απο μόνο του.

 

Ευχαριστώ

 

Αν κάποιος γνωρίζει απο τα δύο παραπάνω προβλήματα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα... Αγορασα ενα p9 lite απο τον γερμανο και ενω τα παιδια απο το καταστημα μου ειπαν πως ειναι δικαρτο, δυστυχως δεν αναγνωριζει δευτερη καρτα sim... Δουλευει μονο με μια sim και sd καρτα... Υπαρχει περιπτωση αμα βαλω αλλη εκδοση λειτουργικου που να ειναι για δικαρτα να δουλεψει ετσι ως 2καρτο και αν ναι θα χασω την εγγυηση με αυτο ?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα... Αγορασα ενα p9 lite απο τον γερμανο και ενω τα παιδια απο το καταστημα μου ειπαν πως ειναι δικαρτο, δυστυχως δεν αναγνωριζει δευτερη καρτα sim... Δουλευει μονο με μια sim και sd καρτα... Υπαρχει περιπτωση αμα βαλω αλλη εκδοση λειτουργικου που να ειναι για δικαρτα να δουλεψει ετσι ως 2καρτο και αν ναι θα χασω την εγγυηση με αυτο ?

 

το μοντελο που εχεις ειναι το vns-l21?το γραφει στο πισω μερος του κινητου τερμα κατω.αυτο ειναι το 2καρτο μοντελο.αν γραφει l31 δεν ειναι

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Συσκευή bootloader unlocked και frp locked σε bootloop

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...