Jump to content

Huawei P9 Lite


madman099
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν η μπαταρία είναι κάτω από 10% αρχίζει και ανάβει η οθόνη κάθε 5 λεπτά. Πως μπορώ να το απενεργοποησω αυτό; Γνωρίζει κάποιος;

 

Αυτο το ψαχνω κι εγώ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα παιδια απο τη μερα που εβαλα την 160 βλεπω την μπαταρια να φερετε διαφορετικα δηλ το τηλ ειναι στην αναμονη και εκει που ειχα 90 το ανοιγω μετα απο κανα μισαωρω και ειχε 85 δεν το κανει συνεχεια μου το εχει.κανει κανα 2 φορες ομως πριν δεν ειχα τετοιο προβλημα.και οι εφαρμογες ειναι ιδιες δεν μου επεφτε καθολου μπαταρια αντε να επεφτε 1% μηπως.πρεπει νακανω επαναφορα επειδη αναβαθμηστικε?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια απο τη μερα που εβαλα την 160 βλεπω την μπαταρια να φερετε διαφορετικα δηλ το τηλ ειναι στην αναμονη και εκει που ειχα 90 το ανοιγω μετα απο κανα μισαωρω και ειχε 85 δεν το κανει συνεχεια μου το εχει.κανει κανα 2 φορες ομως πριν δεν ειχα τετοιο προβλημα.και οι εφαρμογες ειναι ιδιες δεν μου επεφτε καθολου μπαταρια αντε να επεφτε 1% μηπως.πρεπει νακανω επαναφορα επειδη αναβαθμηστικε?

 

Από τα στατιστικά μπορείς να βγάλεις κάποια άκρη...

Σε κάθε περίπτωση κάνε του μια επανεκκίνηση (καμιά φορά τα android τρώνε περίεργα κολλήματα).

Αν δεν στρώσει δοκίμασε το σε safe mode να δεις αν η μπαταρία καταναλώνεται από τα android ή από κάποια εφαρμογή που πιθανόν ανανεώθηκε πρόσφατα.

Αν το πρόβλημα παραμένει στο safe mode κάνε φορμάτ και στήστο από την αρχή.

 

----- προσθήκη μηνύματος 53 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μήπως γνωρίζει κάποιος γιατί μετά το τελευταίο update κολλάει συνέχεια

 

Αν εννοείς την Β160, δεν έχω δει κάποιο τέτοιο πρόβλημα... Κάνε του ένα φορμάτ, μήπως δεν έκατσε καλά.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος γιατί μετά το τελευταίο update κολλάει συνέχεια

 

οταν λες τελευταιο ; Πιο εχεις ακριβως ;

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Μετα την εγκατάσταση τις Β161 απο VNS-L21C02 vodafone έγινε VNS-L21C900 και unbranded. Γνωρίζει κανείς εάν υπάρχει θέμα.με την εγγύηση; Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

α) Υπάρχει ελληνικό manual; (όχι οδηγός εκκίνησης που είναι και μέσα στη συσκευασία)

Έχω βρει στα αγγλικά, όχι όμως στα ελληνικά

Ευχαριστώ

 

αν γνωριζει καποιος ας μας το πει και μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Β160 Προς το παρόν!!!

 

ε ωραια αυτη εχουμε ολοι λοιπον...καμια σχεση με την προηγουμενη το κινητο συνηλθε!

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

αν γνωριζει καποιος ας μας το πει και μας!!!

Και βέβαια υπάρχει.

Βρίσκεται μέσα στο τηλέφωνο.

Πηγαίνετε Hicare ---> Eγχειρίδια

και θα το βρείτε.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Γειά χαρά,

Έχεις κάποιος ψωνίσει από το PRICECOM; Τώρα μπήκα στο σκρουτζ και βλέπω ότι έχει το μονοκαρτο σε μαύρο και με 12 ΔΟΣΕΙΣ, πράγμα που με σώζει... Το θέμα είναι μην τη φάω :1ον δεν είναι unbranded και 2ον με αυτά που διάβασα προ ημερών με τα σκαρτα μονοκαρτα μαύρα από άλλο μαγαζί φοβάμαι γιατί δεν είμαι και Αθήνα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.Επιτελους πήρα το p9 lite!!!!!Θα ήθελα να ρωτησω το εξής στους κατέχοντες την camera.Για να βγάλω μία καλή φωτογραφία σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού όχι απόλυτο σκοτάδι, τι ρυθμίσεις μπορώ να κάνω για να μην υπάρχει πολύ θόρυβος.Δεν κατέχω καθόλου από iso κλπ.Ισχυει αυτό που λένε πως σε χαμηλό φωτισμό οσο πιο χαμηλά έχεις το iso βγάζει καλύτερα;Και τι είναι το iso;;;; Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Τι να αναφέρει δηλαδή το manual?

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

πως θα φτιαξουμε μελομακαρονα τα χριστουγεννα?ρε φιλε τι δεν καταλαβες απο την ερωτηση μου..Καλες Γιορτες!!!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 71 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και βέβαια υπάρχει.

Βρίσκεται μέσα στο τηλέφωνο.

Πηγαίνετε Hicare ---> Eγχειρίδια

και θα το βρείτε.

 

ευχαριστω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

χαιρετω την παρεα.να σας κανω μια ερωτηση για το κινητο.το εχει ο πεθερος μου και δεν μπορουμε να στειλουμε φωτο ασυρματα στην τηλεοραση για προβολη.παλια με lolipop θυμαμαι οτι γινοταν.υπαρχει καμια ρυθμιση που γινεται η καμια εφαρμογη απο playstore?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.Επιτελους πήρα το p9 lite!!!!!Θα ήθελα να ρωτησω το εξής στους κατέχοντες την camera.Για να βγάλω μία καλή φωτογραφία σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού όχι απόλυτο σκοτάδι, τι ρυθμίσεις μπορώ να κάνω για να μην υπάρχει πολύ θόρυβος.Δεν κατέχω καθόλου από iso κλπ.Ισχυει αυτό που λένε πως σε χαμηλό φωτισμό οσο πιο χαμηλά έχεις το iso βγάζει καλύτερα;Και τι είναι το iso;;;; Ευχαριστώ

Δες τα παρακάτω δύο ποστ από άλλο τόπικ σχετικό με τις φωτογραφίες και θα σε βοηθήσουν!

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6985344#post6985344

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6985988#post6985988

Link to comment
Share on other sites

Απο το mytel το παραγγειλα σημερα το απογευμα μονοκαρτο 3gb σε μαυρο....., μολις τους εστειλα mail με την δικη σου περιπτωση, εσυ ησουν στη γειτονια εγω ειμαι στη Ξανθη και εχω ταλαιπωρηθη 10 μερες με το ιδιο κινητο απο αλλο καταστημα.....

Λες οτι το προβλημα ειναι στα μονοκαρτα και στο χρωμα????

 

Για να μην αφησω και εγω καποια εκκρεμοτητα, παρελαβα το κινητο το Σαββατο, μολις το ανοιξα πηρε μονο του την ενημερωση Β160 και ολα δουλευουν τελεια.

Να πω ομως οτι δεν ρισκαρα δευτερη φορα και ετσι πηρα το δικαρτο στα 3gb οπως και ο αλλος φιλος παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

Δες τα παρακάτω δύο ποστ από άλλο τόπικ σχετικό με τις φωτογραφίες και θα σε βοηθήσουν!

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6985344#post6985344

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6985988#post6985988

Ευχαριστώ πάρα πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Β160 Προς το παρόν!!!

 

Ανανέωσε και εμένα χθες/προχθες και η έκδοση ειναι VNS-L21C02B123 μιας και είναι Branded vodafone

 

Την Β160 θα μπορούσα να την περάσω χειροκίνητα? Θα επηρέαζε την εγγύηση?

Edited by Sapadak
I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

Ανανέωσε και εμένα χθες/προχθες και η έκδοση ειναι VNS-L21C02B123 μιας και είναι Branded vodafone

 

Την Β160 θα μπορούσα να την περάσω χειροκίνητα? Θα επηρέαζε την εγγύηση?

Εγώ πέρασα την Β161 και το κινητό έγινε L21C900 global δηλαδή. Από ότι λένε τα παιδιά εδώ Δεν υπάρχει πρόβλημα με την εγγύηση. Το κινητό πάει σφαίρα πάντως τώρα.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

Απο αυριο επιτέλους και εγω κατοχος της συσκεύης.

Ηθελα να ρωτήσω απο Tempered Glass εχει δοκιμασει κανεις τα 2 παρακατω?

Tempered Glass 1

Tempered Glass 2

Αξίζουν,ειναι οκ? η να παραγγείλω το γνωστο της Nillkin Amazing H+ PRO απο Αμερικη?

Απλα για το Nillkin πρεπει να περιμενω κανα μηνα συν οτι δεν ξερω τι πεζει με τελωνεια κτλ απο παραγγελιες απο Αμερικη,δεν εχω ξαναπαραγγειλει τιποτα.Απλα αν δεν αξιζουν τα πρωτα να περιμενω τελικα για το Nillkin.Αμα ομως ειναι οκ τα πρωτα να μην μπω στην ταλαιπωρια του περιμενε κτλ

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πέρασα την Β161 και το κινητό έγινε L21C900 global δηλαδή. Από ότι λένε τα παιδιά εδώ Δεν υπάρχει πρόβλημα με την εγγύηση. Το κινητό πάει σφαίρα πάντως τώρα.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Απο που?πως τη περνάμε?που τη βρίσκουμε?

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτησούλα γιατί δεν βρίσκω αναφορά ούτε στο manual που κατέβασα.....

ποιό είναι το SAR του κινητού; σε κάθε site βρίσκω και ένα διαφορετικό

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Συσκευή bootloader unlocked και frp locked σε bootloop

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...