Jump to content

Huawei P9 Lite


madman099
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φυσικά και χάνεις την εγγύηση αν δουν ότι έχεις βάλει άλλη rom.

 

Άν περάσουμε την official έκδοση όπως ξαναλέω πέρασα εγώ και πολύ άλλοι εδώ δεν χάνεις την εγγύηση σου!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γρήγορη ερώτηση για όποιον μπορεί να βοηθήσει:

 

Εγώ που έχω το firmware VNS-L21C900B120, μπορώ να περάσω το VNS-L21C10B151 χωρίς πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Άν περάσουμε την official έκδοση όπως ξαναλέω πέρασα εγώ και πολύ άλλοι εδώ δεν χάνεις την εγγύηση σου!

 

Αν ξεκλειδωσεις bootloader όμως είσαι off. Το βρίσκουν στο service.....

Link to comment
Share on other sites

Αν ξεκλειδωσεις bootloader όμως είσαι off. Το βρίσκουν στο service.....

 

Άν περάσουμε official rom δεν χρειάζεται να ξεκλειδώσετε το bootloader!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στην παρέα

θέλω να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος αν θα έρθει στα σκρουτζομάγαζα το huawei p9 lite + δώρο το band

 

Δε νομίζω γιατί αυτά έρχονται με εισαγωγή από ξένη αντιπροσωπεία και αυτή η προσφορά γίνεται από την εδώ αντιπροσωπεία.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πάρω αυτή τη θήκη:

https://www.skroutz.gr/s/9508918/Spigen-Rugged-Armor-Black-Huawei-P9-Lite.html?keyphrase=Spigen+Rugged+Armor+Black+%28Huawei+P9+Lite%29

Την έχει κανείς να μου πεί εντυπώσεις; Και πως θα φαίνεται στο τηλέφωνο μου που είναι άσπρο;

Επίσης τζαμάκι Nillkin απο που παίρνουμε;

Ψάχνω και armband αν έχετε κάτι υπόψιν..

Edited by gxyp
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πάρω αυτή τη θήκη:

https://www.skroutz.gr/s/9508918/Spigen-Rugged-Armor-Black-Huawei-P9-Lite.html?keyphrase=Spigen+Rugged+Armor+Black+%28Huawei+P9+Lite%29

Την έχει κανείς να μου πεί εντυπώσεις; Και πως θα φαίνεται στο τηλέφωνο μου που είναι άσπρο;

Επίσης τζαμάκι Nillkin απο που παίρνουμε;

Ψάχνω και armband αν έχετε κάτι υπόψιν..

Παρα πολύ καλή και κάθεται πολύ καλά ,την έχω

Οι τρανοί άντρες είναι σφυρηλατημένοι στη φωτιά.

Προνόμιο των κατωτέρων είναι το άναμμα της φωτιάς.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως βαζουμε την ταχυτητα δικτυου να φαινεται στο wifi οπως στο p8 lite??

 

Κάνε την αναβάθμιση που είναι μία σελίδα πίσω...

Αντώνης

 

:: www.moschatoweather.eu ::

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πάρω αυτή τη θήκη:

https://www.skroutz.gr/s/9508918/Spigen-Rugged-Armor-Black-Huawei-P9-Lite.html?keyphrase=Spigen+Rugged+Armor+Black+%28Huawei+P9+Lite%29

Την έχει κανείς να μου πεί εντυπώσεις; Και πως θα φαίνεται στο τηλέφωνο μου που είναι άσπρο;

Επίσης τζαμάκι Nillkin απο που παίρνουμε;

Ψάχνω και armband αν έχετε κάτι υπόψιν..

 

Παρα πολυ καλή, μόνο που προσθέτει λίγο ογκο στην συσκεύη. Εγω την εχω σε μαύρο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Κάνε την αναβάθμιση που είναι μία σελίδα πίσω...

 

Φαντάζομαι αναφέρεσαι γι αυτό εδώ το link update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G1164/g104/v60841/f1/full/update.zip που είναι 2 σελίδες πίσω.

 

Δεν έχει σημασία αν είναι μονόκαρτο ή δίκαρτο ;; Εγώ έχω το VNS-L21C02Β114

Huawei Honor 8 32GB
Link to comment
Share on other sites

καλημερα,ειμαι μεταξυ p9 κ p9lite,νομιζετε οτι αξιζει η διαφορα των 100+?

κ ρωταω εδω γιατι θα προβω σημερα στην αγορα του κ χρειαζομαι πιο αμεση απαντηση.

LET'S GO SOUTH LET'S GO GRETA!!!
Link to comment
Share on other sites

καλημερα,ειμαι μεταξυ p9 κ p9lite,νομιζετε οτι αξιζει η διαφορα των 100+?

κ ρωταω εδω γιατι θα προβω σημερα στην αγορα του κ χρειαζομαι πιο αμεση απαντηση.

 

Αν έχεις βρει το p9 με διαφορά μόνο 100+ από το p9 lite που κοστίζει τώρα 222 ευρώ στο Σκρουτζ, παρ το χωρίς δεύτερη σκέψη. Ειδικά αν δε χρειάζεσαι την δεύτερη sim.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

καλημερα,ειμαι μεταξυ p9 κ p9lite,νομιζετε οτι αξιζει η διαφορα των 100+?

κ ρωταω εδω γιατι θα προβω σημερα στην αγορα του κ χρειαζομαι πιο αμεση απαντηση.

 

Εννοείτε να πάρεις το P9 αντί για το lite αν δεν έχεις πρόβλημα στα χρήματα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. θα ηθελα να ρωτησω αν στο λογισμικο emui του p9 lite δουλευουν ολες οι εφαρμογες του play store γιατι καπου διαβασα οτι καποιες δεν λειτουργουν π.χ. αν κατεβασεις ενα ξυπνητηρι. ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Οι μαγκες στο xda βρηκαν λυση για την πατατα που εκανε η Huawei να μην εχει ενεργοποιησει το otg.

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=68813741&postcount=26

Θελει root αλλα εμενα παντως δεν λειτουργει...δεν βρισκει το root ενω ειμαι.

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Τι χρώμα το τηλέφωνο; Γιατί θέλω να το δώ σε άσπρο..

Μαύρο , αλλά για άσπρη μπορείς να δεις και αυτή (δεν την έχω) από εδώ https://www.tvc-mall.com/details/nillkin-0-6mm-nature-tpu-case-for-huawei-g9-lite-white-sku10171268a.html

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οι μαγκες στο xda βρηκαν λυση για την πατατα που εκανε η Huawei να μην εχει ενεργοποιησει το otg.

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=68813741&postcount=26

Θελει root αλλα εμενα παντως δεν λειτουργει...δεν βρισκει το root ενω ειμαι.

 

μάλλον έχεις θέμα με το supersu μια χαρά παίρνει root το πρόγραμμα και δουλεύει καλά (άσχετο αλλά το βρήκαν οι μάγκες στο htcmania;))

Οι τρανοί άντρες είναι σφυρηλατημένοι στη φωτιά.

Προνόμιο των κατωτέρων είναι το άναμμα της φωτιάς.

Link to comment
Share on other sites

Μαύρο , αλλά για άσπρη μπορείς να δεις και αυτή (δεν την έχω) από εδώ https://www.tvc-mall.com/details/nillkin-0-6mm-nature-tpu-case-for-huawei-g9-lite-white-sku10171268a.html

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

μάλλον έχεις θέμα με το supersu μια χαρά παίρνει root το πρόγραμμα και δουλεύει καλά (άσχετο αλλά το βρήκαν οι μάγκες στο htcmania;))

 

Δεν ξερω πως γινεται να εχει θεμα..το Titanium δουλευει μια χαρα :worry:

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω πως γινεται να εχει θεμα..το Titanium δουλευει μια χαρα :worry:

 

τρέξε το supersu να δεις μήπως , καταλάθος, το έχεις αποτρέψει να έχει δικαιώματα , αν όχι πάνε ρυθμίσεις-> εφαρμογές->supersu ->Αποθηκευτικός χώρος και κάνε εκκαθάριση cache Και δεδομένων (αυτό θα σβήσει όλα τα δικαιώματα που έχεις δώσει , και απλά θα πρέπει αν τα ξαναδώσεις) και μετά δοκίμασε να ξανα τρέξεις την εφαρμογή revolutionOtg

Οι τρανοί άντρες είναι σφυρηλατημένοι στη φωτιά.

Προνόμιο των κατωτέρων είναι το άναμμα της φωτιάς.

Link to comment
Share on other sites

Για tempered glass και θήκη για το κινητό μας unique shop νέα σμυρνη ότι καλύτερο χωρίς φουσκάλες και αηδιες βέβαια τοποθέτηση από τον κό γιαννη
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχει βρεθεί κανένα tempered glass που να μην κάνει φουσκάλες πάνω από το σήμα της Huawei??

 

Τα Nillkin δεν κάνουν και είναι ότι καλύτερο. Αγόρασε από κινα γιατί εδώ είναι κλέφτες....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Συσκευή bootloader unlocked και frp locked σε bootloop

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...