Jump to content

Honor 8


ovelix5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κι εδώ θα δεις photos μου.

 

https://flic.kr/s/aHskM2WQwk

 

Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και να συμπληρώσω πως ο OIS δεν βελτιώνει κάτι στη ποιότητα των φωτογραφιών.

Η αξια του βρίσκεται στην λήψη βίντεο.

Επίσης από όσο γνωρίζω είναι δύσκολο για να μην.πω αδύνατον να μπει OIS σε διπλό φακό αρα ούτε το plus έχει σταθεροποιητη.

 

Φυσικα και βελτιωνει. Αν μπορεις να πας το shutter σε διπλασιο χρονο εκθεσης (πχ απο 1/17 σε 1/9) μπορεις να επωφεληθεις 1 στοπ σε iso (πχ απο iso3200 σε 1600) ή κερδιζεις ενα στοπ φωτισμο στα σκοταδια. Εδω θα δεις φωτογραφους να αγκαλιαζουν δεντρα ή να σερνονται στο πατωμα για να καταφερουν να ριξουν λιγο τη ταχυτητα και λες οτι δεν εχει οφελος το OIS? :p Για περισσοτερες λεπτομεριες δες εδω https://photographylife.com/iso-shutter-speed-and-aperture-for-beginners

 

Αν δεν απατωμαι, θα εχει OIS το καινουργιο Mate. Αρα δεν ειναι αδυνατο.

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιωμενο ότι είναι dual ACTIVE. Σούπερ έκπληξη για μένα...

 

Στάλθηκε από το C6903 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε τι χρώμα το έχετε όσοι το πηρατε ήδη; Σκέφτομαι να το πάρω σε μπλέ. Έχει άποψη κανείς πως φαίνεται από κοντά;

 

Και εγω για το μπλε ενδιαφερομαι, πρεπει να ειναι το πιο εντυπωσιακο απο τα υπολοιπα.

Link to comment
Share on other sites

Σαν πρώτη εντύπωσή ναι είναι εντυπωσιακό.

Το πρώτο honor το πήρα σε μπλε.κάτι με χαλούσε όμως κι ετσι εφυγε γρήγορα.

Το επέλεξα σε μαύρο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Άμα το πάρω από Αμερική θα δουλεύει στην Ελλάδα;; γνωρίζει κανείς
Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

Άμα το πάρω από Αμερική θα δουλεύει στην Ελλάδα;; γνωρίζει κανείς

 

Το μόνο πρόβλημα που πιθανόν έχεις είναι να μην είναι συμβατό με ορισμένες μπάντες 4G.

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο πρόβλημα που πιθανόν έχεις είναι να μην είναι συμβατό με ορισμένες μπάντες 4G.

 

Κρίμα γιατί το βρήκα σε καλή τιμή...παντως γράφει unlocked και ότι είναι gsm

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

Από απόδοση πως πάει; Ισχύουν αυτά που διαβάζουμε ότι έχει επιδόσεις high end μοντέλου; Ας πούμε σε σύγκριση με το s7 πως πάει;

 

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν ξερω αν επιτρεπεται να παραθετω λινκ απο καταστημα κοιταξτε λιγο στο σκρουτζ για το Honor 8! Εχει το μπλε χρωμα στα 310. Εχει αγορασει κανεις απο αυτο το μαγαζι ή γενικα το ξερει?
Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν ξερω αν επιτρεπεται να παραθετω λινκ απο καταστημα κοιταξτε λιγο στο σκρουτζ για το Honor 8! Εχει το μπλε χρωμα στα 310. Εχει αγορασει κανεις απο αυτο το μαγαζι ή γενικα το ξερει?

 

μούφα είναι δεν υπάρχει το δοκίμασα ώρες πριν

 

 

όποιος θέλει πάντως από αμερικάνικο αμαζον βγαίνει 297 τελική τιμή με μεταφορικά και τελωνεία

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

μούφα είναι δεν υπάρχει το δοκίμασα ώρες πριν

 

 

όποιος θέλει πάντως από αμερικάνικο αμαζον βγαίνει 297 τελική τιμή με μεταφορικά και τελωνεία

 

Όταν γράφεις μούφα εννοείς το κατάστημα ή οτι δεν το έχει διαθέσιμο, γιατί στη διαθεσιμότητα γράφει 4-10 ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

Όταν γράφεις μούφα εννοείς το κατάστημα ή οτι δεν το έχει διαθέσιμο, γιατί στη διαθεσιμότητα γράφει 4-10 ημέρες.

 

παλιά είχα θέμα σε μία παραγγελία που είχα κάνει αλλά μπορεί να ήταν μεμονωμένο περιστατικό αλλά τώρα εννοώ για την διαθεσιμότητα έλεγε ότι υπάρχει πήγαινα να κάνω παραγγελία και δεν σε άφηνε

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

παλιά είχα θέμα σε μία παραγγελία που είχα κάνει αλλά μπορεί να ήταν μεμονωμένο περιστατικό αλλά τώρα εννοώ για την διαθεσιμότητα έλεγε ότι υπάρχει πήγαινα να κάνω παραγγελία και δεν σε άφηνε

 

Επιβεβαιώνω και εγώ. Μόλις προσπάθησα να παραγγείλω, αλλά στην ολοκλήρωση αναφέρει οτι είναι εξαντλημένο. Επικοινώνησα μαζί τους μέσω email ( τηλεφωνικά δε μου γεμίζει το μάτι το 801...... ) να με ενημερώσουν μόλις γίνει ξανά διαθέσιμο.

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και εγώ. Μόλις προσπάθησα να παραγγείλω, αλλά στην ολοκλήρωση αναφέρει οτι είναι εξαντλημένο. Επικοινώνησα μαζί τους μέσω email ( τηλεφωνικά δε μου γεμίζει το μάτι το 801...... ) να με ενημερώσουν μόλις γίνει ξανά διαθέσιμο.

 

 

Μολις το κατεβασαν και απο το σκρουτζ και απο το site :cry:

Link to comment
Share on other sites

μούφα είναι δεν υπάρχει το δοκίμασα ώρες πριν

 

 

όποιος θέλει πάντως από αμερικάνικο αμαζον βγαίνει 297 τελική τιμή με μεταφορικά και τελωνεία

 

Μόνο σε μπλε και μόνο με american warranty το οποίο σημαίνει ουσιαστικά ότι μένεις ξεκρέμαστος

Link to comment
Share on other sites

Μολις το κατεβασαν και απο το σκρουτζ και απο το site :cry:

 

Τρόμαξαν από το email μου??? Ήμουν ευγενικότατος!

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώ συνεχόμενη πτώση της τιμής στα σκρουτζομάγαζα. Καλό για εμάς που θέλουμε να το αποκτήσουμε, αλλά κακό για την μεταπωλητική αξία.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε μπλε χρώμα εξακολουθεί να υπάρχει μόνο στο you και με τιμή στα 400€.

Αν και ψήνομαι για αγορά multimedia για το αυτοκίνητο μπορεί αν περισσέψει τίποτα στις γιορτές να το τσιμπισω

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Και εγω με το μπλε θα ψηνομουν αλλα οχι και να πληρωσω +70 διαφορα για το χρωμα μονο. Σε αυτα τα λεφτα βαζω ενα 20αρικο και χτυπαω Mate 8...

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάρτε το απο έξω μην κοιτάτε Ελλάδα

329 στο ισπανικο αμαζον για σήμερα μονο

Edited by koystado
Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

Πάρτε το απο έξω μην κοιτάτε Ελλάδα

329 στο ισπανικο αμαζον για σήμερα μονο

 

Τοσο εχει και Ελλαδα. https://www.skroutz.gr/s/9956199/Huawei-Honor-8-32GB.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...