Jump to content

Redmi 3 Pro


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 496
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια το pro τον 650 εχει. Εδω στην μαλαισια ετσι γραφει το site τους.

 

Α σορυ τωρα ειδα οτι ειναι το redmi note 3 χεχε

Edited by kampamarou
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...

Για όποιον ενδιαφέρεται το Grossoshop τα εχει διαθέσιμα στην Ιταλλια - http://www.grossoshop.net/it/spedizione-da-europa#/sort=p.sort_order/order=ASC/limit=24/page=1

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά είμαι καινούριος στο φόρουμ. Θέλω να κάνω την πρώτη μου απόπειρα να αγοράσω στο το Redmi note 3 pro από κάποιο κινεζομάγαζο γιατί υπάρχει μεγάλη διαφορά στην τιμή από Ελλάδα. Αλλά με φοβίζουν μερικά πράγματα και θέλω να με διαφωτίσετε.

 

1. Έχω δει από φίλους που έχουν παραγγείλει από κίνα (όχι το συγκεκριμένο κινητό) ότι ενώ έχουν ρυθμίσει ελληνική γλώσσα σε διάφορα σημεία π.χ αναπάντητες τα γράφει στα κινέζικα.

2. Έχω ακούσει για παραγγελίες που αργούν μήνες.

3. Κινέζικες εφαρμογές bloatware.

 

Αυτά είναι μερικά από αυτά που μου έρχονται στο μυαλό και με φρενάρουν. Επίσης ποια θεωρείται αξιόπιστα κινεζομάγαζα? Είναι καλύτερα να το παραγγείλω από ευρωπαϊκή αποθήκη? Αξίζει τελικά ή είναι ρίσκο? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά είμαι καινούριος στο φόρουμ. Θέλω να κάνω την πρώτη μου απόπειρα να αγοράσω στο το Redmi note 3 pro από κάποιο κινεζομάγαζο γιατί υπάρχει μεγάλη διαφορά στην τιμή από Ελλάδα. Αλλά με φοβίζουν μερικά πράγματα και θέλω να με διαφωτίσετε.

 

1. Έχω δει από φίλους που έχουν παραγγείλει από κίνα (όχι το συγκεκριμένο κινητό) ότι ενώ έχουν ρυθμίσει ελληνική γλώσσα σε διάφορα σημεία π.χ αναπάντητες τα γράφει στα κινέζικα.

2. Έχω ακούσει για παραγγελίες που αργούν μήνες.

3. Κινέζικες εφαρμογές bloatware.

 

Αυτά είναι μερικά από αυτά που μου έρχονται στο μυαλό και με φρενάρουν. Επίσης ποια θεωρείται αξιόπιστα κινεζομάγαζα? Είναι καλύτερα να το παραγγείλω από ευρωπαϊκή αποθήκη? Αξίζει τελικά ή είναι ρίσκο? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Αυτά παλαιότερα

Τώρα το 99% των κατασκευαστών έχουν καθαρές διεθνείς ΡΟΜ

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου ηρθε σημερα και ειναι στο ταχυδρομείο, αν δεν δω καμια κινηση θα παω να το παρω εγω.
Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου ηρθε σημερα και ειναι στο ταχυδρομείο, αν δεν δω καμια κινηση θα παω να το παρω εγω.

 

φιλε απο που το πηρες και ποτε εκανες την αγορα?

Link to comment
Share on other sites

φιλε απο που το πηρες και ποτε εκανες την αγορα?

Καλημερα, απο το vickmall το πηρα.

Παρηγγειλα στης 13 του μηνα ,στης 15 μου δώσανε track number και απο την δευτερα φαινεται να ειναι στο αεροδρομιο αλλα χτες ανοιχτηκε ο σακος κοι τωρα ειναι προς παραδοση οποτε θα το εχω μαλλον σημερα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, απο το vickmall το πηρα.

Παρηγγειλα στης 13 του μηνα ,στης 15 μου δώσανε track number και απο την δευτερα φαινεται να ειναι στο αεροδρομιο αλλα χτες ανοιχτηκε ο σακος κοι τωρα ειναι προς παραδοση οποτε θα το εχω μαλλον σημερα.

 

το grey πηρες?

Link to comment
Share on other sites

ρωτησα και στο θεμα του απλου redmi αλλα δεν πηρα απαντηση...

 

το Pro εχει υποστηριξη απο την κοινοτητα ή ολοι ασχολουντε με το απλο?

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

Εγω παρελαβα, κανω κ το πρωτο update που ηρθε.

 

Αν και λίγο νωρίς, οι εντυπώσεις σου;

Και αν μπορείς να μας πεις τι είχες μέχρι τώρα για να δούμε τη σύγκριση.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο παει σφαιρα,εχει πολυ καλη κατασκευη και αισθηση στο χερι, ακομα ομως πρεπει να μαθω το miui γιατι ειναι η πρωτη μου επαφη με xiaomi.

 

Πριν ειχα ενα inew v3.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,μια μεταφραση, ρωτησα την selina sto vickmaill για το redmi 3 pro grey αν το εχει αμεσα διαθεσιμο και μου απαντησε it is in stock,

we had shipped it for pre-order orders. Δλδ αν το παραγγειλω το στελνουν την επομενη μερα ή μαζευουν παραγγελιες για να το στηλουν οταν το εχουν διαθεσιμο?

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι αναμεσα σε αυτο και στο note 3 pro..αξιζει ενα 50 παραπανω για να παω στο note?Επισης θα ηταν καλυτερα να παραγγειλω απο vickmall,banggood ή minideal. Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

28 Απριλιου παρήγγειλα, 30/4 despatched to overseas 2/5 Arrival at destination post (GR) :yahoo:

 

φιλε το grey πηρες? http://www.minideal.net/xiaomi-redmi-3-pro-3gb-32gb-snapdragon-616-android-5-1-4100mah-battery-gray.html

Link to comment
Share on other sites

παιδια το κινητο σε grey το εβγαλε το vickmall απο pre sale και ειναι in stock http://www.vickmall.com/xiaomi-redmi-3-pro-3gb-ram-32gb-rom-5-0-inch-4g-lte-smartphone-snapdragon-616-octa-core-1-5ghz-4100mah-battery-fingerprint-grey.html . αυτο θεωρητικα σημαινει οτι ειναι αμεσα διαθεσιμο? οποιος φιλος ξερει ή εχει παραγγειλει ας μου πει
Link to comment
Share on other sites

παιδια θεματα υπερθερμανσης εχει???

Από GPS????

ποιοτητα οθονης??

Edited by celtic1453
In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...