Jump to content

Redmi 3 Pro


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ε ενταξει και το SOT πάσχει, αλλά είναι το μόνο μέτρο που έχουμε.

Γι'αυτο ανεφερα γνωστές εφαρμογές και χωρίς παιχνίδια.. Αλλιώς θα πρέπει να αγοράζουμε και να πουλάμε τηλέφωνα μέχρι να πετύχουμε στην τυχη αυτό που μας κάνει..

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 496
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ε ενταξει και το SOT πάσχει, αλλά είναι το μόνο μέτρο που έχουμε.

Γι'αυτο ανεφερα γνωστές εφαρμογές και χωρίς παιχνίδια.. Αλλιώς θα πρέπει να αγοράζουμε και να πουλάμε τηλέφωνα μέχρι να πετύχουμε στην τυχη αυτό που μας κάνει..

 

το τι σου κάνει τώρα δε σημαίνει ότι θα σου κάνει και σε 6μήνες (οκ λίγο λέω αλλά καταλαβαίνεις τι εννοώ)

επίσης η διαχείριση της μνήμης είναι και θέμα ρομ μη το ξεχνάμε και 4gb να έχει το κινητό αν πάσχει από ρομ έχουμε θέμα

 

οπότε αν ο ενδοιασμός σου είναι το 2/16 ή το 3/32 , τότε να πάρεις το 3αρι

και με τη μνήμη να μην έχεις θέμα , κάποια στιγμή θα αποκτήσεις με τον χώρο :)

 

κι εγώ αν δε βαριόμουν να περιμένω θα το πουλούσα το 2/16 για να πάρω το 3/32

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , έχω το 3pro με μουλτι λανγκουιτζ από vickmall , ζήτησα να το κάνουνε ρουτ , πως αποκτω δικαιώματα χρήστη ; Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους!υπαρχει καποιος-α που κατεβασε την νεα και τελευταια πριν το miui 8 rom gtv 6.5.26 για να γραψει εντυπωσεις?

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα , έχω το 3pro με μουλτι λανγκουιτζ από vickmall , ζήτησα να το κάνουνε ρουτ , πως αποκτω δικαιώματα χρήστη ; Ευχαριστώ
μολις μια συσκευη android γινει root αυτοματα γινεσαι εσυ ο απολυτος διαχειριστης...
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους!υπαρχει καποιος-α που κατεβασε την νεα και τελευταια πριν το miui 8 rom gtv 6.5.26 για να γραψει εντυπωσεις?

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

μολις μια συσκευη android γινει root αυτοματα γινεσαι εσυ ο απολυτος διαχειριστης...

 

Με το σούπερ γιουζερ δεν του δίνει δικαιώματα, πρέπει να κάνω κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως πρέπει να πάρει δικαιώματα το super user πρώτα, για να μπορεί να δίνει δικαιώματα :dizzy:

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Root checker

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στο Κεντρο ασφαλείας> Διακαιώματα> Προνόμια root και κοίτα, έχουν ζητήσει δικαιώματα; και δωσε.

Έχει εφαρμογή supersu? Αν ναι, άνοιξέ τη, κάνε update και δες και αυτή στο κεντρο ασφαλείας αν εχει ζητήσει δικαιώματα

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα από όλα να πω πως ξέρω πως εδώ είναι για το redmi 3 pro αλλά δεν βρήκα κάποιο γενικά για xiaomi και είδα αυτό ισχύει http://www.xiaomidevice.com/xiaomi-redmi-note-4.html είναι έμπιστο το σαιτ?
Link to comment
Share on other sites

Πρώτα από όλα να πω πως ξέρω πως εδώ είναι για το redmi 3 pro αλλά δεν βρήκα κάποιο γενικά για xiaomi και είδα αυτό ισχύει http://www.xiaomidevice.com/xiaomi-redmi-note-4.html είναι έμπιστο το σαιτ?

 

και έμπιστο να είναι όσο συνεχίζει να βάζει τέτοιες βλακείες δεν μπαίνω καν στο κόπο να το κοιτάω

 

(βέβαια το να βάζεις μια συσκευή που δεν υπάρχει , με χαρακτηριστικά που ΔΕΝ θα έχει και με μια τιμή που δεν ξες ότι θα κάνει τόσο και να απαντάς σε σχόλια με σιγουριά και να λες "θα βγει τον αύγουστο" αντί να το γράφεις αυτό πρώτο πρώτο Ε ΔΕ ΤΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΜΠΙΣΤΟ :) )

Edited by kodorevi8ulis
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα το redmi 3 pro πως πάει από GPS κλειδώνει τους δορυφόρους γρήγορα; Από ακρίβεια στην πλοήγηση και σε αθλητικές δραστηριότητες πως πάει;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το redmi 3 pro παίρνει τις ίδιες ROM με το redmi 3;

 

Στο site δεν έχει τη συσκευή , έχει το redmi 3

 

Και κάτι ακόμη προσπαθώ εδώ http://www.mi.com/verify/#imei_en να δω την αυθεντικότητα αλλά μου εμφανίζει Your IMEI doesn't exist, please verify and enter again

 

Από vickmall το έχω πάρει . Σχεδόν μήνα το έχω

Edited by lsavvaid
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το redmi 3 pro παίρνει τις ίδιες ROM με το redmi 3;

 

Στο site δεν έχει τη συσκευή , έχει το redmi 3

 

Και κάτι ακόμη προσπαθώ εδώ http://www.mi.com/verify/#imei_en να δω την αυθεντικότητα αλλά μου εμφανίζει Your IMEI doesn't exist, please verify and enter again

 

Από vickmall το έχω πάρει . Σχεδόν μήνα το έχω

 

δεν λειτουργεί η σελίδα (τουλάχιστον για τις συσκευές μας), ψάξε βρες το Mi authenticator ή βάλε το antuntu officer από το Play store

Link to comment
Share on other sites

δεν λειτουργεί η σελίδα (τουλάχιστον για τις συσκευές μας), ψάξε βρες το Mi authenticator ή βάλε το antuntu officer από το Play store

 

Σε ευχαριστώ!

 

Όσο αφορά τις ROM είναι ίδιες; στο site τους έχει το redmi 3 μόνο

Link to comment
Share on other sites

Οι ROM για τις δύο συσκευές (απλό και Pro) ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΙΔΙΕΣ. Έχουν τεσταριστεί απο πολλούς χρήστες, σε διάφορα φόρουμ.

Κι αποτι φαίνεται ακόμα και η ίδια η Xiaomi δεν κάνει κανέναν διαχωρισμό στο επισημο site της.

 

ΔΙΟΡΘΩΣΗ: τελικά δεν βλέπει οτι υπάρχει το δακτυλικό αποτύπωμα. Λογικό γιατί δεν υπάρχει ο driver. Άρα, ΝΑΙ λειτουργεί κανονικά, με τον συμβιβασμό οτι θα είστε χωρίς δακτυλικό αποτύπωμα. Την πέρασα κι εγώ σε κινητό συγγενή μου και το δουλευει ηδη 3 μέρες χωρις πρόβλημα πέραν αυτού

Edited by dith
Προσθήκη σωστής πληροφορίας
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν βρήκα rom επιλεγοντας στις συσκευές στο site τους για το 3 pro, έχει το 3αρι το απλό και σε παραπέμπει τι να κατεβάσεις.

 

Αν κάποιος βρήκε κάτι άλλο ας μας το πει

Edited by lsavvaid
Link to comment
Share on other sites

Ιδια ρομ με διαφορετικο hardware???

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Αν δεν κάνω λάθος, δεν είναι διαφορετικό το hardware αν εξαιρέσεις το αποτύπωμα. Εννοώ τον επεξεργαστή και την κάρτα γραφικών φυσικά, τα οποία στο NOTE 3 PRO είναι λόγοι για διαφορετική ρομ

 

Στάλθηκε από το s7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ιδια ρομ με διαφορετικο hardware???

Εγώ πάντως δεν βρήκα rom επιλεγοντας στις συσκευές στο site τους για το 3 pro, έχει το 3αρι το απλό και σε παραπέμπει τι να κατεβάσεις.

Η ρομ για τα 2 κινητά είναι η ίδια..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...