Jump to content

Redmi 3 Pro


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα πάρει ανδροιδες 6?????

Μέσω ΟΤΑ;;;;

Κάποιος που να το έχει να μας πει για την ποιότητα της συσκευής please......

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 496
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το κινητό για τα λεφτά του είναι πολύ καλό και σε ποιότητα και σε χαρακτηριστικά.

Το έχω μία εβδομάδα ή μπαταρία του σκυλί και γενικά δεν έχω κανένα θέμα εκτός από ψιλοθεματα με ειδοποιήσεις αν και μπορεί να ευθύνομαι κ εγώ γιατί ακόμα το ψάχνω.

 

Αν θέλεις σε 5" είναι σούπερ.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό για τα λεφτά του είναι πολύ καλό και σε ποιότητα και σε χαρακτηριστικά.

Το έχω μία εβδομάδα ή μπαταρία του σκυλί και γενικά δεν έχω κανένα θέμα εκτός από ψιλοθεματα με ειδοποιήσεις αν και μπορεί να ευθύνομαι κ εγώ γιατί ακόμα το ψάχνω.

 

Αν θέλεις σε 5" είναι σούπερ.

 

Tι πρόβλημα έχεις με τις ειδοποιήσεις;;;

Ποση αντοχή έχει η μπαταρία σε ώρες λειτουργίας;;;

Ποιότητα κλήσεων/

Ποιοτητα GPS, το απλό redmi3 έχει.μετριοτατο GPS.

Φωτεινότητα οθονης σε ήλιο;;;

Ισχύς 4G??

Θα πάρει ANDROID 6??

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Tι πρόβλημα έχεις με τις ειδοποιήσεις;;;

Ποση αντοχή έχει η μπαταρία σε ώρες λειτουργίας;;;

Ποιότητα κλήσεων/

Ποιοτητα GPS, το απλό redmi3 έχει.μετριοτατο GPS.

Φωτεινότητα οθονης σε ήλιο;;;

Ισχύς 4G??

Θα πάρει ANDROID 6??

http://xiaomininja.com/2016/04/26/here-are-the-xiaomi-devices-probably-getting-android-6-0-marshmallow-miui-8/

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Υποθέτει το άρθρο...

Κάνει απλές λογικές υποθέσεις

Χωρίς καμιά βεβαιότητα

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Υποθέτει το άρθρο...

Κάνει απλές λογικές υποθέσεις

Χωρίς καμιά βεβαιότητα

 

να σου πω εγώ που έχω ξάδελφο τον Hugo ;

δεν μπορεί να σου πει κάποιος 100% , λογικό δεν είναι ;

ΘΑ ΠΑΡΕΙ , δεν υπάρχει λόγος (και λογική) για να μην πάρει , απλά επειδή είναι redmi θα την πάρει αργότερα σε σχέση με τα mi4.. / mi5 / mi note κλπ

Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε το grey

 

και σου εχουν βαλει και δωρα μεσα? εχει εξτραδακια να βαλουμε οπως ακουστικα ,θηκη, powerbank? αν και ειναι powerbank απο μονο του το τηλεφωνο. Αμα το παρεις στα χερια σου φιλε πες μας εντυπωσεις

Link to comment
Share on other sites

και σου εχουν βαλει και δωρα μεσα? εχει εξτραδακια να βαλουμε οπως ακουστικα ,θηκη, powerbank? αν και ειναι powerbank απο μονο του το τηλεφωνο. Αμα το παρεις στα χερια σου φιλε πες μας εντυπωσεις

 

ας κανει κάποιος ρε παιδες ενα γεματο review...

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

 

σκέφτομαι να το χτυπήσω από vickmall στα 160... Τι λένε όσοι ήδη το έχουν??

 

Οι φωτογραφικές του τι λένε? Μπορεί κάποιος να ανεβάσει μία τραβηγμένη από πίσω και μία από τη μπροστά?? Η βραδυνή τι λέει??

 

Η μπαταρία?

 

Ευχαριστω

Nokia 5110 -> Nokia 3210 -> Nokia 3410 -> Nokia 7250 -> Nokia 6230 -> Nokia N70 -> Nokia N76 -> Nokia E66 -> Samsung Galaxy S1 -> LG Optimus 4x -> Lenovo S90 -> Xiaomi Redmi 4X -> Xiaomi Redmi 5 Plus -> Xiaomi Poco X3 NFC

 

Cube U30GT2

Link to comment
Share on other sites

Η φωτογραφία του είναι μέτρια, κάνει όμως την δουλεια της... Νυχτερινή δεν σχολιάζω καν καθότι ακόμα και ναυαρχιδες με 4 και 5 φορές την τιμή του έχουν θέμα εκεί...

Μπαταρία είναι φορτηγού με όλη την σημασία της λέξης...

 

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Ας μην είμαστε υπερβολικοί, LG G4 293 ευρώ, Motorola X Style 375 ευρώ, Samsung Galaxy S6 388 ευρώ μια χαρά φωτογραφίες βγάζουν το βράδυ κ δεν στοιχίζουν 4 με 5 φορές ακριβότερα.
Link to comment
Share on other sites

Ας μην είμαστε υπερβολικοί, LG G4 293 ευρώ, Motorola X Style 375 ευρώ, Samsung Galaxy S6 388 ευρώ μια χαρά φωτογραφίες βγάζουν το βράδυ κ δεν στοιχίζουν 4 με 5 φορές ακριβότερα.

 

το 4-5 προφανώς και πήγαινε σε "αρχικές" τιμές

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας... Άρα να την κάνω την κίνηση?

Nokia 5110 -> Nokia 3210 -> Nokia 3410 -> Nokia 7250 -> Nokia 6230 -> Nokia N70 -> Nokia N76 -> Nokia E66 -> Samsung Galaxy S1 -> LG Optimus 4x -> Lenovo S90 -> Xiaomi Redmi 4X -> Xiaomi Redmi 5 Plus -> Xiaomi Poco X3 NFC

 

Cube U30GT2

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παντως είμαι ευχαριστημένος φουλ με την συσκευή και για τα λεφτά που έδωσα Edited by giannhs07gg
Link to comment
Share on other sites

φιλε με τη wind πιανει 4g γιατί στην xiaomi δεν αναφερεται 800mhz lte band ενώ ο snapdragon 616 που φοραει θεωρητικά το υποστηρίζει
Link to comment
Share on other sites

φιλε με τη wind πιανει 4g γιατί στην xiaomi δεν αναφερεται 800mhz lte band ενώ ο snapdragon 616 που φοραει θεωρητικά το υποστηρίζει

Και πάλι, ναι πιάνει 4g όπου παίζει στις άλλες συχνότητες (πυκνοκατοικημένες περιοχές) Όχι δεν την έχει .-

 

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το επιασα στα χέρια μου, και πρώτες εντυπώσεις ειναι άριστες. Η ποιότητα κατασκευής δείχνει εξαιρετική. Miui ειναι η πρωτη φορα που δουλευω αρα δεν μπορω να εχω ακομη αποψη. Περιμένω μήνυμα οτι ξεκλειδώθηκε για να προχωρήσω στα υπόλοιπα, οπότε για την ώρα δεν μπορώ να δώσω εντυπώσεις για άλλα θέματα.

Οσον αφορά στο tempered glass, είναι εύκολη διαδικασία ή θα πρεπει να χαλασουμε 2-3 μεχρι να πετυχουμε τελεια εφαρμογή όπως με τις ζελατίνες? Εχω το tempered glass της μαμάς του..

Link to comment
Share on other sites

Τα tempered glass μπαίνουν πολύ πιο εύκολα από τις ζελατίνες. Μην έχει μείνει καμιά σκόνη όμως..

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορά στο tempered glass, είναι εύκολη διαδικασία ή θα πρεπει να χαλασουμε 2-3 μεχρι να πετυχουμε τελεια εφαρμογή όπως με τις ζελατίνες? Εχω το tempered glass της μαμάς του..

 

το καλό με το tempered είναι αυτό , θέλει προσπάθεια να μη το βάλεις καλά :)

αν της μαμας του εννοείς το δώρο ε μάλλον δεν είναι καλό :)

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και εγώ χτες τη συσκευή

 

φαίνεται ποιοτική για τα χρήματα της

 

όταν μπαίνω στο viber και πατάω πάνω σε μια επαφή και μετά πατάω το βελάκι (από το μενού του viber όχι της συσκευής) να γυρίσει στις υπόλοιπες επαφές του viber κάνει ένα τρεμόπαιγμα.

 

Σε όλες τις άλλες εφαρμογές και στην περιήγηση στα μενού του τηλεφώνου δεν το κάνει.

φαντάζομαι είναι θέμα viber ;

 

 

Χτες που πειραματιζόμουν αναγκάστηκα να το κάνω factory reset , απλά πέρασα μετά το play store.

 

Μου εμφάνιζε συνέχεια μήνυμα για σύνδεση στο Mi account και "σκάλωσε" εκεί . το έκλεινα πάλι τα ίδια. Το αστείο είναι ότι δεν εμφάνιζε το πληκτρολόγιο όταν πατούσα στα αντίστοιχα πεδία.

 

καμιά ιδέα για τα παραπάνω; αυτό με το viber ;

 

Προσπαθώ να κάνω έλεγχο από το xiaomi verify αλλά μου βγάζει ότι το imei δεν είναι σωστό. Βάζω αυτό στο κουτί που είναι ίδιο με αυτό που εμφανίζει η συσκευή. Μήπως κάνω κάτι λάθος?

 

από vickmall το πήρα

Edited by lsavvaid
Link to comment
Share on other sites

μηπως κανενας φιλος εχει ανακαλυψει αν το εχει κανενα EU Warehouse?

http://www.honorbuy.com/730-xiaomi-redmi-3-pro-32gb-rom-fingerprint-silver.html

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...