Jump to content

Redmi 3 Pro


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ας γίνει ένα θέμα επιτέλους με αυτήν την wind και το 4g της :)

χαχααχαχχααχαχχα...

Σωστοοοοοος...

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 496
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ας γίνει ένα θέμα επιτέλους με αυτήν την wind και το 4g της :)

 

αν είσαι σε περιοχή που έχει μόνο την 800αρα τότε όχι δε θα έχεις 4g

αν είσαι σε πόλεις (μεγάλες) που λειτουργούν και άλλες μπάντες ναι θα έχεις 4g

 

δηλαδή έγραψες στην αναζήτηση redmi 3 case και δεν βρήκες τίποτα ; κάποιο λάθος κάνεις απλά

Το redmi 3 pro εχει fingerprint και οι θηκες του λογικα θα ειναι αλλες απο του απλου 2/16

 

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το redmi 3 pro εχει fingerprint και οι θηκες του λογικα θα ειναι αλλες απο του απλου 2/16

 

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

 

ναι αλλά είπε ότι δε βρήκε ούτε για το απλό

για το Pro λογικό είναι να μην έχει ακόμα γιατί τώρα βγήκε (tempered είναι το ίδιο λογικά)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το απλο redmi 3!!! Το fingerprint δεν με απασχολεί πολύ ουτε ο αποθηκευτικός χώρος ιδιαίτερα!!! Εφόσον και ο επεξεργαστής είναι ίδιος το μόνο που απομένει είναι το 1gb ram επιπλέον!!! Δεν ξέρω αν το έχει πάρει κάποιος ηδη για να κάνει σύγκριση, αλλά η επιπλέον ram θα έχει μεγάλη διαφορά απο το απλο?
Link to comment
Share on other sites

Θα έχεις περισσότερες εφαρμογές να τρέχουν..

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το απλο redmi 3!!! Το fingerprint δεν με απασχολεί πολύ ουτε ο αποθηκευτικός χώρος ιδιαίτερα!!! Εφόσον και ο επεξεργαστής είναι ίδιος το μόνο που απομένει είναι το 1gb ram επιπλέον!!! Δεν ξέρω αν το έχει πάρει κάποιος ηδη για να κάνει σύγκριση, αλλά η επιπλέον ram θα έχει μεγάλη διαφορά απο το απλο?

 

Δε νομιζω να δεις μεγαλη διαφορα εγω το κοιταω μονο και μονο γιατι θελω να χω τα 32gb και ισως καλοβλεπω και το αλουμινιο εχω και g3 περισσοτερο θα το παρω σαν μεταβατικο να παρω καποια στιγμη το s7 edγε που ειναι αρκετα ακριβω ακομα .

Την βρήκα και θα την παντρευτώ :X ..................
Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα απο vickmall (και ηδη στάλθηκε) με την official αγγλοκινεζικη rom.

Για να δούμε τι λέει.

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα απο vickmall (και ηδη στάλθηκε) με την official αγγλοκινεζικη rom.

Για να δούμε τι λέει.

 

μία από τα ίδια και γω!αναμένουμε λοιπόν!:D

Link to comment
Share on other sites

Έχω το απλο και όπως προανέφερα ο μόνος λογος που θα το έπαιρνα ειναι η ραμ! Αν ειχε βασικα τον 650 αντι του 616 θα είχε φύγει ηδη παραγγελία!
Link to comment
Share on other sites

Ολοι στην αναμονη εγω το πηρα για φιλο τελικα εφυγε σημερα για μενα πηρα g4 λογο καμερας αν αξιζει ισωςς το σκεφτω, γιατι το g4 2μιση ωρες με 3 ωρες οθονη δε με καλυπτει. Edited by Lakis85
Την βρήκα και θα την παντρευτώ :X ..................
Link to comment
Share on other sites

Ολοι στην αναμονη εγω το πηρα για φιλο τελικα εφυγε σημερα για μενα πηρα g4 λογο καμερας αν αξιζει ισωςς το σκεφτω, γιατι το g4 2μιση ωρες με 3 ωρες οθονη δε με καλυπτει.

 

Φιλε απο ποιο σαιτ το πηρες?

Link to comment
Share on other sites

Vickmall θεωριτικα εχει τα καλυτερα σχολια και εχω παρει αλλα δυο πιο παλια και ολα καλα

Δινει θηκη και tempered glass οποτε εισαι κομπλε βγηκε 163 ευρω.

Την βρήκα και θα την παντρευτώ :X ..................
Link to comment
Share on other sites

Vickmall θεωριτικα εχει τα καλυτερα σχολια και εχω παρει αλλα δυο πιο παλια και ολα καλα

Δινει θηκη και tempered glass οποτε εισαι κομπλε βγηκε 163 ευρω.

 

Στα δινει δωρο?η θηκη ειναι η διαφανης που πιανει την πλατη του κινητου? το κινητο φιλε ειναι αμεσα διαθεσιμο?,γιατι βλεπω και λεει Pre-sale

Link to comment
Share on other sites

Εμενα βγηκε γυρω στα 168€ με τα δωρα που δίνει μαζι αλλα και ενα tempered και μια θηκη εξτρα που πηρα.
Link to comment
Share on other sites

Στα δινει δωρο?η θηκη ειναι η διαφανης που πιανει την πλατη του κινητου? το κινητο φιλε ειναι αμεσα διαθεσιμο?,γιατι βλεπω και λεει Pre-sale

 

Ναι δωρο ειναι η διαφανη για την πλατη σιλικονης και το tempered glass αμεσα ειναι στο vickmall in stock. Ελεγε κοιτα το καλυτερα και εχει ξεκινησει ηδη.

Edited by Lakis85
Την βρήκα και θα την παντρευτώ :X ..................
Link to comment
Share on other sites

Ναι δωρο ειναι η διαφανη για την πλατη σιλικονης και το tempered glass αμεσα ειναι στο vickmall in stock. Ελεγε κοιτα το καλυτερα και εχει ξεκινησει ηδη.

 

Μιλαω για αυτο http://www.vickmall.com/xiaomi-redmi-3-pro-3gb-ram-32gb-rom-5-0-inch-4g-lte-smartphone-snapdragon-616-octa-core-1-5ghz-4100mah-battery-fingerprint-grey.html λεει οτι ειναι pre-sale αρα οχι αμεσα διαθεσιμο σωστα? εσεις μαλλον παραγγειλατε αλλο χρωμα

Link to comment
Share on other sites

Μιλαω για αυτο http://www.vickmall.com/xiaomi-redmi-3-pro-3gb-ram-32gb-rom-5-0-inch-4g-lte-smartphone-snapdragon-616-octa-core-1-5ghz-4100mah-battery-fingerprint-grey.html λεει οτι ειναι pre-sale αρα οχι αμεσα διαθεσιμο σωστα? εσεις μαλλον παραγγειλατε αλλο χρωμα

Εγω πηρα το χρυσο.

Link to comment
Share on other sites

Μιλαω για αυτο http://www.vickmall.com/xiaomi-redmi-3-pro-3gb-ram-32gb-rom-5-0-inch-4g-lte-smartphone-snapdragon-616-octa-core-1-5ghz-4100mah-battery-fingerprint-grey.html λεει οτι ειναι pre-sale αρα οχι αμεσα διαθεσιμο σωστα? εσεις μαλλον παραγγειλατε αλλο χρωμα

 

Εγω πηρα ασπρο πιστευω και το μαυρο θα ειναι κανε μια ερωτηση θα σου απαντησουν αμεσα

Την βρήκα και θα την παντρευτώ :X ..................
Link to comment
Share on other sites

Εχετε ναπροτεινεται κανα κινεζομαγαζο που να το στελνει σφραγισμενο και με την official RΟΜ;

Εφόσον το πάρω με την official και βάλω εγώ μετά το Play store θα παίρνει αναβαθμίσεις κανονικά από την xiaomi;

Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Εχετε ναπροτεινεται κανα κινεζομαγαζο που να το στελνει σφραγισμενο και με την official RΟΜ;

Εφόσον το πάρω με την official και βάλω εγώ μετά το Play store θα παίρνει αναβαθμίσεις κανονικά από την xiaomi;

 

Vickmall ή Banggood είναι εγγυμένα καταστήματα. Κανονικά ΔΕΝ ανοίγουν τη συσκευασία, εκτός αν έχεις παραγγείλει ζελατίνα ή tempered glass, όπου σου το φορούν αυτοί- αν δεν θέλεις καν να το αγγίξουν, τους το γράφεις.

Εγω το παρήγγειλα από Vickmall και από όσο με ενημερωσαν στέλνουν ΜΟΝΟ με official αγγλοκινέζικη ρομ, αφού δεν έχουν ακόμα βγάλει δική τους Multilanguage. Η official αγγλοκινέζικη παίρνει κανονικα OTA updates. Έχει λίγο bloat, αλλά κάποιες εφαρμογές απεγκαθίστανται και κάποιες απενεργοποιούνται. Να θυμάσαι πως ΜΟΝΟΝ η official stock παίρνει ΟΤΑ updates. Οποιαδήποτε άλλη ρομ υπάρχει ή θα υπάρξει ΔΕΝ θα παίρνει OTA updates και θέλει flashing.

Edited by protsimer
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...