Jump to content

iPhone SE (2016)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και γιατί το πηγές σε αυτούς και όχι στη document? Το στέλνεις σήμερα με acs στον καλύτερο reseller και σε 2 μέρες έχεις ολοκαίνουργιο.

 

Ρώτησα και στην iStorm πιο θα είναι το επόμενο βήμα εάν δεν επισκευαστεί το κινητό και μου είπαν πως θα μου δώσουν καινούργια συσκευή.Εάν υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω ενημέρωσε με να ξέρω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

iStorm (Τσιμισκής Θεσσ/νίκης). Ξαφνικά εκείνη την ώρα που κοίταζα βίντεο στο YouTube έκλεισε...(το είχα ταυτόχρονα στον φορτιστεί).Στην αρχή ήμουν ψύχραιμος και προσπάθησα να βρω κάποια λύση. Δυστυχώς, τίποτα από αυτά που δοκίμασα δεν δούλεψε και ότι έκανα εγώ στο σπίτι το έκαναν τα παιδιά στην iStorm.(σύνδεση iTunes,να πατήσω το κεντρικό κουμπί με το πάνω ταυτόχρονα κτλ) Πιθανόν να έχει καεί η μητρική ή να έχει θέμα η μπαταρία μου είπαν.

 

Από την iStorm το πήρες;

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Όχι από το πλαίσιο

 

Ok με το καλο να έρθει το καινούργιο.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Ok με το καλο να έρθει το καινούργιο.

 

Σε ευχαριστώ! Κρίμα όμως γιατί το άλλο ήταν σαν μπιμπελό χωρίς ίχνος γρατσουνιάς και τελικά μου έκανε την ζημιά εσωτερικά...

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ! Κρίμα όμως γιατί το άλλο ήταν σαν μπιμπελό χωρίς ίχνος γρατσουνιάς και τελικά μου έκανε την ζημιά εσωτερικά...

 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα.οταν αγόρασα το πρώτο μου αυτοκίνητο αποκλειστικά με δικά μου χρήματα,στις 15 μέρες, μου το γρατζουνησαν στο πλύσιμο.μου στοίχισε πολύ.μετα από 13 χρόνια απλά μετράω γρατζουνιές μετά το πλύσιμο.δες το λοιπόν επιφανειακα γιατί δεν αξίζει.απλα να χαρείς το καινούργιο που θα έρθει γιατί είναι πολύ καλη συσκευή.

 

Sorry για το off topic.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ! Κρίμα όμως γιατί το άλλο ήταν σαν μπιμπελό χωρίς ίχνος γρατσουνιάς και τελικά μου έκανε την ζημιά εσωτερικά...

 

Refurbrished θα σου δώσουν που εξωτερικά δεν θα έχει το παραμικρό...

Link to comment
Share on other sites

Χθες μου έδωσαν την καινούργια συσκευή. :happy: Το προηγούμενο μου είπαν πως μπορεί να ήταν ελαττωματικό και γιαυτό να χάλασε η μητρική.
Link to comment
Share on other sites

Χθες μου έδωσαν την καινούργια συσκευή. :happy: Το προηγούμενο μου είπαν πως μπορεί να ήταν ελαττωματικό και γιαυτό να χάλασε η μητρική.

 

Μια χαρά λοιπόν. Refurbished είναι έτσι?

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά λοιπόν. Refurbished είναι έτσι?

 

Όταν τους ρώτησα μου είπαν πως είναι καινούργιο.Αν τώρα στο λεξιλόγιο τους το καινούργιο σημαίνει "ανακατασκευασμένο" ...

Link to comment
Share on other sites

Όταν τους ρώτησα μου είπαν πως είναι καινούργιο.Αν τώρα στο λεξιλόγιο τους το καινούργιο σημαίνει "ανακατασκευασμένο" ...

 

Πήγαινε Ρυθμίσεις--->Γενικά--->Πληροφορίες--->Μοντέλο

Από τι γράμμα αρχίζει το Serial Number? M, F, ή N?

Link to comment
Share on other sites

το ειχα παρει σφραγισμενο απο κοσμοτε πριν 1.5 χρονο..κανονικο κουτι..με ακουστικα και φορτιστη..

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πήγαινε Ρυθμίσεις--->Γενικά--->Πληροφορίες--->Μοντέλο

Από τι γράμμα αρχίζει το Serial Number? M, F, ή N?

 

δεν κοιτασ το sn αλλα το model..το δικο μου ειναι m στο model number..

 

The first letter in the model number represents the source of the device. Currently, there are four known possible choices:

 

"F": refurbished unit

"M": retail unit

"N": replacement unit

"P": personalized (engraved) unit

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε Ρυθμίσεις--->Γενικά--->Πληροφορίες--->Μοντέλο

Από τι γράμμα αρχίζει το Serial Number? M, F, ή N?

 

To Serial Number ξεκινάει με το F ενώ το μοντέλο με Ν

Edited by SpyrStavr
Link to comment
Share on other sites

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

δεν κοιτασ το sn αλλα το model..το δικο μου ειναι m στο model number..

To Serial Number ξεκινάει με το F ενώ το μοντέλο με Ν

Ο κωδικό του μοντέλου είναι παιδιά.

Ο JIMBOAthens προφανώς και μπερδεύτηκε.

Link to comment
Share on other sites

Ο κωδικό του μοντέλου είναι παιδιά.

Ο JIMBOAthens προφανώς και μπερδεύτηκε.

 

+1 Sorry παιδιά. Ναι εννοούσα τον αριθμό του μοντέλου. Κακώς έγραψα την λέξη "σειριακός"...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλησπερα.λοιπον εχουμε με την κανονικη μου μικτη χρηση μεσω ορο 2,5 με 3 μερες.μονιμο ανοιχτο το bt,κατεπιλογιν το 4g κλπ.

ολα κυλουν ρολοι,βουτυρο το μικρο και ολα καλα.

το μονο παραπονο που εχω ειναι οτι το αρχειο των κλησεων δεν ειναι πανω απο μια βδομαδα.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Το iOS έχει τη δυνατότητα να εμφανίζει τις τελευταίες 100 πιο πρόσφατες κλήσεις, ανεξαρτήτως του αν πρόκειται για εισερχόμενες, εξερχόμενες ή αναπάντητες.

 

Ωστόσο, νομίζω πως υπάρχει ένα κολπάκι, μέσω του οποίου μπορείς να εμφανίσεις παλιότερες κλήσεις. Απλά άρχισε να σβήσεις τις πιο πρόσφατες. Με κάθε μια πιο πρόσφατη κλήση που θα σβήνεις, θα εμφανίζεται μια παλιότερη, στο κάτω μέρος της λίστας των προσφάτων.

 

Αλλιώς, νομίζω πως το πρόγραμμα iBackupBot έχει τη δυνατότητα εμφάνισης ολόκληρου του ιστορικού των κλήσεων.

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος; Τελευταία κλήση που βλέπω στο αρχείο μου είναι 16/6

 

Ίσως να έχεις δίκιο.απλα κάνω πολλές κλήσεις μέσα στην μέρα,όποτε λιγοστεύουν οι μέρες. Σε αυτό το θέμα το Android ήταν καλύτερο. Καλημερα.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Ίσως να έχεις δίκιο.απλα κάνω πολλές κλήσεις μέσα στην μέρα,όποτε λιγοστεύουν οι μέρες. Σε αυτό το θέμα το Android ήταν καλύτερο. Καλημερα.

 

 

 

Αυτό που κάνει σαφώς καλύτερα το android σε αυτό το θέμα είναι να οργανώνει τις κλήσεις κατά άτομο. Αντί να σου λέει σε πήρε ο Χ και μετά από τρεις κλήσεις να έχει πάλι το ίδιο χωρίς ομαδοποίηση, εκτός ότι γεμίζει το ιστορικό είναι και κακώς οργανωμένο.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που κάνει σαφώς καλύτερα το android σε αυτό το θέμα είναι να οργανώνει τις κλήσεις κατά άτομο. Αντί να σου λέει σε πήρε ο Χ και μετά από τρεις κλήσεις να έχει πάλι το ίδιο χωρίς ομαδοποίηση, εκτός ότι γεμίζει το ιστορικό είναι και κακώς οργανωμένο.

 

Εμένα πχ με βολεύει έτσι εσένα λες ότι είναι ανοργάνωτο

Ότι βολεύει τον καθένα

Στο Android με μπερδεύει

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Βάλαμε και την 11.4.1 έχω την εντύπωση ότι βελτιώθηκε η μπαταρία!

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone SE (2016)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...