Jump to content

iPhone SE (2016)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

να πουμε για ποιο λογο το λενε επίσημα στα χαρτιά οπου πατάς το allow απο εκεί και πέρα προφανώς βαζεις φαντασία .... οταν κάποιος εχει μια zzr 1400 όλοι ξέρουμε καλα οτι ναι μεν στα χαρτια τρέχει μονο στην πιστα αλλα καλα ξέρουμε οτι θα τα δωσει οπου βρει να δωσει

 

Η φαντασία έτσι κι αλλιώς λειτουργεί, για να προλάβει ό,τι μπορεί να προλάβει.. Για το 2, μιλάς με γρίφους και θέλω μια εξήγηση πάνω σε αυτούς..

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Αυριο στις 20:00 ερχεται η 11.02

Αυτή τη πληροφορία τη σκέφτηκες μόνος σου ή το διάβασες κάπου? γιατί δεν έχει ακουστεί τίποτα και στο ιντερνετ επίσης δεν έχει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη πληροφορία τη σκέφτηκες μόνος σου ή το διάβασες κάπου? γιατί δεν έχει ακουστεί τίποτα και στο ιντερνετ επίσης δεν έχει τίποτα.

 

Επίσης είναι νωρίς. Την προηγούμενη εβδομάδα βγήκε η προηγούμενη

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη πληροφορία τη σκέφτηκες μόνος σου ή το διάβασες κάπου? γιατί δεν έχει ακουστεί τίποτα και στο ιντερνετ επίσης δεν έχει τίποτα.

 

Μπες στο forum macrumors. Οι beta 11.1 βγαινουν ανα 2 εβδομαδες....η 11.02 σημερα στις 8 το βραδυ

Edited by vasilispas
Link to comment
Share on other sites

Μπες στο forum macrumors. Οι beta 11.1 βγαινουν ανα 2 εβδομαδες....η 11.02 σημερα στις 8 το βραδυ

 

Αναμένουμε τότε και βλέπουμε

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Βγηκε η 11.02

 

Σωστος η πλακα ειναι οτι καποιοι επεσαν να σε φανε,δηλαδη αν εδινες λαθος πληροφορια και δεν εβγαινε τι θα γινοταν...???:lol:

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Οφείλουμε να ομολογήσουμε ότι είχε δίκιο και ζητάμε συγνώμη

 

Παιδια κ εγω σε φορουμ το ειδα.....πληροφορια μετεφερα...δν ειμαι ο μεσσιας....χαχχαχαχα

 

 

Αν κ στο δικο μας το se δν αλλαζει και κατι απο μια πρωτη ματια που ειδα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Είμαι κάτοχος του Iphone SE εδώ και 2 μήνες.Πρώτη φορά μου συμβαίνει να βλέπω το ποσοστό της μπαταρίας να κατεβαίνει 1% το λεπτό μετά την αναβάθμισή του στο IOS 11! (11.0.2) Ποια συμβουλή θα μου δίνατε; Να τα βγάλω πέρα μέχρι να φτιαχτεί ή να κατέβω στο 10.3.3;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Είμαι κάτοχος του Iphone SE εδώ και 2 μήνες.Πρώτη φορά μου συμβαίνει να βλέπω το ποσοστό της μπαταρίας να κατεβαίνει 1% το λεπτό μετά την αναβάθμισή του στο IOS 11! (11.0.2) Ποια συμβουλή θα μου δίνατε; Να τα βγάλω πέρα μέχρι να φτιαχτεί ή να κατέβω στο 10.3.3;

 

Τώρα δεν μπορείς

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Είμαι κάτοχος του Iphone SE εδώ και 2 μήνες.Πρώτη φορά μου συμβαίνει να βλέπω το ποσοστό της μπαταρίας να κατεβαίνει 1% το λεπτό μετά την αναβάθμισή του στο IOS 11! (11.0.2) Ποια συμβουλή θα μου δίνατε; Να τα βγάλω πέρα μέχρι να φτιαχτεί ή να κατέβω στο 10.3.3;

 

Το ιδιο σε ολους μας ειναι....περιμενεις ,αλλιως βαζεις public beta 11.1

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο σε ολους μας ειναι....περιμενεις ,αλλιως βαζεις public beta 11.1

 

Κάντε ένα hard reset και είσαστε κομπλέ. Έτσι γίνεται πάντα.

Link to comment
Share on other sites

καληπερα παιδια. εδω και 2 ημερες η μπαταρια δεν εχει ουτε την μιση διαρκεια απο πριν και το ωραιο εναι οτι δεν εχω κατεβασει την 11 ειμαι ακομη με την 10,3,3...... καμμια ιδεα????
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Είμαι κάτοχος του Iphone SE εδώ και 2 μήνες.Πρώτη φορά μου συμβαίνει να βλέπω το ποσοστό της μπαταρίας να κατεβαίνει 1% το λεπτό μετά την αναβάθμισή του στο IOS 11! (11.0.2) Ποια συμβουλή θα μου δίνατε; Να τα βγάλω πέρα μέχρι να φτιαχτεί ή να κατέβω στο 10.3.3;

 

Υπομονή τίποτα άλλο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

καληπερα παιδια. εδω και 2 ημερες η μπαταρια δεν εχει ουτε την μιση διαρκεια απο πριν και το ωραιο εναι οτι δεν εχω κατεβασει την 11 ειμαι ακομη με την 10,3,3...... καμμια ιδεα????

 

Καποια εφαρμογη σου την τρωει...ψαξε στις ρυθμισεις μπαταριας

Link to comment
Share on other sites

Καποια εφαρμογη σου την τρωει...ψαξε στις ρυθμισεις μπαταριας

 

Η αλήθεια είναι πως το YouTube από ότι βλέπω είναι στο 88%! Μου έχει ξανασυμβεί και με συμβούλεψαν να το σβήσω και να το ξανά κατεβάσω αλλά πάλι τα ίδια μου κάνει...

Link to comment
Share on other sites

Έχω την αίσθηση ότι το θέμα με την μπαταρία θα βελτιωθεί με την 11.1. Λογικά από Νοέμβριο με την κυκλοφορία του iPhone X. Όποτε υπομονή μέχρι τότε...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

-iPhone 6s

-iPad Air 2

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως το YouTube από ότι βλέπω είναι στο 88%! Μου έχει ξανασυμβεί και με συμβούλεψαν να το σβήσω και να το ξανά κατεβάσω αλλά πάλι τα ίδια μου κάνει...

 

Μπες στις ρυθμίσεις του youtube και κλείσε τις ειδοποιήσεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μπες στις ρυθμίσεις του youtube και κλείσε τις ειδοποιήσεις

 

Τις έχω κλείσει από τότε που άρχισα να χρησιμοποιώ την εφαρμογή.Επίσης μόλις ξύπνησα είπα να δω τι διαφορά είχει με χθες το βράδυ και είναι στα 90%! Είναι απίστευτο αυτό που συμβαίνει!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone SE (2016)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...