Jump to content

iPhone SE (2016)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορω να μεταφερω φωτογραφιες απο το one drive στην μνημη του κινητου...???:worry:
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Μπορω να μεταφερω φωτογραφιες απο το one drive στην μνημη του κινητου...???:worry:

 

Φυσικά. Μπαίνεις στην εφαρμογή OneDrive, επιλέγεις ποιες φωτό (η και βίντεο) θέλεις και πατάς το κουμπί download

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά. Μπαίνεις στην εφαρμογή OneDrive, επιλέγεις ποιες φωτό (η και βίντεο) θέλεις και πατάς το κουμπί download

 

Το συννεφακι...??? Οταν παταω αυτο μου βγαζει εκδοση premium.....:blink:

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Χθες το βράδυ έβαλα την έκδοση 11. Μέχρι στιγμής δεν βλέπω κανένα πρόβλημα. Και το AR kit από το λίγο που δοκίμασα συνεργάζεται πολύ καλά με τους αισθητήρες της συσκευής.
Link to comment
Share on other sites

Χθες το βράδυ έβαλα την έκδοση 11. Μέχρι στιγμής δεν βλέπω κανένα πρόβλημα. Και το AR kit από το λίγο που δοκίμασα συνεργάζεται πολύ καλά με τους αισθητήρες της συσκευής.

 

Σε ποιες εφαρμογές το δοκίμασες;

Link to comment
Share on other sites

Πάντως update στο App Store δεν κατεβάζει αυτόματα τις εφαρμογές.

Αν κατεβάσεις με το δάχτυλο προς τα κάτω την οθόνη σου λέει ότι έχεις πχ 5-6 app για update.

 

Φυσικά δεν φταίει η συσκευή αλλά το iOS 11.

http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πάντως update στο App Store δεν κατεβάζει αυτόματα τις εφαρμογές.

 

Αν κατεβάσεις με το δάχτυλο προς τα κάτω την οθόνη σου λέει ότι έχεις πχ 5-6 app για update.

 

 

 

Φυσικά δεν φταίει η συσκευή αλλά το iOS 11.

 

 

 

Εμένα μου το κάνει αυτό με την 10.3.3. Παρ'όλο που το έχω στο αυτόματο δεν ανανεώνει εφαρμογές μόνο του με τίποτα. Μόνο αν μπω εγώ και το κάνω χειροκίνητα.

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι το se έχει τους περισσότερο ικανοποιημένους κατόχους από όλες τις συσκευές

Είναι μια μίνι συσκευή με πολύ δυνατά χαρακτηριστικά και δεν της φαίνεται

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι το se έχει τους περισσότερο ικανοποιημένους κατόχους από όλες τις συσκευές

Είναι μια μίνι συσκευή με πολύ δυνατά χαρακτηριστικά και δεν της φαίνεται

 

Βασικά, είναι η μόνη που μπορεί να χρησιμοποιήσει κάποιος απόλυτα με το 1 χέρι. Στα + τα δυνατά χαρακτηριστικά.

 

P.S.: Οι χειρονομίες, για μπρος-πίσω είναι κάψιμο... :P Καλό κάψιμο.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι το se έχει τους περισσότερο ικανοποιημένους κατόχους από όλες τις συσκευές

Είναι μια μίνι συσκευή με πολύ δυνατά χαρακτηριστικά και δεν της φαίνεται

 

Πιθανόν επειδή δεν έχουν κάνει τσιγγουνιές αν και είναι θεωρητικά το "φθηνό" τους μοντέλο. Προσωπικά είδα πολύ καλύτερο το τηλέφωνο σε σχέση με αυτά που ανέμενα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω, αν και το πηρα για δευτερο, εχοντας το 7 Plus για βασικη συσκευη, δεν περιμενα να ειναι τοσο καλη συσκευη. Ειναι αψογο σε ολα του, και με καλυτερη διαρκεια μπαταριας απο τα μεγαλα, λογω μικρης οθονης φυσικα. Λειτουργει απροβληματιστα! Με iOS 11, smooth λειτουργια, δεν κολλαει πουθενα, μακαρι να ειχε και 3D touch, που το εχω συνηθισει, και παταω συνεχεια την οθονη..χαχαχαχα...και ισως να ειχε καλυτερη μπροστινη καμερα, αλλα στο μονο που με επηρεαζει, ειναι στο facetime..μικρο το κακο.

 

Εγω παντως, το προτεινω ανετα, για ευκολη, καθημερινη χρηση!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με IOS 11 στο IPhone SE Μου, το home button Πολλές φορές δεν αντιδρά όταν είναι κλειδωμένο.

Τι εννοώ? το πατάω και θελω να με πάει στην οθόνη που με πάει να βάλω το pin αλλά δεν το κάνει. απλά ανάβει την οθόνη.

έχω assistive touch επίσης και όταν πατάω και απο εκεί το Home button πάλι δεν κάνει τίποτα....οπότε καταλαβαίνεται οτι δεν ειναι Hardware problem.

 

έχω κάνει 2 φορές restore Και Set up as new. Οπότε είναι bug

Link to comment
Share on other sites

Από εβδομάδα θα το έχω και γω για δεύτερη συσκευή. Σαν πρώτη έχω το iPhone 6s. Στην ουσία λοιπόν ίδιες πάνω κάτω δυνατότητες αλλά σε πιο μικρό μέγεθος. Θα με βολέψει πιστεύω γιατί το θέλω για καθημερινή χρήση όταν θα είμαι σε κίνηση και ιδανικά με το ένα χέρι λόγω δουλειάς

 

Πιστεύω ότι ο συνειδητοποιημένος αγοραστής του SE κατά 99% θα μείνει ικανοποιημένος

 

Α, να πω ότι μ αρέσει και η "retro" σχεδίαση του

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

-iPhone 6s

-iPad Air 2

Link to comment
Share on other sites

Με IOS 11 στο IPhone SE Μου, το home button Πολλές φορές δεν αντιδρά όταν είναι κλειδωμένο.

Τι εννοώ? το πατάω και θελω να με πάει στην οθόνη που με πάει να βάλω το pin αλλά δεν το κάνει. απλά ανάβει την οθόνη.

έχω assistive touch επίσης και όταν πατάω και απο εκεί το Home button πάλι δεν κάνει τίποτα....οπότε καταλαβαίνεται οτι δεν ειναι Hardware problem.

 

έχω κάνει 2 φορές restore Και Set up as new. Οπότε είναι bug

 

Ναι, μου το κάνει και εμένα αυτό κάποιες φορές...

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μου το κάνει και εμένα αυτό κάποιες φορές...

 

Παιδιά υπομονή μέχρι το 1ο update 11.0.1 ή 11.0.2 που πιστεύω θα διορθωθούν όλα αυτά...

Link to comment
Share on other sites

Μετά από σχεδόν εννιά χρόνια με android συσκευές, από χτες μεταπήδησα κι εγώ στο iOS μέσω του SE.

Θέλω να κάνω τη ζωή μου ευκολότερη κουβαλώντας μια πολύ μικρή συσκευή και το SE είναι μονόδρομος.

Πολύ θετικές οι πρώτες εντυπώσεις! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Μετά από σχεδόν εννιά χρόνια με android συσκευές, από χτες μεταπήδησα κι εγώ στο iOS μέσω του SE.

Θέλω να κάνω τη ζωή μου ευκολότερη κουβαλώντας μια πολύ μικρή συσκευή και το SE είναι μονόδρομος.

Πολύ θετικές οι πρώτες εντυπώσεις! :D:D:D

 

Mια απο τα ιδια.....το μονο σκεφτομαι ειναι να παρω ενα ταμπλετ για το σπιτι......

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Μετά από σχεδόν εννιά χρόνια με android συσκευές, από χτες μεταπήδησα κι εγώ στο iOS μέσω του SE.

Θέλω να κάνω τη ζωή μου ευκολότερη κουβαλώντας μια πολύ μικρή συσκευή και το SE είναι μονόδρομος.

Πολύ θετικές οι πρώτες εντυπώσεις! :D:D:D

Το ίδιο κι εγώ εδώ κι ένα μήνα. Πολύ ευχαριστημένος απο τη συσκευή. Άριστη. Το IOS θέλει συνήθεια γιατί μου λείπουν μερικές ευκολίες από το android αλλά εντάξει.:)

Μου πέρασε μια σκέψη να πάω σε 7άρι ή 8άρι αλλά η πραγματικότητα είναι ότι δεν μου χρειάζεται οπότε καθήσω με αυτό.

Edited by JohnDoe954
Link to comment
Share on other sites

Βασικά, είναι η μόνη που μπορεί να χρησιμοποιήσει κάποιος απόλυτα με το 1 χέρι. Στα + τα δυνατά χαρακτηριστικά.

 

P.S.: Οι χειρονομίες, για μπρος-πίσω είναι κάψιμο... :P Καλό κάψιμο.

 

Iσως μου διαφευγει κατι...ποιες χειρονομιες...???:confused:

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Iσως μου διαφευγει κατι...ποιες χειρονομιες...???:confused:

 

Μαλλον εννοει τα gestures (κοιτα που φτασαμε να μεταφραζουμε τα ελληνικα σε αγγλικα και οχι το αντιθετο...)

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

[/url]

Μαλλον εννοει τα gestures (κοιτα που φτασαμε να μεταφραζουμε τα ελληνικα σε αγγλικα και οχι το αντιθετο...)

 

Αν εννοει αυτα δεν τα χρησιμοποιω δεν με βολευουν.....

(Αφου τα μαθαμε gesture.....:O:X )

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Εσάς σας έχει έρθει η αναβάθμιση 11.0.1;

 

 

 

Κανονικά, αλλά δε τη κάνω :)

 

 

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone SE (2016)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...