Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Διαφανο ειναι,ειχα μασκα αλλα ξεκολλησε!εχει πολυ καλυτερο touch απο οτι η μασκα,στην μασκα στις γωνιες που ειναι τα γραμματα-νουμερα ηθελε να τα πατησεις με δυναμη ενω σ αυτο ειναι κανονικα!οχι δεν εχουν αλλαξει καθολου τα χρωματα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Είναι τζάμι δηλαδή φίλε

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είναι τζάμι δηλαδή φίλε

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι φιλε μου!θα δω πως θα παει για καμια βδομαδα κ θα ενημερωσω αν αξιζει τελικα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε μου!θα δω πως θα παει για καμια βδομαδα κ θα ενημερωσω αν αξιζει τελικα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οκ φίλε ευχαριστώ περιμένουμε ενημέρωση

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτή πήρα κι εγώ.

Μια μικρογρατζουνια την έκανε προ μηνός στο tempered. Όλα οκ

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτή πήρα κι εγώ.

Μια μικρογρατζουνια την έκανε προ μηνός στο tempered. Όλα οκ

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δηλαδή φίλε μου λες αξίζει;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι.ειχα κ άλλο κινέζικο. Καμία σχέση. Το κινέζικο ξεκολλήσει αμέσως και δεν είχε oleophobic επίστρωση (δακτυλιές)

Αυτό πάει καλά μέχρι στιγμής. Δεν υπάρχει κ άλλη επιλογή προς το παρόν

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και ναι,μόλις είχα την πρώτη πτώση σε τσιμέντο από το ύψος μου .

Άγχος τρελα κλπ που δεν περιγράφεται μετά το γνωστό κρατς

 

Ούτε γρατζουνια μέσα.

Ήταν γυαλί https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160819/028e5a317b11a192370674c11798254b.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και ναι,μόλις είχα την πρώτη πτώση σε τσιμέντο από το ύψος μου .

Άγχος τρελα κλπ που δεν περιγράφεται μετά το γνωστό κρατς

 

Ούτε γρατζουνια μέσα.

Ήταν γυαλί https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160819/028e5a317b11a192370674c11798254b.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

πιο γυαλί ρε φίλε

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Έχει βάλει κάποιος την neo hybrid crystal της spigen σε άσπρο s7 edge?γίνεται κίτρινο το πίσω μέρος της σιλικόνης μετά από καιρο?
:w00t: STERGIOS :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Καμιά φτηνοδουλειά γυαλι για σ7 υπαρχει; πηρα από τα κινέζικα στον βαρδαρη 20 ευρω και ξεκόλλησε σε μια ωρα

 

Στάλθηκε από το SM-G900F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Σκορπιε ο τρόπος που θρυμματιστηκε μου θυμίζει λεπτό γυαλί. Έχεις αντίθετη εμπειρία?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σκορπιε ο τρόπος που θρυμματιστηκε μου θυμίζει λεπτό γυαλί. Έχεις αντίθετη εμπειρία?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

οχι δεν εχω εμπειρία με γυαλι φίλε... αυτο πιο ήταν? amazingthing μου μοιάζει..

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

εχθες μου ηρθε η ScreenKnight-Samsung-Galaxy-S7-Edge-SCREEN-PROTECTOR-invisible-shield-CURVED-FIT και σημερα το μεσημέρι την πέρασα στο κινητο!!

1)ειναι υγρής τοποθέτησης και περαστικε αρκετα ευκολα και χωρις φουκαλες!!αν δειτε το βιντεο για το πως περνιέται ειναι πολυ ευκολο!!!

2)η αφη εχει αριστη ανταπόκριση παντου απλα δεν γλιστράει τοσο καλα το δάχτυλο πανω ζελατίνα οσο χωρις ζελατινα!!

3)η ζελατινα δινει την αίσθηση οτι ειναι απο λεπτή σιλικόνη!!!!

4)δεν αλλοιώνει τα χρώματα της οθονης αλλα ειναι σαν να εχετε βαλει ματ screen protector!!

5)το εβαλα μεσα στην θήκη που εχω ειναι τυπου spigen σκληρη σηκώθηκαν λιγο η 2 γωνεις απο κατω που επρεπε να τα βαλω στο τελος της εκοψα λιγο με ψαλίδι(της δυο γωνιές ισα ισα να μην σηκωνει η θηκη την ζελατινα!!)

αυτα εχω μεχρι στιγμής θα δω ποσο θα την κρατήσω αν δεν μου την δωσει αυτο τύπου ματ που ειναι πιθανων να την κρατησω!

Η θήκη που φοράω είναι αυτή εδώ https://vrsdesign.com/collections/galaxy-s7-edge/products/galaxy-s7-edge-case-shine-guard

Edited by manthosffvll
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν εχω εμπειρία με γυαλι φίλε... αυτο πιο ήταν? amazingthing μου μοιάζει..

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αφού το λέει το παιδί. Αυτό που πουλάει το πλαισιο

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη παιδιά αλλά κοντεύει να βγει το S8 κι εμείς ακόμα ασχολούμαστε με τα ανύπαρκτα screen protectors.

Κάποιοι έχουν ξοδέψει περισσότερα χρήματα από ότι θα κοστιζε η αλλαγή οθόνης και δεν βρήκαν κάτι αξιόλογο.

 

Η λύση είναι μια καλή θήκη και η συνήθεια να βάζετε το κινητό στην ίδια τσέπη χωρίς κάτι άλλο μαζί του.

Από την στιγμή που δεν υπάρχει κάποιο σωστο tempered glass, όλα τα άλλα απλά μειώνουν την εμπειρία χρήσης και την εμφάνιση. Επίσης οι μεμβράνες δεν προσφέρουν προστασία στις πτώσεις.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Για καλή θήκη που να καλύπτει όλο το κινητό αλλά μπροστά να υπάρχει η δυνατότητα να βλέπεις έστω κάποια στοιχεία, ποια προτείνετε?
Link to comment
Share on other sites

Για καλή θήκη που να καλύπτει όλο το κινητό αλλά μπροστά να υπάρχει η δυνατότητα να βλέπεις έστω κάποια στοιχεία, ποια προτείνετε?

Led view cover.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όχι την semi opaque? Για την Led έχω ακούσει πως μετά από λίγο τα Led σταματάνε να δουλεύουν.

Δε τη ξέρω αυτή που λες, οπότε δεν έχω άποψη.

Τη Led πάντως εγώ την έχω 5 μήνες και τη << σκίζω >> δηλαδή τη διπλώνω μέχρι τέρμα πίσω για αρκετή ώρα πολλές φορές στη διάρκεια της μέρας και δουλεύει μέχρι τώρα άψογα και επάνέρχεται στο σωστό κλείσιμο ( επαφής με την οθόνη ) άριστα, μέσα σε λίγα λεπτά.

Τώρα δε ξέρω τι άλλο να πω, παρά μόνο τη δική μου εμπειρία χρήσης.

Link to comment
Share on other sites

Δε τη ξέρω αυτή που λες, οπότε δεν έχω άποψη.

Τη Led πάντως εγώ την έχω 5 μήνες και τη << σκίζω >> δηλαδή τη διπλώνω μέχρι τέρμα πίσω για αρκετή ώρα πολλές φορές στη διάρκεια της μέρας και δουλεύει μέχρι τώρα άψογα και επάνέρχεται στο σωστό κλείσιμο ( επαφής με την οθόνη ) άριστα, μέσα σε λίγα λεπτά.

Τώρα δε ξέρω τι άλλο να πω, παρά μόνο τη δική μου εμπειρία χρήσης.

μπορεις να απαντησεις κληση χωρις να την ανοιξεις?

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να απαντησεις κληση χωρις να την ανοιξεις?

Ναι μπορείς

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, σκέφτομαι να πάρω την spigen neo hybrid crystal ή την rugged armor για το s7 edge κι έχω πάνω Screen protector της ultimate shield. Λέτε να μου ξεκολλήσει αν βάλω κάποια από τις θήκες αυτές; Τις έχει κάποιος μαζί επάνω στο κινητό; Edited by George94pav
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, σκέφτομαι να πάρω την spigen neo hybrid crystal ή την rugged armor για το s7 edge κι έχω πάνω Screen protector της ultimate shield. Λέτε να μου ξεκινήσει αν βάλω κάποια από τις θήκες αυτές; Τις έχει κάποιος μαζί επάνω στο κινητό;

Η rugged armor σίγουρα θα στην ξεκολλήσει.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λες ε?Κριμα και μου φανηκε πολύ ωραία.Για την αλλη εχεις καμια ιδεα περιπου?Μηπως ακολουθει την ιδια γραμμη και εκεινη?
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα και εγω την ScreenKnight σε s7. Εφαρμοζει πολυ ωραια στο σχημα της οθονης ωστοσο την αλλιωνει παρα πολυ απο αποψη ευκρινειας. Ελπιζω να βελτιωθει καπως η κατασταση ως αυριο..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...