Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/aksesouar-kiniton/162320-celly-γυαλί-για-samsung-s7-edge?utm_source=Viber&utm_medium=Chat&utm_campaign=Private

Σας γράφω εντυπώσεις μιας ώρας από αυτό το προϊόν.

Ποιο διάφανο δεν θα μπορούσε να είναι.

Χρώματα οθόνης ίδια αν όχι καλύτερα από την spigen curved crystal HD.

Απόκριση οθόνης πολύ καλή.

Φαίνεται να καλύπτει μέχρι και το τελευταίο δέκατο του χιλιοστου της οθόνης.

Αυτό είναι καλό για μένα γιατί περνώντας προσεκτικά την ballistic case ( https://www.goballisticcase.com/collections/samsung-galaxy-s7-edge/products/buffalo-leather-samsung-galaxy-s7-edge-urbanite-select-series-case )

Αγκαλιάζει με τις μεγάλες γωνίες της το "tempered glass" και φαίνεται να μην το αφήνει να ξεκολλήσει.

Είναι νωρίς για συμπεράσματα αλλά δεν ήθελα να κρύψω τον ενθουσιασμό μου μετά από 200+€ έξοδα γι αυτή την δουλειά.

Έστω για αρχή μοιάζει καλό.

Κολλάει όπως όλα μόνο περιμετρικά.

Έχει τρύπα στο home button και στο ακουστικό.

Το μόνο πράγμα που με "χαλάει" αυτή την πρώτη ώρα είναι ότι πάνω από την τρύπα του ακουστικού, φαίνονται δύο φουσκαλιτσες που δεν νομίζω ότι θα φύγουν.

Έχω βάλει σε παρένθεση το tempered glass γιατί δεν είναι αυτό το tempered που έχουμε μάθει στις φλατ οθόνες.

Δεν είναι ούτε spigen glass tr, ούτε nillkin tempered glass.

Ποιο πολύ για πλαστικό μου έκανε πριν το περάσω που το κοιτούσα.

Τώρα περασμένο μοιάζει αρκετά με γυαλί!

Θα ξανά γράψω μετά από μερικές μέρες εντυπώσεις.

μακαρι να ξεμπερδεψαμε με 12e...

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 92 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

παιδιά αν θέλει κανείς slim fit case μια ξεχωρίζει και αξίζει μετά απο τόσες που άλλαξα η benks

http://g02.a.alicdn.com/kf/HTB1cCjKKpXXXXakXFXXq6xXFXXXs/Benks-PP-Mobile-Phone-Cases-Black-White-Cell-Phone-Case-For-Samsung-Galaxy-S7-S7-edge.jpg

η μόνη που αρμόζει στο κινητό

Δε φαινεται να προστατευει και πολυ το κινητο

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μακαρι να ξεμπερδεψαμε με 12e...

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 92 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δε φαινεται να προστατευει και πολυ το κινητο

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Δεν νομιζω καποιος που θελει εξτρα προστασια να κοιταξει σε slim fit θηκες , τετοια θηκη παρολο που εχω το μονο που ισως προσφερει ειναι καλυτερο grip στο κινητο

Link to comment
Share on other sites

Πήρα ζελατίνα για μπρος πίσω ίδιας μάρκας όπως είχα στο edge plus η οποία καθόταν τέλεια στο κινητό. Πήγα σήμερα να την περάσω και στο 7αρι αλλά μπροστά δεν μπόρεσα με τίποτα. Δεν κολλούσε στο πλάι και όλο φουσκαλες. Πίσω μπήκε αλλά έχει 2-3 φουσκαλες. Έχετε να μου προτείνετε καμία ζελατίνα που έχετε δοκιμάσει? Φοβάμαι να το αφήσω χωρίς προστασία. Στην τσέπη πάντα μόνο του το έχω αλλά αλλιώς αισθάνομαι όταν ξέρω ότι έχω ζελατίνα
Link to comment
Share on other sites

παιδιά αν θέλει κανείς slim fit case μια ξεχωρίζει και αξίζει μετά απο τόσες που άλλαξα η benks

http://g02.a.alicdn.com/kf/HTB1cCjKKpXXXXakXFXXq6xXFXXXs/Benks-PP-Mobile-Phone-Cases-Black-White-Cell-Phone-Case-For-Samsung-Galaxy-S7-S7-edge.jpg

η μόνη που αρμόζει στο κινητό

 

Μια τιμή αν σου είναι εύκολο!

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εγω θα ηθελα αν μπορουσε να προτεινει θηκη για το s7 flat, χρυσο χρωμα, που να προστατευει σχετικα καλα αλλα να μην το κανει ιδιαιτερα χοντρο και ασχημο..γενικα δεν βαζω ποτε θηκη στα κινητα απλα τωρα ελεω στρατου, λεω να βαλω κατι για να το καλυψω οσο γινεται
Link to comment
Share on other sites

εγω θα ηθελα αν μπορουσε να προτεινει θηκη για το s7 flat, χρυσο χρωμα, που να προστατευει σχετικα καλα αλλα να μην το κανει ιδιαιτερα χοντρο και ασχημο..γενικα δεν βαζω ποτε θηκη στα κινητα απλα τωρα ελεω στρατου, λεω να βαλω κατι για να το καλυψω οσο γινεται

 

 

Επειδή θα είσαι στρατό θα σου έλεγα να παραλείψεις το θέμα ομορφιάς και style και να πάρεις μια spigen neo hybrid που όμορφη είναι και προστατεύει παρά πολύ καλά το κινητό . Πίστεψε με με το προγράμμα που θα έχεις το τελευταίο που θα σε νοιάζει είναι να προσεχεις το κινητό κάθε λεπτό. Στο λέει 308 σειρά και έχοντας αλλάξει 6 στρατόπεδα από Εβρο μέχρι Σπάρτη.

 

 

Sent from my iPod touch using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή θα είσαι στρατό θα σου έλεγα να παραλείψεις το θέμα ομορφιάς και style και να πάρεις μια spigen neo hybrid που όμορφη είναι και προστατεύει παρά πολύ καλά το κινητό . Πίστεψε με με το προγράμμα που θα έχεις το τελευταίο που θα σε νοιάζει είναι να προσεχεις το κινητό κάθε λεπτό. Στο λέει 308 σειρά και έχοντας αλλάξει 6 στρατόπεδα από Εβρο μέχρι Σπάρτη.

 

 

Sent from my iPod touch using Tapatalk

 

http://www.agorashop.gr/store/spigen-s7-neo-hybrid-9030.html κατι τετοιο δηλαδη προτεινεις;;

Link to comment
Share on other sites

εγω θα ηθελα αν μπορουσε να προτεινει θηκη για το s7 flat, χρυσο χρωμα, που να προστατευει σχετικα καλα αλλα να μην το κανει ιδιαιτερα χοντρο και ασχημο..γενικα δεν βαζω ποτε θηκη στα κινητα απλα τωρα ελεω στρατου, λεω να βαλω κατι για να το καλυψω οσο γινεται

Εγώ θα σου έλεγα επειδή θα πας στρατό το s7 να το αφήσεις σπίτι σου...

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου έλεγα επειδή θα πας στρατό το s7 να το αφήσεις σπίτι σου...

Ακόμα καλύτερα.....αν και στο 2016 που είμαστε δεν ξέρω πόσο εφικτό είναι. Εγώ το 2009 Αύγουστο είχα πάρει κλασσικά Νοκια με φακό και ραδιόφωνο και μετά από καιρό πήρα μαζί μου το Sony ericsson C905 με εφαρμογή e buddy.

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 119 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://www.agorashop.gr/store/spigen-s7-neo-hybrid-9030.html κατι τετοιο δηλαδη προτεινεις;;

Ναι αυτήν αλλά εγώ την εχω σε μαύρη με χρυσό περιμετρικά όπως αυτή που έβαλες. Απλά επειδή το ανέφερε ένας φίλος αν σου είναι εφικτό πάρε πρώτα κάνα Νοκια όπως προανέφερα.

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εγω θα ηθελα αν μπορουσε να προτεινει θηκη για το s7 flat, χρυσο χρωμα, που να προστατευει σχετικα καλα αλλα να μην το κανει ιδιαιτερα χοντρο και ασχημο..γενικα δεν βαζω ποτε θηκη στα κινητα απλα τωρα ελεω στρατου, λεω να βαλω κατι για να το καλυψω οσο γινεται

 

Eιδικα στο κεντρο μην παρεις μαζι σου τετοιο κινητο , στη μοναδα που θα ειστε αρκετα λιγοτερα ατομα κοψε κινηση στην αρχη και αποφασισε , εγω στην σειρα μου αφηναμε τα παντα πανω στα κρεβατια και δεν χαθηκε ποτε τιποτα , σε διπλανο στρατοπεδο φοβοντουσαν να αφησουν και 5 λεπτα πανω στο κρεβατι γιατι εξαφανιζονταν τα παντα

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι μονο θέμα ενδεχομένων κλοπών, αλλά και της κακομεταχείρισης που μπορεί να εχεις... Αν σου πέσει πχ σε καμια πέτρα ούτε η θήκη μπορεί να το σώσει...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λάθος τοποθέτηση μάλλον.. Είμαι ήδη στρατό εδώ και 5 μήνες, οπότε δεν υπάρχει θέμα κλοπής μιας και γνωρίζω τα παιδιά... Απλά ρωτούσα για κακομεταχειριση, τι θήκη να πάρω... Εν τέλει πήρα της σαμμυ την clear από public, που είναι όμορφη και καλύπτει αρκετά σε συνδυασμό με το γυαλί εμπρός...
Link to comment
Share on other sites

http://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/aksesouar-kiniton/162320-celly-γυαλί-για-samsung-s7-edge?utm_source=Viber&utm_medium=Chat&utm_campaign=Private

Σας γράφω εντυπώσεις μιας ώρας από αυτό το προϊόν.

Ποιο διάφανο δεν θα μπορούσε να είναι.

Χρώματα οθόνης ίδια αν όχι καλύτερα από την spigen curved crystal HD.

Απόκριση οθόνης πολύ καλή.

Φαίνεται να καλύπτει μέχρι και το τελευταίο δέκατο του χιλιοστου της οθόνης.

Αυτό είναι καλό για μένα γιατί περνώντας προσεκτικά την ballistic case ( https://www.goballisticcase.com/collections/samsung-galaxy-s7-edge/products/buffalo-leather-samsung-galaxy-s7-edge-urbanite-select-series-case )

Αγκαλιάζει με τις μεγάλες γωνίες της το "tempered glass" και φαίνεται να μην το αφήνει να ξεκολλήσει.

Είναι νωρίς για συμπεράσματα αλλά δεν ήθελα να κρύψω τον ενθουσιασμό μου μετά από 200+€ έξοδα γι αυτή την δουλειά.

Έστω για αρχή μοιάζει καλό.

Κολλάει όπως όλα μόνο περιμετρικά.

Έχει τρύπα στο home button και στο ακουστικό.

Το μόνο πράγμα που με "χαλάει" αυτή την πρώτη ώρα είναι ότι πάνω από την τρύπα του ακουστικού, φαίνονται δύο φουσκαλιτσες που δεν νομίζω ότι θα φύγουν.

Έχω βάλει σε παρένθεση το tempered glass γιατί δεν είναι αυτό το tempered που έχουμε μάθει στις φλατ οθόνες.

Δεν είναι ούτε spigen glass tr, ούτε nillkin tempered glass.

Ποιο πολύ για πλαστικό μου έκανε πριν το περάσω που το κοιτούσα.

Τώρα περασμένο μοιάζει αρκετά με γυαλί!

Θα ξανά γράψω μετά από μερικές μέρες εντυπώσεις.

Όπως το έβαλα το έβγαλα. Ακριβώς για το λόγω ότι δεν κάθεται όπως τα tampered στις φλατ οθόνες και μοιάζει κάπως πλαστικό.Ούτε μια ώρα έκατσε επάνω. Όντως δεν είχε θέμα στην αφη και τα χρώματα επηρεάζονται ελάχιστα. Αλλά δεν έχει την καθαρότητα του γυαλιου.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η σιωπή είναι χρυσός :X
Link to comment
Share on other sites

Μια τιμή αν σου είναι εύκολο!

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

http://www.ebay.com/itm/Benks-Rubber-Soft-Silicone-Ultra-Thin-Case-Cover-For-Samsung-Galaxy-S7-Edge-/172213489005

:alien:
Link to comment
Share on other sites

Επειδή θα την πάρω από Αγγλία μιας και ζω εδώ ήθελα να ρωτήσω. Στα χρώματα γράφει Black and white. Επειδή έχω το χρυσό και ήθελα διαφανή είναι όντως άσπρη η διαφανή? Στις εικόνες μοιάζει clear.

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή θα την πάρω από Αγγλία μιας και ζω εδώ ήθελα να ρωτήσω. Στα χρώματα γράφει Black and white. Επειδή έχω το χρυσό και ήθελα διαφανή είναι όντως άσπρη η διαφανή? Στις εικόνες μοιάζει clear.

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

Μαλλον ειναι αυτο που αναφερουν μερικοι κατασκευαστες σαν frosted δεν πρεπει να ειναι το τελέιως διαφανο

Link to comment
Share on other sites

Όπως το έβαλα το έβγαλα. Ακριβώς για το λόγω ότι δεν κάθεται όπως τα tampered στις φλατ οθόνες και μοιάζει κάπως πλαστικό.Ούτε μια ώρα έκατσε επάνω. Όντως δεν είχε θέμα στην αφη και τα χρώματα επηρεάζονται ελάχιστα. Αλλά δεν έχει την καθαρότητα του γυαλιου.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε τι προστασία έχεις καταλήξει?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Σε τι προστασία έχεις καταλήξει?

Επειδή είχα πριν την ultimate shield προς το παρόν τπτ.Απλά το βάζω σε θήκη όταν το μεταφέρω. Αλλά σε σχέση με το γυαλί καλύτερη η μεμβράνη(αισθητικά τουλάχιστον για μένα)

Η σιωπή είναι χρυσός :X
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είχα πριν την ultimate shield προς το παρόν τπτ.Απλά το βάζω σε θήκη όταν το μεταφέρω. Αλλά σε σχέση με το γυαλί καλύτερη η μεμβράνη(αισθητικά τουλάχιστον για μένα)

Την φόλα που εδώ φάει από tempered glass δεν λέγεται. Μάιο αγοράζω από πλαίσιο της iluv 15€ Ιούνιο αγοράζω από Vodafone Λονδίνου της Zagg 20£ Ιούλιο αγοράζω της Nilkin από Amazon 10£. Για να μην τό κουράζουμε η θα ραγιζαν η θα ξεφλουδιζαν στις άκρες. Όλα για πέταμα. Σε αντίθεση με ένα tempered των 5 ευρώ που έβαλα στο S5 που είχα και δεν έχει πάθει τίποτα μέτα άπο ένά χρόνο. Αυτή η κυρτότήτά της οθόνης ακόμα και στο απλό S7 με άποτελέσμά να μην βγάζουν tempered που να πιάνουν όλη την οθόνη και στο παραμικρό να χαλάνε στις άκρες δεν έχει προηγούμενό. Στο τέλος θα πάρω κάνα screen protector απλό και τέλος.

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

νανοτεχνολογια παιδια εχετε δοκιμασει?

καπου αναφερθηκε οτι στα public περνανε αυτη τη νανοτεχνολογια στην οθονη, πηγα στο cosmos θεσσαλονικη στα public, και δεν εχουν ιδεα τι ειναι αυτο.....

Link to comment
Share on other sites

νανοτεχνολογια παιδια εχετε δοκιμασει?

καπου αναφερθηκε οτι στα public περνανε αυτη τη νανοτεχνολογια στην οθονη, πηγα στο cosmos θεσσαλονικη στα public, και δεν εχουν ιδεα τι ειναι αυτο.....

Στο media markt την περνάνε με κόστος 22€ για το edge και 15€ το απλό. Τώρα οι απόψεις για την αποτελεσματικοτητα του διίστανται!

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

νανοτεχνολογια παιδια εχετε δοκιμασει?

καπου αναφερθηκε οτι στα public περνανε αυτη τη νανοτεχνολογια στην οθονη, πηγα στο cosmos θεσσαλονικη στα public, και δεν εχουν ιδεα τι ειναι αυτο.....

 

Έχω εγώ και δεν έχω βάλει τζαμακι η κάτι άλλο μπροστα .. από ότι λένε τα παιδιά δυστυχώς ΔΕΝ ΒΟΗΘΆΕΙ τουλάχιστον στο δικό μου έχει γίνει μια πολύ μικρή γρατσουνια ΧΩΡΙΣ να μου έχει πέσει δεν φαίνεται εύκολα αλλά έγινε.. έχω 2 χρόνια εγγύησης γραπτώς από τους ίδιους που από ότι μου είπε ένα παιδί εδώ μέσα τους το δίνω να το φανερωνουμε και μου αλλάζουν οθόνη αλλά δεν θα το κάνω ακόμα και Αν θα το κάνω γιατί η αδιαβροχοποίηση ίσως να πάει περίπατο μετά.. ειλικρινά χάλια το gorilla glass 4 του edge μας χάλια και η ψευτονανοτεχνολογια της paint. Μιλάω από προσωπική εμπειρία και προσέχω το κινητό μου το ότι το έβαλα στο τσαντάκι ΧΩΡΙΣ κλειδιά κτλ και το έπαθε με ξεπερνά..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

νανοτεχνολογια παιδια εχετε δοκιμασει?

καπου αναφερθηκε οτι στα public περνανε αυτη τη νανοτεχνολογια στην οθονη, πηγα στο cosmos θεσσαλονικη στα public, και δεν εχουν ιδεα τι ειναι αυτο.....

Φιλε μου εγω την ειχα δοκιμασει απο τα mediamarkt θεσσαλονικης. Μακρια... Το τηλεφωνο (s7 απλο) εμφανισε μια οχι τοσο μεγαλη, αλλα διακριτη γρατσουνια μεσα με 1 μηνα.

 

Απαιτησα αλλαγη οθονης, αλλα μου ισχυριστηκαν οτι η γρατσουνια εγινε με αιχμηρο αντικειμενο (???) και επομενως δεν με καλυπτουν. Ολα αυτα αφου ειχαν κρατησει το τηλεφωνο για καμια 10 μερες στο σερβις.

 

Με τη σειρα μου απευθυνθηκα στο συνηγορο του καταναλωτη για να βρω το δικιο μου. Τελικα εγινε αλλαγη οθονης με τα χιλια ζορια που τους πηρε απο 8 αυγουστου που το παρεδωσα μεχρι 2 σεπτεμβριου...

 

Το θεμα ομως ειναι οτι το τηλεφωνο ανοιχτηκε διχως λογο αλλα και οτι ενω το χω 4 μηνες σχεδον μπορεσα να το χαρω πολυ λιγοτερο εξαιτιας τους

 

Υγ. Εννοειται οτι εχω εγγραφα που αποδεικνυουν τα λεγομενα μου για να μην ισχυριστει κανεις οτι απλα κατηγορω τα mediamarkt.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εγω την ειχα δοκιμασει απο τα mediamarkt θεσσαλονικης. Μακρια... Το τηλεφωνο (s7 απλο) εμφανισε μια οχι τοσο μεγαλη, αλλα διακριτη γρατσουνια μεσα με 1 μηνα.

 

Απαιτησα αλλαγη οθονης, αλλα μου ισχυριστηκαν οτι η γρατσουνια εγινε με αιχμηρο αντικειμενο (???) και επομενως δεν με καλυπτουν. Ολα αυτα αφου ειχαν κρατησει το τηλεφωνο για καμια 10 μερες στο σερβις.

 

Με τη σειρα μου απευθυνθηκα στο συνηγορο του καταναλωτη για να βρω το δικιο μου. Τελικα εγινε αλλαγη οθονης με τα χιλια ζορια που τους πηρε απο 8 αυγουστου που το παρεδωσα μεχρι 2 σεπτεμβριου...

 

Το θεμα ομως ειναι οτι το τηλεφωνο ανοιχτηκε διχως λογο αλλα και οτι ενω το χω 4 μηνες σχεδον μπορεσα να το χαρω πολυ λιγοτερο εξαιτιας τους

 

Υγ. Εννοειται οτι εχω εγγραφα που αποδεικνυουν τα λεγομενα μου για να μην ισχυριστει κανεις οτι απλα κατηγορω τα mediamarkt.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η αλλαγή οθόνης έγινε απο αυτούς ή από τη samsung? Η αδιαβροχοποίηση γνωρίζεις εάν εξακολουθεί να υπάρχει?

Επειδή είχα περάσει κι εγώ νανοτεχνολογία στο προηγούμενο edge μου πρέπει να πω ότι και στο δικό μου, κι ενώ το πρόσεχα πολύ, εμφανίστηκε μια μικρή γρατζουνιά.

Τώρα δεν του έχω περάσει τίποτα και σκέφτομαι αυτό εδώ

https://www.regroup.gr/default/388/city/10/deals/3938/regroup-goods/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=moS110816_goods

Τουλάχιστον να το πάρω στα 8 ευρώ, όχι στα 22 που ζητάνε στα media markt. Eχει κανείς εμπειρία? Φαντάζομαι ότι μάλλον μια απο τα ίδια θα είναι χωρίς καμία εγγύηση

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...