Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νίκο πολύ φοβάμαι ότι όσο καλά και να την κολλήσεις θα συμβεί η "κλωτσιά".

Στο λέω γιατί όλες της υγρής τοποθέτησης τις κόλλησα πάρα πολύ προσεκτικά, με σεσουάρ, και πάλι τα ίδια.

Πεταξα την ματ και πάλι spigen.

Το επόμενο βήμα είναι iq shield case frienly που χθες έβαλα παραγγελία.

Αν δεν γίνει δουλειά και με εκείνη πάμε σε γυμνό.

Μάριε ούτε της λεγόμενες αραχνιες?

Φανταζομαι το προσέχεις, μέσα σε τσέπη που είναι μόνο το κινητό το μεταφέρεις?

Πολύ τις φοβάμαι αυτές τις αραχνιες πάνω στην οθόνη που είναι αν γίνουν τι κάνουμε?

Εδω αλλάζουμε ένα protector και είμαστε οκ.

Νίκο μη μασάς η iq shield θα είναι πολύ καλή μόνο την κακή τοποθέτηση από μένα φοβάμαι μιας και δεν έχω ξανά τοποθετήσει υγρης τοποθέτησης,το σεσουάρ σε τι χρειάζεται;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Νίκο μη μασάς η iq shield θα είναι πολύ καλή μόνο την κακή τοποθέτηση από μένα φοβάμαι μιας και δεν έχω ξανά τοποθετήσει υγρης τοποθέτησης,το σεσουάρ σε τι χρειάζεται;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εδώ ένα βιντεακι Βαγγέλη.

Το σεσουάρ για να κολλήσει καλά ειδικά στην edge.

Είναι εύκολη η τοποθέτηση.

Εδω ο τρόπος εφαρμογής.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Εδώ ένα βιντεακι Βαγγέλη.

Το σεσουάρ για να κολλήσει καλά ειδικά στην edge.

Είναι εύκολη η τοποθέτηση.

Εδω ο τρόπος εφαρμογής.

Δεν μου ανοίγουν τα link,πάντως ανυπομονώ να έρθουν οι iq shield

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου ανοίγουν τα link,πάντως ανυπομονώ να έρθουν οι iq shield

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μόλις τα δοκίμασα ανοίγουν κανονικά σε μένα.

Παιδια χρησιμοποιεί κανείς το δαχτυλίδι της spigen?

Το είχα πάρει εδώ και καιρό και σήμερα το κόλλησα.

Στην θήκη εννοείται.

Είχε και το κομματάκι που κολλάει στο αυτοκίνητο για να το στηρίζεις εκεί.

Θα κρατήσει άραγε η σε κανένα σαμαρακι θα ψάχνω το κινητό κάτω στο Πατάκι? :lol:

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Νίκο πολύ φοβάμαι ότι όσο καλά και να την κολλήσεις θα συμβεί η "κλωτσιά".

Στο λέω γιατί όλες της υγρής τοποθέτησης τις κόλλησα πάρα πολύ προσεκτικά, με σεσουάρ, και πάλι τα ίδια.

Πεταξα την ματ και πάλι spigen.

Το επόμενο βήμα είναι iq shield case frienly που χθες έβαλα παραγγελία.

Αν δεν γίνει δουλειά και με εκείνη πάμε σε γυμνό.

Μάριε ούτε της λεγόμενες αραχνιες?

Φανταζομαι το προσέχεις, μέσα σε τσέπη που είναι μόνο το κινητό το μεταφέρεις?

Πολύ τις φοβάμαι αυτές τις αραχνιες πάνω στην οθόνη που είναι αν γίνουν τι κάνουμε?

Εδω αλλάζουμε ένα protector και είμαστε οκ.

Οχι φιλε ούτε αράχνιες τίποτα. Το βαζω στον ηλιο δεν υπάρχει το παραμικρό.

Το προσεχω με το μετρό πάντα, όχι μαζι με κλειδια κτλπ.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως τα λέτε ρε παιδιά δεν πρέπει να υπάρχει ούτε μια μεμβράνη καλή που να μην ξεκολλαει για το edge.

Ενώ σε προηγούμενα ποστ είδα και ευχαριστημενους με την ultimate shield

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ακη, ετσι είναι. Δυστυχως το τιμημα της edge οθονης...

Πισω σε s7 edge κι εγω, μεχρι να βρεθει τροπος να αγοραστει σε σωστη τιμη το note 7... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ακη, ετσι είναι. Δυστυχως το τιμημα της edge οθονης...

Πισω σε s7 edge κι εγω, μεχρι να βρεθει τροπος να αγοραστει σε σωστη τιμη το note 7... :lol:

Έτσι βαγγο μόνο με το note 7 θα βρεις κάτι ανώτερο από το edge

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έτσι βαγγο μόνο με το note 7 θα βρεις κάτι ανώτερο από το edge

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οτι θελουν ας λένε σε διάφορα θέματα. Η αλήθεια είναι ότι παίζουν μονα τους, εξ ου και οι φοβερές πωλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

διαβλαζω σε πολλα ξενα φορουμ οτι υπαρχουν παρα πολλα κρουσματα με τα Samsung Galaxy να "καινε" τις Micro SD Card, οι περισσοτεροι λεγαν για τις Sandisk μνημες, αλλα αρκετοι ειχαν θεμα και με αλλες οπως της Samsung.

 

Εχει κανεις καμια εμπειρια επι του θεματος?

 

Μολις αγορασα το Samsung S7 Edge και δεν ξερω τι καρτα να αγορασω :confused: :(

Link to comment
Share on other sites

Εμένα εδώ και 2 μέρες εμφανίστηκε μια μικρούλα γρατσουνια στην οθόνη μικρή.. αλλά στο φως φαίνεται.. έχω paintbull μπροστά τπτ αλλο.. θήκη έχω της Σαμι στο πίσω μέρος... ίσως στο τσαντάκι που το άφηνα με τα άλλα κινητά κ πράγματα ίσως στη θάλασσα που πρώτη μου φορά πήρα ακριβό κινητό μαζί μου.. τι υποτίθεται κάνε το gorilla glass 4 ειπαμε? και τι υποτίθεται κάνει η νανοτεχνολογια paintbull? Εντάξει με ενοχλεί λίγο όταν το σκεφτομαι καμία φορά αλλά δεν πειράζει αφού δουλεύει τέλεια θα το προσπέρασω.. για να χαρώ κινηταρς μου πρώτη φορα! Σκέφτομαι ακόμα και να βγάλω τη θήκη έχω πληρώσει ένα σκασμό λεφτά σε κινητά και τα ευχαριστούνται οι επόμενοι που τα πουλάω καιρός να το χαρώ ακόμα περισσότερο οπότε μη σκατε και πετατε λεφτά σε παλιό τζαμακια

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

διαβλαζω σε πολλα ξενα φορουμ οτι υπαρχουν παρα πολλα κρουσματα με τα Samsung Galaxy να "καινε" τις Micro SD Card, οι περισσοτεροι λεγαν για τις Sandisk μνημες, αλλα αρκετοι ειχαν θεμα και με αλλες οπως της Samsung.

 

Εχει κανεις καμια εμπειρια επι του θεματος?

 

Μολις αγορασα το Samsung S7 Edge και δεν ξερω τι καρτα να αγορασω :confused: :(

Αν δεν την χρειάζεσαι άμεσα μην πάρεις κάποια με 32 καλα εισαι για αρχη. Αλλιώς μόνο Samsung class 10 να πάρεις.

Εμένα εδώ και 2 μέρες εμφανίστηκε μια μικρούλα γρατσουνια στην οθόνη μικρή.. αλλά στο φως φαίνεται.. έχω paintbull μπροστά τπτ αλλο.. θήκη έχω της Σαμι στο πίσω μέρος... ίσως στο τσαντάκι που το άφηνα με τα άλλα κινητά κ πράγματα ίσως στη θάλασσα που πρώτη μου φορά πήρα ακριβό κινητό μαζί μου.. τι υποτίθεται κάνε το gorilla glass 4 ειπαμε? και τι υποτίθεται κάνει η νανοτεχνολογια paintbull? Εντάξει με ενοχλεί λίγο όταν το σκεφτομαι καμία φορά αλλά δεν πειράζει αφού δουλεύει τέλεια θα το προσπέρασω.. για να χαρώ κινηταρς μου πρώτη φορα! Σκέφτομαι ακόμα και να βγάλω τη θήκη έχω πληρώσει ένα σκασμό λεφτά σε κινητά και τα ευχαριστούνται οι επόμενοι που τα πουλάω καιρός να το χαρώ ακόμα περισσότερο οπότε μη σκατε και πετατε λεφτά σε παλιό τζαμακια

Νομίζω παίζει ρόλο που το μεταφέρεις κυρίως. Πχ χύμα σε μια τσάντα με κλειδια κτλπ

Link to comment
Share on other sites

Έτσι βαγγο μόνο με το note 7 θα βρεις κάτι ανώτερο από το edge

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Γιατί τέθηκε ποτέ θέμα ότι υπάρχει κάτι καλύτερο στην αγορά;

Δεν το συζηταμε καν αυτο, κάνει χοντρή πλάκα στον ανταγωνισμό η σαμμυ, παίζει μπάλα μόνη της. Απλά δοκιμές έκανα γιατί βαριέμαι εύκολα, τωρα πάω με την πρώτη ευκαιρία σε note 7...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τέθηκε ποτέ θέμα ότι υπάρχει κάτι καλύτερο στην αγορά;

Δεν το συζηταμε καν αυτο, κάνει χοντρή πλάκα στον ανταγωνισμό η σαμμυ, παίζει μπάλα μόνη της. Απλά δοκιμές έκανα γιατί βαριέμαι εύκολα, τωρα πάω με την πρώτη ευκαιρία σε note 7...

 

Ναι έτσι είναι εν αναμονή βέβαια και του LG V20.... Αν έχουν βάλει αρκετά μεγάλη μπαταρία ίσως εκεί να κοντράρει λίγο το Note 7... Γιατί στο V10 είχαν κάνει απίστευτη δουλειά με έναν μέτριο επεξεργαστή... Και από ότι διαβάζω θα είναι ένα μιξ G5 (Προσωπικά δεν μου άρεσε) με γραμμή V10.... Ειδωμεν....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Έχω δει μια θήκη μπρος πίσω για το edge που μπροστά είναι διαφανη. Έχει κάποιος αγοράσει κάτι τέτοιο και ποια η άποψη του?
Link to comment
Share on other sites

Αν το δοκιμάσεις ενημέρωσε μας. Την περιμένω και εγώ και έχω την ίδια θηκη

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μου άρεσε αρκετά αλλά αμέσως οι 2 πάνω γωνίες φούσκωσαν... Κρίμα που δεν έχει κομμένες γωνίες.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://www.regroup.gr/default/388/city/10/deals/3938/regroup-goods/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=moS110816_goods απάτη η βρήκαμε σωτηρία; Γενικότερα πιστευω στη νανοτεχνολογια αλλα κατι δε μου αρεσει εδω. Το εχει δοκιμασει κανενας;

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πρέπει να το πάρουμε απόφαση.

Αυτά που ξέραμε με τις φλατ οθόνες και τα τέλεια tempered glass πρέπει να τα ξεχάσουμε.

Αν δεν ήταν το καλύτερο smartphone εκεί έξω θα το άλλαζα με ένα φλατ μόνο και μόνο για να έχω ένα tempered glass σωστό.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Εχω την 2 και είναι από τις καλύτερες θηκες που εχω βάλει ποτε σε συσκευή.

Είναι πολύ πιο όμορφη απο οτι φαίνεται και σε μαυρη συσκευή ταιριάζει απίστευτα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πρέπει να το πάρουμε απόφαση.

Αυτά που ξέραμε με τις φλατ οθόνες και τα τέλεια tempered glass πρέπει να τα ξεχάσουμε.

Αν δεν ήταν το καλύτερο smartphone εκεί έξω θα το άλλαζα με ένα φλατ μόνο και μόνο για να έχω ένα tempered glass σωστό.

 

Σωστος ο φιλος! Αν το 7αρι ηταν 5.5" και με ιδια μπαταρια δε θα σκεφτομουν καν να παω σε edge...

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Σωστος ο φιλος! Αν το 7αρι ηταν 5.5" και με ιδια μπαταρια δε θα σκεφτομουν καν να παω σε edge...

 

Ε ναι, έχει καταντήσει αηδία η όλη κατάσταση.!

Προσωπικά σχεδόν αγόραζα καινούργια οθόνη με τόσα screen protector που έχω δοκιμάσει.

Και πιάνω καμία φορά το v10 της συζύγου, με το tempered glass της spigen και το ζηλεύω.

Με 20€ λύνεται μια για πάντα το θέμα προστασίας οθόνης και χωρίς κανένα περιορισμό.

Και άλλες φορές το έχω πει αλλά δεν το έκανα.

Αυτή τη φορά είμαι αποφασισμενος, αν δεν γίνει δουλειά με το iq shield case frienly τέλος τα protector από μένα.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Μετά από αρκετό ψάξιμο πριν την αγορά του edge νομίζω βρήκα αυτό που έψαχνα και είπα να το μοιραστώ μαζί σας μιας και βλέπω ψάχνετε...

Αυτή νομίζω είναι η λύση του προβλήματος: https://www.gpelstore.com/products/galaxy-s7-edge-full-coverage-tempered-glass-screen-protector-gen-2-pre-order?variant=22526613767

 

Sent from my SM-T310 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά από αρκετό ψάξιμο πριν την αγορά του edge νομίζω βρήκα αυτό που έψαχνα και είπα να το μοιραστώ μαζί σας μιας και βλέπω ψάχνετε...

Αυτή νομίζω είναι η λύση του προβλήματος: https://www.gpelstore.com/products/galaxy-s7-edge-full-coverage-tempered-glass-screen-protector-gen-2-pre-order?variant=22526613767

 

Sent from my SM-T310 using Tapatalk

 

Ξέρεις πόσοι μα πόσοι έχουν αναφερθεί σε αυτό εδώ & στο XDA..? Όχι φίλε πάρα πολλά παράπονα και για το Gpel gen 2....δυστυχώς...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις πόσοι μα πόσοι έχουν αναφερθεί σε αυτό εδώ & στο XDA..? Όχι φίλε πάρα πολλά παράπονα και για το Gpel gen 2....δυστυχώς...

Πφφφ και έλεγα ότι βρήκα κάτι καλό επιτέλους αλλά μπα...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...