Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να προσθέσω κι εγώ το δωρεάν, πολύ καλό, μικρό και χρήσιμο BattClock : http://touchlockpro.sourceforge.net/BattClock.html

 

Παρέχει χρήσιμες πληροφορίες για την λειτουργία του PDA όπως ελεύθερη μνήμη, μπαταρία, ώρα κλπ στην πάνω μπάρα. Αξίζει!

 

Σημείωση: Στην τελευταία έκδοση ο έλληνας μεταφραστής έχει κάνει ένα λαθάκι. Όταν το παραμετροποιείτε το κουμπί της Ακύρωσης είναι στην πραγματικότητα το ΟΚ.

Edited by lucivar
Xiaomi Redmi Note 4 Global
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι να πρωτοχωρέσει πια σε αυτή την top bar; :rolleyes:

 

Κι όμως η συγκεκριμένη εφαρμογή πιάνει εξαιρετικά μικρό χώρο. Πχ αντικαθιστά την ένδειξη μπαταρίας ή το ρολόι που ήδη υπάρχει.

Edited by lucivar
Προσθήκη εικόνας
Xiaomi Redmi Note 4 Global
Link to comment
Share on other sites

Τι να πρωτοχωρέσει πια σε αυτή την top bar; :rolleyes:

Γιάννη εχεις να μου προτείνεις τις 2,3 κατα την γνώμη σου καλύτερες εφαρμογες γι ατην περίπτωση? Τα link ευπρόσδεκτα :)

Εχω το wktask και εγχρωμα εικονίδια

Edited by mixalhs^
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γνώμη μου είναι μην βάζεις τίποτα. Με το wktask και τα έγχρωμα εικονίδια είσαι μια χαρά. Από εκεί και πέρα είναι θέμα προσωπικού γούστου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
εχει καποιος να προτηνει κάποιο software ας ειναι και με αγορά για τηλεχειρησμό τηλεόρασης μέσω IRDA?
Link to comment
Share on other sites

εχει καποιος να προτηνει κάποιο software ας ειναι και με αγορά για τηλεχειρησμό τηλεόρασης μέσω IRDA?

Παλιά είχα δοκιμάσει τα Novii Remote (/Deluxe) και Remote Control II. Πάει πολύς καιρός αλλά νομίζω ότι μου είχε αρέσει περισσότερο το Novii.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο προγραμμα για windows mobile που να κατεβαζει τα βιντεος του youtube κ να τα μετατρεπει σε αρχεια mp3 (δηλαδη να κρατας μονο τη μουσικη) ???
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
υπαρχει καποιο προγραμμα για windows mobile που να κατεβαζει τα βιντεος του youtube κ να τα μετατρεπει σε αρχεια mp3 (δηλαδη να κρατας μονο τη μουσικη) ???

 

http://www.pocketpc-software-downloads.com/software/t-free-pocketpc-youtube-mobile-downloader-download-ujjbaqdo.html

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 

φιλε αθανασο αυτο που μου δινεις απλα κατεβαζει βιντεος απο το youtube(εχω το Getytv 1.3 γι αυτη τη δουλεια)

 

εγω θελω ενα προγραμμα που απλα να κατεβαζει ΜΟΝΟ τη ΜΟΥΣΙΚΗ απο τα βιντεος του youtube κ να τα μετατρεπει σε mp3 αρχεια.ξερω οτι σε κανονικο pc υπαρχει κατι τετοιο.για wm?

Link to comment
Share on other sites

φιλε αθανασο αυτο που μου δινεις απλα κατεβαζει βιντεος απο το youtube(εχω το Getytv 1.3 γι αυτη τη δουλεια)

 

εγω θελω ενα προγραμμα που απλα να κατεβαζει ΜΟΝΟ τη ΜΟΥΣΙΚΗ απο τα βιντεος του youtube κ να τα μετατρεπει σε mp3 αρχεια.ξερω οτι σε κανονικο pc υπαρχει κατι τετοιο.για wm?

 

Μάλλον αυτό που ζητάς είναι ένας ripper που να κάνει extract την μουσική από το βίντεο.....αλλά σε πρώτη φάση, όσα έχω δει και για windows πρώτα κατεβάζουν το συνολικό βίντεο και μετά απομονώνουν την μουσική......

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον αυτό που ζητάς είναι ένας ripper που να κάνει extract την μουσική από το βίντεο.....αλλά σε πρώτη φάση, όσα έχω δει και για windows πρώτα κατεβάζουν το συνολικό βίντεο και μετά απομονώνουν την μουσική......

 

οκ αφου εχω το προγραμμα να κατεβασω το βιντεο μενει ενα προγραμμα για να απομονωσω τη μουσικη σε mp3.υπαρχει κατι τετοιο?

 

η τελος παντων πειτε εναν τροπο να κατεβαζουμε τραγουδια απο το ιντερνετ κατευθειαν στο κινητο.

Edited by rebelion
Link to comment
Share on other sites

φιλε αθανασο αυτο που μου δινεις απλα κατεβαζει βιντεος απο το youtube(εχω το Getytv 1.3 γι αυτη τη δουλεια)

 

εγω θελω ενα προγραμμα που απλα να κατεβαζει ΜΟΝΟ τη ΜΟΥΣΙΚΗ απο τα βιντεος του youtube κ να τα μετατρεπει σε mp3 αρχεια.ξερω οτι σε κανονικο pc υπαρχει κατι τετοιο.για wm?

 

Υπάρχουν και υπηρεσίες online γι' αυτή τη δουλειά. Την παρακάτω δεν τη δοκίμασα στο κινητό αλλά στο PC δίνει πολύ καλά αποτελέσματα:

http://www.listentoyoutube.com/

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και υπηρεσίες online γι' αυτή τη δουλειά. Την παρακάτω δεν τη δοκίμασα στο κινητό αλλά στο PC δίνει πολύ καλά αποτελέσματα:

http://www.listentoyoutube.com/

 

α μπα..βαζω τη url παταω go κ ειτε κανει δεκα ωρες conversion(χωρις αποτελεσμα) ειτε βγαζει σφαλμα (τρεις browser χρησιμοποιησα).παντως thanx για την ιδεα φιλαρακι.

 

τελικα υπαρχει τροπος να κατεβασουμε τραγουδια απο το νετ στο κινητο?(εκτος απο τον πιο πανω που δε λειτουργει)

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε το youtube downloader.εχει επιλογη να σωζεις τον ηχο του βιντεο σε mp3

 

thanx αλλα παω να κανω αναζητηση με το προγραμμα κ δεν βρισκει τιποτα οτι και να γραψω.γενικα εχει μια μαυρη οθονη χωρις πολλες επιλογες(δεν εχει options/settings καθολου) κ μου δινει την αισθηση οτι δε λειτουργει.το κατεβασα απο το λινκ του αθανασο.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδια θελω να ρωτησω και εγω κατι.

Απο το βαλε - βγαλε προγραματα ,εχω για προικα δυο-τρια εικονιδια απο παιχνιδια βασικα τα οποια τα ναι μεν απεγκατεστηνενα,αλλα τα εικονιδια τους εμειναν στην λιστα με τα games και τα προγραμματα.

Υπαρχει κανενα προγραμματακι που να σκαναρει τα windows mobile και να αφαιρει οτι δεν χρειαζεται; κατι τετοιο ψαχνω και δεν βρισκω

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Πήγαινε στον φάκελο /Windows/Start menu/Programs και σβήσε όσα εικονίδια δεν χρησιμοποιούνται.

 

Πρόγραμμα σχετικό με αυτό που ζητάς είναι το SKTools.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει προγραμμα στο omnia 2/windows mobile 6.5 που να γραφεις στην οθονη αφης κ να μετατρεπει τα γραμματα σε ψηφιακη μορφη καταληλα για word?
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει προγραμμα στο omnia 2/windows mobile 6.5 που να γραφεις στην οθονη αφης κ να μετατρεπει τα γραμματα σε ψηφιακη μορφη καταληλα για word?

 

To CalliGrapher

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος να κατεβαζουμε τραγουδια απο το ιντερνετ κατευθειαν στο κινητο?

 

δεν πηρα απαντηση(που να λειτουργει) σε αυτο το θεμα που εεθεσα αλλα βρηκα μονος μου τη λυση και η απαντηση ειναι ναι υπαρχει τροπος!για οσους λοιπον ενδιαφερονται πως κατεβαζουμε τραγουδια mp3 απο το ιντερνετ απευθειας στο κινητο μας (omnia 2) οριστε ο (αρκετα γρηγορος κ ευκολος) τροπος που βρηκα:

 

-βρισκουμε κ κανουμε αντιγραφη το λινκ του youtube με το τραγουδι που μας ενδιαφερει.

 

-ανοιγουμε τον ενσωματομενο browser opera mobile (μονο με αυτον μου λειτουργησε)

 

-διαλεγουμε ενα απο τα τρια παρακατω sites:

 

http://www.youtube-mp3.org/

 

http://www.youtubetomp3.com/

 

http://www.vidtomp3.com/

 

-κανουμε επικοληση το λινκ στο πλαισιο που μας δινεται κ παταμε convert.μολις τελειωσει θα μας δωσει επιλογη για download την οποια κ παταμε ωστε να επιλεξουμε τον τοπο αποθηκευσης.

 

επαναλαμβανω μου λειτουργησε η παραπανω διαδικασια μονο σε opera mobile.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...