Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Link to comment
Share on other sites

εχω κατεβασει το fspece εφαρμογη freeware που μπορεισ να παιζεισ παιχνιδια του playstation!την εχει κατεβασει κανεισ?πωσ λειτουργει?

 

επισησ υπαρχει καμια εφαρμογη σαν το mobile me του iphone?και σαν το advanced device clock του symbian?

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης"
Link to comment
Share on other sites

To mobile me της Apple είναι ολόκληρη υπηρεσία όχι μόνο μια εφαρμογή.

Κάτι πάει να κάνει η Microsoft με το Microsoft MyPhone αλλά είναι σε αρχικό στάδιο ακόμη. Είναι πολύ καλή επιλογή για να αποθηκεύεις επαφές/sms/calendar.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησαν νέες εκδόσεις από τα:

 

SPB Time v.3.3.0 build 2879

 

Spb Traveler v.2.9.0 Build 3037

 

SPB Weather v.2.4.0 build 2248

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Μια πολυ χρησιμη εφαρμογουλα που βρηκα και μου αρεσε.

για οποιον εχει πολλες εφαρμογες στο τηλεφωνο και τον κουραζει να κανει scrolling στο μενου εναρξη για να βρει καποιο προγραμμα, υπαρχει η εφαρμογη zlaunchy η οποια σου εμφανιζει εναν dialer με γραμματα και πατωντας ενα ενα γραμμα κανει αμεση αναζητηση στα προγραμματα και στα εμφανιζει, οποτε με 1-2 κλικ βρισκεις αυτο που θες και το τρεχεις. το δοκιμασα στο δικο μου με επισημη ελληνικη 1.66 και δουλυει μια χαρα.

το μονο μειονεκτημα οτι δεν εχει ελληνικους χαρακτηρες οποτε δεν μπορουμε να βρουμε καποιο προγραμμα με ελληνικο ονομα, αλλα ουτως η αλλως αυτα ειναι λιγα.

εδω ειναι το link. ειναι δωρεαν απο το xda.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=553892

 

καλο μηνα

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κυκλοφόρησαν νέες εκδόσεις από τα:

 

G-Alarm v.2.5

SPB Diary v.2.7.0 build 4097 Public Beta

Spb Radio v.1.1.1 build.3019

SportyPal v.1.2.5

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
παιδια ξερετε κανενα προγραμα για εσοδα εξοδα ευκολο για HD?

 

Το κορυφαίο Cash organizer 2008, από τα προγράμματα των windows mobile που μου λείπουν...

Απλά θέλει λίγο χρόνο στην αρχή για να περάσεις τις κατηγορίες που θες.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερετε κανενα προγραμα για εσοδα εξοδα ευκολο για HD?

 

Δοκίμασα αρκετά.....τα οποία βρήκα εξαιρετικά πολύπλοκα και καθόλου finger-friendly....Τελικά κατέληξα σε αυτό....

winmoFinance 1.7

http://sites.google.com/site/maximusmobileproject/Current-Apps/winmoFinance

Το βρίσκω πολύ απλό και καλό..... ;)

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Windows mobile 6.5.3 (HTC HD mini)

 

προγραμμα γαι να παιζει μουσικη με το εξης χαρακτηριστικο:

 

να εμφανιζει τα τραγουδια στους φακελους που τα εχω εγω και οχι με βαση την δικια του κατηγοριοποιηση? (δηλαδη κατα αλμπουμ, καλλιτεχνη, ειδος κτλ). θελω να επιλλεξω να παιζουν ολα τα τραγουδια που εχω σε εναν φακελο.

Link to comment
Share on other sites

Windows mobile 6.5.3 (HTC HD mini)

 

προγραμμα γαι να παιζει μουσικη με το εξης χαρακτηριστικο:

 

να εμφανιζει τα τραγουδια στους φακελους που τα εχω εγω και οχι με βαση την δικια του κατηγοριοποιηση? (δηλαδη κατα αλμπουμ, καλλιτεχνη, ειδος κτλ). θελω να επιλλεξω να παιζουν ολα τα τραγουδια που εχω σε εναν φακελο.

 

Το nitrogen θελεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Administrators
Δεν είναι θέμα άγχους, λέμε αυτό που πρέπει να πούμε. Και μην γράφεις με κεφαλαία, αντιτίθεται στους κανονισμούς του forum.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
παιδια αν και εχω ξαναρωτησει δεν πηρα σαφη απαντηση!πειτε μου μια εφαρμογη που να κλειδωνει τα μηνυματα τισ τηλεφωνικεσ επαφεσ!δηλαδη να κρυβει το μενου του κινητου!υπαρχει?
Link to comment
Share on other sites

παιδια αν και εχω ξαναρωτησει δεν πηρα σαφη απαντηση!πειτε μου μια εφαρμογη που να κλειδωνει τα μηνυματα τισ τηλεφωνικεσ επαφεσ!δηλαδη να κρυβει το μενου του κινητου!υπαρχει?

 

Δηλαδή έτσι όπως το λες είναι σαν να κλειδώνει όλη την συσκευή......

Αν ναι (γιατί αυτό που περιγράφεις μόνο έτσι επιτυγχάνεται) τότε ναι υπάρχουν πολλές lock screens που για να μπεις μετά θέλουν πολλών ειδών passwords. Και η default lock screen των windows mobile όμως σου δίνει την επιλογή να βάλεις ένα αλφαριθμητικό κωδικό πολύ ισχυρό για να τον βρει κάποιος.......(settings --> lock)

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Για σας, θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό forum. Έχω στο φορητό μου (vista) antivirus panda και σε λίγο που λήγει σκέφτομαι να βάλω Kaspersky. Ποιο κα τα τη γνώμη σας προτείνετε σαν καλύτερο; Και κατά την απεγκατάσταση τι πρέπει να κάνω για να γίνει σωστά; Έχω σαν πρόγραμμα απεγκατάστασης το your uninstaller. Εκτός από αυτό έχω ακούσει ότι πρέπει να κατεβάσω και κάποιο άλλο από το site του Panda για να γίνει πλήρης απεγκατάσταση. Ευχαριστώ και περιμένω απάντηση σας.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Για σας, θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό forum. Έχω στο φορητό μου (vista) antivirus panda και σε λίγο που λήγει σκέφτομαι να βάλω Kaspersky. Ποιο κα τα τη γνώμη σας προτείνετε σαν καλύτερο; Και κατά την απεγκατάσταση τι πρέπει να κάνω για να γίνει σωστά; Έχω σαν πρόγραμμα απεγκατάστασης το your uninstaller. Εκτός από αυτό έχω ακούσει ότι πρέπει να κατεβάσω και κάποιο άλλο από το site του Panda για να γίνει πλήρης απεγκατάσταση. Ευχαριστώ και περιμένω απάντηση σας.

 

Είσαι σε λάθος μέρος. Εδώ συζητάμε για εφαρμογές σε σχέση με το Windows Mobile λειτουργικό. Απευθύνσου εδώ... http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=38

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σε λάθος μέρος. Εδώ συζητάμε για εφαρμογές σε σχέση με το Windows Mobile λειτουργικό. Απευθύνσου εδώ... http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=38

Συγνώμη δεν πρόσεξα το mobile αλλά όταν είδα windows-εφαρμογές νόμιζα ότι είμαι στο σωστό forum. Ευχαριστώ για την υπόδειξη.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...