Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

 

Things planned: Support for YouTube logons, video uploads, user favorites and better caching/buffering. ;)

 

δεν κατεβαζει βιντεο απλα τα παιζει :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Things planned: Support for YouTube logons, video uploads, user favorites and better caching/buffering. ;)

 

δεν κατεβαζει βιντεο απλα τα παιζει :)

 

Και ομως κατεβαζει. Το εχω κανει. Δεν το λεω τυχαια..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και ομως κατεβαζει. Το εχω κανει. Δεν το λεω τυχαια..

 

δεν εχω κανεναν απολυτως λογο να σε αμφισβητησω!

την στιγμη που το εχεις δοκιμασει.

το δοκιμαζω κ τα ξαναλεμε.

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω κανεναν απολυτως λογο να σε αμφισβητησω!

την στιγμη που το εχεις δοκιμασει.

το δοκιμαζω κ τα ξαναλεμε.

 

Θελει και το coreplayer για να τα παιξει γιατι τα κατεβαζει σε .flv

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θελει και το coreplayer για να τα παιξει γιατι τα κατεβαζει σε .flv

 

απλα αψογο :)

 

ευχαριστουμε για την ενημερωση!

οσο για τον core player,θελω να πιστευω,οτι δεν πρεπει να υπαρχει wm που να μην τον εχει μεσα:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Υπαρχει ενα προγραμμα πολλη ωραιο το Panoramic Phone Genius το οποιο εχω εδω και λιγο καιρο και ειμαι πολυ ευχαριστημενος, θα ηθελα μονο τη βοηθεια σας μονο σε κατι απο αυτο το προγραμμα. Στο υπομενου του στο Contacts οταν κανω ευρεση των επαφων μου η διπλανη μπαρα ειναι στα αγγλικα θα ηθελα αν υπαρχει ενα προγραμματακι που να τα μετατρεπει σε ελληνικα και να μπορω να βρω τις επαφες μου. Εχω την συσκευη HTC P3470. Εκ το προτερων σας ευχαριστω!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, χρειάζομαι ένα πρόγραμμα για word, αλλά με περισσότερες επιλογές από αυτό που υπάρχει ενσωματωμένο στις συσκευές.

Με ενδιαφέρουν κυρίως οι επιλογές διαμόρφωσης του κειμένου.

Υπάρχει κάτι??:worry:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, χρειάζομαι ένα πρόγραμμα για word, αλλά με περισσότερες επιλογές από αυτό που υπάρχει ενσωματωμένο στις συσκευές.

Με ενδιαφέρουν κυρίως οι επιλογές διαμόρφωσης του κειμένου.

Υπάρχει κάτι?? :worry:

 

Ψάξε για το TextMaker και το DocumentsToGο.

Link to comment
Share on other sites

Ψάξε για το TextMaker και το DocumentsToGο.

Αυτή ηαπάντηση πρέπει να πήγαινε σε μένα:rolleyes:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Για σένα ήταν. :lol:

Διόρθωσα την παράθεση.

Thxs, θα το δοκιμάσω.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

μετα απο πολυ καιρο επιτελους μια must εφαρμογη,ολοκληρωνεται και δειχνει να ειναι ετοιμη να αντικαταστησει καθε album viewer των wm :confused:

 

οτι ελλειπε τοσα χρονια απο τα wm ...enjoy it :)

 

Resco photo viewer 7.00beta

 

σβηνω το λινκ μιας και ειναι επικινδυνο τελικα ακομη το προγραμμα!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

παιδια οσοι εχετε εγκαταστησει το resco photo viewer ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

 

http://www.resco.net/forums/ShowPost.aspx?PostID=27281

 

A warning to everyone. DO NOT Delete Cache Files. I just installed Beta 3 cab file. I usually clear the cache files on a new installation. As soon as i started the Application I ran Menu>Delete Cache Files, Then everything was checked and I pressed Ok. It started scanning all folders in my Phone what i thought only for Cached files, but when it finished All files were gone. All my Programs, Pictures, Videos, everything :\'(. Even my memorycard was wiped clean. This will teach me not to backup everything phone and memory card before running any beta programs. I am using an HTC Touch Elfin. Now I have to hard reset my phone as it deleted everything. A very serious bug that I hope gets fixed really soon.

 

αποσυρω το λινκ που εχω δωσει για να προλαβουμε τα χειροτερα μεχρι νεωτερας!!!!

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Download youtybe videos on your ppc: GET YTV, google it! Με αρκετες επιλογες σε τι μορφη θελετε να το αποθηκευσετε: FLV - 3GP - MP4 - MP4 M(obile)HD!!! Απιθανο προγραματακι!!!
Link to comment
Share on other sites

Download youtybe videos on your ppc: GET YTV, google it! Με αρκετες επιλογες σε τι μορφη θελετε να το αποθηκευσετε: FLV - 3GP - MP4 - MP4 M(obile)HD!!! Απιθανο προγραματακι!!!

 

 

δωσε κα ενα λινκ η αλλες πληροφοριες Κωστη:)

 

το προγραμμα εδω

Youtube_downloader.cab

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

μετα απο πολυ καιρο επιτελους μια must εφαρμογη,ολοκληρωνεται και δειχνει να ειναι ετοιμη να αντικαταστησει καθε album viewer των wm :confused:

 

οτι ελλειπε τοσα χρονια απο τα wm ...enjoy it :)

 

Resco photo viewer 7.00beta

 

http://www.resco.net/forums/ShowPost.aspx?PostID=27265

 

Πραγματικα καταπληκτικο !!! :D

Link to comment
Share on other sites

μετα απο πολυ καιρο επιτελους μια must εφαρμογη,ολοκληρωνεται και δειχνει να ειναι ετοιμη να αντικαταστησει καθε album viewer των wm :confused:

 

οτι ελλειπε τοσα χρονια απο τα wm ...enjoy it :)

 

Resco photo viewer 7.00beta

 

http://www.resco.net/forums/ShowPost.aspx?PostID=27265

 

δυστυχώς δεν δουλεύει το download! :(

Link to comment
Share on other sites

please delete it .................

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο το resco photo viewer!

να προτεινω κ εγω μια εφαρμογη που εχει μεσα ολους τους messenger: msn, yahoo, skype, facebook (mono chat), google και πολλα αλλα. επισης μπορει να δεχθει τα οφλαιν μηνυματα που μας εχουν στειλει, αλλα και να στειλουμε σε οφλαιν επαφες μας, κατι που εχω δοκιμασει με τα παντα πιστευω, αλλα δεν το εκανε κανενα αλλο προγραμμα.

το ονομα αυτης, NIMBUZZ!

http://www.nimbuzz.com/en/

Link to comment
Share on other sites

παιδια οσοι εχετε εγκαταστησει το resco photo viewer ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

 

http://www.resco.net/forums/ShowPost.aspx?PostID=27281

A warning to everyone. DO NOT Delete Cache Files. I just installed Beta 3 cab file. I usually clear the cache files on a new installation. As soon as i started the Application I ran Menu>Delete Cache Files, Then everything was checked and I pressed Ok. It started scanning all folders in my Phone what i thought only for Cached files, but when it finished All files were gone. All my Programs, Pictures, Videos, everything :\'(. Even my memorycard was wiped clean. This will teach me not to backup everything phone and memory card before running any beta programs. I am using an HTC Touch Elfin. Now I have to hard reset my phone as it deleted everything. A very serious bug that I hope gets fixed really soon.

 

αποσυρω το λινκ που εχω δωσει για να προλαβουμε τα χειροτερα μεχρι νεωτερας!!!!:blink:

 

για οσους το εχουν ηδη εγκαταστησει,μεταφερω μηνυμα μου που εχω δωσει σε αλλο φορουμ

 

 

in unistallation DON't leave the program to clear the cash and auto soft reset!!

just close unistallation window with ""cancel"" and clear the cash file manualy

and everything is in program files of the program,and then soft reset your device!

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

παιδια οσοι εχετε εγκαταστησει το resco photo viewer ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

 

 

αποσυρω το λινκ που εχω δωσει για να προλαβουμε τα χειροτερα μεχρι νεωτερας!!!!:blink:

 

για οσους το εχουν ηδη εγκαταστησει,μεταφερω μηνυμα μου που εχω δωσει σε αλλο φορουμ

 

 

 

Ειχα σκοπό να το εγκαταστήσω λιγο πριν

Ειχα καιρό να μπώ και διαπιστώνω για άλλη μια φορά πόσο πολύτιμη ειναι η συμβολή σου. Να είσαι καλα φιλε :)

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κανένα ελληνικό/ιταλικό ή αγγλικό/ιταλικό λεξικό και κανένα ελληνικό/τούρκικο ή αγγλικό/τούρκικο λεξικό (ή κάποιο και με τις 3είς γλώσσες μαζί) για windows mobile κινητό (HTC HD)?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...