Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Δεν ξέρω αν παίζει κάποιο ρόλο αλλά γιατί το έχεις απενεργοποιηση ??και γενικά εγώ απενεργοποιησα μόνο τ αυτά που δεν τα δουλεύω!!!!όχι με package disable όμως!!!!

Γιατί είδα ότι πιάνει πολύ χώρο και δεν καταλαβαίνω που χρειάζεται. Από τις εφαρμογές το έκανα βέβαια αν είναι το ενεργοποιώ ξανά

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Ειμαι λίγο εκτός θέματος απλά αν γνωρίζει κάποιος ας με βοηθήσει.Εχω μια κάρτα Debit Mastercard της Εθνικής Τράπεζας προσπαθώ να κάνω αγορά σε μια εφαρμογή στο playstore βάζω όλα τα στοιχεία σωστά αλλά όταν πατάω αγορά μου βγάζει με κόκκινα γράμματα δοκιμάστε άλλη κάρτα.Υπαρχει κάποια λυση; Την ίδια κάρτα χρησιμοποιώ και στο Steam αλλά εκεί δεν έχω κάποιο θέμα.

 

Η κάρτα ξεκινάει από 53χχ? (είναι δηλαδή κάρτα mastercard αλλά δεμένη με το λογαριασμό σου, χρήση μόνο αν έχεις χρήματα στο λογαριασμό σου) σε αυτή την περίπτωση μπορεί η google να μην τη βλέπει ως mastercard! λύση = δοκίμασε αν τη δέχεται το paypal, και βάζεις το paypal στο google

 

ειναι κανονική mastercard:

δες αν το location στο λογαριασμό google είναι ίδιος με την κάρτα, ελλάδα δηλαδή

 

έχεις το τελευταίο playstore? (πάτα στο build number)

 

Clear data/cache έχεις δοκιμάσει?

 

δε μου ρχεται κάτι άλλο.

 

Δοκίμασε να βάλεις την κάρτα από browser πχ chrome

Edited by SpyGlass
Link to comment
Share on other sites

για σας νομίζω ότι υπάρχει μια ρύθμιση για όση ώρα έχω το κινητό στο φορτιστεί να μένει ανοικτή η οθόνη ξέρετε που δείχνει το ρολοι και τις ειδοποίησης ξέρετε που είναι γιατί δεν την βρίσκω??

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

για σας νομίζω ότι υπάρχει μια ρύθμιση για όση ώρα έχω το κινητό στο φορτιστεί να μένει ανοικτή η οθόνη ξέρετε που δείχνει το ρολοι και τις ειδοποίησης ξέρετε που είναι γιατί δεν την βρίσκω??

Ανοιξε πρώτα τις επιλογές προγραμματιστη κανωντας 7 χτυπηματα στον αριθμό κατασκευής.

Μετα πανε στις επιλογές προγραμματιστη είναι η 2 επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Ανοιξε πρώτα τις επιλογές προγραμματιστη κανωντας 7 χτυπηματα στον αριθμό κατασκευής.

Μετα πανε στις επιλογές προγραμματιστη είναι η 2 επιλογή.

Ευχαριστώ παρα πολύ να είσαι καλά;)

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα παιδια!Δυστυχώς μετα απο αρκετο καιρο συμβιωσης με το Note 4 το κατεστρεψα και σκεφτομαι σοβαρα την αγορα του s7 edge.Επειδη οι σελιδες ειναι πααααρα πολλες διαβασα περι τις 200 και ειπα να σας ρωτησω καποια πραγματα ζητωντας συγνωμη αν εχουν επαναληφθει. 1)Το γεγονος οτι οι φωτογραφιες ειναι 4:3 αποτυπωνεται και στον υπολογιστη και στην τηλεοραση υποθετω?δηλαδη εχει κενα μαυρα στο πλαι?Δε σας ενοχλει αυτο? 2)Ο επεξεργαστης στα ευρωπαικα ειναι μονο ο exynnos?εχει καποιο θεμα? 3) Υπαρχει καποιο θεμα σοβαρο ως τωρα στη συσκευη που θα πρεπει να το κοιταξω κατα την αγορα? 4) Αυτο το 'ροζ' του ασπρου στην οθονη υπαρχει τελικα?5) Φανταζομαι ειστε πολλοι που κανατε τη μεταβαση απο Note4 σε edge .πιστεύετε θα το μετανιώσω (δεν πολυχρησιμοποιω το πενακι).Ευχαριστω πολυ,ζητω συγνωμη για το μακροσκελες ποστ και αναμενω τις απαντησεις σας..

 

Στάλθηκε από το LG-V500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα παιδια!Δυστυχώς μετα απο αρκετο καιρο συμβιωσης με το Note 4 το κατεστρεψα και σκεφτομαι σοβαρα την αγορα του s7 edge.Επειδη οι σελιδες ειναι πααααρα πολλες διαβασα περι τις 200 και ειπα να σας ρωτησω καποια πραγματα ζητωντας συγνωμη αν εχουν επαναληφθει. 1)Το γεγονος οτι οι φωτογραφιες ειναι 4:3 αποτυπωνεται και στον υπολογιστη και στην τηλεοραση υποθετω?δηλαδη εχει κενα μαυρα στο πλαι?Δε σας ενοχλει αυτο? 2)Ο επεξεργαστης στα ευρωπαικα ειναι μονο ο exynnos?εχει καποιο θεμα? 3) Υπαρχει καποιο θεμα σοβαρο ως τωρα στη συσκευη που θα πρεπει να το κοιταξω κατα την αγορα? 4) Αυτο το 'ροζ' του ασπρου στην οθονη υπαρχει τελικα?5) Φανταζομαι ειστε πολλοι που κανατε τη μεταβαση απο Note4 σε edge .πιστεύετε θα το μετανιώσω (δεν πολυχρησιμοποιω το πενακι).Ευχαριστω πολυ,ζητω συγνωμη για το μακροσκελες ποστ και αναμενω τις απαντησεις σας..

 

Στάλθηκε από το LG-V500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

1)προσωπικά δεν με ενοχλεί

2)Exynos.Τα κάνει όλα γρήγορα και δε ζεστάινεται με τιποτε

3)Κανενα θέμα

4)δεν νομίζω να υπάρχει κάτι τέτοιο

5)Που να ξέρουμε αν θα το μετανοιώσεις εσυ?Εγω πάντως απο ΝΟΤΕ edge σε S7 edge νοιωθω ότι αναβαθμιστηκα πάρα πολύ.

Πάντως αν το μετανοιώσεις,το πιο πιθανό ειναι να έχεις εσυ κάποιο πρόβλημα (χωρίς περιήγηση :lol::lol:;);) )

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα παιδια!Δυστυχώς μετα απο αρκετο καιρο συμβιωσης με το Note 4 το κατεστρεψα και σκεφτομαι σοβαρα την αγορα του s7 edge.Επειδη οι σελιδες ειναι πααααρα πολλες διαβασα περι τις 200 και ειπα να σας ρωτησω καποια πραγματα ζητωντας συγνωμη αν εχουν επαναληφθει. 1)Το γεγονος οτι οι φωτογραφιες ειναι 4:3 αποτυπωνεται και στον υπολογιστη και στην τηλεοραση υποθετω?δηλαδη εχει κενα μαυρα στο πλαι?Δε σας ενοχλει αυτο? 2)Ο επεξεργαστης στα ευρωπαικα ειναι μονο ο exynnos?εχει καποιο θεμα? 3) Υπαρχει καποιο θεμα σοβαρο ως τωρα στη συσκευη που θα πρεπει να το κοιταξω κατα την αγορα? 4) Αυτο το 'ροζ' του ασπρου στην οθονη υπαρχει τελικα?5) Φανταζομαι ειστε πολλοι που κανατε τη μεταβαση απο Note4 σε edge .πιστεύετε θα το μετανιώσω (δεν πολυχρησιμοποιω το πενακι).Ευχαριστω πολυ,ζητω συγνωμη για το μακροσκελες ποστ και αναμενω τις απαντησεις σας..

 

Στάλθηκε από το LG-V500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μπορείς να ρυθμίσεις την κάμερα στα 16.9 το αποτέλεσμα θα είναι πολύ ανώτερο από το note 4 αν σε ενοχλούν τα 4.3 αν και στα 4.3 οι φωτογραφίες είναι πιο καλές,είχα το note 4 και θα σου πω ότι η αναβάθμιση είναι μεγάλη εκτός από το spen αν το χρησιμοποιείς να πας για το note 7.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πρόσφατα από Note 4 σε S7 edge παρόλο που δούλευα αρκετά το πενακι νομίζω ότι μπορώ και χωρίς αυτό... για τα υπόλοιπα θα πω ότι είναι μεγάλη αλλαγή. Θέλει χρόνο να συνηθίσεις το μικρότερο μέγεθος και την edge οθόνη όπου γενικά κρατώντας το κινητό ακουμπάει που και που το χέρι σου. Το κινητο ειναι πολύ γρήγορο, καμία σχέση με το note και σαφώς το προτείνω γιατί είναι μεγάλη αναβάθμιση σε όλα. Οι φωτογραφίες όπως ειπώθηκε μπορούν να πάνε σε 16:9 με 9.1Μ και να γεμίζουν την οθόνη όπως του note αλλά πίστεψε με δεν θα το βάλεις ποτέ γιατί με τα 4:3 τραβάει καταπληκτική φώτο... αντε καλορίζικο:))

 

Επίσης να σημειώσω ότι το ηχείο εκεί που είναι ( στο κάτω μέρος) δεν με βολέψε όπως του note που ήταν από πισω + ότι του note θεωρώ ότι είχε καλύτερο ήχο.

Σε όλα τα άλλα το s7e είναι σαφώς ανώτερο.

 

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by xiou
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω για τις απαντήσεις παιδια. Το χρησιμοποιώ το πενακι αλλα οχι τοσο ωστε να πω δε μπορω χωρις αυτό!Ειμαι σχεδον έτοιμος και συντομα θα γινω μελος της παρεας σας!

 

Στάλθηκε από το LG-V500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/s7-edge/how-to/official-stock-firmware-update-odin-t3335065/page218

Βλέπω να παίρνουμε γρήγορα το νέο grace ux του note 7

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Ειμαι λίγο εκτός θέματος απλά αν γνωρίζει κάποιος ας με βοηθήσει.Εχω μια κάρτα Debit Mastercard της Εθνικής Τράπεζας προσπαθώ να κάνω αγορά σε μια εφαρμογή στο playstore βάζω όλα τα στοιχεία σωστά αλλά όταν πατάω αγορά μου βγάζει με κόκκινα γράμματα δοκιμάστε άλλη κάρτα.Υπαρχει κάποια λυση; Την ίδια κάρτα χρησιμοποιώ και στο Steam αλλά εκεί δεν έχω κάποιο θέμα.

 

Φίλε μου είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα πριν καμιά βδομάδα με μια κάρτα απο εθνική, μάλλον λόγω capital control δεν μας αφήνουν να κάνουμε αγορές από ελλαδα, η λύση ήταν να συνδέσω την κάρτα με τον paypal λογαριασμό μου και η αγορά έγινε κανονικά. Άρα άμα δεν έχεις paypal κανε ένα λογαριασμό..

Edited by filkatsxlt
:respect:
Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/s7-edge/how-to/official-stock-firmware-update-odin-t3335065/page218

Βλέπω να παίρνουμε γρήγορα το νέο grace ux του note 7

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Που το είδες αυτο φιλε δεν το βρίσκω.

Link to comment
Share on other sites

γραφει σε ποστ παρακατω οτι το μονο που αλλαζει αυτη η αναβαθμιση ειναι η galery κατα τα αλλα το ui παραμενει το ιδιο.......θα αργησει λθγακι να περασει στο κινητο μας, θα πρεπει να εχει κυκλοφορισει το note για κανα 2 μηνο και μετα θεωρω οτι θα το δωσουν και στο s7/s7 edge
Link to comment
Share on other sites

http://www.sammobile.com/2016/08/13/new-galaxy-s7-and-s7-edge-update-brings-samsung-cloud-august-security-patch/

 

 

Πάντως η Samsung δεν μας έχει συνηθίσει έτσι τα προηγούμενα χρόνια,νομίζω είναι σε καλό δρόμο..

Στάλθηκε από το Galaxy μου.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πρόσφατα από Note 4 σε S7 edge παρόλο που δούλευα αρκετά το πενακι νομίζω ότι μπορώ και χωρίς αυτό... για τα υπόλοιπα θα πω ότι είναι μεγάλη αλλαγή. Θέλει χρόνο να συνηθίσεις το μικρότερο μέγεθος και την edge οθόνη όπου γενικά κρατώντας το κινητό ακουμπάει που και που το χέρι σου. Το κινητο ειναι πολύ γρήγορο, καμία

Επίσης να σημειώσω ότι το ηχείο εκεί που είναι ( στο κάτω μέρος) δεν με βολέψε όπως του note που ήταν από πισω + ότι του note θεωρώ ότι είχε καλύτερο ήχο.

Σε όλα τα άλλα το s7e είναι σαφώς ανώτερο.

 

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Θα αναθεωρησεις πιστεύω.. και εγώ από νότε 4 έρχομαι και δεν βόλευε καθόλου μα καθόλου στην πλάτη το ηχείο όλο έπρεπε να το έχω με την μούρη στο τραπέζι κτλ αλλιώς όπως είναι φυσικό μπουκωνε όσο για το ηχείο κομπλέ είναι στο 7αρι μας αν σκεφτείς ότι είναι και αδιάβροχο !

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πρόσφατα από Note 4 σε S7 edge παρόλο που δούλευα αρκετά το πενακι νομίζω ότι μπορώ και χωρίς αυτό... για τα υπόλοιπα θα πω ότι είναι μεγάλη αλλαγή. Θέλει χρόνο να συνηθίσεις το μικρότερο μέγεθος και την edge οθόνη όπου γενικά κρατώντας το κινητό ακουμπάει που και που το χέρι σου. Το κινητο ειναι πολύ γρήγορο, καμία σχέση με το note και σαφώς το προτείνω γιατί είναι μεγάλη αναβάθμιση σε όλα. Οι φωτογραφίες όπως ειπώθηκε μπορούν να πάνε σε 16:9 με 9.1Μ και να γεμίζουν την οθόνη όπως του note αλλά πίστεψε με δεν θα το βάλεις ποτέ γιατί με τα 4:3 τραβάει καταπληκτική φώτο... αντε καλορίζικο:))

 

Επίσης να σημειώσω ότι το ηχείο εκεί που είναι ( στο κάτω μέρος) δεν με βολέψε όπως του note που ήταν από πισω + ότι του note θεωρώ ότι είχε καλύτερο ήχο.

Σε όλα τα άλλα το s7e είναι σαφώς ανώτερο.

 

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τόσο καιρό έβγαζα με 16:9 κ είμαι ευχαριστημένος....στο 4:3 είναι καλύτερα; αξίζει να το γυρίσω; γενικά το 16:9 format είναι σε όλες τις συσκευές το optimum για αυτό το ειχα εκεί!

Link to comment
Share on other sites

Τόσο καιρό έβγαζα με 16:9 κ είμαι ευχαριστημένος....στο 4:3 είναι καλύτερα; αξίζει να το γυρίσω; γενικά το 16:9 format είναι σε όλες τις συσκευές το optimum για αυτό το ειχα εκεί!

Και εγώ κολλημένος με το 16:9 ήμουν αλλά τώρα μου φαίνονται καλύτερες τα 4:3 τι να πω... σαν πιο συμαζεμενες... καλά όπως και να έχει είναι θέμα γούστου και συνήθειας.

Θα αναθεωρησεις πιστεύω.. και εγώ από νότε 4 έρχομαι και δεν βόλευε καθόλου μα καθόλου στην πλάτη το ηχείο όλο έπρεπε να το έχω με την μούρη στο τραπέζι κτλ αλλιώς όπως είναι φυσικό μπουκωνε όσο για το ηχείο κομπλέ είναι στο 7αρι μας αν σκεφτείς ότι είναι και αδιάβροχο !

Για το ηχείο ίσως είμαι και ο μόνος που τον βολέψε μια που είχα S view και ή το είχα με την οθόνη κάτω αλλά δεν με πειραζε γιατί είχα τις λειτουργίες της μουσικής στο gear s ή το είχα οριζόντια με μισανοιχτη την θήκη σαν βάση. και μου φαίνεται ότι ήταν πιο δυνατός ο ήχος όσες φορές το είχα μόνο από το τηλεφωνο ( άσχετα εάν χρησιμοποιουσα/ω ηχείο bluetooth harman/kardon για σωστό ήχο )

με το s7e όταν το κρατάω με το αριστερό χέρι το μικρό μου δάχτυλο καλύπτει το ηχείο και γενικά δεν μπορώ να ακούσω καλά.... τώρα για τα υπόλοιπα σαφώς και έχουμε αδιάβροχο ηχείο και γενικά το s7e είναι καλύτερο σε όλα...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ κολλημένος με το 16:9 ήμουν αλλά τώρα μου φαίνονται καλύτερες τα 4:3 τι να πω... σαν πιο συμαζεμενες... καλά όπως και να έχει είναι θέμα γούστου και συνήθειας.

 

Για το ηχείο ίσως είμαι και ο μόνος που τον βολέψε μια που είχα S view και ή το είχα με την οθόνη κάτω αλλά δεν με πειραζε γιατί είχα τις λειτουργίες της μουσικής στο gear s ή το είχα οριζόντια με μισανοιχτη την θήκη σαν βάση. και μου φαίνεται ότι ήταν πιο δυνατός ο ήχος όσες φορές το είχα μόνο από το τηλεφωνο ( άσχετα εάν χρησιμοποιουσα/ω ηχείο bluetooth harman/kardon για σωστό ήχο )

με το s7e όταν το κρατάω με το αριστερό χέρι το μικρό μου δάχτυλο καλύπτει το ηχείο και γενικά δεν μπορώ να ακούσω καλά.... τώρα για τα υπόλοιπα σαφώς και έχουμε αδιάβροχο ηχείο και γενικά το s7e είναι καλύτερο σε όλα...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλα ειναι υπερτατη πατατα το 4:3 και μεγαλη ξενερα αλλα εχε χαρη που ειναι πανεμορφη συσκευη και απροβληματιστη. Στο θεμα του ηχειου και του ακουστικου εμενα μου φαινεται η ειναι αρκετα χαμηλοτερα απο του note?

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Για το ηχείο του ακουστικού ίσως να έχεις και δίκιο από όσο έχω δει εδώ το έχω αρκετά πάνω από την μέση, ενώ στο νοτελι το είχα πάντα στο χαμηλό. Ίσως να φταίει κάποιο update που έχουν δώσει.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για το ηχείο του ακουστικού ίσως να έχεις και δίκιο από όσο έχω δει εδώ το έχω αρκετά πάνω από την μέση, ενώ στο νοτελι το είχα πάντα στο χαμηλό. Ίσως να φταίει κάποιο update που έχουν δώσει.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σου μιλαω οτι εγω το εχω στο τερμα και παλι στο αυτοκινητο με ανοιχτο παραθυρο δεν ακουω...

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Σου μιλαω οτι εγω το εχω στο τερμα και παλι στο αυτοκινητο με ανοιχτο παραθυρο δεν ακουω...

 

Παντως, παιδια, στα 3 διαφορετικα edge που περασαν από τα χερια μου, οι 2 τελευταίες "σκαλες" εντασης, ειχαν σημαντικη αποκλιση από συσκευή σε συσκευή. Πχ στην τελευταια συσκευη, η επιλογή μεγιστης εντασης σου παιρνει αυτια, συγκριτικα με το προηγουμενο που-by default- ηταν επιλεγμενη εκει κι ηταν οριακα αποδεκτη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://www.sammobile.com/2016/08/13/new-galaxy-s7-and-s7-edge-update-brings-samsung-cloud-august-security-patch/

 

 

Πάντως η Samsung δεν μας έχει συνηθίσει έτσι τα προηγούμενα χρόνια,νομίζω είναι σε καλό δρόμο..

Στάλθηκε από το Galaxy μου.

 

Ναι , η συγκεκριμενη ηρθε σημερα στο Ιταλικο (ITV) edge μου...

 

New firmware released in Italy (ITV) -> G935FXXU1BPH6

 

Translation (Google Translate):

 

* Improve performance: Bluetooth, NFC

* The settings have been added for: Samsung Cloud

* Added a new feature Samsung Cloud

* The safety of your device has been improved

 

At this moment, this firmware is available FOTA only (not yet downloadable)

Link to comment
Share on other sites

Παντως, παιδια, στα 3 διαφορετικα edge που περασαν από τα χερια μου, οι 2 τελευταίες "σκαλες" εντασης, ειχαν σημαντικη αποκλιση από συσκευή σε συσκευή. Πχ στην τελευταια συσκευη, η επιλογή μεγιστης εντασης σου παιρνει αυτια, συγκριτικα με το προηγουμενο που-by default- ηταν επιλεγμενη εκει κι ηταν οριακα αποδεκτη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ναι , η συγκεκριμενη ηρθε σημερα στο Ιταλικο (ITV) edge μου...

 

New firmware released in Italy (ITV) -> G935FXXU1BPH6

 

Translation (Google Translate):

 

* Improve performance: Bluetooth, NFC

* The settings have been added for: Samsung Cloud

* Added a new feature Samsung Cloud

* The safety of your device has been improved

 

At this moment, this firmware is available FOTA only (not yet downloadable)

 

Ωπ... Λες να ειναι θεμα παρτιδας; Ειναι απο τις πρωτες παρτιδες. Μπορω λες να το παω στη σαμμυ και να το αναφερω μηπως αλλαξουν ακουστικο;

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση, το πρόβλημα μετά από κάποιο update που σε ανάγκαζε να κλειδώσεις μόνο με το power button για να μπορείς να κάνεις unlock μετά με fingerprint το έφτιαξαν ή υπάρχει ακόμα;

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...