Jump to content

[LG G4] Κολλημένο σε bootloop!!!


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τουλάχιστον αν είναι να το πάθει θα στο βγάλει το πρόβλημα μέσα στην εγγύηση;

 

Γιατί αν είναι βγάλει πρόβλημα μετά τα 2 χρόνια κρίμα τη συσκευή.

Ε θεωρητικά ναι. Από όσο φαίνεται βγαίνει σχετικά σύντομα το πρόβλημα

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ε θεωρητικά ναι. Από όσο φαίνεται βγαίνει σχετικά σύντομα το πρόβλημα

 

το θέμα είναι αν στο πάθει, ποια θα είναι τα αντανακλαστικά της procordia, και τι εγγύηση σου δίνει απο την ημέρα επισκευής και μετά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Εμένα η παρτίδα ήταν 506 και αγοράστηκε τον Οκτώβριο. Πήρα τηλέφωνο στη procordia και περιέγραψα το πρόβλημα και μου είπαν ότι δυστυχώς όλα μου τα δεδομένα θα σβηστούν. :/ Είχα διαβασει πως με hard reset λυνόταν το θέμα αλλά εμένα με έκαιγε το θέμα της απώλειας των δεδομένων μου. Οποτε δεν το πήγα, έκανα απλά hard reset. Δεν ξερω αν θα ξαναβγάλει πρόβλημα. Πότε ξανά χωρίς backup. Το θέμα είναι πως η LG παραδέχτηκε πως είναι θέμα hardware το bootloop και θα αντικαταστήσει τις ελαττωματικές συσκευές όπως λέει το άρθρο παρακάτω.

 

http://www.androidauthority.com/lg-admits-g4-bootloop-problem-hardware-fault-669603/

Link to comment
Share on other sites

Αν βγήκε από το bootloop με Hard reset δεν ανήκεις στην κατηγορία ελαττωματικων συσκευών

 

μην μπερδευεστε..

 

Sw bootloop μπορεί να κάνουν όλες οι συσκευές ανεξαρτήτως μάρκας

 

Και ένας άλλος εδώ μέσα μετά από αναβαθμίσεις με το μη επίσημο lgup του κόλλησε και πέρασε άλλη rom και ξεκόλλησε

 

Ούτε αυτός είχε hw bootloop

Edited by Demoneoire
Link to comment
Share on other sites

Το bootloop εμφανίζεται μόνο μετά από αναβάθμιση ή και στα καλά καθούμενα θα κλείσει το τηλ;

 

Επίσης μετά από αναβάθμιση μέσω LG up κλπ; η και μέσω recovery όταν αλλάζουμε rom είναι το ίδιο;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ακριβώς την ίδια φάση και εγώ!! αγορασμένο τον Μάιο 2015.

Το πήγα χθες συγκεκριμένα 1/2/15, περιμένω να με πάρουν τηλεφωνο. λογικά προς πέμπτη ή παρασκευή.

 

Εγώ πάντως βλέπω να μένουμε κανένα μήνα χωρίς τηλέφωνο (?). Μου έλεγε η τύπισα εκεί ότι είχαν κάποιο θέμα με τις πλακέτες, και αργουσε πολύ η LG απέξω να του στείλει κτλ κτλ. και αν είναι θέμα πλακέτας μπορει να καθυστερίσει λίγο, κτλ κτλ.

 

αναμονή.

 

Αρχίζω να γίνομαι κακοπροαίρετος και να πιστεύω ότι για κάποιο λόγο to G4 εχει τόσο χαμηλή τιμή σε σχέση με τον ανταγωνισμό...

 

Προσπαθείς όσο μπορείς να προφυλαχτείς διαβάζοντας 300 και σελίδες νήματος πριν αγοράσεις, σχεδόν καμία αναφορά του προβλήματος μέχρι αρχές Δεκέμβρη και ξαφνικά σκάει αυτό... Τώρα θα ζούμε με την αγωνία.

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο μια αρκετά μεγάλη έρευνα και με το δεδομένο ότι όσα γράφονται στα φόρουμ είναι αληθινά θα έλεγα ότι όσοι έχουν παρτίδα 505 κατά κύριο λόγο να κάνουν άμεσα ένα εξωτερικό μπακαπ.... Κατά 95% το πρόβλημα είναι σε αυτή την παρτίδα και πολύ πιο σπάνια στην 506 χωρίς να παίζει ρόλο το μοντέλο πχ δικαρτο....

Δεν εμφανίζεται μόνο μετά από αναβάθμιση.... Απλά θα έλεγα σε όλους μας να αποφύγουμε τις οτα γιατί μάλλον ανεβαίνει η θερμοκρασία και ξεκολλάνε κάποιες κολλήσεις....

τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

Μετά απο μια αρκετά μεγάλη έρευνα και με το δεδομένο ότι όσα γράφονται στα φόρουμ είναι αληθινά θα έλεγα ότι όσοι έχουν παρτίδα 505 κατά κύριο λόγο να κάνουν άμεσα ένα εξωτερικό μπακαπ.... Κατά 95% το πρόβλημα είναι σε αυτή την παρτίδα και πολύ πιο σπάνια στην 506 χωρίς να παίζει ρόλο το μοντέλο πχ δικαρτο....

Δεν εμφανίζεται μόνο μετά από αναβάθμιση.... Απλά θα έλεγα σε όλους μας να αποφύγουμε τις οτα γιατί μάλλον ανεβαίνει η θερμοκρασία και ξεκολλάνε κάποιες κολλήσεις....

 

Η μοναδική μου απορία είναι γιατί μετά από τόσους μήνες δεν είχε ακουστεί κάτι

Link to comment
Share on other sites

Το bootloop εμφανίζεται μόνο μετά από αναβάθμιση ή και στα καλά καθούμενα θα κλείσει το τηλ;

 

Επίσης μετά από αναβάθμιση μέσω LG up κλπ; η και μέσω recovery όταν αλλάζουμε rom είναι το ίδιο;

 

Aπο οτι εχω διαβασει απο χρηστες του φορουμ εμφανιζεται τυχαια. Αλλος κοιταζε το facebook και αλλος εβγαζε φωτο και εκανε μονο του επανεκινηση αφου πρωτα κολλησε λιγο.

In the begining there was nothing, which exploded.
Link to comment
Share on other sites

Η μοναδική μου απορία είναι γιατί μετά από τόσους μήνες δεν είχε ακουστεί κάτι

Έχω την εντύπωση ότι έγινε κυρίως με το ξεστοκαρισμα που έκαναν στις γιορτές...εκτός βέβαια @ θα σκάσει σε όλες τις πατρίδες όπως περνάει ο καιρός....

τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι έγινε κυρίως με το ξεστοκαρισμα που έκαναν στις γιορτές...εκτός βέβαια @ θα σκάσει σε όλες τις πατρίδες όπως περνάει ο καιρός....

 

Αυτό που λες μάλλον ισχύει. Αλλά δεν είχαν πωληθεί κομμάτια 505 από τον Ιούνιο- Ιούλιο; Πως προέκυψε τώρα;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λες μάλλον ισχύει. Αλλά δεν είχαν πωληθεί κομμάτια 505 από τον Ιούνιο- Ιούλιο; Πως προέκυψε τώρα;

Αν έχω ερμηνεύσει σωστά παίζει μια υπερθέρμανση όταν μπαίνει η 6 σε οτα

τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

Αν έχω ερμηνεύσει σωστά παίζει μια υπερθέρμανση όταν μπαίνει η 6 σε οτα

 

Από κάποιο γεγονός πρέπει να προκαλείται το bootloop ενώ όλο αυτό το διάστημα δεν είχε ακουστεί τίποτα. Ταιριάζει αυτό που λες, αλλά μόνο αν καταθέσουμε όλοι την εμπειρία μας θα μπορέσουμε να καταλήξουμε σε πιο ασφαλή συμπεράσματα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι, μετά από όλα αυτά που διάβασα σε διάφορα φόρουμ, έβγαλα το συμπέρασμα ότι το πρόβλημα υπάρχει σε όλα τα τηλέφωνα. Και παρουσιάζεται σιγά σιγά, ανάλογα με την παλαιότητα και χρήση. Βλέπουμε ότι έχει επηρεάσει περισσότερο την 505 παρτίδα γιατί είναι παλαιότερη. Μετά την 506 και ούτω καθεξής. Ίσως να φταίνε οι κολλήσεις που όσο πάει ξεραίνονται ή κάτι τέτοιο. Και αργά ή γρήγορα θα παρουσιαστεί σε όλες τις πατρίδες μέχρι που κατάλαβαν οι κατασκευαστές από που προέρχεται το πρόβλημα. Δηλαδή την 601.

Και το λέω αυτό γιατί στα πρώτα που επισκεύασαν δεν λύθηκε το πρόβλημα και παρουσιάστηκε ξανά. Ενώ τώρα η LG ισχυρίζεται ότι βρήκαν που ακριβώς είναι το κατασκευαστικό λάθος.

Υ.Γ. Μακάρι να έχω κάνει λάθος εκτίμηση.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι, μετά από όλα αυτά που διάβασα σε διάφορα φόρουμ, έβγαλα το συμπέρασμα ότι το πρόβλημα υπάρχει σε όλα τα τηλέφωνα. Και παρουσιάζεται σιγά σιγά, ανάλογα με την παλαιότητα και χρήση. Βλέπουμε ότι έχει επηρεάσει περισσότερο την 505 παρτίδα γιατί είναι παλαιότερη. Μετά την 506 και ούτω καθεξής. Ίσως να φταίνε οι κολλήσεις που όσο πάει ξεραίνονται ή κάτι τέτοιο. Και αργά ή γρήγορα θα παρουσιαστεί σε όλες τις πατρίδες μέχρι που κατάλαβαν οι κατασκευαστές από που προέρχεται το πρόβλημα. Δηλαδή την 601.

Και το λέω αυτό γιατί στα πρώτα που επισκεύασαν δεν λύθηκε το πρόβλημα και παρουσιάστηκε ξανά. Ενώ τώρα η LG ισχυρίζεται ότι βρήκαν που ακριβώς είναι το κατασκευαστικό λάθος.

Υ.Γ. Μακάρι να έχω κάνει λάθος εκτίμηση.

Προσωπικά θεωρώ ότι είναι πρόβλημα των παρτίδων 505 και 506 και μόνο. Αυτό το λεω γιατί παρουσιάστηκε στις συγκεκριμένες παρτίδες ακόμη και σε αγορές που πραγματοποιηθηκαν Δεκέμβριο-Ιανουάριο (με σφραγισμένα αδούλευτα 505). Υπήρχαν παρτίδες 507-508 που αγοράστηκαν Αυγουστο-Σεπτέμβριο κτλ, έχουν δουλέψει πολύ περισσότερο και δεν παρουσίασαν αντίστοιχα προβλήματα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι, μετά από όλα αυτά που διάβασα σε διάφορα φόρουμ, έβγαλα το συμπέρασμα ότι το πρόβλημα υπάρχει σε όλα τα τηλέφωνα. Και παρουσιάζεται σιγά σιγά, ανάλογα με την παλαιότητα και χρήση. Βλέπουμε ότι έχει επηρεάσει περισσότερο την 505 παρτίδα γιατί είναι παλαιότερη. Μετά την 506 και ούτω καθεξής. Ίσως να φταίνε οι κολλήσεις που όσο πάει ξεραίνονται ή κάτι τέτοιο. Και αργά ή γρήγορα θα παρουσιαστεί σε όλες τις πατρίδες μέχρι που κατάλαβαν οι κατασκευαστές από που προέρχεται το πρόβλημα. Δηλαδή την 601.

Και το λέω αυτό γιατί στα πρώτα που επισκεύασαν δεν λύθηκε το πρόβλημα και παρουσιάστηκε ξανά. Ενώ τώρα η LG ισχυρίζεται ότι βρήκαν που ακριβώς είναι το κατασκευαστικό λάθος.

Υ.Γ. Μακάρι να έχω κάνει λάθος εκτίμηση.

 

απο τη στιγμη που βγηκε η ιδια η lg και ειπε για το προβλημα και πως εντοπισαν ακριβως που ειναι, και οχι να κανουν μαντεψιες, ολα καλα...

γνωμη μου ειναι οτι θα παρουσιαστουν και αλλα προβληματα μεχρι τις 511... μακαρι να βγω ψευτης...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Να σας πω και εγώ την εμπειρία μου με το bootloop. Όπως είχα γράψει και σε προηγούμενο post πρωτοχρονιά μου έκανε bootloop. Το έστειλα και σε 20 μέρες το πήρα πίσω με αναβαθμισμένο λογισμικό. Το κινητό εστάλη με 20b και το πήρα με 20a. Το ανοίγω για το αρχικό setup και στο πρώτο restart κολλάει.......Hard reset και του περνάω 10e με το LG UP. Το κινητό ήταν άψογο για 7 μέρες.

 

Βγαίνει η 20d και με τρώει.....δεν γίνεται με 20χ version να έχω προβλήματα και με 10χ να είναι τέλειο. Κατεβάζω 20a, 20b, 20c, 20d. Περνάω 20a κολλάει, 20b τα ίδια, 20c τα ίδια, 20d τα ίδια. Την ώρα που έκανε download τις εφαρμογές απο το backup της google κόλλαγε. Του ξανά κάνω reset και στήνω την 20d χωρίς backup και δουλεύει απο τότε άψογο εδώ και 9 μέρες.Πρέπει να αναφέρω ότι στο google backup εχω 117 εφαρμογές. Χειροκίνητα πέρασα πάλι 117 εφαρμογές. Το λέω αυτό για να αποκλείσουμε το ενδεχόμενο προβληματικής εφαρμογής.

 

Προσωπική άποψη είναι ότι κάτι γίνεται με το wifi,με τους αποθηκευμένους κωδικούς. Το g3 αλλά και στο g4 στις πρώτες version λογισμικού του πολλές φορές όταν είχες αποθηκεύσει πολλούς κωδικούς wifi και το άνοιγες κόλλαγε το συμπαν για μερικά sec. Δεν είναι τυχαίο ότι όσες φορές είχα πάθει bootloop ήταν την ώρα που άνοιγα το wifi για να εισάγω έναν καινούργιο κωδικό.

 

Δυστυχώς δεν εχω εμπιστοσύνη στο κινητό πια. Δεν με ενδιαφέρει τόσο πολύ το κινητό όσο ο χρόνος που χρειάζεται για να στήσω ένα κινητό με όλες τις ρυθμίσεις του. Οταν βγει ένα κινητο να με καλύπτει εξίσου καλά ( sd card με καίει) την έκανα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Να σας πω και εγώ την εμπειρία μου με το bootloop. Όπως είχα γράψει και σε προηγούμενο post πρωτοχρονιά μου έκανε bootloop. Το έστειλα και σε 20 μέρες το πήρα πίσω με αναβαθμισμένο λογισμικό. Το κινητό εστάλη με 20b και το πήρα με 20a. Το ανοίγω για το αρχικό setup και στο πρώτο restart κολλάει.......Hard reset και του περνάω 10e με το LG UP. Το κινητό ήταν άψογο για 7 μέρες.

 

Βγαίνει η 20d και με τρώει.....δεν γίνεται με 20χ version να έχω προβλήματα και με 10χ να είναι τέλειο. Κατεβάζω 20a, 20b, 20c, 20d. Περνάω 20a κολλάει, 20b τα ίδια, 20c τα ίδια, 20d τα ίδια. Την ώρα που έκανε download τις εφαρμογές απο το backup της google κόλλαγε. Του ξανά κάνω reset και στήνω την 20d χωρίς backup και δουλεύει απο τότε άψογο εδώ και 9 μέρες.Πρέπει να αναφέρω ότι στο google backup εχω 117 εφαρμογές. Χειροκίνητα πέρασα πάλι 117 εφαρμογές. Το λέω αυτό για να αποκλείσουμε το ενδεχόμενο προβληματικής εφαρμογής.

 

Προσωπική άποψη είναι ότι κάτι γίνεται με το wifi,με τους αποθηκευμένους κωδικούς. Το g3 αλλά και στο g4 στις πρώτες version λογισμικού του πολλές φορές όταν είχες αποθηκεύσει πολλούς κωδικούς wifi και το άνοιγες κόλλαγε το συμπαν για μερικά sec. Δεν είναι τυχαίο ότι όσες φορές είχα πάθει bootloop ήταν την ώρα που άνοιγα το wifi για να εισάγω έναν καινούργιο κωδικό.

 

Δυστυχώς δεν εχω εμπιστοσύνη στο κινητό πια. Δεν με ενδιαφέρει τόσο πολύ το κινητό όσο ο χρόνος που χρειάζεται για να στήσω ένα κινητό με όλες τις ρυθμίσεις του. Οταν βγει ένα κινητο να με καλύπτει εξίσου καλά ( sd card με καίει) την έκανα.

 

μια γνωμη φιλικη... κανε update σε ΜΜ... και στειλε το για service... και πες τους πως σου κολλαει και κανει restart... θα γινει η αλλαγη πλακετας...

ακριβως το ιδιο μου ετυχε και εμενα οταν το εστειλα για service τη πρωτη φορα ηρθε πισω ταχα μου με upgrade οταν πηγα να το παραλαβω εκανα εγκατασταση μπροστα στο πωλητη και παγωσε ξανα.. μετα οταν το ξαναπηρα στο service εγινε αλλαγη πλακετας σε ολοκαινουργια version 601... και "ησυχασα"... καιρος να απολαυσω τη κινηταρα

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και αρκετές μέρες δουλεύει μια χαρά. Όταν το ξανακάνει το έστειλα με την μια. Βασικά περιμένω να κλειδώσει ότι η επίλυση είναι θέμα πλακέτας και όχι κάτι άλλο.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Να σας πω και εγώ την εμπειρία μου με το bootloop. Όπως είχα γράψει και σε προηγούμενο post πρωτοχρονιά μου έκανε bootloop. Το έστειλα και σε 20 μέρες το πήρα πίσω με αναβαθμισμένο λογισμικό. Το κινητό εστάλη με 20b και το πήρα με 20a. Το ανοίγω για το αρχικό setup και στο πρώτο restart κολλάει.......Hard reset και του περνάω 10e με το LG UP. Το κινητό ήταν άψογο για 7 μέρες.

 

Βγαίνει η 20d και με τρώει.....δεν γίνεται με 20χ version να έχω προβλήματα και με 10χ να είναι τέλειο. Κατεβάζω 20a, 20b, 20c, 20d. Περνάω 20a κολλάει, 20b τα ίδια, 20c τα ίδια, 20d τα ίδια. Την ώρα που έκανε download τις εφαρμογές απο το backup της google κόλλαγε. Του ξανά κάνω reset και στήνω την 20d χωρίς backup και δουλεύει απο τότε άψογο εδώ και 9 μέρες.Πρέπει να αναφέρω ότι στο google backup εχω 117 εφαρμογές. Χειροκίνητα πέρασα πάλι 117 εφαρμογές. Το λέω αυτό για να αποκλείσουμε το ενδεχόμενο προβληματικής εφαρμογής.

 

Προσωπική άποψη είναι ότι κάτι γίνεται με το wifi,με τους αποθηκευμένους κωδικούς. Το g3 αλλά και στο g4 στις πρώτες version λογισμικού του πολλές φορές όταν είχες αποθηκεύσει πολλούς κωδικούς wifi και το άνοιγες κόλλαγε το συμπαν για μερικά sec. Δεν είναι τυχαίο ότι όσες φορές είχα πάθει bootloop ήταν την ώρα που άνοιγα το wifi για να εισάγω έναν καινούργιο κωδικό.

 

Δυστυχώς δεν εχω εμπιστοσύνη στο κινητό πια. Δεν με ενδιαφέρει τόσο πολύ το κινητό όσο ο χρόνος που χρειάζεται για να στήσω ένα κινητό με όλες τις ρυθμίσεις του. Οταν βγει ένα κινητο να με καλύπτει εξίσου καλά ( sd card με καίει) την έκανα.

 

Αυτό είναι πιστεύω που καίει τους περισσότερους ψαγμένους users. H ελευθεριά που σου δίνει ένα κινητό με αποσπώμενη μπαταριά και sd card. Ακόμα και οι Κινέζοι που αντιγράφουν δυστυχώς την τρέχουσα βλακεία της samsung δεν το δίνουν στις νέες ναυαρχίδες τους.

Μακάρι το πρόβλημα να εστιάζεται στις παλαιότερες παρτίδες και τα καινούρια κινητά να είναι απροβλημάτιστα για τι είναι κρίμα. Μειώνονται οι επιλογές μας δραματικά.

LG G4 H815

Rom: Nougat 7.0 29a stock heavily debloated

Kernel: LG stock

Recovery: Twrp 3.1.1.1

Link to comment
Share on other sites

Aπο οτι εχω διαβασει απο χρηστες του φορουμ εμφανιζεται τυχαια. Αλλος κοιταζε το facebook και αλλος εβγαζε φωτο και εκανε μονο του επανεκινηση αφου πρωτα κολλησε λιγο.

 

τυχαία ήταν τα reboots, είτε κατά την εγγατάσταση μιας εφαρμογής, είτε κατά το browsing, δεν είχε καμία λογική.

είχα κάνει και hard reset εγκαθηστώντας μετά μία μία τις εφαρμογές, για να αποκλείσω θέμα software.

τελευταίο reboot, μου το έκανε 21/1. μετά για μια εβδομαδα επαιζε σούπερ, κάνοντας τα ίδια πράγματα.

μέχρι τις 31/1. εκει γ*μ**κε ο δίας! παιζει να μου έκανε και καμια 10αριά reboots μαζεμένα. :mad:

 

Οτι να ναι.

 

το βράδυ βγήκε και η 6,0. λέω λύθηκε το πρόβλημα. την αλλη μέρα στο δρόμο για τη δουλειά το ζόρισα όσο πάει, κλασικά εσβησε. :(

 

αναστορφή και έφυγα για procordia.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Δυστυχώς δεν εχω εμπιστοσύνη στο κινητό πια. Δεν με ενδιαφέρει τόσο πολύ το κινητό όσο ο χρόνος που χρειάζεται για να στήσω ένα κινητό με όλες τις ρυθμίσεις του. Οταν βγει ένα κινητο να με καλύπτει εξίσου καλά ( sd card με καίει) την έκανα.

 

φίλε S7 edge! θα είναι στις 5,5 ιντζες αδιαβροχο και με sd. και απο design, αν κρίνω απο τα s6, θα είναι πανέμορφο

απλά θα είναι ακριβο στην αρχή.

 

σορυ για το offtopic, αλλά και μένα με έχει ξενερώσει το G4, και δεν είμαι σίγουρος αν εδώ στην ελλάδα το σερβις έχει ενημερωθεί για τη λύση που δίνει η LG gia to bootloop.

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι με αλλαγη πλακετας να λυνεται και να μην εχουμε παλι τα ιδια!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Μόλις την έπαθα και στο δεύτερο G4 της οικογένειας! Στην αναμονή τώρα για επισκευή. Να σημειώσω ότι το ένα έχει PN που ξεκινάει από 505 και το άλλο από 506.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις την έπαθα και στο δεύτερο G4 της οικογένειας! Στην αναμονή τώρα για επισκευή. Να σημειώσω ότι το ένα έχει PN που ξεκινάει από 505 και το άλλο από 506.

 

Πήγες να κάνεις κάποια αναβάθμιση ή έτσι ξαφνικά? Σου κόλλησε στην αρχή στο logo ή δεν ανοίγει καν?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μετά από αναβάθμιση. Κόλλησε μετά την βελτιστοποίηση εφαρμογών...Δείχνει το Logo της LG μετά ξανα προσπαθεί να κάνει βελτιστοποιήση κλπ κλπ...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G4] Κολλημένο σε bootloop!!!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...