Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 απο fastcardtech


bambis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τα δοκιμασες ολα ε adversus,ε γμτ τις συσκευες της σαμμυ,θα τρελαθούμε..

και ο fct ενα doa ,τιποτα,το παίζει κινέζος!!χαχα

 

όμως τα κινεζακια δουλεια τους κιεμεις δικη μας.

 

παμε 2 ανοιχτες επιστολες paypal και fct?επιστολες λεω,petition,οτι καταλαβαινετε~!

ευγενικες κι ωραιες ?

 

κιο demakhs δεν πηρε partial refund,τραγικο,παμε να πιεσουμε!

 

τοσα μελη το σαιτ εδω,καποιο αυτι θα τσιμπήσουμε!!

 

οι κινεζοι πονανε στην μειωση πελατeιας απο κραξιμο,

το πειπαλ θα πονεσει στην μειωση πελατειας του απο αλιεξπρες με το οποιο κινδυνευει να το αντικαταστησουμε!

 

edit οποτε να κανω manual περασμα ρομ sto note 3,αφου πρωτα τσεκαρω imei,σ/ν ή ασχετο το 1 απτο άλλο??

Edited by mertaghon2

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 524
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Να και μία φωνή της λογικής, η οποία δυστυχώς και στα Κινεζάκια του FCT αλλά και στο αναξόπιστο πλεόν Paypal, τους φαίνονται όλα αυτά που σωστά γράφεις...Κινέζικα!!! :X
Link to comment
Share on other sites

Να και μία φωνή της λογικής, η οποία δυστυχώς και στα Κινεζάκια του FCT αλλά και στο αναξόπιστο πλεόν Paypal, τους φαίνονται όλα αυτά που σωστά γράφεις...Κινέζικα!!! :X

 

Paypal sucks. Το AliExpress ειναι πολυ καλυτερο οσον αφορα την προστασια του αγοραστη.πρεπει να ανοιξουμε κανενα θεμα να το κραξουμε ομαδικως η να απευθυνθουμε καπου αλλου.. Μαυρο στο paypal. Με εχει νευριασει απιστευτα.

Link to comment
Share on other sites

τα δοκιμασες ολα ε adversus,ε γμτ τις συσκευες της σαμμυ,θα τρελαθούμε..

και ο fct ενα doa ,τιποτα,το παίζει κινέζος!!χαχα

 

όμως τα κινεζακια δουλεια τους κιεμεις δικη μας.

 

 

 

edit οποτε να κανω manual περασμα ρομ sto note 3,αφου πρωτα τσεκαρω imei,σ/ν ή ασχετο το 1 απτο άλλο??

 

Ναι δεν φτιάχνει με τίποτα, είναι θέμα hardware αλλά δεν το ακουμπάει το service γιατί είναι ρουταρισμένο

Τι doa :lol::lol::lol::lol::lol: εδώ και 20ευρώ που ζήτησα εξ'αρχης δεν τα έδιναν για την μπαταρία, έπρεπε να ανοίξω dispute για να προσφέρουν 30$ με το ζόρι ( στην αρχή 5-10-15-20 και μετά 30 :p )

 

Εγώ είχα πειραγμένο S/n και imei αλλά την πέρασα κανονικά, οπότε δεν νομίζω να παίζει ρόλο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν φτιάχνει με τίποτα, είναι θέμα hardware αλλά δεν το ακουμπάει το service γιατί είναι ρουταρισμένο

Τι doa :lol::lol::lol::lol::lol: εδώ και 20ευρώ που ζήτησα εξ'αρχης δεν τα έδιναν για την μπαταρία, έπρεπε να ανοίξω dispute για να προσφέρουν 30$ με το ζόρι ( στην αρχή 5-10-15-20 και μετά 30 :p )

 

Εγώ είχα πειραγμένο S/n και imei αλλά την πέρασα κανονικά, οπότε δεν νομίζω να παίζει ρόλο.

 

εχουνε στησει αμυνα βλεπω οι κινεζοι..

 

χιλιοστο χιλιοστο για να παρουμε πισω τα ελαχιστα ευρα απτα αυτονοητα ρε παιδι μου!!

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω τι ειναι πιο επικινδυνο απ ολα!

1)οτι ειμαι ψημενος να δοκιμασω την τυχη μου με το lg g2 απο το εν λογω καταστημα,μετα απ οσα διαβασα!

2)η ωρα που τα γραφω:lol::lol:

Edited by ane1989
Link to comment
Share on other sites

Paypal sucks. Το AliExpress ειναι πολυ καλυτερο οσον αφορα την προστασια του αγοραστη.πρεπει να ανοιξουμε κανενα θεμα να το κραξουμε ομαδικως η να απευθυνθουμε καπου αλλου.. Μαυρο στο paypal. Με εχει νευριασει απιστευτα.

Παιδια καλημερα σορυ,γιατι μπορει να ειμαι λιγο off topic αλλα επειδη αναφερθηκε απο το φιλο μηπως εχουμε καμια γρηγορη απαντηση,απο AliExpress με ποιο τροπο μπορουμε να αγορασουμε,εκτος απο Revolut γιατι εχω προσπαθησει παλιοτερα αλλα δεν τα καταφερα,μεγαλο μπερδεμα.Ξερει καποιος καποιο τροπο που να προχωρησει η αγορα?ειχα προσπαθησει και μεσω καρτας απευθειας,αλλα δεν δεχοταν καμια(2 καρτες που εβαλα)προφανως λογω capital κι ετσι τα παρατησα,ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω τι ειναι πιο επικινδυνο απ ολα!

1)οτι ειμαι ψημενος να δοκιμασω την τυχη μου με το lg g2 απο το εν λογω καταστημα,μετα απ οσα διαβασα!

2)η ωρα που τα γραφω:lol::lol:

 

αν λες για το f320 το χα παρει κι εγω απο κει

δεν νομιζω οτι εχει σχεση με το νοτε 4 που λεμε εδω,

 

διοτι παλιο δοκιμασμενο,τα βγαλε τα θεματα του.

 

το κραταω και είναι καλό.

 

τώρα για την ώρα,μήπως γραφεις και στο ινσομνια,χαχαχ?

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

αν λες για το f320 το χα παρει κι εγω απο κει

δεν νομιζω οτι εχει σχεση με το νοτε 4 που λεμε εδω,

 

διοτι παλιο δοκιμασμενο,τα βγαλε τα θεματα του.

 

το κραταω και είναι καλό.

 

τώρα για την ώρα,μήπως γραφεις και στο ινσομνια,χαχαχ?

 

κοιτα για το note 4 δε μπορω να κανω κινηση οποτε μαλλον θα παω για το lg.

Στο ινσομνια δεν πολυσυμμετεχω!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα,σε ποσες περιπου μερες απο την παραγγελια αρχιζουμε να βλεπουμε το πακετο στο 17TRACK?στο paypal βλεπω ημερομηνια payment 16/2.Aυτοι ωστοσο που τους ζητησα το tracking number,μου απαντησαν οτι το πακετο ειναι καθ'οδον και μου εδωσαν ενα αριθμο που στο 17TRACK λεει:Item is not found at this moment, If necessary, please verify with the package sender and check back later.

Τι σημαινει?οτι ψευδονται οτι το εστειλαν?η και σε σας που εχετε παραλαβει καθυστερησατε να το δειτε στη Σιγκαπουρη?

Link to comment
Share on other sites

οτι ψευδονται οτι το εστειλαν

 

Πίεσε τους αλλιώς μπορεί και σε κανα 20ήμερο θα δεις πληροφορίες στο tracking

Link to comment
Share on other sites

Πίεσε τους αλλιώς μπορεί και σε κανα 20ήμερο θα δεις πληροφορίες στο tracking

 

Και πως να τους πιεσω?τους εχω στειλει ηδη καμια 10αρια mails για το σωστο tracking numer αλλα και φωτο απο το ταχυδρομειο με την αποδειξη αποστολης,αλλα δεν απαντουν

Link to comment
Share on other sites

Και πως να τους πιεσω?τους εχω στειλει ηδη καμια 10αρια mails για το σωστο tracking numer αλλα και φωτο απο το ταχυδρομειο με την αποδειξη αποστολης,αλλα δεν απαντουν

Φίλε μου, welcome to the club!

 

Έχω παραγγείλει –και πληρώσει μέσω PayPal- από δαύτους ένα HTC One M8 από τις 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ!

 

Στις 29/1 μου έστειλαν ένα «τζούφιο» tracking number σαν το δικό σου.

Την 1/2 μου έστειλαν ένα «δακρύβρεχτο» e-mail, που έλεγαν ότι δεν προλαβαίνουν να στείλουν το πακέτο πριν τις διακοπές του spring festival και ότι θα το έστελναν αμέσως μετά, προσφέροντας και κάτι γελοία μικροδωράκια ως «αποζημίωση». Έκανα το κορόιδο, δείχνοντας κατανόηση.

 

Δυστυχώς όμως το tracking number παραμένει… «τζούφιο», 10 ημέρες μετά τη λήξη του spring festival. Τόσο στα e-mail μου, όσο και στο Live chat απαντούν με το στερεότυπο αρχικό «δακρύβρεχτο» email.

 

Επειδή το έχουν παρατραβήξει και επειδή (με όσα έχουν γράψει τα παιδιά για τα Note 4) με έχουν ζώσει τα φίδια (το Μ8 δεν ανοίγει και εύκολα για να του αλλάξεις μπαταρία…) χθες τους έστειλα e-mail ότι ακυρώνω την παραγγελία μου και ζητώ άμεσο refund. Μέχρι στιγμής με έχουν εντελώς γραμμένο. Αν δεν απαντήσουν μέχρι αύριο-μεθαύριο, θα κάνω claim στο PayPal μάλλον.

 

Επιμύθιο: παθαίνω και έμαθα, μακριά από Fastcardtech!

 

EDIT: Επαναλαμβάνω ότι το thread έχει "ξεφύγει" -με την καλή έννοια- από τον αρχικό σκοπό / περιεχόμενό του και καλό θα ήταν να "αυτονομηθεί" από κάποιον moderator και να μεταφερθεί στο κατάλληλο σημείο για να ξέρουν όλοι τι εστί FCT.

Edited by cirith
Προσθήκη
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, welcome to the club!

 

Έχω παραγγείλει –και πληρώσει μέσω PayPal- από δαύτους ένα HTC One M8 από τις 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ!

 

Στις 29/1 μου έστειλαν ένα «τζούφιο» tracking number σαν το δικό σου.

Την 1/2 μου έστειλαν ένα «δακρύβρεχτο» e-mail, που έλεγαν ότι δεν προλαβαίνουν να στείλουν το πακέτο πριν τις διακοπές του spring festival και ότι θα το έστελναν αμέσως μετά, προσφέροντας και κάτι γελοία μικροδωράκια ως «αποζημίωση». Έκανα το κορόιδο, δείχνοντας κατανόηση.

 

Δυστυχώς όμως το tracking number παραμένει… «τζούφιο», 10 ημέρες μετά τη λήξη του spring festival. Τόσο στα e-mail μου, όσο και στο Live chat απαντούν με το στερεότυπο αρχικό «δακρύβρεχτο» email.

 

Επειδή το έχουν παρατραβήξει και επειδή (με όσα έχουν γράψει τα παιδιά για τα Note 4) με έχουν ζώσει τα φίδια (το Μ8 δεν ανοίγει και εύκολα για να του αλλάξεις μπαταρία…) χθες τους έστειλα e-mail ότι ακυρώνω την παραγγελία μου και ζητώ άμεσο refund. Μέχρι στιγμής με έχουν εντελώς γραμμένο. Αν δεν απαντήσουν μέχρι αύριο-μεθαύριο, θα κάνω claim στο PayPal μάλλον.

 

Επιμύθιο: παθαίνω και έμαθα, μακριά από Fastcardtech!

 

EDIT: Επαναλαμβάνω ότι το thread έχει "ξεφύγει" -με την καλή έννοια- από τον αρχικό σκοπό / περιεχόμενό του και καλό θα ήταν να "αυτονομηθεί" από κάποιον moderator και να μεταφερθεί στο κατάλληλο σημείο για να ξέρουν όλοι τι εστί FCT.

 

Λυπαμαι φιλε μου τι να πω!ολοι παντως εχουν παραλαβει εδω,που εχω διαβασει απο την αρχη τα ποστς,αλλοι με χαρα,αλλοι με στενοχωρια,αλλοι με καθυστεριση αλλα με προβληματα,αλλα παρελαβαν ολοι.Γεγονος ειναι παντως οτι ειναι απο τα πιο δυσκολα μαγαζια που εχουμε συναντησει,σου ευχομαι καλο ξεμπερδεμα γιατι μπορει να ακολουθησω κι εγω αργοτερα το παραδειγμα σου,ακομα πιστευω ειναι νωρις για μενα, για συμπερασματα

Link to comment
Share on other sites

Το tracking number σωστό είναι, απλά το καβατντζώνουν με κάποιο "περίεργο" τροπο, πριν πάνε το δέμα στο ταχυδρομείο.

Σε κανα 20-ημερο θα το στείλουν, μετά από πολύ στενό μαρκάρισμα όμως εκ μέρους σας...;)

 

Dispute αν θετε ανοίξτε, αλλά δεν ιδρώνει και πολύ τ' αυτί τους, γιατί τα χουν κάνει "πλακάκια" με το Paypal....:ninja:

 

Ούτε καν για partial refund δε με δικαίωσε το Paypal, ενώ για ίδια ακριβώς περίπτωση δικαίωσε τον @adversus....:cry:

 

Ευτυχώς άλλαξα μπαταρία, όπως και ο @adversus και τουλάχιστον δουλεύει στην εντέλεια το κινητό :up:, εκτός από το GPS που είναι ψόφιο....:cry:

 

Αν ενδιαφέρεται κανείς, το δίνω πιο κάτω και απ' όσο το πήρα μαζί με θήκη και tempered glass spiegen, γιατί το GPS εγώ το χρειάζομαι.....:(

Link to comment
Share on other sites

Το tracking number σωστό είναι, απλά το καβατντζώνουν με κάποιο "περίεργο" τροπο, πριν πάνε το δέμα στο ταχυδρομείο.

Σε κανα 20-ημερο θα το στείλουν, μετά από πολύ στενό μαρκάρισμα όμως εκ μέρους σας...;)

 

Dispute αν θετε ανοίξτε, αλλά δεν ιδρώνει και πολύ τ' αυτί τους, γιατί τα χουν κάνει "πλακάκια" με το Paypal....:ninja:

 

Ούτε καν για partial refund δε με δικαίωσε το Paypal, ενώ για ίδια ακριβώς περίπτωση δικαίωσε τον @adversus....:cry:

 

Ευτυχώς άλλαξα μπαταρία, όπως και ο @adversus και τουλάχιστον δουλεύει στην εντέλεια το κινητό :up:, εκτός από το GPS που είναι ψόφιο....:cry:

 

Αν ενδιαφέρεται κανείς, το δίνω πιο κάτω και απ' όσο το πήρα μαζί με θήκη και tempered glass spiegen, γιατί το GPS εγώ το χρειάζομαι.....:(

 

Οποτε φιλε demakhs 20 μέρες να το στείλουν και 10μερες ταξίδι με ΕΛΤΑ μαζί,γύρω στο μήνα το κοβεις?

Επίσης αν ανοιξω dispute με ποια αιτιολογία?

Edited by wolf_35
Link to comment
Share on other sites

Οποτε φιλε demakhs 20 μέρες να το στείλουν και 10μερες ταξίδι με ΕΛΤΑ μαζί,γύρω στο μήνα το κοβεις?

Επίσης αν ανοιξω dispute με ποια αιτιολογία?

Ότι θα στο στείλουν και θα το παραλάβεις κάποια στιγμή είναι σίγουρο. Το ζήτημα είναι σε τι κατάσταση θα είναι το τηλέφωνο που θα παραλάβεις. Οπότε κρατά το dispute για μετά την παραλαβή.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά όταν ανοιγεις dispute δεν ζητάει το paypal μια αιτιολογία?γιατί δεν έχει χχρειαστεί να κανω και δεν ξέρω,τι τους λες οτι δεν το έχουν ταχυδρομησει ακόμα?

Επίσης ρε παιδιά μια εύλογη ερώτηση είναι,γιατι οι άνθρωποι αφού η πληρωμή ολοκληρωνεται,τα λεφτά τα παίρνουν,γιατί δεν τα στέλνουν αμέσως τα πραγματα και τα καθυστερούν βαριουνται?

Edited by wolf_35
Link to comment
Share on other sites

Το dispute θα το ανοίξεις όταν παραλάβεις και αυτό που θα παραλάβεις δεν είναι ίδιο με αυτό που διαφημίζαν στο site τους...Δηλαδή ότι το δείχνουν καινούριο, ενώ αυτό που σου στείλαν είναι refurbrished/μεταχειρισμένο/ελαττωματικό.

Ρώτησέ τους και απαίτησε απάντηση τώρα, εάν αυτό που θα σου στείλουν, γιατί ξέρεις ότι δεν το χουν στείλει ακόμα ( ;) ) , είναι καινούριο-μη ελαττωματικό-σε άριστη κατάσταση και αν το έλεγξαν για τις βασικές του λειτουργίες (μπαταρία-κάμερα-GPS κλπ) για να το χρησιμοποιήσεις για όπλο.

 

Βέβαια εύχομαι να σου ρθει μια απροβλημάτιστη συσκευή, γιατί και το Paypal, δεν μας τα λέει καλά τώρα τελευταία....:!:

 

Το δεύτερο ερώτημά σου είναι τουλάχιστον αφελές...:p

γιατί υπάρχουν πολλά κορόιδα σαν εσένα, εμένα και όλους όσους αγοράζουν από το συγκεκριμένο site και είναι μεγάλος ο φόρτος εργασίας, άσχετα αν εκμεταλλεύονται τα χρήματα που έχεις πληρώσει και συ και όλοι οι υπόλοιποι για έναν μήνα, τα οποία πρέπει να συνιστούν και ένα μεγάλο σχετικά ποσό...;)

Link to comment
Share on other sites

Το dispute θα το ανοίξεις όταν παραλάβεις και αυτό που θα παραλάβεις δεν είναι ίδιο με αυτό που διαφημίζαν στο site τους...Δηλαδή ότι το δείχνουν καινούριο, ενώ αυτό που σου στείλαν είναι refurbrished/μεταχειρισμένο/ελαττωματικό.

Ρώτησέ τους και απαίτησε απάντηση τώρα, εάν αυτό που θα σου στείλουν, γιατί ξέρεις ότι δεν το χουν στείλει ακόμα ( ;) ) , είναι καινούριο-μη ελαττωματικό-σε άριστη κατάσταση και αν το έλεγξαν για τις βασικές του λειτουργίες (μπαταρία-κάμερα-GPS κλπ) για να το χρησιμοποιήσεις για όπλο.

 

Βέβαια εύχομαι να σου ρθει μια απροβλημάτιστη συσκευή, γιατί και το Paypal, δεν μας τα λέει καλά τώρα τελευταία....:!:

 

Το δεύτερο ερώτημά σου είναι τουλάχιστον αφελές...:p

γιατί υπάρχουν πολλά κορόιδα σαν εσένα, εμένα και όλους όσους αγοράζουν από το συγκεκριμένο site και είναι μεγάλος ο φόρτος εργασίας, άσχετα αν εκμεταλλεύονται τα χρήματα που έχεις πληρώσει και συ και όλοι οι υπόλοιποι για έναν μήνα, τα οποία πρέπει να συνιστούν και ένα μεγάλο σχετικά ποσό...;)

 

Τώρα σε κατάλαβα,σχετικα με το dispute,οποτε τώρα δεν κάνουμε τίποτα,αυτά που λες ωστόσο τα έχω ηδη ρωτήσει και έχω πάρει διαβεβσιωσεις-emails για ολοκαίνουριο,γνησιοτατο και ζελατινατο,τα οποία έχω φυλάξει ως κόρη οφθαλμού,όπως λες για μελλοντικά,για το άλλο που λες μονο έτσι μπορεί να εξηγηθεί,μαζεύουν πολλά πακετακια και φεύγουν μαζι

Link to comment
Share on other sites

Τώρα σε κατάλαβα,σχετικα με το dispute,οποτε τώρα δεν κάνουμε τίποτα,αυτά που λες ωστόσο τα έχω ηδη ρωτήσει και έχω πάρει διαβεβσιωσεις-emails για ολοκαίνουριο,γνησιοτατο και ζελατινατο,τα οποία έχω φυλάξει ως κόρη οφθαλμού,όπως λες για μελλοντικά,για το άλλο που λες μονο έτσι μπορεί να εξηγηθεί,μαζεύουν πολλά πακετακια και φεύγουν μαζι

 

Αυτά μην τα χάσεις με τίποτα και κοίτα να είναι όσο πιο περιεκτικά γίνεται.

Σκέψου ότι εμένα με βοήθησε πιο πολύ η φώτο με τις οδηγίες της LG μέσα στο κουτί του Note 4.

Link to comment
Share on other sites

Σκέψου ότι εμένα με βοήθησε πιο πολύ η φώτο με τις οδηγίες της LG μέσα στο κουτί του Note 4.

Σοβαρά μιλάς τώρα? Το είχες αναφέρει αυτό αλλά νόμιζα το είπες αστειευόμενος. Δηλαδή δεν έλαβε υπόψη τα emails και το γεγονός ότι είχες αποδείξεις ότι ήταν refurbished? Αυτό σημαίνει ότι είμαστε απροστάτευτοι σε περίπτωση που στείλει κάποιο μαγαζί used η refurbished.

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Είναι γενικά κ@λ@φαρδος αυτός (@adversus)...δεν είναι να τον έχεις για σημείο αναφοράς!! :lol: :lol: :lol:

 

Όντως, δεν είναι δυνατόν να αποδεικνύεις στο Paypal ότι αντί για καινούριο που παρήγγειλες, σου στέλνουν refurbrished/ελαττωματική συσκευή με αδιάσειστα στοιχεία, μέχρι και βίντεο unboxing του πακέτου, imei άλλα αντ' άλλων-έδειχνε το ν9100(samsung galaxy note 4 duos), s/n μηδενισμένο (!!), κουτί από το μοντέλο N910 αντί για Ν910F και και και....και να σου κάνουν και αυτοί τον Κινέζο!! :blink:

Ακριβώς όπως το πες...απροστάτευτος...εντάξει, στο fastcardtech είναι απατεώνες.

Ο λόγος ύπαρξης του Paypal ποιός ακριβώς είναι λοιπόν, από τη στιγμή που αυτό που διαφημίζει ότι κάνει, δεν το κάνει?? :blink: :blink:

 

@adversus,

ευτυχώς ( ! :lol: ! ) ήταν θέμα της ελαττωματικής μπαταρίας με την οποία ήρθε η συσκευή, την οποία μόλις άλλαξα (με ένα 25ρι από smartec :bow:), σταμάτησε να κατεβαίνει το ποσοστό της με καταιγιστικούς ρυθμούς και από το μεσημέρι μέχρι τώρα έχει χάσει μόλις 11% :clap: :up:)

Edited by demakhs
Link to comment
Share on other sites

Αυτά μην τα χάσεις με τίποτα και κοίτα να είναι όσο πιο περιεκτικά γίνεται.

Σκέψου ότι εμένα με βοήθησε πιο πολύ η φώτο με τις οδηγίες της LG μέσα στο κουτί του Note 4.

 

Θα δουμε ρε παιδιά όταν φτασει<<καποτε>>κατα ποσο αληθεύουν τα λεγόμενα τους,ας είναι εντάξει κι ας έχει οοδηγίες xiaomi δε με χαλάει(αστειευομαι ε?)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...