Jump to content

Redmi Note 3


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν θα το πάρεις τελικά απ'το Gear που στέλνει γρήγορα ; :cool:

 

Για να δούμε τι τιμές θα παίζουν σε κανα δεκαήμερο που θα παραγγείλω.

 

ναι ειχες δικιο για το gearbest αν κι εγω δεν ειχα ποτε προβλημα αλλα δεν θελω να το ρισκαρο sorry για πριν :D

 

Το minideal το εχει 219 ειναι καλο το μαγαζι οπως το vickmall;

Edited by Exploticon
Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ναι περιμενε 2-3 μερες ακομα κι εγω αυτο θα κανω

 

Παίδες, όσο τα άλλα μαγαζιά δεν έχουν στοκ, τόσο θα μένει υψηλά η τιμη. Νόμοι προσφοράς και ζήτησης.

Με αλλά λόγια, αν ισχύσει ότι οι αποστολές στα άλλα μαγαζιά ξεκινούν τέλη Δεκέμβρη (Οπως γράφουν στις σελίδες τους κάποια από τα γνωστά κινεζομαγαζα), τότε όσο το καθυστερειτε, τόσο αυξάνονται οι πιθανότητες να μην παραλάβετε μέχρι τα Χριστούγεννα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως ληρα και tr. number σημερα. Οποτε λογικα θα το εχω πριν τα Χριστουγεννα και στα 200 δολλαρια που μου βγηκε το 32αρι θεωρω πολυ καλη την τιμη!!!
Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως ληρα και tr. number σημερα. Οποτε λογικα θα το εχω πριν τα Χριστουγεννα και στα 200 δολλαρια που μου βγηκε το 32αρι θεωρω πολυ καλη την τιμη!!!

Από που το πήρες?

Από geekbuying!

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως ληρα και tr. number σημερα. Οποτε λογικα θα το εχω πριν τα Χριστουγεννα και στα 200 δολλαρια που μου βγηκε το 32αρι θεωρω πολυ καλη την τιμη!!!

 

απο που το πειρες?

 

οκ τωρα το ειδα :D

 

----- προσθήκη μηνύματος 70 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παίδες, όσο τα άλλα μαγαζιά δεν έχουν στοκ, τόσο θα μένει υψηλά η τιμη. Νόμοι προσφοράς και ζήτησης.

Με αλλά λόγια, αν ισχύσει ότι οι αποστολές στα άλλα μαγαζιά ξεκινούν τέλη Δεκέμβρη (Οπως γράφουν στις σελίδες τους κάποια από τα γνωστά κινεζομαγαζα), τότε όσο το καθυστερειτε, τόσο αυξάνονται οι πιθανότητες να μην παραλάβετε μέχρι τα Χριστούγεννα.

 

το εχει το minideal και το fastcardtech

Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

Fastcardtech

Απο Fastcard, κάπου αρχές του 2016 θα το πάρεις, δίνουν άμεσα tracking αλλά παίζεται με την περίπτωση το πότε το στέλνουν.

Άντε να δούμε την πρώτη γνώμη κι εδώ μέσα γιατί στα βιντεάκια φαίνεται πολύ καλό για τη τιμή του.

Link to comment
Share on other sites

Απο Fastcard, κάπου αρχές του 2016 θα το πάρεις, δίνουν άμεσα tracking αλλά παίζεται με την περίπτωση το πότε το στέλνουν.

Άντε να δούμε την πρώτη γνώμη κι εδώ μέσα γιατί στα βιντεάκια φαίνεται πολύ καλό για τη τιμή του.

Ετσι λες? Πολυ σιγουρο σε βλεπω...

Εγω αλλα εχω διαπιστωσει απο προσωπικη εμπειρια μιας και εχω κανει πανω απο 10 παραγγελιες τον τελευταιο μηνα!

Περι ορεξεως ομως....

Ο καθενας παραγγελνει απο οπου θελει, το να βγαζεις ομως συμπερασματα και να προσπαθεις να πικρανεις αλλους ειναι ενα θεμα...

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Ετσι λες? Πολυ σιγουρο σε βλεπω...

Εγω αλλα εχω διαπιστωσει απο προσωπικη εμπειρια μιας και εχω κανει πανω απο 10 παραγγελιες τον τελευταιο μηνα!

Περι ορεξεως ομως....

Ο καθενας παραγγελνει απο οπου θελει, το να βγαζεις ομως συμπερασματα και να προσπαθεις να πικρανεις αλλους ειναι ενα θεμα...

 

Σαφώς και το παραγγέλνει όπου θέλει, είπα ανάλογα τη περίπτωση.

Το να προειδοποίεις άτομα για τις καθυστερήσεις του μαγαζίου δεν το βλέπω ως κακό φίλε μου, γενικώς είναι μια χαρά site. Προσωπικά 2 παραγγελίες απο εκεί 22 ημέρες να στείλουν το πρώτο ενω είχα tracking απο την δεύτερη και 13 στην δεύτερη παραγγελία ενώ είχα tracking απο την επόμενη.

Καλή τυχή σου εύχομαι όπως και να χει και σορρυ εαν σε πίκρανα με τα δικά μου συμπεράσματα. :)

Link to comment
Share on other sites

Σαφώς και το παραγγέλνει όπου θέλει, είπα ανάλογα τη περίπτωση.

Το να προειδοποίεις άτομα για τις καθυστερήσεις του μαγαζίου δεν το βλέπω ως κακό φίλε μου, γενικώς είναι μια χαρά site. Προσωπικά 2 παραγγελίες απο εκεί 22 ημέρες να στείλουν το πρώτο ενω είχα tracking απο την δεύτερη και 13 στην δεύτερη παραγγελία ενώ είχα tracking απο την επόμενη.

Καλή τυχή σου εύχομαι όπως και να χει και σορρυ εαν σε πίκρανα με τα δικά μου συμπεράσματα. :)

Καθοπου δεν με πικρανες εμενα προσωπικα, μεγαλο παιδι ειμα.

Να ανεβασω εγω τα δικα μου tr. numbers, που εγιναν dispached το πολυ σε 3-5 μερες προφανως δεν θα σου λεει τιποτα, σωστα? Ασχετο με το ποτε παραλαβα ενεκα αεροδρομιοου που τα κρατανε τωρα τελευταια απο 5 εως 10 μερες και δεν μπορω να καταλαβω το γιατι....αφου το 17track net σου εμφανιζει και ποτε επιασε Ελλαδα.

Αυτα....

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

$209.99στο minideal
Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

$209.99στο minideal

Παραγγελία από minideal σήμερα στις 01/12. Άντε καλή παραλαβή και καλοδούλευτο...

Apple iPhone 3GS: SOLD, Apple iPhone 4: SOLD, Samsung Galaxy S3: SOLD, SONY Xperia Z1: SOLD, LG G2: SOLD, HUAWEI HONOR 6: SOLD, LG G3: SOLD, Xiaomi RedMi Note 3: IN USE
Link to comment
Share on other sites

Διαγράφηκαν ποστ. Υπενθυμίζω ότι οι προσωπικές αντιπαραθέσεις δεν επιτρέπονται. Βρισκόμαστε εδώ για να συζητάμε ήρεμα και πολιτισμένα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βρήκα το prime στο eBay 214,99€ και έβαλα μια παραγγελία από εκεί. Σε επικοινωνία που είχα με το πωλητή (99,4%feedbacks) μου είπε ότι υπάρχει διαθεσιμότητα σε γκρι και το στέλνει με NL Post. Πιστεύω να προλαβω τα χριστούγεννα! Επίσης ή πληρωμή με debit card της εθνικής πέρασε κατευθείαν μέσω PayPal χωρίς να χρειαστούν τα γνωστά κόλπα. Πρόσθετες χρεώσεις από μετατροπές νομίσματος δε είχα γιατί η καταχώρηση στο eBay ήταν σε ευρώ! Εν αναμονή πλέον... Edited by mitsre
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μας έβαλε φωτιές... Και δεν έχω μήνα το note 2. Βασικά θα παίξει ρόλο και η τιμή. Αλλά θα κάνει ζημιές αν είναι περίπου στα 200 ευρώ.

 

Καλησπέρα και από μένα ! Μας έβαλε φωτιές δεν λες τίποτα και πριν από λίγο καιρό πήγα και αγόρασα το lenovo A7000 http://www.electroniki.gr/telephony/cellphones/lenovo-a7000-5-5-white , μια χαρά κινητό είναι και το αγόρασα και καλή τιμή αλλά εκει που παίρνεις κατι και λες είμαι οκ , να που βγαινει κατι αλλο και τρελαίνεσαι....

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που κοίταξα είναι ότι περίπου στο 140 ο μηνυμα στο θέμα του xiaomi note 2 το είχανε στα χέρια και τα παιδιά μίλαγαν για τις πρώτες εντυπώσεις και εδώ στο 3 διακοσαρίζουμε σε λίγο και κανενός το κινητό δεν έχει φύγει ακόμη από Κίνα...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα ! Μας έβαλε φωτιές δεν λες τίποτα και πριν από λίγο καιρό πήγα και αγόρασα το lenovo A7000 http://www.electroniki.gr/telephony/cellphones/lenovo-a7000-5-5-white , μια χαρά κινητό είναι και το αγόρασα και καλή τιμή αλλά εκει που παίρνεις κατι και λες είμαι οκ , να που βγαινει κατι αλλο και τρελαίνεσαι....

Mε συγχωρείς κιολας, αλλά 200€ ευρώ γι αυτό το κινητό δεν το λες και καλή τιμή. Στο aliexpress θα το βρεις με πάνω από 80€ διαφορα, αλλά θα μου πεις τώρα "που να μπλεκεις με κινέζους, εδώ έχω εγγύηση κ.λ.π" :D Τέλος πάντων, όπως θέλει κάνει ο καθένας.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό που κοίταξα είναι ότι περίπου στο 140 ο μηνυμα στο θέμα του xiaomi note 2 το είχανε στα χέρια και τα παιδιά μίλαγαν για τις πρώτες εντυπώσεις και εδώ στο 3 διακοσαρίζουμε σε λίγο και κανενός το κινητό δεν έχει φύγει ακόμη από Κίνα...

Έτσι γίνεται πάντα με τα καινούρια δημοφιλή τηλεφ. Μόλις το παραλάβουν κάποιοι θα κλείσει αυτό το νήμα και θα ανοίξει άλλο με τη χρήση του τηλεφ.

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που κοίταξα είναι ότι περίπου στο 140 ο μηνυμα στο θέμα του xiaomi note 2 το είχανε στα χέρια και τα παιδιά μίλαγαν για τις πρώτες εντυπώσεις και εδώ στο 3 διακοσαρίζουμε σε λίγο και κανενός το κινητό δεν έχει φύγει ακόμη από Κίνα...

Επειδή το παρακολουθουσα το νήμα του note 2 από την αρχή, να σε ενημερωσω ότι έχει γίνει μεγάλο ξεσκαρταρισμα από το το διαχειριστή και έχουν σβηστεί πολλά από τα αρχικά μήνυμα γιατί είχε καταντήσει μαύρο χάλι, μη το βλέπεις τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Πότε ρε παιδιά κυκλοφορεί επίσημα το κινητό (όχι Ελλάδα για Κίνα)

βλέπω σε πολλά site πως είναι Presale δηλαδή αν το παραγγείλουμε αυριο ποτε θα το έχουμε στα χέρια μας;

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ. Δεν έρχονται τα Σάομι στην Ελλάδα.

Άγνωστο. Θα περίμενα να το βάλει στην σελίδα του το Vickmall ώστε να ξέρω ότι όντως υπάρχει διαθεσιμότητα από τα μαγαζιά.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

http://www.minideal.net/xiaomi-redmi-note-3-3gb-32gb-4g-smartphone-5-5-inch-android-5-0-helio-x10-octa-core-2-0ghz-fingerprint-id.html

 

----- προσθήκη μηνύματος 81 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι λέει το mini deal αξίζει σαν κινεζομαγαζο να κάνω αγορά?

xiaomi mi3:cool:
Link to comment
Share on other sites

http://www.minideal.net/xiaomi-redmi-note-3-3gb-32gb-4g-smartphone-5-5-inch-android-5-0-helio-x10-octa-core-2-0ghz-fingerprint-id.html

 

----- προσθήκη μηνύματος 81 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι λέει το mini deal αξίζει σαν κινεζομαγαζο να κάνω αγορά?

Ρωτα καλυτερα στο καταλληλο νημα φιλε μου.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ρε διάολε ούτε σήμερα έφυγε από το vickmall. Υπάρχει κάποιος που να παρήγγειλε Παρασκευή/Σάββατο και εξής και να εστάλη;
Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...