Jump to content

Redmi Note 3


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου ειπβεβαίωσε η Selina ότι είναι σε στοκ και φεύγει άμεσα. Μόνο το τελωνέιο φοβαμαι.
Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όποιος φοβάται, στο σπιτι κοιμάται.

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις ποτε αναμενεται στις EU αποθηκες των κινεζομαγαζων?

Απο εβδομάδα θα χει το Vickmall στην Κινέζικη αποθήκη τους, αν κρίνουμε με το note 2 δεν άργησε και πολύ να φέρει και στην ευρωπαική τους.

Link to comment
Share on other sites

Μου ειπβεβαίωσε η Selina ότι είναι σε στοκ και φεύγει άμεσα. Μόνο το τελωνέιο φοβαμαι.

Ψωνιζεις απο το καλυτερο μαγαζι για κινεζικα,το spemall και δεν φοβασαι τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα μόλις μίλησα με selina και εγώ και όντως ειναι σε στοκ.Την προηγούμενη εβδομάδα ήμουν έτοιμος να πάρω το prime 2 note αλλά αφου βγήκε το 3 νομίζω ότι θα ήτανε λάθος να πάρω το 2 όποτε έβαλα παραγγελία και περιμένω

 

----- προσθήκη μηνύματος 80 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά καλησπέρα μόλις μίλησα με selina και εγώ και όντως ειναι σε στοκ.Την προηγούμενη εβδομάδα ήμουν έτοιμος να πάρω το prime 2 note αλλά αφου βγήκε το 3 νομίζω ότι θα ήτανε λάθος να πάρω το 2 όποτε έβαλα παραγγελία και περιμένω

 

Να μην ξεχάσω να αναφέρω χωρίς πολλά λόγια η selina απλά δεν υπάρχει.the best

Link to comment
Share on other sites

Μου ειπβεβαίωσε η Selina ότι είναι σε στοκ και φεύγει άμεσα. Μόνο το τελωνέιο φοβαμαι.

Αν στο στείλει με κανονικό ταχυδρομείο και όχι με dhl, ems, κ.λ.π, ή πιθανότητα να περάσει τελωνείο είναι πολύ μικρή.

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

http://www.minideal.net/xiaomi-redmi-note-3-touch-id-smartphone-3gb-32gb-5-5-inch-mtk6795-octa-core-2-0ghz-4000mah-golden.html

 

240 o ένας (vickmall),250 ο άλλος (minideal)....Κάποιοι πάνε να θησαυρίσουν από το τηλεφωνάκι.Τυχεροί-άτυχοι οι πρώτοι που θα το παραγγείλουν γιατί προβλέπω λίγο πριν τα Χριστούγεννα να το δίνουν στα 199$.

 

To Letv le 1s έχει πάρει την κατηφόρα στα 170$ και το xiaomi όσο αυξάνεται η ζήτηση φτάνει τα 250$.Πάλι καλά που δεν μπαίνουμε στο δίλημμα με το LeTV max.

Edited by GKako
Link to comment
Share on other sites

Την προηγούμενη εβδομάδα ήμουν έτοιμος να πάρω το prime 2 note αλλά αφου βγήκε το 3 νομίζω ότι θα ήτανε λάθος να πάρω το 2 όποτε έβαλα παραγγελία και περιμένω

 

Να μην ξεχάσω να αναφέρω χωρίς πολλά λόγια η selina απλά δεν υπάρχει.the best

χμμμ, αυτο το λαθος εκανα εγω ;) εν γνωση μου φυσικα!!!

 

οσο για την σελινα... δε θα σχολιασω :)

Link to comment
Share on other sites

Ψωνιζεις απο το καλυτερο μαγαζι για κινεζικα,το spemall και δεν φοβασαι τιποτα.

 

Το vickmall για μένα είναι εγγύηση. Αυτό το spemall δεν το ήξερα να σου πω την αλήθεια.. Το τελωνείο έγραψα ότι φοβάμαι γιατί εν μέσω CC δεν έχω ψωνίσει κάτι αξίας και δεν ξέρω το τωρινό καθεστώς. Από ότι φαίνεται σε vickmall θα καταλήξω.

Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

Αινιγματικός πολύ ακούγεσαι ....Anyway μακάρι να μου βγει καλό ..

θυσιασα 1gb παραπανω ραμ και ισως καλυτερη μπαταρια για υποστηριξη micro sd :)

καλο θα σε βγει! μην αγχωνεσαι ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες. Δηλαδή το 4g στη μπάντα (800) επηρεάζει μόνο τη wind; Εγώ με vodafone αν το πάρω δε θα έχω πουθενά πρόβλημα; Είτε μέσα Αθήνα είτε επαρχεία;
Σαν τα Xiaomi τίποτα!!! :lol:
Link to comment
Share on other sites

εκανα την παραγγελια και εγω στα 199$ τα 2gb/16gb για να δουμε...

 

ή ρίσκαρες ή είσαι πολύ σίγουρος :)

 

για μένα , και εφόσον δεν πρόκειται να αλλάξεις συσκευή μετά από 6 μήνες , τα 2/16 είναι πολύ περιοριστικά για να ζεις με αυτά 1/2 χρόνια :)

Link to comment
Share on other sites

Kαι η χαζή ερώτηση της ημέρας...Εκτός από το δακτυλικό αποτύπωμα,πώς αλλιώς θα ξεκλειδώνει?Double tap?

 

το double tap , αν υπάρχει , είναι για να ανοίγει (ή κλείνει) η οθόνη , όχι για ξεκλείδωμα

για ξεκλείδωμα τα κλασικά , swipe/pattern/pin

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρήγγειλα στα 236 από Vickmall!
Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα το παρηγγειλα και εγω 3/32... με 215 ευρω, θα ειναι η επομενη παρτιδα που θα παραλαβουν αλλα καλλιτερα ετσι, ειναι καθοδον το 2/16 νοτε 2 ουτωςηαλλως!

χιαομι και τα μυαλα στα καγκελα !!

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

εγω παντος θα το παρω απο gearbest 3/32 στα 169 ευρω με τους ποντους που εχω :P
Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...