Jump to content

Lenovo P1m


inactiveaccount20072016
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Video κλήσεις πως γίνονατι από το δίκτυο απευθείας,να καλώ κάποιον μέσω βιντεοκλήσης;

Η θήκη του ξεβάφει και στο άσπρο που έχω έχει αφήσει δυο έντονα στίγματα μπλε.Να δοκιμάσω με οινόπνευμα ή θα υπάρχει πρόβλημα στο πλαστικό;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

τελικά την έκανα, ολοκληρώθηκε αλλά λέει "η αντιγραφη πακετου αναβαθμισης δεν αντιστοιχει. δεν ειναι δυνατη η εγκατασταση αυτού του πακετου αναβαθμισης"

καπου διαβασα οτι αν ειχε το trojan δεν εφτανε στο τελος. αυτο το μηνυμα τι σημαινει;

Edited by johntas
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα , εχετε να προτεινετε καποιο μαγαζι για το συγκεκριμενο κινητο ; ειτε σε reply είτε PM

Να μην εχει θεμα με ενημερωσεις και με bloatware.

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Video κλήσεις πως γίνονατι από το δίκτυο απευθείας,να καλώ κάποιον μέσω βιντεοκλήσης;

Δεν έχω βρει αυτή τη λειτουργία. Νομίζω δεν το υποστηρίζει. Εγώ χρησιμοποιώ το skype.

 

----- προσθήκη μηνύματος 110 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλησπερα , εχετε να προτεινετε καποιο μαγαζι για το συγκεκριμενο κινητο ; ειτε σε reply είτε PM

Να μην εχει θεμα με ενημερωσεις και με bloatware.

Ευχαριστω.

Με το που αγόρασα το κινητό μου έβγαλε να κάνει αναβάθμιση και όλα καλά. Συνεπώς δεν έχει μεγάλη σημασία (κατ'εμέ) από που θα το πάρεις για να έχει latest version όσο να κοιτάξεις το after sales service που σου παρέχουν.

Τα παιδιά είναι... χαρά ! :hypno:

iPhone 6

Link to comment
Share on other sites

Μετα το τελευταιο update, διακρινω ραγδαια μειωση αυτονομιας. Επιβεβαιωστε ή μη οι κατοχοι της συσκευης
Link to comment
Share on other sites

Μετα το τελευταιο update, διακρινω ραγδαια μειωση αυτονομιας. Επιβεβαιωστε ή μη οι κατοχοι της συσκευης

Δεν έχω παρατηρήσει κάτι αντίστοιχο. Μόνιμο wifi ανοιχτό, με καλή χρήση καθημερινά (internet - youtube - quizdom) στις 2 - 2,5 μέρες η αυτονομία. Φορτίζει από το 10% στο 100% μέσα σε 1:50' με το πολύ 2:10' ώρες (quick charge).

Edited by makismc

Τα παιδιά είναι... χαρά ! :hypno:

iPhone 6

Link to comment
Share on other sites

Επειδή πήρα το κινητό στα χέρια μου και θέλω να ξεφορτωθώ το trojan, αν κάνω την αναβάθμιση fOTA, θα γίνει κανονικά ή υπάρχει το ενδεχόμενο να κολλήσει;

Μου το έστειλαν άρον άρον γιατί εκτός από το apk που εμφανίζεται στον πάτο, τώρα βγάζει και διαφημίσεις προγραμμάτων σε στυλ ειδοποιήσεων στη lockscreen. Πατώντας πάνω φαίνεται η διεργασία και την απεγκαθιστώ (com.android.yeah) αλλά μια στο τόσο ξαναεμφανίζεται. Τι στο καλό με αυτό το κινητό; :X

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θέλω να αγοράσω το συγκεκριμένο κινητό για τη μητέρα μου. Σε περίπτωση που δεν το κάνω root θα παίζει καλα ή θα πρέπει να μπω στην διαδικασία να σεταρω να βγάζω εφαρμογές κλπ?

Η χρήση της θα είναι ομιλία και λίγο internet καθως είναι πρωτάρα.

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Περισσότερο ρώτησα για το ui του, εάν είναι ελαφρύ, εάν κολλάει κλπ σε περίπτωση που δεν θέλω να το ρουταρω.
Link to comment
Share on other sites

Περισσότερο ρώτησα για το ui του, εάν είναι ελαφρύ, εάν κολλάει κλπ σε περίπτωση που δεν θέλω να το ρουταρω.

Και όπως είναι να το αφήσεις δεν έχει θέμα

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Θα πάω στο Public να πάρω 2 . Ευχαριστώ πολύ για τις απόψεις. :)

Δες αν έχεις κανένα μαγαζί της lenovo κοντά πήρα το Σάββατο 2 στα 155€ το ένα στο puplic το έχουν 169€

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Δες αν έχεις κανένα μαγαζί της lenovo κοντά πήρα το Σάββατο 2 στα 155€ το ένα στο puplic το έχουν 169€

 

το είδα ρε γμτ αλλα σε επικοινωνία με την Lenovo, μου είπαν ότι δεν κάνουν δόσεις. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί κάνουν τα public? Αν είναι να τα βάλεις σε κάρτα έχουν και στη lenovo μηχάνημα για κάρτα
Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Μηχάνημα έχουν, δόσεις δεν κάνουν εν αντίθεση με τα public που κάνουν άτοκες (το αναφέρει στο site).
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...