Jump to content

MP3 players (τιμές, συγκρίσεις, εντυπώσεις και mini-FAQ)


teorizo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια ψαχνω ενα mp3 player που οταν το συνδεω στο usb να μπορει και να παιζει συγχρονως.Εχω εναν ενισχυτη που εχει υποδοχη usb και μολις συνδεσω ενα teac mp3 player που εχω σβηνει η οθονη και αρχιζει να φορτιζει.Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ψαχνω ενα mp3 player που οταν το συνδεω στο usb να μπορει και να παιζει συγχρονως.Εχω εναν ενισχυτη που εχει υποδοχη usb και μολις συνδεσω ενα teac mp3 player που εχω σβηνει η οθονη και αρχιζει να φορτιζει.Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πάρω mp3 player και έχω αποφασίσει για το sandisk sansa e250.To έχει κανείς να μου πει την γνώμη του?Ξέρετε αν είναι καλό player?
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πάρω mp3 player και έχω αποφασίσει για το sandisk sansa e250.To έχει κανείς να μου πει την γνώμη του?Ξέρετε αν είναι καλό player?

Το συγκεκριμενο δεν το ξερω,αλλα εχω 2 περιπτωσεις φιλων που επελεξαν αυτο το player και ξαφνικα η συσκευη πεθανε.το εστειλε για service,ακομη το περιμενει :whistle: :down:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις πως μπορω ν αλλαξω την εκδοση του λογισμικου του i pod με την προηγουμενη???(1.2 νομιζω)
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις πως μπορω ν αλλαξω την εκδοση του λογισμικου του i pod με την προηγουμενη???(1.2 νομιζω)

http://www.philmug.ph/forum/showthread.php?t=28861

http://www.ipodwizard.net/showthread.php?t=17380&page=3

http://www.google.com/search?hl=en&q=downgrade+ipod&btnG=Search

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι λέτε για αυτο?

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.803198

αξίζει?

 

Αν μπορεις να αποφευγεις τα ΜΡ3 με κουμπι αφης.

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι λέτε για αυτο?

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.803198

αξίζει?

Συμπαθητικο μου φαινεται ;) στα (+) τα πολυ καλης ποιοτητας ακουστικα Sennheiser .:music:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Tελικα δεν τα καταφερα...το εχει κανει κανενας αλλος αυτο???

Δεν το έχω κάνει. Για ποιό λόγο θες να το κάνεις όμως;

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω κάνει. Για ποιό λόγο θες να το κάνεις όμως;

 

Oπως ελεγα κ πριν καιρο εχω ενα προβλημα με το ipod μου κ μολις τελειωνει ο συνχρονισμος κολλαει κ αρχιζει να αναβοσβηνει το μηλο του κανω restore.Παρατηρισα οτι οταν παταω στοπ οταν συχρονιζεται κ ειναι στα μισα τραγουδια δεν κολλαει..Σκεφτηκα μηπως φταει το λογισμικο γιατι με το προηγουμενο δεν ειχα κανενα προβλημα....Ξερει κανεις τιποτα??

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα ηθελα την βοηθεια σας αν γινεται...

Εχω εδω κ καποια χρονια το iriver h140(δεν το αλλαζω με τπτ) αλλα προσφατα μου χαλασε ο φορτιστης!Μηπως ξερει καποιος που μπορω να αγορασω καινουργιο????Σας ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα ηθελα την βοηθεια σας αν γινεται...

Εχω εδω κ καποια χρονια το iriver h140(δεν το αλλαζω με τπτ) αλλα προσφατα μου χαλασε ο φορτιστης!Μηπως ξερει καποιος που μπορω να αγορασω καινουργιο????Σας ευχαριστω!

 

Σε κανενα Πλαισιο ισως???

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

δειτε αυτο ωραιο δειχνει και ειναι φτηνο πιστευω γι αυτα που κανει

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=19&category=69977611&product=1118692

μακρυά απο Turbo-X :down:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

@zambotool νομιζω καπου στη συγγρου κοντα στις στυλες ειναι ενα πολυ μικρο μαγαζακι με iriver αν δεν κανω λαθος ειναι και αντιπροσωπος
Link to comment
Share on other sites

Ακούστε τι εγινε!!

Ειχα το creative zen 4gb.

Και το πηγα στο e-shop για service γιατι ειχε προβλημα με την φωτεινοτητα και δεν μπορουσε να φτιαχτει και θα μου το αντικαθιστουσανε.Και τα αποθεματα του creative ειχαν τελειωσει και μου προτείνανε να παρω ενα sony!!

Το SONY NWZ-S616FR FM 4GB RED 2φορες καλυτερο απο το zen!! τελεια εΕ????

 

Θα τα παραλαβω σε ασημι!! εχει και ραδιο, και βιντεο παιζει κανονικα, κι απολα!! πιο ευχρηστο!!Τι λετε?:D

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

@tsoump

Η αυτονομία του είναι το μεγάλο ατού, καθώς και οι 30 μνήμες ραδιοφώνου. Η οθόνη θα ήθελα να είναι λίγο μεγαλύτερη, αλλά μάλλον θα κόστιζε περισσότερο. Επίσης θα ήταν καλό να παίρνει και επέκταση μνήμης με καρτούλα, αλλά ας μην είμαι και πλεονέκτης.

Πάντως αν έχει και τη φημολογούμενη αξιοπιστία Sony, είναι πάρα πολύ καλό. Εύχομαι να το ευχαριστηθείς για πολύ καιρό.

 

Αλήθεια, άρχισε το e-shop.gr να κάνει αλλαγές ελλατωματικών προϊόντων; Νομίζω παλιότερα σε παρέπεμπε πάντα στην αντιπροσωπεία. Καλό νέο κι αυτό.

Link to comment
Share on other sites

@tsoump

Η αυτονομία του είναι το μεγάλο ατού, καθώς και οι 30 μνήμες ραδιοφώνου. Η οθόνη θα ήθελα να είναι λίγο μεγαλύτερη, αλλά μάλλον θα κόστιζε περισσότερο. Επίσης θα ήταν καλό να παίρνει και επέκταση μνήμης με καρτούλα, αλλά ας μην είμαι και πλεονέκτης.

Πάντως αν έχει και τη φημολογούμενη αξιοπιστία Sony, είναι πάρα πολύ καλό. Εύχομαι να το ευχαριστηθείς για πολύ καιρό.

 

Αλήθεια, άρχισε το e-shop.gr να κάνει αλλαγές ελλατωματικών προϊόντων; Νομίζω παλιότερα σε παρέπεμπε πάντα στην αντιπροσωπεία. Καλό νέο κι αυτό.

 

Α, ωραια δλδ!! Μια χαρα ειμαι!:D

Το e-shop με πηρε και μ ειπε οτι χρειαζεται αντικατασταση!Κι δεν ειχε το συγκεκριμενο προϊον κ μ ειπαν να παρω αυτο!! και εγω ειπα ΝΑΙ! (αφου το ειδα βεβαια)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...