Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν έχω περάσει ποτέ xap πακέτο (αυτά τα πακέτα είναι η παλιά μορφή για τα windows 8) αλλά έχω την εντύπωση ότι θέλει μια διαδικασία με ένα πρόγραμμα που λέγεται "xap deployment tool". Αντίθετα όσα πακέτα έχουν την κατάληξη .appxbundle είναι για δεκάρια και αν έχουν σωστή ψηφιακή υπογραφή εγκαθίστανται απλά κάνοντας κλικ πάνω τους.

 

Έχεις απόλυτο δίκιο φίλε μου, για αυτό δεν το τρέχει. Δεν έχει βγει ακόμη για τα 10 η εφαρμογή που ψάχνω.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχεις απόλυτο δίκιο φίλε μου, για αυτό δεν το τρέχει. Δεν έχει βγει ακόμη για τα 10 η εφαρμογή που ψάχνω.

 

Για ρίξε μια ματιά εδώ.

 

http://forum.xda-developers.com/windows-phone-8/development/tutorial-deploy-xaps-easily-wpv-xap-t3263968

 

Προσωπικά, δεν λειτούργησε σε εμένα σε άλλη περίπτωση που προσπάθησα, αλλά είναι το εργαλείο με το οποίο κάποιοι αρχικά ξεκλείδωναν το ράδιο στο 950.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και υπάρχει η εγγραφή φωνής. Μη κατηγορούμε και το λειτουργικό χωρίς λόγο έλεος!
- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και υπάρχει η εγγραφή φωνής. Μη κατηγορούμε και το λειτουργικό χωρίς λόγο έλεος!

 

Είχες δίκιο, δεν είναι προεπιλεγμένη απλά, και πρέπει να το ενεργοποιήσεις χειροκίνητα μέσα από την διαδρομή που έδωσες πιο πίσω.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και υπάρχει η εγγραφή φωνής. Μη κατηγορούμε και το λειτουργικό χωρίς λόγο έλεος!

Ο συμφορουμίτης αναφέρθηκε σε ΑΥΤΟΜΑΤΗ εγγραφή κλήσης, δηλαδή να ξεκινά να κάνει εγγραφή αμέσως μόλις ξεκινήσει η συνομιλία. Αυτό δε το έχει αν δε κάνω λάθος, για να κάνεις εγγραφή θα πρέπει να πατήσεις το πλήκτρο της εγγραφής κατά τη διάρκεια της κλήσης.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την εξαγωγή επαφών στο site του outlook που συζητάγαμε σε προηγούμενη σελίδα, έστειλα ένα μέιλ στο support team του outlook με λεπτομερή περιγραφή και screenshots και μου απάντησαν ότι θα το δουν οι προγραμματιστές για να το διορθώσουν. Θα δείξει :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την εξαγωγή επαφών στο site του outlook που συζητάγαμε σε προηγούμενη σελίδα, έστειλα ένα μέιλ στο support team του outlook με λεπτομερή περιγραφή και screenshots και μου απάντησαν ότι θα το δουν οι προγραμματιστές για να το διορθώσουν. Θα δείξει :rolleyes:

 

Αμήν.......

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ο συμφορουμίτης αναφέρθηκε σε ΑΥΤΟΜΑΤΗ εγγραφή κλήσης, δηλαδή να ξεκινά να κάνει εγγραφή αμέσως μόλις ξεκινήσει η συνομιλία. Αυτό δε το έχει αν δε κάνω λάθος, για να κάνεις εγγραφή θα πρέπει να πατήσεις το πλήκτρο της εγγραφής κατά τη διάρκεια της κλήσης.

 

Γιατι? πρεπει να γραφοντε αυτοματα ολες οι κλησεις ειναι λογικο?

Link to comment
Share on other sites

Γιατι? πρεπει να γραφοντε αυτοματα ολες οι κλησεις ειναι λογικο?

 

Το θέμα είναι τι θέλει ο καθένας.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γιατι? πρεπει να γραφοντε αυτοματα ολες οι κλησεις ειναι λογικο?

Το θέμα δεν είναι τι πρέπει αλλά τι θέλει ο καθένας, όπως λέει και ο montoya. Παλιότερα σε android που είχα, οι σχετικές εφαρμογές σού έδιναν τέτοια δυνατότητα, ακόμα και να επιλέγεις και συγκεκριμένες επαφές που αυτόματα έκαναν εγγραφή κάθε τους κλήση.

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]66306[/ATTACH] Εγγραφη για on-off

 

Εδώ πρέπει να πατήσεις το πλήκτρο "εγγραφή". Ο φίλος θέλει (για τους λόγους του) να γίνεται αυτόματα η εγγραφή.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εδώ πρέπει να πατήσεις το πλήκτρο "εγγραφή". Ο φίλος θέλει (για τους λόγους του) να γίνεται αυτόματα η εγγραφή.

 

Τι τηλέφωνο είναι;;; στο 640 XL δεν βρήκα αυτή την δυνατότητα με 10αρια.

Link to comment
Share on other sites

Τι τηλέφωνο είναι;;; στο 640 XL δεν βρήκα αυτή την δυνατότητα με 10αρια.

Το έχουν μόνο τα x50 που είχαν ήδη δεκάρια!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα,

η εφαρμογη που υπηρχε στα 8.1 "σαν σήμερα" γινεται να την βρουμε καπως και να την περασουμε στα 10αρια ?

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Υπάρχει εφαρμογή "WeTransfer" στα Windows Phone ή ψάχνω άδικα;;;; στο android πάντως την δοκίμασα και δουλεύει τέλεια. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα,

η εφαρμογη που υπηρχε στα 8.1 "σαν σήμερα" γινεται να την βρουμε καπως και να την περασουμε στα 10αρια ?

 

Δες μήπως μπορείς να την κατεβάσεις από αυτό το λινκ:

https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:FpsBtQmYynEJ:https://www.microsoft.com/en-us/store/p/%25CE%25A3%25CE%25B1%25CE%25BD-%25CE%25A3%25CE%25AE%25CE%25BC%25CE%25B5%25CF%2581%25CE%25B1/9wzdncrdflgk+&cd=2&hl=el&ct=clnk&gl=gr

Android: Xiaomi PocoPhone F1 (6/128) Xiaomi Redmi Note 8 Pro (6/128) ✔ Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

iOSiPhone X (3/256) ✔ Microsoft LUMIA 950 XL & 950 XL Dual Sim (Black & White) Microsoft BAND

✔ Other: Display Dock HD-500 Continuum/Qi DT-904/Screen Sharing HD-10/Wireless Display Adapter V3

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ τώρα που προσπάθησα, πήγε να με βάλει στο store αλλά δεν άνοιγε. Με το βελάκι πίσω με πήγε στο λινκ με την εφαρμογή, αλλά το μπλε κουμπί για να κατεβάσεις την εφαρμογή ήταν θολό και δεν πατιότανε! :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

lumia 730 εχει σταματήσει να συγχρονίζει τις φωτογραφίες μου με το one drive γνωρίζει κανείς γιατί;
Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

lumia 730 εχει σταματήσει να συγχρονίζει τις φωτογραφίες μου με το one drive γνωρίζει κανείς γιατί;

 

Μήπως έχεις και Android συσκευή, που στέλνει φωτογραφίες στο ίδιο OneDrive;

 

Γιατί έχω παρόμοιο περίεργο θέμα.

 

Αν συγχρονίσω τα mails του ms account, που έχω για το 640, στο 640 και μετά συγχρονίσω το ίδιο account στο P1m(Android), μερικές φορές δε φέρνει τα mails και τις επαφές. 1 φορά χρειάστηκε και διαγραφή του account από το P1m.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

lumia 730 εχει σταματήσει να συγχρονίζει τις φωτογραφίες μου με το one drive γνωρίζει κανείς γιατί;

 

έχει θέμα το onedrive γιατί έχω πρόβλημα και στο κινητό και στο pc

Link to comment
Share on other sites

έχει θέμα το onedrive γιατί έχω πρόβλημα και στο κινητό και στο pc

 

Δεν ξέρω τι έχει, αλλά εμένα δεν μου εμφανίζει όλους τους φάκελους στο 950 XL. Μου εμφανίζει τέσσερις ενώ έχω καμία δεκαριά..... Και δεν μου εμφανίζει τον φάκελο των φωτογραφιών που είναι ο πιο σημαντικός.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει,προσπαθώ μέσω pc να περάσω ringtones στον αναλογο φακελο στην συσκευη,αλλα δεν τα βλέπει.Τι άλλο θα πρέπει να κάνω;
Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει,προσπαθώ μέσω pc να περάσω ringtones στον αναλογο φακελο στην συσκευη,αλλα δεν τα βλέπει.Τι άλλο θα πρέπει να κάνω;

 

Το ringtone που σε ενδιαφέρει πρέπει να το αντιγράψεις από φάκελο του PC και όχι από φάκελο του κινητού. Αν το κάνεις έτσι τότε μετά την αντιγραφή κάνε ένα software reset

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...