Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το είχα κατεβάσει αλλά ειναι όλα στα αγγλικά και δεν με βολεύει! :(

Evris αν ακούς house είναι εκ των ουκ άνευ.

Αν είσαι πιο πολύ του ελληνικού άστο! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Music import is back!

Ξαναδουλεύει:)

Τι είναι αυτό; Πρώτη φορά το ακούω!

Edit: Επί πληρωμή; Αδιάφορο για μένα! :(

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Evris αν ακούς house είναι εκ των ουκ άνευ.

Αν είσαι πιο πολύ του ελληνικού άστο! :)

Ξένα ακούω γενικώς. Αλλά όχι αποκλειστικά house!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω. Δεν τις κατέβασα καν.

Ίσως μας πει κάποιος που τις κατέβασε και τις χρησιμοποίησε.

Τουλάχιστον η δωρεάν έκδοση δεν υποστηρίζει χωρίς ίντερνετ τίποτα...δεν ξέρω τι γίνεται με το gmaps pro.

Ο φίλος που το αγόρασε μπορεί να μας ενημερώσει? Φοβάμαι μην κόβει μόνο τις διαφημίσεις!!!

Τι είναι αυτό; Πρώτη φορά το ακούω!

Edit: Επί πληρωμή; Αδιάφορο για μένα! :(

Έχεις δίκιο, πρέπει όμως να προετοιμαζόμαστε όσοι έχουμε MUMIA(!!!!) γιατί φοβάμαι ότι σε λίγο καιρό θα κάνουν μόνο για GPS

άντε και κάνα τηλέφωνο!!!Αν με 2,49€ έχεις τους χάρτες της Google χαλάλι!!!από της Microsoft είναι καλύτεροι.

Αλήθεια τα χρήματα αυτά τα πληρώνεις άπαξ ή κάθε χρόνο?

Link to comment
Share on other sites

Επειδή οι επαφές έχουν ακόμα πρόβλημα, κατέβασα την εφαρμογή Phone Book, που δείχνει απευθείας τις επαφές κανονικά!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Επειδή οι επαφές έχουν ακόμα πρόβλημα, κατέβασα την εφαρμογή Phone Book, που δείχνει απευθείας τις επαφές κανονικά!

 

Τι πρόβλημα έχουν οι επαφές;

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια γρηγορη ερωτηση. εκτος απο τον monument browser (που δε με βολευει λογω μη χρηστικοτητας με τα αγαπημενα), υπαρχει αλλος μπροουσερ που να ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ διαφημισεις? εχει καταντησει πολυ κουραστικο το θεμα με δαυτες. ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Τι πρόβλημα έχουν οι επαφές;

 

Απαντω εγω που εχω από προχτες το ιδιο πρόβλημα.

"Ενώ όλα ηταν οκ ,επειτα από την τελευταια αναβαθμιση στις επαφες.Οταν μπαινω με πεταει εξω συνεχεια η εφαρμογη."

Link to comment
Share on other sites

Απαντω εγω που εχω από προχτες το ιδιο πρόβλημα.

"Ενώ όλα ηταν οκ ,επειτα από την τελευταια αναβαθμιση στις επαφες.Οταν μπαινω με πεταει εξω συνεχεια η εφαρμογη."

Ακριβώς έτσι ειναι και σε μένα!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Όποιος μου πει γιατί το Outlook που απεγκατέστησα μπας και ξεκολλήσει το πλακάκι (δεν είμαι αισιόδοξος) και ξαναπερνάω, χρειάζεται 1 1/2 ώρα ήδη για "επαναφορά δεδομένων χρήστη" κι ακόμα δεν έχει τελειώσει...κερδίζει τη συμπάθειά μου.

 

Τα ίδια μου είχε κάνει και με τους "Χάρτες" παλιότερα.

 

Τί σκ@τά επαναφέρει πια?

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον η δωρεάν έκδοση δεν υποστηρίζει χωρίς ίντερνετ τίποτα...δεν ξέρω τι γίνεται με το gmaps pro.

Ο φίλος που το αγόρασε μπορεί να μας ενημερώσει? Φοβάμαι μην κόβει μόνο τις διαφημίσεις!!!

 

Έχεις δίκιο, πρέπει όμως να προετοιμαζόμαστε όσοι έχουμε MUMIA(!!!!) γιατί φοβάμαι ότι σε λίγο καιρό θα κάνουν μόνο για GPS

άντε και κάνα τηλέφωνο!!!Αν με 2,49€ έχεις τους χάρτες της Google χαλάλι!!!από της Microsoft είναι καλύτεροι.

Αλήθεια τα χρήματα αυτά τα πληρώνεις άπαξ ή κάθε χρόνο?

 

Delete message....

Edited by bep1995
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς έτσι ειναι και σε μένα!

 

Kαι το 650 της γυναικας μου εχει το ιδιο πρόβλημα!

Το πρωτο μεγαλο πρόβλημα που αντιμετώπισα στο 640 εδώ και 2+ χρονια που το εχω στην κατοχή μου..

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση σχετικά με το βάλε/βγάλε εφαρμογών.

Αν δεν κάνω λάθος η φιλοσοφία που έχουν στηθεί τα mobile είναι παρόμοια με αυτή του desktop λειτουργικού.

 

Δεδομένου λοιπόν ότι όπως έχουμε διαπιστώσει από τα πισί το πολύ βάλε/βγάλε εφαρμογών αφήνει κατάλοιπα που σιγά σιγά επηρεάζουν την συνολική απόδοση του λειτουργικού αναρωτιέμαι αν υπάρχει το ίδιο πρόβλημα μακροπρόθεσμα και στα κινητά.

 

Συνήθως δοκιμάζω διάφορες εφαρμογές στο κινητό (τις όποιες λίγες τεσπα υπάρχουν στο store :X ) και μου δημιουργήθηκε η παραπάνω απορία.

 

Τί λέτε ;;; :O

Δεν ελπίζω σε τίποτα.

Δεν φοβάμε τίποτα.

Είμαι παντρεμένος.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση και απο εμενα:

Σε windows phone 8.1 συσκευη με την lumia camera, αν την παμε στα 10αρια, γινεται να συνεχισει να λειτουργει η εφαρμογή lumia camera ?

ή σταματαει "αυτοματα" η λειτουργια της αφου πρωτα αναβαθμιστει, και μετα μας ανακατευθυνει αναγκαστικα στην εφαρμογή "καμερΑ" ?

 

ΥΓ. για το 1020 ρωταω συγκεκριμενα, που θελω να το χρησιμοποιω με την Lumia camera αν αυτο ειναι δυνατον στα 10αρια.

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση και απο εμενα:

Σε windows phone 8.1 συσκευη με την lumia camera, αν την παμε στα 10αρια, γινεται να συνεχισει να λειτουργει η εφαρμογή lumia camera ?

ή σταματαει "αυτοματα" η λειτουργια της αφου πρωτα αναβαθμιστει, και μετα μας ανακατευθυνει αναγκαστικα στην εφαρμογή "καμερΑ" ?

 

ΥΓ. για το 1020 ρωταω συγκεκριμενα, που θελω να το χρησιμοποιω με την Lumia camera αν αυτο ειναι δυνατον στα 10αρια.

Νομίζω μόνο η Lumia camera beta λειτουργεί κανονικά!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει στο store των wm10 ?

θα κανω αναζητηση αργοτερα από το 950xl μου.

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα στο store δεν τη βγάζει άλλα μπορώ να την κατεβάσω από την βιβλιοθήκη.

 

βιβλιοθηκη εννοεις, τις ηδη κατεβασμενες στον λογαριασμο σου εφαρμογες? θα δοκιμασω κι εγω τοτε ετσι...

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

βιβλιοθηκη εννοεις, τις ηδη κατεβασμενες στον λογαριασμο σου εφαρμογες? θα δοκιμασω κι εγω τοτε ετσι...

 

Ναι...

10 χαρακτήρες..

Link to comment
Share on other sites

Όποια εφαρμογή επαφών κι αν κατέβασα, ακόμα και ο rap dialer, όταν παίρνω σε άλλους τηλέφωνο, τους δείχνει ότι έχω απόκρυψη! :(

Δεν μπορεί να αλλάξει αυτό;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα δεν είναι στις ρυθμίσεις SIM επιλεγμένη η απόκρυψη αριθμού;

 

Όποια εφαρμογή επαφών κι αν κατέβασα, ακόμα και ο rap dialer, όταν παίρνω σε άλλους τηλέφωνο, τους δείχνει ότι έχω απόκρυψη! :(

Δεν μπορεί να αλλάξει αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώθηκαν οι Επαφές.

(Έκδοση: 10.2.1551.0)

Android: Xiaomi PocoPhone F1 (6/128) Xiaomi Redmi Note 8 Pro (6/128) ✔ Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

iOSiPhone X (3/256) ✔ Microsoft LUMIA 950 XL & 950 XL Dual Sim (Black & White) Microsoft BAND

✔ Other: Display Dock HD-500 Continuum/Qi DT-904/Screen Sharing HD-10/Wireless Display Adapter V3

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...