Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

με την τελευταια σταθερη εκδοση, στο 950 μου, στημενο προχτες απο την αρχη, μολις εχω ενα θεμα. εσβησα το skype, και πηγα να το ξαναεγκαταστησω. και δεν μπαινει. παει να ξεκινησει, κολαει και δεν κατεβαζει τιποτα. εχει συμβει σε κανεναν? περα παο ρισταρτ σοφτ ρισετ, και να σβησω τεμπ φαιλς, μπορω να κανω κατι αλλο?

 

ακυρο. μετα απο δυο ωρες προσπαθεια, ξεκολησε

 

Δεν παρακολουθείς τι γραφεται στο forum.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σήμερα, μόλις άνοιξα την εφαρμογή του yahoo στο pc μου, έβγαλε μήνυμα πως η εφαρμογή παύει να λειτουργεί από τις 26/5. Φαντάζομαι ισχύει και για το mobile κομμάτι.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα, μόλις άνοιξα την εφαρμογή του yahoo στο pc μου, έβγαλε μήνυμα πως η εφαρμογή παύει να λειτουργεί από τις 26/5. Φαντάζομαι ισχύει και για το mobile κομμάτι.

Εμένα ήρθε κανονικά και mail σήμερα το βράδυ στο Yahoo και ενημερώθηκε κανονικά. Τέτοιο μήνυμα δεν μου ήρθε στη συσκευή εμένα ως τώρα!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δεν παρακολουθείς τι γραφεται στο forum.
φιλε επειδη με μπριζωνεις, θα σου απαντησω. προσπαθω να παρακολουθω. αλλα οταν ο καθε πικραμενος βγαζει χολη για τη μαικροσοφτ και γεμιζουν σελιδες με αρλουμπες και ανουσια πραγματα, τι να παρακολουθησω. εχω βαρεθει. προσπαθω αλλα...

αν εχεις την ευγενη καλοσυνη, θελεις να πεις τι ειναι αυτο που εχασα?

σε ευχαριστω

 

υγ. τωρα ειδα τα μηνυματα στο αλλο θρεντ. νομιζω, πως ειχα ποσταρει την απορια μου πολυ πριν σκασουν τα αλλα μηνυματα για προβλημα στο στορ

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που ζητάς σε δίκαρτο δεν γίνεται, μόνο σε δύο διαφορετικά τηλέφωνα μπορείς.

 

στα lumia δεν γίνεται.

στο xiaomi γίνεται.Συγνώμη για το offtopic.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. μια ερωτηση. μονο σε εμενα δε δουλευει το ακουστικο μπλουτουθ με το βαιμπερ? στο γουατσαπ ή σε κανονικες κλησεις ολα κομπλε. στο βαιμπερ, δεν....
Link to comment
Share on other sites

κιαλλο μπαγκ. οποτε βαζω το κινητο στο αυτι, μετα η οθονη δεν ξεμαυριζει οποτε το βγαζω. μονο αν κλεισω και ξανανοιξω την οθονη. και η εφαρμογη gestures beta δεν μπορει να εγκατασταθει πλεον (για να ξετικαρω τηνεπιλογη)...καμια λυση?
Link to comment
Share on other sites

κιαλλο μπαγκ. οποτε βαζω το κινητο στο αυτι, μετα η οθονη δεν ξεμαυριζει οποτε το βγαζω. μονο αν κλεισω και ξανανοιξω την οθονη. και η εφαρμογη gestures beta δεν μπορει να εγκατασταθει πλεον (για να ξετικαρω τηνεπιλογη)...καμια λυση?

 

να υποθέσω, πως επανεκκίνηση έκανες.

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

κιαλλο μπαγκ. οποτε βαζω το κινητο στο αυτι, μετα η οθονη δεν ξεμαυριζει οποτε το βγαζω. μονο αν κλεισω και ξανανοιξω την οθονη. και η εφαρμογη gestures beta δεν μπορει να εγκατασταθει πλεον (για να ξετικαρω τηνεπιλογη)...καμια λυση?

 

Σε ποιο τηλ στο κάνει;; Σε καμουφλαρισμένο 950 ή στο κανονικό; Η εφαρμογή gestures beta δεν λειτουργεί από την έλευση των 10ριων.

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο τηλ στο κάνει;; Σε καμουφλαρισμένο 950 ή στο κανονικό; Η εφαρμογή gestures beta δεν λειτουργεί από την έλευση των 10ριων.

....και σε καμία συσκευή! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

να υποθέσω, πως επανεκκίνηση έκανες.

να υποθεσεις πως και σοφτ ρισετ εκανα!!!! η κοπελα μου εχει και αυτη 950 και το ξεκινησε και σε εκεινη. ειναι γενικοτερο μπαγκ μαλλον. αλλα δεν εχει απομεινει ψυχη στα γουιντοουζ για να το πουν μαλλον...

 

----- προσθήκη μηνύματος 61 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε ποιο τηλ στο κάνει;; Σε καμουφλαρισμένο 950 ή στο κανονικό; Η εφαρμογή gestures beta δεν λειτουργεί από την έλευση των 10ριων.
σε 2 καθαροαιμα 950. απλα ανεφερα πως θυμαμαι επιλογη τετοια στην εφαρμογη αυτη. δεν την εχω προφανως στο τηλεφωνο. απλα σκεφτηκα πως αν δουλευε, θα την ξετικαρα και θα ησυχαζα
Link to comment
Share on other sites

Με 950XL και τελευταία έκδοση λειτουργικού δεν έχω τέτοιο θέμα.

 

From the middle of nowhere to the center of everywhere.. through my Lumia 950XL

Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

με χαροποιει αυτο που λετε, αλλα σε 2 λουμια 950 να συμβαινει το ιδιο? τι να πω... ελπιζω να στρωσει. εννοειται ειχα κανει χαρντ ρισετ πριν την αναβαθμιση
Link to comment
Share on other sites

με χαροποιει αυτο που λετε, αλλα σε 2 λουμια 950 να συμβαινει το ιδιο? τι να πω... ελπιζω να στρωσει. εννοειται ειχα κανει χαρντ ρισετ πριν την αναβαθμιση

Υπάρχει όμως μιά διαφορά. Εσύ μιλάς για το 950 κι εμείς για το 950 XL! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει όμως μιά διαφορά. Εσύ μιλάς για το 950 κι εμείς για το 950 XL! ;)
χμ οκ αλλα αν εξαιρεσουμε το λιγο μεγαλυτερο μεγεθος και μπαταρια, εχουν καποιαουσιαστικη διαφορα? ιδια δεν ειναι?

τελοσπαντων...

Link to comment
Share on other sites

χμ οκ αλλα αν εξαιρεσουμε το λιγο μεγαλυτερο μεγεθος και μπαταρια, εχουν καποιαουσιαστικη διαφορα? ιδια δεν ειναι?

τελοσπαντων...

Το XL είναι και οκταπύρινο! Το απλό εξαπύρινο.

Κοινά έχουν μόνο amoled, κάμερα και ram.

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

με χαροποιει αυτο που λετε, αλλα σε 2 λουμια 950 να συμβαινει το ιδιο? τι να πω... ελπιζω να στρωσει. εννοειται ειχα κανει χαρντ ρισετ πριν την αναβαθμιση

 

Φοράς τζαμακι και στα δύο;

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Φοράς τζαμακι και στα δύο;
ωχ μη μου πεις οτι ειναι αυτο. μεχρι τωρα δεν ειχα προβλημα. ναι τζαμακι και στα 2
Link to comment
Share on other sites

ωχ μη μου πεις οτι ειναι αυτο. μεχρι τωρα δεν ειχα προβλημα. ναι τζαμακι και στα 2

 

Ίσως επηρεάζει τον αισθητήρα και δεν καταλαβαίνει ότι έχει απομακρυνθεί από το αυτί για αυτό παραμένει σβηστή η οθόνη. Έχει αναφερθεί παλιότερα αυτό από κάποιους.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...