Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Διαβάζετε τί λέει. What's up έιπε όχι what's app.

 

[εν τω μεταξύ εμένα το what's app δεν λειτουργεί καλά. Όποτε μία επαφή μου φτιάξει λογαριασμό, ενώ δεν είχε, δεντην εμφανίζει. Πρέπει να απεγκαταστήσω την εφαρμογή και να την ξανακατεβάσω.]

 

Επίσης, το Viber όντως λειτουργεί καλά, αλλά δεν έχει ελληνικά. τέλος.

 

Συμβουλή: Πήγαινε σε κάποιο καλό android σε αυτά τα χρήματα.

Edited by Brousko
Όλες οι γενικεύσεις είναι λάθος,όπως και αυτή εδώ :X
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Διαβάζετε τί λέει. What's up έιπε όχι what's app.

 

[εν τω μεταξύ εμένα το what's app δεν λειτουργεί καλά. Όποτε μία επαφή μου φτιάξει λογαριασμό, ενώ δεν είχε, δεντην εμφανίζει. Πρέπει να απεγκαταστήσω την εφαρμογή και να την ξανακατεβάσω.]

 

Επίσης, το Viber όντως λειτουργεί καλά, αλλά δεν έχει ελληνικά. τέλος.

 

Συμβουλή: Πήγαινε σε κάποιο καλό android σε αυτά τα χρήματα.

 

Ευχαριστω πολυ παιδια :)

Link to comment
Share on other sites

Windows Maps και Groove Music δεν κάνουν update, μαζί με το Store, με το τελευταίο να μην προχωράει εδώ και κάτι μήνες...
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Windows Maps και Groove Music δεν κάνουν update, μαζί με το Store, με το τελευταίο να μην προχωράει εδώ και κάτι μήνες...

 

Δηλαδη υπαρχει καποιο πρόβλημα με αυτές τις δυο εφαρμογες? Οι χαρτες ειδικα είναι ένα από τα ατου των windows.

Link to comment
Share on other sites

Windows Maps και Groove Music δεν κάνουν update, μαζί με το Store, με το τελευταίο να μην προχωράει εδώ και κάτι μήνες...

Οι χάρτες και το Store αναβαθμίστηκαν στις 14/12 ενώ το Groove Music στις αρχές του μήνα εάν θυμάμαι καλά. Τι εννοείς ότι δεν κάνουν update;

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Μόλις αναβαθμίστηκε το Viber, πλέον είναι στην έκδοση 6.5 ....

Ελλήνικος ακόμη

Έγινε όμως πιο γρήγορο και πιο smooth στο σκρολάρισμα.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη υπαρχει καποιο πρόβλημα με αυτές τις δυο εφαρμογες? Οι χαρτες ειδικα είναι ένα από τα ατου των windows.

 

Δεν κάνουν το update, που γράφει ο συμφορουμίτης από κάτω.

 

Οι χάρτες και το Store αναβαθμίστηκαν στις 14/12 ενώ το Groove Music στις αρχές του μήνα εάν θυμάμαι καλά. Τι εννοείς ότι δεν κάνουν update;

 

Αυτό το update δεν το εγκαθιστούν. Εμφανίζουν μήνυμα λάθους και δεν γίνεται.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Μόλις αναβαθμίστηκε το Viber, πλέον είναι στην έκδοση 6.5 ....

Έφυγε και αυτό το ελεεινό μωβ και έγινε λίγο πιο μπλε. Τόσα χρόνια αναρωτιέμαι τι τους εμπόδιζε να το αλλάξουν.

Αυτό το update δεν το εγκαθιστούν. Εμφανίζουν μήνυμα λάθους και δεν γίνεται.

Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς; Σου βγάζει το update και δεν ολοκληρώνεται; Μήπως κάτι γίνεται λάθος από την μεριά σου; Σε εμένα γιατί τις έκανε τις αναβαθμίσεις;

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Ενημερώθηκε το messenger, στα 230 mb φτάνει η αναβάθμιση.....

Επανήλθαν τα GIF

Ανοίγει πολύ πιο γρήγορα........

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώθηκε το messenger, στα 230 mb φτάνει η αναβάθμιση.....

 

Επανήλθαν τα GIF

 

Ανοίγει πολύ πιο γρήγορα........

 

Σε τι συσκευή;

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Εμενα ούτε Viber ούτε Messenger δεν μου ήρθε ακόμα! Ούτε σε 950XL ούτε στο 830! :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Σε τι συσκευή;

 

950 XL.....

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς; Σου βγάζει το update και δεν ολοκληρώνεται; Μήπως κάτι γίνεται λάθος από την μεριά σου; Σε εμένα γιατί τις έκανε τις αναβαθμίσεις;

 

Επιλέγω το update, "γεμίζει" η progress bar με το κατέβασμά του, αλλάζει το downloading σε installing και στο τέλος δεν εγκαθίσταται, δίνοντάς μου μήνυμα λάθους.

 

Πάντα την ίδια διαδικασία κάνω για τα updates. Δεν άλλαξε κάτι.

Edited by mr_47
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Eρώτηση για το fb, αναθεώρηση χρονολογίου π.χ για μια κοινοποίηση που σε έχουν βάλει και πρέπει να εγκρίνεις για να γίνει προσθήκη..απο που γίνεται; Δεν μπορούσα να το βρώ με τπτ. -950xl-
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει βελτίωση σε εφαρμογές όπως Facebook, viber κτλ;;το store βελτιώνεται η παραμένει φτωχό;
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει βελτίωση σε εφαρμογές όπως Facebook, viber κτλ;;το store βελτιώνεται η παραμένει φτωχό;

 

Για ποια συσκευή ενδιαφέρεσαι;

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει βελτίωση σε εφαρμογές όπως Facebook, viber κτλ;;το store βελτιώνεται η παραμένει φτωχό;

 

Ότι αφορά το store το θεωρώ ακόμα πολύ φτωχό σε σχέση με το ανταγωνισμό ναι μεν κάτι έχει αλλά παραμείνει στο πάτο χωρίς ποικιλία και φυσικά με τις εφαρμογές της Microsoft να δουλεύουν πολύ καλύτερα στο android.

Τώρα τα Facebook πάει έτσι και έτσι με αρκετά καλύτερη εμπειρία σε συσκευές με 2 gb ram αλλά γενικά έχει θέμα στης ειδοποίησες και τρώει κολλήματα το πλακάκι και καθυστερεί να ανοίξει μερικές φορές. Το messenger ακόμα χωρίς δυνατότητα για κλήση και βίντεο κλήση. Viber ας πούμε οκ αλλά χωρίς ελληνικά και αυτό με πρόβλημα στο πλακάκι όπως και το Instagram.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από Update,sofascore δεν μου ανοίγει. Lumia 640. Άλλως με το ίδιο πρόβλημα;

 

όχι,ανοίγει κανονικά.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μετά από Update,sofascore δεν μου ανοίγει. Lumia 640. Άλλως με το ίδιο πρόβλημα;

 

όχι μια χαρά είναι.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να μας δουλεύουν κανονικά εκεί στην ms . Μου κάνει αναβάθμιση το messenger και μου βγάζει ξανά επιλογές για κλήση ομιλίας και βίντεο, gif και την επομενη μέρα χωρίς λόγο τα ξανά αφαιρούν και μένει η επιλογή gif.

[sIGPIC][/sIGPIC]

207 Sport

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...