Jump to content

Microsoft Surface Pro 4


kek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όλα ειναι θεμα αναγκών/προτεραιοτητων και τι χρηση θα κάνει ο καθένας.

Την άποψη και την εμπειρία μας την καταθεσαμε;)

 

Και για έως 100 ευρω διαφορά προτιμότερο το i5 εφοσον σε μεγαλη γκαμα εργασιως αθορυβο ειναι και χωρις να υστερει σε αυτονομια.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 958
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εκανα λαθος εγω μεγαλο δεν ειναι 100ε αλλα 200ε η διαφορα τους

Το χρειαζομαι για κατι ως αντικαταστατη του μικρου ipad για σερφαρισμα audio streaming κ.α ελαφρια ομως

Θα μου αρεσε να δοκιμαζα τη εχει στα σκαρια κ τι εχει κανει η microsoft διοτι πολλη φοβουμαι οτι ξυπναει σιγα σιγα ξανα microsoft κ η apple ειδικα στους υπολογιστες αλλα κ στα tabletεχει καβαλησει το καλαμι αλλες εποχες με Steve Jobs αλλα ας μην ξεφευγω απο το θεμα

Αλλα με πειραζει ο Μ3 που ειναι μικρυς ισχυος κ κατι ακουσα σε βιντεο στο youtube για θορυβο στο ανεμιστηρακι ισχυει?

Link to comment
Share on other sites

Εκανα λαθος εγω μεγαλο δεν ειναι 100ε αλλα 200ε η διαφορα τους

Το χρειαζομαι για κατι ως αντικαταστατη του μικρου ipad για σερφαρισμα audio streaming κ.α ελαφρια ομως

Θα μου αρεσε να δοκιμαζα τη εχει στα σκαρια κ τι εχει κανει η microsoft διοτι πολλη φοβουμαι οτι ξυπναει σιγα σιγα ξανα microsoft κ η apple ειδικα στους υπολογιστες αλλα κ στα tabletεχει καβαλησει το καλαμι αλλες εποχες με Steve Jobs αλλα ας μην ξεφευγω απο το θεμα

Αλλα με πειραζει ο Μ3 που ειναι μικρυς ισχυος κ κατι ακουσα σε βιντεο στο youtube για θορυβο στο ανεμιστηρακι ισχυει?

Ο Μ3 είναι ο μόνος που δεν έχει ανεμιστηράκι!

Εγώ προσωπικά μετά από αρκετή έρευνα κατέληξα σε αυτή την έκδοση και μέχρι στιγμής δεν με έχει απογοτεύσει καθόλου!

Δεν ζορίζεται εύκολα εκτός και αν τρέξεις βαριές εφαρμογές όπως video rendering etc.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι ο M3 σε επεξεργαστική ισχύς εκτός βαριών εφαρμογών και συνεχόμενο multitasking παρά πολλών παραθύρων.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εκανα λαθος εγω μεγαλο δεν ειναι 100ε αλλα 200ε η διαφορα τους

Το χρειαζομαι για κατι ως αντικαταστατη του μικρου ipad για σερφαρισμα audio streaming κ.α ελαφρια ομως

Θα μου αρεσε να δοκιμαζα τη εχει στα σκαρια κ τι εχει κανει η microsoft διοτι πολλη φοβουμαι οτι ξυπναει σιγα σιγα ξανα microsoft κ η apple ειδικα στους υπολογιστες αλλα κ στα tabletεχει καβαλησει το καλαμι αλλες εποχες με Steve Jobs αλλα ας μην ξεφευγω απο το θεμα

Αλλα με πειραζει ο Μ3 που ειναι μικρυς ισχυος κ κατι ακουσα σε βιντεο στο youtube για θορυβο στο ανεμιστηρακι ισχυει?

100 είναι.στο.Σκρουτζ

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα ότι το απλό έπεσε στα 807 οπότε πλέον είναι 200 η διαφορά

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον με ματιασανε κατι μαυρογατες και επεσε και εσπασε η οθονη σε ενα pro4.Μηπως ξερει κανεις την βελτιστη λυση για την επισκευη της.Υπ οψιν ειναι αγορασμενο απο το Public .Οποιαδηποτε βοηθεια δεκτη αφου οι καλοι φιλοι στην φουρτουνα φαινονται
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον με ματιασανε κατι μαυρογατες και επεσε και εσπασε η οθονη σε ενα pro4.Μηπως ξερει κανεις την βελτιστη λυση για την επισκευη της.Υπ οψιν ειναι αγορασμενο απο το Public .Οποιαδηποτε βοηθεια δεκτη αφου οι καλοι φιλοι στην φουρτουνα φαινονται

 

Αουτς πονεσα μονο που το ακουσα

Για ξεκινα με ενα τηλ στην microsoft ελλαδος να δεις τι θα σου πουνε

Link to comment
Share on other sites

Αουτς πονεσα μονο που το ακουσα

Για ξεκινα με ενα τηλ στην microsoft ελλαδος να δεις τι θα σου πουνε

 

Να κάθεται όμως, μην κάνει το τηλεφώνημα όρθιος...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλοι να σου πετυχουνε.Καλα δεν θα πεθάνουμε κιολας.Μηχανηματα ειναι και τα εχουν αυτα.Παντως ειναι απο τις λιγες συσκευες που αμεσως σκεφτηκα πως εαν δεν συμφερει επισκευη θα παρω το ιδιο καινουριο.Θα ενημερωσω την κοινοτητα παντως για τις τιμες αφου βεβαια ξεκινησω την φαρμακευτικη αγωγη για την καρδια μου με tab Antimicrosoft 12,3 mg πρωι βραδυ
Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλοι να σου πετυχουνε.Καλα δεν θα πεθάνουμε κιολας.Μηχανηματα ειναι και τα εχουν αυτα.Παντως ειναι απο τις λιγες συσκευες που αμεσως σκεφτηκα πως εαν δεν συμφερει επισκευη θα παρω το ιδιο καινουριο.Θα ενημερωσω την κοινοτητα παντως για τις τιμες αφου βεβαια ξεκινησω την φαρμακευτικη αγωγη για την καρδια μου με tab Antimicrosoft 12,3 mg πρωι βραδυ

 

:lol::lol::lol:

Πλάκα κάνω πιο πάνω, το κατάλαβες πιστεύω. Αλλά το συνέχισες ωραία!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μιλά με MS Hellas η εξίσου οποιοδήποτε ms store με chat και βλέπεις.

Αυτό που ξέρω ότι εφόσον έχεις complete δικαιούσε ως 2 δωρεάν αντικαταστάσεις σε περίπτωση σπασίματος οθόνης.

 

Πάντως η MS προβαίνει σε αντικατάσταση με νέο surface σε σπάσιμο οθονης αλλά δεν ξέρω αν θε σε χρεώσουν η όχι στην δικιά σου περίπτωση.

 

Αν σταθείς τυχερός ίσως τη γλυτώσεις ανέξοδα μιας και ευέλικτοι είναι αρκετές φορές.

 

 

Edit:Αφού παρέλαβα και το skin για το logo σε hyperblack titanium το έβαλα στη θέση του.

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161217/78e36f33fd85a588349d6006da7f8044.jpg

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μάλλον με ματιασανε κατι μαυρογατες και επεσε και εσπασε η οθονη σε ενα pro4.Μηπως ξερει κανεις την βελτιστη λυση για την επισκευη της.Υπ οψιν ειναι αγορασμενο απο το Public .Οποιαδηποτε βοηθεια δεκτη αφου οι καλοι φιλοι στην φουρτουνα φαινονται

 

Καλη χρονια σε ολους τους φιλους.Σχετικα με την καταστροφη της οθονης του SURFACE μου τα πραγματα εξελιχτηκαν οπως προεβλεψε ο Alex.Επικοινωνησα με την Microsoft Αγγλιας εξηγωντας το προβλημα παραδεχομενος οτι το σφαλμα προφανως ηταν δικο μου.Ο υπευθυνος υπαλληλος - ο οποιος επικοινωνουσε τηλεφωνικα μαζι μου οποτε ηταν αναγκαιο -μου εστειλε αριθμο αποστολης για την UPS (Μεταφορικη)επικοινωνησα με την εταιρεια στην Ελλαδα ,την ιδια ημερα παρελαβαν το tablet και το μετεφεραν στο service Γερμανιας.Απο την στιγμη που εφτασε στο service χρειαστηκαν δυο ωρες να το ελεγξουν και να το στειλουν πισω οπου εφτασε την επομενη ημερα καινουριο και γυαλιστερο.Ολα αυτα με ευγενια,σεβασμο και εντελως ανεξοδα απο μια εταιρεια που - στην δικη μου περιπτωση τουλαχιστον - δικαιωσε το μεγεθος της.Το μονο αρνητικο ειναι τα δυο κουτια Antimicrosoft 12.3mg που μου εμειναν ελπιζω οχι για μελλοντικη χρηση

ΥΓ Η εγγυηση ηταν srandard

Edited by dinosmidis
Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια σε ολους τους φιλους.Σχετικα με την καταστροφη της οθονης του SURFACE μου τα πραγματα εξελιχτηκαν οπως προεβλεψε ο Alex.Επικοινωνησα με την Microsoft Αγγλιας εξηγωντας το προβλημα παραδεχομενος οτι το σφαλμα προφανως ηταν δικο μου.Ο υπευθυνος υπαλληλος - ο οποιος επικοινωνουσε τηλεφωνικα μαζι μου οποτε ηταν αναγκαιο -μου εστειλε αριθμο αποστολης για την UPS (Μεταφορικη)επικοινωνησα με την εταιρεια στην Ελλαδα ,την ιδια ημερα παρελαβαν το tablet και το μετεφεραν στο service Γερμανιας.Απο την στιγμη που εφτασε στο service χρειαστηκαν δυο ωρες να το ελεγξουν και να το στειλουν πισω οπου εφτασε την επομενη ημερα καινουριο και γυαλιστερο.Ολα αυτα με ευγενια,σεβασμο και εντελως ανεξοδα απο μια εταιρεια που - στην δικη μου περιπτωση τουλαχιστον - δικαιωσε το μεγεθος της.Το μονο αρνητικο ειναι τα δυο κουτια Antimicrosoft 12.3mg που μου εμειναν ελπιζω οχι για μελλοντικη χρηση

ΥΓ Η εγγυηση ηταν srandard

Στο εφτιαξαν χωρις κοστος?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καινουριο του εστειλαν....τα εχουμε ξανα πει αυτα για την MS ,γιαυτο αλλωστε ορισμενοι τη προτιμαμε ακομη περισσοτερο. :cool:
Link to comment
Share on other sites

Καινουριο του εστειλαν....τα εχουμε ξανα πει αυτα για την MS ,γιαυτο αλλωστε ορισμενοι τη προτιμαμε ακομη περισσοτερο. :cool:

Εξαιρετικα νεα τοτε. ( το ειχα καταλαβει, αλλ δεν το πιστευα! )

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καινουριο μου εστειλαν χωρις καμμια μα καμμια δικη μου ταλαιπωρια .Επαναλαμβανω ,επιμενοντας στον υπαλληλο για την δικη μου υπαιτιοτητα και ρωτοντας τον για το κοστος , γιατι δεν ηθελα να χασω τον χρονο μου με ανωφελα ταξιδια τουρισμου του Surface. Αυτος λοιπον αταραχος με διαβεβαιωσε πως εαν δεν το ειχα σπασει επιτηδες με σφυρι θα μου το αλλαζαν ανεξοδα -οπως κι εγινε.
Link to comment
Share on other sites

Μη λέμε πάλι τα ίδια. Το καλύτερο tablet pc / ultrabook του πλανήτη, από την πρωτοπόρα εταιρία στον πλανήτη.

Με τιμές λογικές και προσφορές σε τακτά χρονικά διαστήματα...

Μπράβο!!!

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Καινουριο μου εστειλαν χωρις καμμια μα καμμια δικη μου ταλαιπωρια .Επαναλαμβανω ,επιμενοντας στον υπαλληλο για την δικη μου υπαιτιοτητα και ρωτοντας τον για το κοστος , γιατι δεν ηθελα να χασω τον χρονο μου με ανωφελα ταξιδια τουρισμου του Surface. Αυτος λοιπον αταραχος με διαβεβαιωσε πως εαν δεν το ειχα σπασει επιτηδες με σφυρι θα μου το αλλαζαν ανεξοδα -οπως κι εγινε.

Απλά respect, τι να πεί κανείς για τέτοιο σεβασμό στον πελάτη...

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νέο look and feel με το ολοκαίνουργιο dbrand skin για το SP4 που παρέλαβα πριν λίγες ημέρες(stone white marble)

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161211/2cb467b19fd53524cb7c12db65f5d260.jpg

 

 

Αναμονή να παραλάβω και για το logo σε hyper black titanium.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Stone white marble εσυ , concrete το αδερφάκι του Εγώ :D

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170102/b460ee9dedef5e63fa5f1f1e9a2d792c.jpg

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια λεω να παρω το Surface i5-4GB-128GB σε αντικατασταση του macbook air μοντελο του 12 αξιζει τωρα που θα βγει το MS5 τι λετε.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια λεω να παρω το Surface i5-4GB-128GB σε αντικατασταση του macbook air μοντελο του 12 αξιζει τωρα που θα βγει το MS5 τι λετε.

Όλες.οι αγορές είναι ανάλογα τις ανάγκες μας ...πες μας τι θα κάνεις με αυτο να σου πούμε τη γνώμη.μας

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Stone white marble εσυ , concrete το αδερφάκι του Εγώ :D

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

 

Άψογος.

Εγώ στο κινητό μου το έχω σε concrete για αυτό επέλεξα white marble στο surface για να κάνουν μια αντίθεση :p

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το πηρα κι εγω . Αντε να δουμε αν αξιζει το κοπο. Με i5 4gb 128 το περιμενω μεθαυριο

Καλώς να σου έρθει ....είναι σουπερ μηχάνημα θα το καταευχαριστηθεις

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Surface Pro 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...