Jump to content

Microsoft Lumia 950 XL


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βγάλε τη SIM και βάλε την πάλι. Το N8 που είχα μου το έκανε μια φορά και έτσι έστρωσε! Το δοκίμασες;

 

Όχι,μόνο αυτό δεν δοκίμασα,θα το δοκιμάσω και θα σας πω!!

Link to comment
Share on other sites

Όχι,μόνο αυτό δεν δοκίμασα,θα το δοκιμάσω και θα σας πω!!

 

επίσης μπορεί να φταίει η σιμ αν είναι παλιά ή κομμένη.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Βάζοντάς την στο 950 όμως μπορεί κάτι να στράβωσε... ;)

 

Μπορεί μπορεί μπορεί,εγώ ξέρω ότι έσκασα ένα σκασμό λεφτά και τα προβλήματα αυτά είναι αδικαιολόγητα για την κατηγορία και τα specs..

Link to comment
Share on other sites

Όχι καινούρια είναι,στο lg v10 δούλευε απροβλημάτιστα!!

 

Ωραία,δες αν πατάει καλά.αλλιώς νομίζω πως το σέρβις είναι μονόδρομος.

 

----- προσθήκη μηνύματος 44 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπορεί μπορεί μπορεί,εγώ ξέρω ότι έσκασα ένα σκασμό λεφτά και τα προβλήματα αυτά είναι αδικαιολόγητα για την κατηγορία και τα specs..

 

το ελάττωμα σε μια συσκευή είναι πάντα στο παιχνίδι.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Προχθές μου ήρθε και το back cover της Mojo πολύ πιο premium δείχνει η συσκευή τώρα!

 

29596564460_d541f19125_c.jpgLumia 950XL back cover by Giwrgos George, on Flickr

 

Όντως ώρα πιο ωραίο φαίνεται. Σαν να αυξήθηκε το πάχος της συσκευής νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Όντως ώρα πιο ωραίο φαίνεται. Σαν να αυξήθηκε το πάχος της συσκευής νομίζω.

 

Έχει αυξηθεί λίγο ναι,και το βάρος,πλέον είναι πιο στιβαρό στο χέρι και δεν γλιστράει όπως με το δικό του κάλυμμα .

Link to comment
Share on other sites

Έχει αυξηθεί λίγο ναι,και το βάρος,πλέον είναι πιο στιβαρό στο χέρι και δεν γλιστράει όπως με το δικό του κάλυμμα .

 

 

 

Σου εφαρμοζει τελεια; γιατί εγώ που έχω την μαύρη πάνω και κάτω στις θήρες εξέχει λίγο και το volume down μου χαλασε

 

Sent from mTalk

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω στα store της Microsoft δεν υπάρχει πια οποτε αν δεν το πάρεις τωρα μετα μπορεί να μην υπάρχει

 

Sent from Lumia 950xl and mTalk

 

Δεν ισχύει αυτό... Υπάρχουν στα Microsoft Stores... Απλά το όλο νταβαντουρι έγινε γιατί το έβγαλαν από την δεξιά στήλη promotion και έβαλα τις μαθητικές προσφορές...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Σου εφαρμοζει τελεια; γιατί εγώ που έχω την μαύρη πάνω και κάτω στις θήρες εξέχει λίγο και το volume down μου χαλασε

 

Sent from mTalk

 

Ναι εφαρμόζει μια χαρά!Πόσο καιρό την έχεις και σου χάλασε;Η αλήθεια είναι ότι τα πλαϊνά πλήκτρα θέλουν λίγη προσπάθεια να τα πατήσεις,αλλά να σου πω την αλήθεια με το double tap το power button το χρησιμοποιούσα σπανίως έτσι και αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Μου έκανε συνεχώς reboot και συνεχώς έχανε το σήμα. 4 φορές σέρβις (τα πάνε στην τσεχια, αφού τα ελληνικά είναι collection points). Την 4η φορά γύρισε με νέο imei . Και χωρίς πρόβλημα. Επιτέλους έχω τηλέφωνο. Με την αναβάθμιση, όλα καλά εκτός από:. Μετά από χρήση σε επόμενη κλήση δεν φαίνεται τίποτα και θέλει ρισετ. Δεν συγχρονίζονται πλήρως οι επαφές και στον συγχρονισμό βγάζει πρόβλημα. Το κάνει και στο pc αυτό. Και τέλος το πσ δεν βλέπει το κινητό όταν το συνδέω. Windows' 10 laptop. Το ταπεινο netbook με xo το βλέπει κανονικά. Αυτά
Link to comment
Share on other sites

Ναι εφαρμόζει μια χαρά!Πόσο καιρό την έχεις και σου χάλασε;Η αλήθεια είναι ότι τα πλαϊνά πλήκτρα θέλουν λίγη προσπάθεια να τα πατήσεις,αλλά να σου πω την αλήθεια με το double tap το power button το χρησιμοποιούσα σπανίως έτσι και αλλιώς.

 

Στους 2-2,5 χάλασε έκανα και συχνά restart με το power και volume down το volume down χάλασε

 

 

 

Εμενα εκεί που έχεις τις θηρες δεν εφαρμόσει καλά είμαι άτυχος μάλλον

 

Sent from mTalk

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Προχθές μου ήρθε και το back cover της Mojo πολύ πιο premium δείχνει η συσκευή τώρα!

29596564460_d541f19125_c.jpgLumia 950XL back cover by Giwrgos George, on Flickr

 

Από eBay με 50€ ;

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Από eBay με 50€ ;

 

33 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά από Amazon

 

----- προσθήκη μηνύματος 102 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στους 2-2,5 χάλασε έκανα και συχνά restart με το power και volume down το volume down χάλασε

 

 

 

Εμενα εκεί που έχεις τις θηρες δεν εφαρμόσει καλά είμαι άτυχος μάλλον

 

Sent from mTalk

 

Mηπως δεν την είχες τοποθετήσει σωστά;Γιατί και εμένα στην αρχή πήγα να βάλω τον φορτιστή και δεν έμπαινε,το πίεσα λίγο και κούμπωσε μετά και όλα ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

Την έχω στο μαύρο χρώμα. Εντάξει δίνει άλλη αίσθηση στο τηλέφωνο. Έχει εφαρμόσει κανονικά χωρίς τρυγμους ή οτιδήποτε άλλο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αρκετές ενημερώσεις σήμερα στο στόρι.

Link to comment
Share on other sites

γεια σασ. εχει ενας φιλος μου το κινητο αυτο. πηρε t. glass για την οθονη. ξαφνικα ο αισθητηρας κρατουσε μαυρη την οθονη στις κλησεις. googλαραμε υπαρχει ιδικο glass για το κινητο. ξερει κανεις κατι?
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

γεια σασ. εχει ενας φιλος μου το κινητο αυτο. πηρε t. glass για την οθονη. ξαφνικα ο αισθητηρας κρατουσε μαυρη την οθονη στις κλησεις. googλαραμε υπαρχει ιδικο glass για το κινητο. ξερει κανεις κατι?

 

Tι εννοείς μαύρη οθόνη στις κλήσεις; Όταν έφερνε το τηλέφωνο στο αυτί του για να μιλήσει έκλεινε η οθόνη;

Link to comment
Share on other sites

γεια σασ. εχει ενας φιλος μου το κινητο αυτο. πηρε t. glass για την οθονη. ξαφνικα ο αισθητηρας κρατουσε μαυρη την οθονη στις κλησεις. googλαραμε υπαρχει ιδικο glass για το κινητο. ξερει κανεις κατι?

 

Μπορεί να μην είναι από το γυαλί το έκανε και μένα και με hard reset δεν εφτιαχνε χωρίς να έχω γυαλί τελικά με μια από τις επαναφορες στο αρχικό firmware με wdrt έφτιαξε αλλα έμεινα για δυο μέρες στο πρώτη έκδοση χωρίς να κάνω αναβάθμιση για να κάνω δοκιμες..

 

Sent from mTalk

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μην είναι από το γυαλί το έκανε και μένα και με hard reset δεν εφτιαχνε χωρίς να έχω γυαλί τελικά με μια από τις επαναφορες στο αρχικό firmware με wdrt έφτιαξε αλλα έμεινα για δυο μέρες στο πρώτη έκδοση χωρίς να κάνω αναβάθμιση για να κάνω δοκιμες..

 

Sent from mTalk

 

οχι..ειναι το γυαλι...!!!κι εμενα το έκανε με εινα απο πλασιο...δεν ειχε τρυπα για τον αισθητητα και ετσι στην κληση εσβηνε οθονη και δεν λειτουργουσε το double tap...πλεον φοραω ενα της nillkin και ειναι μια χαρα

KTLK
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχης κατοχος και γω απο εχθες! Δυστυχως ομως αυριο θα το στειλω για doa. Κατα τη ληψη φωτογραφιας ή βιντεο φαινεται μια σκοτεινη/γκρίζα κηλίδα στην οθονη η αποια αποτυπώνεται και στις φωτογραφίες. Σα να υπάρχει ενας κοκκος σκονης μέσα στον φακο..
Link to comment
Share on other sites

Έχει απο χθες ο λογαριασμός yahoo ξεσκίστηκε στις ειδοποιήσεις του κινητού μου για ρύθμιση του λογαριασμού. Βάζω τον κωδικό (το 'χω κάνει 15 φορές περίπου) δεν ενημερώνεται και μετά από λίγο ξανά το ίδιο μήνυμα. Τον διαγράφω τον λογαριασμό, τον ξαναδημιουργώ αλλά τίποτα. Στο pc ο λογαριασμός δουλεύει κανονικά. Τι στην ευχή γίνεται;
Link to comment
Share on other sites

Έχει απο χθες ο λογαριασμός yahoo ξεσκίστηκε στις ειδοποιήσεις του κινητού μου για ρύθμιση του λογαριασμού. Βάζω τον κωδικό (το 'χω κάνει 15 φορές περίπου) δεν ενημερώνεται και μετά από λίγο ξανά το ίδιο μήνυμα. Τον διαγράφω τον λογαριασμό, τον ξαναδημιουργώ αλλά τίποτα. Στο pc ο λογαριασμός δουλεύει κανονικά. Τι στην ευχή γίνεται;

 

Κατι παίζει με την yahoo. Το έκανε στιγμιαία και σε μένα αλλά και στο pc αλλά και σε φίλο μου. Προχθές όλα αυτά. Χθες όλα οκ.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχει απο χθες ο λογαριασμός yahoo ξεσκίστηκε στις ειδοποιήσεις του κινητού μου για ρύθμιση του λογαριασμού. Βάζω τον κωδικό (το 'χω κάνει 15 φορές περίπου) δεν ενημερώνεται και μετά από λίγο ξανά το ίδιο μήνυμα. Τον διαγράφω τον λογαριασμό, τον ξαναδημιουργώ αλλά τίποτα. Στο pc ο λογαριασμός δουλεύει κανονικά. Τι στην ευχή γίνεται;

 

Και μένα το έκανε αλλά πλέον σταμάτησε,δεν ξέρω τι γίνεται

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 950 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...