Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σας, έπεσε νερο στον φορτιστή μου κ χάλασε κ με τον απλο αργει πολυ να φορτισει.Στo skroutz εχει εναν ιδιο ταχυφορτιστη αλλα λεει 1800 mAh. Ξερει καποιος αν ειναι ο ιδιος?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

1,8 A λεει οκ ειναι.

Γενικα απο οσο ξερω η τροφοδότηση με παραπανω volt καίει το κινητο και γενικα μια συσκευη. Ενω αν εχεις τροφοδοσια με λιγοτερα αmpere καις το φορτιστη. Αν κανω λαθος σορρυ.

Edited by miltos74
Link to comment
Share on other sites

1,8 A λεει οκ ειναι.

Γενικα απο οσο ξερω η τροφοδότηση με παραπανω volt καίει το κινητο και γενικα μια συσκευη. Ενω αν εχεις τροφοδοσια με λιγοτερα αmpere καις το φορτιστη. Αν κανω λαθος σορρυ.

 

Αν έχεις λιγότερα amper δεν καιγεται ο φορτιστής απλά αργεί να φορτίσει η μπαταρία.

Η συσκευή ζητάει να πάρει για να φορτίσει τα σωστά βολτ. Απο εκεί και πέρα τα ποσά ampere θα τραβήξει και σε πόση ώρα θα φορτίσει εξαρτάται από τον ίδιο τον φορτιστή.

Ο φορτιστής για να καεί πρέπει να δεχτεί ο ίδιος πολλά βολτ (ταση) ή αμπερ (ρευμα) από το δίκτυο της ΔΕΗ ή κάποιας άλλης πηγής

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σήμερα το carbon skin. Πραγματικά υπέροχο.

Τώρα τελείωσα το πέρασμα του. Θα ανεβάσω φώτο αργότερα!

 

Edit:ορίστε και 2 φωτος! https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160704/6c8e852b49422c4cd71dd089d19ebe83.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20160704/8208a568ae3685d42d51ee5a2b7249dd.jpg

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Πες αλήθεια τώρα... Έβαλες επάνω στο καταπληκτικό λαστιχένιο καπάκι αυτή τη φρικαλεότητα ? Αυτή τη μουφιά ?

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

1,8 A λεει οκ ειναι.

Γενικα απο οσο ξερω η τροφοδότηση με παραπανω volt καίει το κινητο και γενικα μια συσκευη. Ενω αν εχεις τροφοδοσια με λιγοτερα αmpere καις το φορτιστη. Αν κανω λαθος σορρυ.

Λάθος κάνεις. Μεγάλο λάθος.

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πες αλήθεια τώρα... Έβαλες επάνω στο καταπληκτικό λαστιχένιο καπάκι αυτή τη φρικαλεότητα ? Αυτή τη μουφιά ?

 

Γούστα είναι αυτά... δεν βρίσκω το λόγο να κάνεις έτσι.

 

Χαλαρώστε λίγο παιδιά, εδώ δεν είναι χώρος εκτόνωσης. Όποιος δεν μπορεί να φερθεί πολιτισμένα δεν έχει θέση στο παρόν forum με ότι συνέπειες αυτό συνεπάγεται.

 

Edit: Θα παρακαλέσω στα υπόλοιπα μέλη να μην τοποθετούνται επ' αυτού. Σβήστηκαν off topic μηνύματα. Έχω επιληφθεί εγώ του θέματος και θα φροντίσω να μπουν τα πράγματα στη θέση τους.

Edited by athanaso77

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γούστα είναι αυτά... δεν βρίσκω το λόγο να κάνεις έτσι.

 

Χαλαρώστε λίγο παιδιά, εδώ δεν είναι χώρος εκτόνωσης. Όποιος δεν μπορεί να φερθεί πολιτισμένα δεν έχει θέση στο παρόν forum με ότι συνέπειες αυτό συνεπάγεται.

 

Πως κάνω δηλαδή? Τί είπα και προσβλήθηκες ? Ο φίλος που το έβαλε είπε ότι του αρέσει, εγώ είπα ότι είναι χάλια.

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πως κάνω δηλαδή? Τί είπα και προσβλήθηκες ? Ο φίλος που το έβαλε είπε ότι του αρέσει, εγώ είπα ότι είναι χάλια.

 

Εγώ να προσβληθώ; Θα αστειεύεσαι. :rolleyes:

 

Θα σου το πω απλά... το ειρωνικό ύφος δεν είναι αποδεκτό στο φόρουμ βάσει των κανονισμών και όχι βάσει του τι θέλω εγώ ή ο οποιοσδήποτε. Το διορθώνεις; Όλα καλά. Το συνεχίζεις; Θα υποστείς τις κυρώσεις αποκλεισμού πρόσβασης. Απλά τα πράγματα. Σε ενημερώνω τώρα για να μην υπάρχουν μετά παρεξηγήσεις.

 

Ξέρεις πόσα μηνύματα παραπόνων έχω λάβει για τον τρόπο που γράφεις; Και δεν μιλάω μόνο για τη συγκεκριμένη περίπτωση. Μέχρι εδώ. Καλημέρα. :)

 

Θα παρακαλέσω να μη συνεχιστεί αυτή η συζήτηση εδώ μιας και δεν αφορά το forum. Αν έχεις απορίες... επικοινώνησε μαζί μου με pm.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος όταν ενεργοποιούμε το φλας για την μπροστά κάμερα μα μην είναι συνέχεια φωτεινή η οθόνη αλλά να φωτίζει πριν βγει η φωτογραφία;
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος όταν ενεργοποιούμε το φλας για την μπροστά κάμερα μα μην είναι συνέχεια φωτεινή η οθόνη αλλά να φωτίζει πριν βγει η φωτογραφία;

Όχι από όσο βλέπω.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες,έχει πάρει κανείς αδιάβροχη θήκη για το θεριό...;

Η αδερφή της γυναίκας μου πήρε την παρακάτω για το λευκό v10 της ... Το έβαλε και στο νερό. Εννοείται δεν την συστήνω και της είπα να μην το βάλει στο νερό γιατί αμφιβάλλω αν θα βγει ζωντανό, ωστόσο εκείνη δεν με άκουσε και το έβαλε(γυναίκες τι να πεις...) . Δεν πήρε καθόλου νερό μέσα αλλά και πάλι δεν την εμπιστεύομαι. Την ποσταρω απλά επειδή έχει χρησιμοποιηθεί με την συσκευη μας και ο καθένας παίρνει το ρίσκο του! :p :p :p

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160705/ea7a9e5d26538190620c9ea48adec12c.jpg

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καμιά αναβάθμιση θα πάρουμε?Μήπως μας ξέχασαν?

 

Sent from my LG-H961N using Tapatalk

Οπως ισως εχεις ξαναδιαβασει την 6.0 την πηραμε καιρο τωρα μεσω LG Bridge. Βεβαια την 6.0.1 δεν την πηραμε ακομη (και μαλλον ουτε προκειται). Μικρες και ασφαλειας δεν παιρνουμε, καθως το κινητο ειναι ατρωτο και τερας (μουσια). Τελος την 7 θα την παρουμε Οκτωβρη- Νοεμβρη και αν.

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Έχετε βάλει tempered glass; επηρεαζη καθόλου την αφή;

Εγώ είμαι με την μεμβράνη που χε από την μάνα του ακόμα.

Και εγώ μέχρι σήμερα είμανε με την δική του "μεμβράνη"... Τοποθετήθηκε Τζαμάικα, temperat class στα ελληνικά και δεν υπάρχει κανένα θέμα στην κύλιση!! ;)

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μέχρι σήμερα είμανε με την δική του "μεμβράνη"... Τοποθετήθηκε Τζαμάικα, temperat class στα ελληνικά και δεν υπάρχει κανένα θέμα στην κύλιση!! ;)

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τζαμάικα??? Χεχεχεχ ε ρε την αυτόματη πρόβλεψη! :p :p

 

Και εγώ με τζαμακι όλα καλά κανένα πρόβλημα στη κύλιση

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έχετε βάλει tempered glass; επηρεαζη καθόλου την αφή;

Εγώ είμαι με την μεμβράνη που χε από την μάνα του ακόμα.

 

Έχω το tempered glass της spigen.

Δεν επηρεάζει καθόλου την αφή.

Όχι μόνο το συγκεκριμένο αλλά κανένα tempered δεν την επηρεάζει νομίζω.

Πριν από το spigen είχα ένα μη επώνυμο που επίσης δεν επηρεάζε καθόλου.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Εγώ άντεξα 3 εβδομάδες με την εργοστασιασκή ζελατίνα, περιμένοντας βέβαια ένα nilkin tempered glass να φτάσει στα χέρια μου. Έκανα την αλλαγή το Σ/Κ που πέρασε και είμαι (όπως πάντα) υπερευχαριστημένος. Ακόμα και ένα no name glass που είχα βάλει σε παλιότερο κινητό ήταν μια χαρά.

 

Προσωπικά θεωρώ το τζαμάκι μονόδρομο. Θήκη δεν έχω βάλει για παράδειγμα και ούτε πρόκειται, μιας και η αίσθηση που αφήνει το πίσω καπάκι αλλά και το μεταλλικό πλαίσιο στα πλαϊνά είναι μοναδική. Όμως tempered glass βάζω πάντοτε. Η αίσθηση είναι κατά 99% ίδια (αν όχι 100%) και σε προστατεύει από την κακιά στιγμή.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ο κοσμος δε παει καλα μια αξιολογηση στο σκρουτζ διαβαστε και κλαψτε ουτε 2 μερες δε το πηρε ο αλλος αλλη;και η καμερα ειναι η χειροτερη η μπαταρια αδειασε σε 5 ωρες και οτι θελει λεει ο καθε πικραμενος ειδικα για αυτη την συσκευη;ελεος
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Μα και εσύ διαβάζεις απόψεις από 16χρονα;;; (αμφιβάλλω και αν λέω πολλά)

 

Ερώτηση όσοι έχετε περάσει την "6"... Κάνει μεταφορά τις όποιες εφαρμογές στην sd; Αν ναι που είναι επιλογή και δεν την "βλέπω"; :eek:

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Δυστυχώς δεν τις περνάει...

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...