Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει και η zerolemon στα 9000mah.

Προσωπικά θα προιμήσω 2η μπαταρία αν χρειαστεί, αλλά είναι και αυτό μια λύση.

Edited by bas13
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η μπαταρία της συσκευής είναι μέτρια, (επιεικώς), δεν χρειάζεται καν να έχει κάποιος τη συσκευή για να το καταλάβει, αρκεί να έχει παρακολουθήσει τις τελευταίες συσκευές της lg & ταυτόχρονα να βάλει κάτω όλα τα δεδομένα.

Μάλιστα για να είμαστε δίκαιοι, με βάση όλα τα δεδομένα & τις μαρτυρίες παιδιών που είχαν και τα δύο(g4/v10), το 2ο τα πάει καλύτερα απ' ότι αναμενόταν, χωρίς φυσικά να μπορεί να συγκριθεί σ'αυτόν τον τομέα τις κορυφαίες (σ'αυτό τον τομέα) προτάσεις του χώρου.

 

Όποιος κάνει έντονη(4g ή και wifi, bt, τέρμα φωτεινότητα) χρήση της συσκευής είναι δεδομένο ότι μέχρι το βράδυ δεν φτάνει. (Αυτό θα έπρεπε να έχει φροντίζει η lg & δεν το έκανε :X:mad::down:). Η λύση είναι φόρτιση μες στη μέρα, 2η μπαταρία, powerbank (ή άλλη συσκευή :p).

Προσωπικά έχω επιλέξει τη 2η φόρτιση, όταν κάνω έντονη χρήση, αν ήμουν όλη τη μέρα έξω (όπως πέρσι με το N.edge) θα έπαιρνα το kit με τη 2η μπαταρία & ίσως αργότερα να το πράξω.

 

Από την άλλη η lg θα πρέπει στο μέλλον να λύσει το πρόβλημα. (Ήδη θα έπρεπε). Η λύση για μένα, έγκειται είτε στο να μειώσει τις ενεργειακές απαιτήσεις των panel της,είτε να αυξήσει σημαντικά την μπαταρία. (είτε και στα 2 :D)

 

Αυτο παλι με την τερμα φωτεινοτητα τυφλοι ειναι;με το συμπαθιο δηλαδη η συνεχεια ειναι στον ηλιο.Θελω να πω οτι μια χαρα και αψογα δουλευει η αυτοματη και κανει και οικονομια στην μπαταρια.

ΥΓ το σχολιο ειναι καλοπροαιρετο εννοειται.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι κάπου στη μέση για την μπαταρία δεν είναι ούτε τραγική ούτε βράχος είναι μέτρια λίγο καλύτερη από το g4,το οποίο λόγο της τεράστιας οθόνης είναι στα συν για τη συσκευή

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας λες όμως και τί χρήση κάνεις..

Αυτό το screenshot από μόνο του εμένα δε μου λέει κάτι..χωρίς παρεξήγηση πάντα. ;)

 

Στάλθηκε από το "κτήνος" V10

Τι σημασία έχει...διάβασα τα χαρακτηριστικά του κινητού απο πριν...λέω άμα με βγάζει μέρα θα είναι οκ...και με βγάζει για την χρήση που κάνω...αυτό ήθελα...αρα καλυπτομαι...

Ξέρω και γω να την ξεζουμισω αμα Θέλω....λίγο να ανοίξω το 4g ειδικα σε σημειο που να μη έχει καλό σήμα....παει ακλαφτη...

 

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

Link to comment
Share on other sites

Αυτο παλι με την τερμα φωτεινοτητα τυφλοι ειναι;με το συμπαθιο δηλαδη η συνεχεια ειναι στον ηλιο.Θελω να πω οτι μια χαρα και αψογα δουλευει η αυτοματη και κανει και οικονομια στην μπαταρια.

ΥΓ το σχολιο ειναι καλοπροαιρετο εννοειται.

 

Προσωπικά το δουλεύω αρκετά φωτεινά, και η αυτομάτη φωτεινότητα κατά συνέπεια, ποτέ δεν μου δούλεψε όπως ήθελα.

Είναι προσωπική μου λόξα, αλλά αντικειμενικά, όταν είσαι έξω μέρα, είναι απαραίτητη, δηλαδή αρκετές ώρες, άλλωστε και η ίδια η συσκευή όταν είσαι στο auto, τέρμα το πάει και μάλιστα και δίνει και ένα μικρό boost, πέραν από κει που φτάνει η χειροκίνητη. Επιπλέον τότε είσαι και σε 3g-4g και η μπαταρία καταπονείται ακόμα περισσότερο.

 

Σε εσωτερικούς χώρους, αν υπάρχει φως πάλι πρέπει να δουλέψει ψιλά. (70-100%). Σε χαμηλό φωτισμό φυσικά πάει(& πάω και εγώ) πιο κάτω.

 

Αν τα βάλεις όμως κάτω κατά κύριο λόγο δουλέυει ψηλά, ακόμα και αν δεν έχεις τη λόξα τη δική μου, εκτός και αν κάποιος είναι όλη τη μέρα χωμένος σε ένα ανήλιαγο δωμάτιο, και δεν το λέω προσβλητικά, αλλά δεν είναι συνηθισμένη χρήση.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά το δουλεύω αρκετά φωτεινά, και η αυτομάτη φωτεινότητα κατά συνέπεια, ποτέ δεν μου δούλεψε όπως ήθελα.

Είναι προσωπική μου λόξα, αλλά αντικειμενικά, όταν είσαι έξω μέρα, είναι απαραίτητη, δηλαδή αρκετές ώρες, άλλωστε και η ίδια η συσκευή όταν είσαι στο auto, τέρμα το πάει και μάλιστα και δίνει και ένα μικρό boost, πέραν από κει που φτάνει η χειροκίνητη. Επιπλέον τότε είσαι και σε 3g-4g και η μπαταρία καταπονείται ακόμα περισσότερο.

 

Σε εσωτερικούς χώρους, αν υπάρχει φως πάλι πρέπει να δουλέψει ψιλά. (70-100%). Σε χαμηλό φωτισμό φυσικά πάει(& πάω και εγώ) πιο κάτω.

 

Αν τα βάλεις όμως κάτω κατά κύριο λόγο δουλέυει ψηλά, ακόμα και αν δεν έχεις τη λόξα τη δική μου, εκτός και αν κάποιος είναι όλη τη μέρα χωμένος σε ένα ανήλιαγο δωμάτιο, και δεν το λέω προσβλητικά, αλλά δεν είναι συνηθισμένη χρήση.

 

Κοιτα εξω που το δουλευω παει απο 68 79 59 100 86% στους χωρους και αυτοκινητα που κινουμε επισης τωρα μεσα στο σπιτι με ενα πορτατιφ 23% και σβηνοντας το παει στο 0%.Και επισης δεν κλεινω ποτε το 4τζι και συγχρονισμους και καιρο και με βγαζει ολη μερα αν δεν σκαλιζω την οθονη ολη μερα

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα εξω που το δουλευω παει απο 68 79 59 100 86% στους χωρους και αυτοκινητα που κινουμε επισης τωρα μεσα στο σπιτι με ενα πορτατιφ 23% και σβηνοντας το παει στο 0%.Και επισης δεν κλεινω ποτε το 4τζι και συγχρονισμους και καιρο και με βγαζει ολη μερα αν δεν σκαλιζω την οθονη ολη μερα

 

Μια σημείωση, όταν είσαι σε wifi, πάντως τα data κλείνουν τα χεις/δεν τα χεις ανοιχτά.

 

Στα λόγια μου έρχεσαι λοιπόν, στα φωτεινά περιβάλλοντα είσαι κατά μ.ο. στο 80%.

Μην νομίζεις ότι και μόνιμα τέρμα στο 100% θα χες μεγάλη διαφορά ή για να το πω αλλιώς αυτή τη διαφορά τη θυσιάζω για το όφελος που αποκομίζω από την περισσότερη φωτεινότητα.

Μες στο σπίτι τώρα και εγώ χειροκίνητα στο 50 το χω, και μετά τις 10 πάω πιο κάτω.

 

Επίσης, στα λόγια μου έρχεσαι, όταν δεν το σκαλίζεις όλη μέρα(σχετικό φυσικά αυτό γιατί σκάλισμα με σκάλισμα απέχουν μίλια), σε βγάζει, ενώ όταν θα χρειαστείς να κάνεις έντονη χρήση είναι δεδομένο ότι θα σ'αφήσει. (νωρίς το απόγευμα να προσθέσω ή πιο αργά αν δεν είναι τόσο έντονη η χρήση)

 

Τα ίδια λέμε λοιπόν, και για μένα η παραπάνω κατάσταση αξιολογείται ως μέτρια. :)

Link to comment
Share on other sites

Μια σημείωση, όταν είσαι σε wifi, πάντως τα data κλείνουν τα χεις/δεν τα χεις ανοιχτά.

 

Στα λόγια μου έρχεσαι λοιπόν, στα φωτεινά περιβάλλοντα είσαι κατά μ.ο. στο 80%.

Μην νομίζεις ότι και μόνιμα τέρμα στο 100% θα χες μεγάλη διαφορά ή για να το πω αλλιώς αυτή τη διαφορά τη θυσιάζω για το όφελος που αποκομίζω από την περισσότερη φωτεινότητα.

Μες στο σπίτι τώρα και εγώ χειροκίνητα στο 50 το χω, και μετά τις 10 πάω πιο κάτω.

 

Επίσης, στα λόγια μου έρχεσαι, όταν δεν το σκαλίζεις όλη μέρα(σχετικό φυσικά αυτό γιατί σκάλισμα με σκάλισμα απέχουν μίλια), σε βγάζει, ενώ όταν θα χρειαστείς να κάνεις έντονη χρήση είναι δεδομένο ότι θα σ'αφήσει. (νωρίς το απόγευμα να προσθέσω ή πιο αργά αν δεν είναι τόσο έντονη η χρήση)

 

Τα ίδια λέμε λοιπόν, και για μένα η παραπάνω κατάσταση αξιολογείται ως μέτρια. :)

 

Ναι φιλε μου εχεις δικιο αλλα σε wi fi ειναι μονο μετα τις 8 το βραδυ 12 13 ωρες που ειμαι εξω μονο 4g γιατι ειμαι σωφερατζα και μια χαρα με βγαζει μεχρι να γυρισω σπιτι που εχει 35% τουλαχιστον αποδειξεις πιο κατω .:)

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://s33.postimg.org/fianu139b/Capture_2016_05_27_20_53_50.png

post a picture

 

 

http://s33.postimg.org/l4regs5vj/Capture_2016_05_27_20_54_01.png

free photo upload

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Τι σημασία έχει...διάβασα τα χαρακτηριστικά του κινητού απο πριν...λέω άμα με βγάζει μέρα θα είναι οκ...και με βγάζει για την χρήση που κάνω...αυτό ήθελα...αρα καλυπτομαι...

Ξέρω και γω να την ξεζουμισω αμα Θέλω....λίγο να ανοίξω το 4g ειδικα σε σημειο που να μη έχει καλό σήμα....παει ακλαφτη...

 

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

Δεν είμαι απέναντί σου σε αυτό που έγραψα..φυσικά και όλοι ξέραμε τι αγοράζουμε από πριν (είπαμε το κινητό απευθύνεται κυρίως σε λίγους ψαγμένους που ξέρουν τι θέλουν) και εμένα με εξέπληξε θετικά γιατί με τη χρήση που κάνω περίμενα μικρότερη αυτονομία!

Αυτό που λέω είναι ότι εφόσον δείχνεις screenshot από μόνο του το SOT δε δείχνει κάτι, απλά ότι εσένα σε καλύπτει.

 

Μια σημείωση, όταν είσαι σε wifi, πάντως τα data κλείνουν τα χεις/δεν τα χεις ανοιχτά.

 

Σχετικά με αυτό, μειώνεται η κατανάλωση (μπαταρια) ή εφόσον είσαι σε 3g 4g δεν αλλάζει κάτι;

 

Στάλθηκε από το "κτήνος" V10

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε μου εχεις δικιο αλλα σε wi fi ειναι μονο μετα τις 8 το βραδυ 12 13 ωρες που ειμαι εξω μονο 4g γιατι ειμαι σωφερατζα και μια χαρα με βγαζει μεχρι να γυρισω σπιτι που εχει 35% τουλαχιστον αποδειξεις πιο κατω .:)

 

Δεν διαφωνούμε & τα screenshots επιβεβαιώνουν ακριβώς αυτό που λέω και γω & το συμπέρασμα που έχω καταλήξει για την αυτονομία της συσκευής.

Και μια απλή ερώτηση, με το g2 είχες δοκιμάσει την ίδια χρήση?

Αν την είχες δοκιμάσει, θα μπορούσες να μου απαντήσεις, στο g2 πόσο υπόλοιπο θα σου είχε απομείνει, ενώ εδώ σου έχει απομείνει 35%?

 

----- προσθήκη μηνύματος 91 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σχετικά με αυτό, μειώνεται η κατανάλωση (μπαταρια) ή εφόσον είσαι σε 3g 4g δεν αλλάζει κάτι;

 

Όχι μειώνεται, είναι σαν να τα χεις κλειστά, ιντερνετ μπαίνεις από το wifi.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι απέναντί σου σε αυτό που έγραψα..φυσικά και όλοι ξέραμε τι αγοράζουμε από πριν (είπαμε το κινητό απευθύνεται κυρίως σε λίγους ψαγμένους που ξέρουν τι θέλουν) και εμένα με εξέπληξε θετικά γιατί με τη χρήση που κάνω περίμενα μικρότερη αυτονομία!

Αυτό που λέω είναι ότι εφόσον δείχνεις screenshot από μόνο του το SOT δε δείχνει κάτι, απλά ότι εσένα σε καλύπτει.

 

 

 

Σχετικά με αυτό, μειώνεται η κατανάλωση (μπαταρια) ή εφόσον είσαι σε 3g 4g δεν αλλάζει κάτι;

 

Στάλθηκε από το "κτήνος" V10

 

Μειώνεται και πολύ η κατανάλωση σε wifi αν κατάλαβα καλά

Θέλω επίσης να πω οτι άμα βλεπω τριχιλιαρη μπαταρια στο τερας,ξερω εκ των προτέρων με βαριά χρήση δεν θα με βγάλει τη μέρα και παίρνω τα μετρα μου

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Μειώνεται και πολύ η κατανάλωση σε wifi αν κατάλαβα καλά

 

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

 

H κατανάλωση αν σερφάρεις με wifi σε σχέση με δεδομένα, φυσικά και είναι πολύ μικρότερη. Το πόσο εξαρτάται από τη συσκευή & από το σήμα της συσκευής, όπως και αν είσαι σε 3g ή 4g.

Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφωνούμε & τα screenshots επιβεβαιώνουν ακριβώς αυτό που λέω και γω & το συμπέρασμα που έχω καταλήξει για την αυτονομία της συσκευής.

Και μια απλή ερώτηση, με το g2 είχες δοκιμάσει την ίδια χρήση?

Αν την είχες δοκιμάσει, θα μπορούσες να μου απαντήσεις, στο g2 πόσο υπόλοιπο θα σου είχε απομείνει, ενώ εδώ σου έχει απομείνει 35%?

 

----- προσθήκη μηνύματος 91 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Όχι μειώνεται, είναι σαν να τα χεις κλειστά, ιντερνετ μπαίνεις από το wifi.

Το g2 το εχω ακομα την ιδια χρηση εκανα πανω κατω και ειχε 60%+ υπολοιπο αλλα βεβαια μη ξεχναμε οτι ειναι τετραπυρηνο με μικροτερη οθονη και μικροτερη αναλυση επισης ομωωωωωως να σου πω κατι το g2 μου το λατρευω ,τα δουλευω εναλαξ 2 2 αλλα το ατιμο το v10 ειναι ερωτας και υπερτιμιο ενταξει για τους παιχνιδαδες μπορει να μην κανει αλλα ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει εξω σε σχεση αξιας τιμης αποδοσης.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Το g2 το εχω ακομα την ιδια χρηση εκανα πανω κατω και ειχε 60%+ υπολοιπο αλλα βεβαια μη ξεχναμε οτι ειναι τετραπυρηνο με μικροτερη οθονη και μικροτερη αναλυση επισης ομωωωωωως να σου πω κατι το g2 μου το λατρευω ,τα δουλευω εναλαξ 2 2 αλλα το ατιμο το v10 ειναι ερωτας και υπερτιμιο ενταξει για τους παιχνιδαδες μπορει να μην κανει αλλα ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει εξω σε σχεση αξιας τιμης αποδοσης.

 

Δε διαφωνώ σε τίποτα, αλλιώς δεν θα το είχα πάρει.

Επίσης, αυτές οι επιδόσεις στην αυτονομία δεν είπα ότι δεν δικαιολογούνται, κάθε άλλο, γι'αυτό άλλωστε δεν χρειαζόταν να πάρω τη συσκευή, για να βγάλω το συμπέρασμα, ήξερα από όταν βγήκε που θα παίζει. Μάλιστα, όπως ανέφερα και πριν, με εξέπληξε και ελαφρώς θετικά, καθώς οι επιδόσεις της συσκευής αν βάλεις κάτω όλα τα δεδομένα(μέγεθος & ανάλυση οθόνης, 2η οθόνη, επιδόσεις G3/G4, μέγεθος μπαταρίας) είναι καλύτερες του αναμενομένου, ΑΛΛΑ αυτό δεν σημαίνει ότι επειδή οι επιδόσεις αυτές δικαιολογούνται βάσει των δεδομένων, είναι και καλές. Να κόψει το λαιμό της η lg να δώσει αυτονομία g2 κάτω από τα δεδομένα που ισχύουν στο v10. Αυτό απαιτώ. Οι λύσεις που βλέπω είναι μείωση των ενεργειακών απαιτήσεων της οθόνης & άυξηση της μπαταρίας. Μακάρι να υπάρχουν και άλλες επιλογές.

 

Κλείνοντας:

Με το G2 θα ήσουν στο 60-65% & με το v10 στο 35%.

Παιδιά και αυτό αφορά όλους, δεν χρειάζεται τελικά καμία περαιτέρω ανάλυση. Το υπογραμμισμένο κομμάτι αποδεικνύει αυτό που είπα πιο πριν και που βλέπετε όλοι, η αυτονομία του G2(ή του Ζ3, ή του mate 7/8, ή του s7 edge) κρίνονται ως κορυφαίες ενώ αυτή του v10 μέτρια. (όπως και ένα σωρό άλλων συσκευών)

Δεν είναι κακό να το πούμε, δεν είναι κακό να χαρακτηριστεί κάποιο χαρακτηριστικό ως μέτριο, αφού έτσι είναι, ούτε υποβιβάζεται η συσκευή.

Edited by bas13
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι είναι διαπίστωση όλων ότι το κινητό χωλαίνει στη μπαταρία του και λίγο πολύ το ξέραμε όλοι αλλά ο έρωτας ελαττώματα δεν κοιτα!
Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ συχνά το θέμα αυτού του "ψαγμενου" smartphone!

Από αύριο θα το έχω και εγώ κατά κάποιο τρόπο.

Έμμεσα.

Αδυνατώ να αποχωρηστω το s7 edge που έχω,

Και ο τρόπος που βρήκα για να έχω πρόσβαση και στο v10 ήταν αγορά του για την γυναίκα. :D

Σε άσπρο χρώμα κατά φθάνει αύριο.

Όσο για το θέμα μπαταρίας που διαβάζω στις τελευταίες σελίδες, υπάρχουν και χειρότερα.

Παθών με το s6, δεν νομίζω ότι υπάρχει χειρότερη μπαταρία.

Γενικά εγώ το βλέπω σαν δεύτερο καλύτερο smartphone που υπάρχει μέχρι στιγμής.

Υπάρχει περίπτωση να έρθει με Marshmallow?

Αν όχι πρώτα φλασαρω και μετά στηνω?

Εεε @αμυνταιε?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι είναι διαπίστωση όλων ότι το κινητό χωλαίνει στη μπαταρία του και λίγο πολύ το ξέραμε όλοι αλλά ο έρωτας ελαττώματα δεν κοιτα!

O έρωτας δεν κοιτά μπαταρίες....χαχαχα

 

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

Link to comment
Share on other sites

Καλώς να ορίσεις "ψαγμένε", έστω και με πλάγιο τρόπο.

 

Edit: για κάποιο λόγο δε βγήκε όλο το μήνυμα που εγραψα! :eek:

 

Αν δεν έχεις περιέργεια να δουλέψεις και την lollipop τότε πέρνα κατευθείαν σε marshmallow, έχεις πολλά να κερδίσεις!

Και αποκλείεται να έρθει με marshmallow γιατί δε κυκλοφόρησε έτσι out of the box φίλε @kountoura. :cool:

Edited by Amyntaios
Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ συχνά το θέμα αυτού του "ψαγμενου" smartphone!

Από αύριο θα το έχω και εγώ κατά κάποιο τρόπο.

Έμμεσα.

Αδυνατώ να αποχωρηστω το s7 edge που έχω,

Και ο τρόπος που βρήκα για να έχω πρόσβαση και στο v10 ήταν αγορά του για την γυναίκα. :D

Σε άσπρο χρώμα κατά φθάνει αύριο.

Όσο για το θέμα μπαταρίας που διαβάζω στις τελευταίες σελίδες, υπάρχουν και χειρότερα.

Παθών με το s6, δεν νομίζω ότι υπάρχει χειρότερη μπαταρία.

Γενικά εγώ το βλέπω σαν δεύτερο καλύτερο smartphone που υπάρχει μέχρι στιγμής.

Υπάρχει περίπτωση να έρθει με Marshmallow?

Αν όχι πρώτα φλασαρω και μετά στηνω?

Εεε @αμυνταιε?

 

Καλοριζικο στη γυναικα σου να πεις και προσεχε μην εθιστεις εσυ στο v10 και το δουλευεις πιο πολυ απο την ιδια χαχαχα,να σου επισημανω οτι η μπαταρια θελει 7 πληρης φορτισεις περιπου για να δωσει τα μεγιστα,με το καλο να το παραλαβετε και λευκο κιολας κουκλι.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο στη γυναικα σου να πεις και προσεχε μην εθιστεις εσυ στο v10 και το δουλευεις πιο πολυ απο την ιδια χαχαχα,να σου επισημανω οτι η μπαταρια θελει 7 πληρης φορτισεις περιπου για να δωσει τα μεγιστα,με το καλο να το παραλαβετε και λευκο κιολας κουκλι.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Όχι ότι κάποτε δεν είχα σκεφτεί να το δώσω και να πάω σε v10,

Αλλά οι λόγοι ήταν οικονομικοι κυρίως.

Τώρα εντάξει εστρωσαν τα πράγματα. :)

Νομίζω ότι και οι δύο μας θα περάσει αρκετός καιρός για να αλλάξουμε ξανά smartphone.

Νομίζω λέω γιατί αυτή η αρρώστια ποτέ δεν ξέρεις πως εξελίσσεται.

Το άσπρο το διαλεξα για την χαμηλότερη τιμή, αλλά απ ότι λέγεται είναι όμορφο και σε άσπρο.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, δοκίμασα καμιά 10ρια δαιφορετικά παιχνίδια.

Σε κανένα δεν είχα το θέμα που ανέφερα, παρά μόνο στο παιχνίδι που ανέφερα, μάλιστα έτρεχαν στο background και διάφορα downloads εφαρμογών.

 

Το περίεργο είναι ότι το συγκεκριμένο παιχνίδι σε άλλες συσκευές δεν είχε τέτοιο θέμα, παρά μόνο όταν το προχωρούσες πολύ. Ακόμα και στο g3 δεν είχε κανένα θέμα, γι'αυτό και παραξενεύτηκα. :worry:

 

Κάτι άλλο επίσης που πρέπει να επισημανθεί, είναι ότι σήμερα επι 2 ώρες περίπου χρησιμοποιήσα τη συσκευή κάτω από έντονη ηλιοφάνεια, η συσκευή δεν έριξε ποτε φωτεινότητα(:up)(μάλιστα ήταν στο auto, που κάτω από έντονη ηλιοφάνεια δίνει ένα επιπλέον boost), όπως έχει αναφερθεί ότι συμβαίνει στο g5.(΄Η και σε παλιότερα lg). Είμαι σίγουρος ότι ο κόφτης υπάρχει αλλά είναι πολύ πολύ λιγότερο επιθετικός από ότι είναι σε g5 ή σε g3 παλιότερα. :D

Link to comment
Share on other sites

σημερα παρελαβα το κινητο και μολις το ανοιξα ξενεροσα λιγο ο φωτισμος στην πανω οθονη στην ακρια ειναι φυσιολογικος?

http://s33.postimg.org/cj3c3w027/20160528_002439.jpg' alt='20160528_002439.jpg'> online photo storage[/img]

Edited by komatias
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...