Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά βρήκε κάνεις και tempered από Αγγλία 0.2mm? Με 0.3mm θα είμαι οκ?

 

Στάλθηκε από το LG G4 Red μου

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το κινητό δεν έχει στην οθόνη gorilla glass 4;;; τι το θέλετε κ άλλο τζαμακι μπροστά;;;

 

Είσαι στο μυαλό και μαγικό.....

 

Αυτό λέω και εγώ. Αν προσέχεις το κινητό σου ούτε θήκη θέλεις ούτε τζαμακι. Αν δεν προσέχεις θέλεις και τα 2. Εγώ θήκη δεν θα το βάλω και την ζελατίνα ακόμα την μαμά έχω.. Τον άλλο μήνα βγαίνει και θα κυκλοφορεί γυμνό και ωραίο....;)

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Αυτό λέω και εγώ. Αν προσέχεις το κινητό σου ούτε θήκη θέλεις ούτε τζαμακι. Αν δεν προσέχεις θέλεις και τα 2. Εγώ θήκη δεν θα το βάλω και την ζελατίνα ακόμα την μαμά έχω.. Τον άλλο μήνα βγαίνει και θα κυκλοφορεί γυμνό και ωραίο....;)

 

Εξαρτάται πως ορίζεις το αρκετά αόριστο: ''Αν προσέχεις''.

Για μένα π.χ. αν το βάζεις γυμνό σε άδειες τσέπες τζιν, είναι μια μη προσεκτική χρήση, και θεωρώ πολύ πίθανο και ξεβάματα να χεις στα bezel & αμυχές στην οθόνη, όπως και αν το αφήνεις έστω και πολύ απαλά σε σκληρές επιφάνειες.

Επίσης, όσοι το χρησιμοποιούμε γυμνό, τώρα το καλοκαίρι με τον ιδρώτα πάλι παίρνουμε ρίσκο, στην παραλία δε θέλει τεράστια προσοχή. (:!:αλάτια, άμμος:!:)

Link to comment
Share on other sites

Πες τα βρε Παρασκευα :) απλά και όμορφα, όταν είχαμε το sony Z ultra που είχε δικό του φιλμ τους λέγαμε να βάζουν μια έξτρα μεμβράνη, όχι λέει αφού έχει ήδη....όταν γινόταν η οθόνη χάλια έτρεχαν στην αντιπροσωπεία για αλλαγή.......

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, όσοι το χρησιμοποιούμε γυμνό, τώρα το καλοκαίρι με τον ιδρώτα πάλι παίρνουμε ρίσκο, στην παραλία δε θέλει τεράστια προσοχή. (:!:αλάτια, άμμος:!:)

Λάδια κρέμες κτλ

 

LG V10 ΤΟ 10 ....ΤΟ ΚΑΛΟ

Link to comment
Share on other sites

Μπαταρία ρώτησα και φέρνει η procordia κατόπιν παραγγελίας. Βέβαια μου είπε ότι αύριο θα την έχει πιθανότατα ενώ την παράγγειλα το πρωί! Στα 17 ευρώ. Μια χαρά μου φαίνονται
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βρήκε κάνεις και tempered από Αγγλία 0.2mm? Με 0.3mm θα είμαι οκ?

 

Στάλθηκε από το LG G4 Red μου

Χονγκ Κονγκ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6751974

 

Στάλθηκε από το "κτήνος" V10

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Μπαταρία ρώτησα και φέρνει η procordia κατόπιν παραγγελίας. Βέβαια μου είπε ότι αύριο θα την έχει πιθανότατα ενώ την παράγγειλα το πρωί! Στα 17 ευρώ. Μια χαρά μου φαίνονται

 

Εξαιρετικό νέο :) σε ευχαριστώ, χρειάζομαι καλού κακού μια δεύτερη:happy:

 

Ήθελα να ανέβαζα μια φωτογραφία με το urdane σε συνθήκες μεσημεριου αλλά αυτό το σύστημα που έχει το φόρουμ για ανέβασμα αρχείων με ξεπερνάει :mad::mad:

 

Ευχαριστώ βρε Γιάννη μια χαρά είναι.

Edited by Arxontas71

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Eμφανισιακά είναι πολύ δυνατό όντως.

Σαν κλασσικό ρολόι, το έπιασε το point η Lg :up:

Υπάρχει και έκδοση με μπρασελε να υποθέσω?

 

Παρασκευα :) είναι πράγματι πολύ δυνατό σε εμφάνιση, έχει και έκδοση με χρώμα όπως τα πλαϊνά του κινητού μας στο λευκό, δεν το έφερε κανείς όμως, μάλλον θα είχε άλλη τιμή.

Στο κουτί έχει και έξτρα λουράκι από καουτσούκ, σε βίντεο το έχω δει και με μπρασελε πολύ όμορφο :)

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παρασκευα :) είναι πράγματι πολύ δυνατό σε εμφάνιση, έχει και έκδοση με χρώμα όπως τα πλαϊνά του κινητού μας στο λευκό, δεν το έφερε κανείς όμως, μάλλον θα είχε άλλη τιμή.

Στο κουτί έχει και έξτρα λουράκι από καουτσούκ, σε βίντεο το έχω δει και με μπρασελε πολύ όμορφο :)

 

Ωραίος, ευχαριστώ για την ενημέρωση.

Να τα χαρείτε όσοι τα πήρατε. :D

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος, ευχαριστώ για την ενημέρωση.

Να τα χαρείτε όσοι τα πήρατε. :D

 

Να είσαι καλά φίλε μου :) υγεία να έχουμε να χαιρόμαστε τα μικρά τεχνολογικά θαύματα που μας αδειάζουν τις τσέπες :):)

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά. Καινούργιος στην παρέα και κάτοχος ενός υπέροχου lg g2 εδώ και ενάμιση χρονο και μετά από πολύ διάβασμα εδώ στο forum πήρα την απόφαση και παρήγγειλα και εγώ το v10 σε μαύρο μονοκαρτο και Θέλω να πιστεύω Ότι έκανα την σωστή επιλογή....με αγχώνει λίγο το μέγεθος μιας και δεν το εχω δει από κοντα πως είναι αλλά Όλα είναι μια συνήθεια...σιγά σιγά λέω να ψάξω για καμιά θήκη (Όχι πολύ ακριβή) και λέω και για ένα προστατευτικό τζαμακι από κανένα ebay....περιμένω να το παραλάβω... όταν έρθει θα σας πω και εγώ την γνώμη μου...

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Α και κάτι ακομα...πως γινεται να αλλάξω το όνομα στο προφίλ Γιατί έκανα έναν μικρό λαθος? Ευχαριστώ

J.K CUPRA R 20vt
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος, ευχαριστώ για την ενημέρωση.

Να τα χαρείτε όσοι τα πήρατε. :D

 

Αύριο θα το έχω και εγώ στο καρπό μου....

Παιδιά η μπαταρία βγάζει μέρα άνετα;

Εκτός σύνδεση Bluetooth έχει και nfc;

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά. Καινούργιος στην παρέα και κάτοχος ενός υπέροχου lg g2 εδώ και ενάμιση χρονο και μετά από πολύ διάβασμα εδώ στο forum πήρα την απόφαση και παρήγγειλα και εγώ το v10 σε μαύρο μονοκαρτο και Θέλω να πιστεύω Ότι έκανα την σωστή επιλογή....με αγχώνει λίγο το μέγεθος μιας και δεν το εχω δει από κοντα πως είναι αλλά Όλα είναι μια συνήθεια...σιγά σιγά λέω να ψάξω για καμιά θήκη (Όχι πολύ ακριβή) και λέω και για ένα προστατευτικό τζαμακι από κανένα ebay....περιμένω να το παραλάβω... όταν έρθει θα σας πω και εγώ την γνώμη μου...

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Α και κάτι ακομα...πως γινεται να αλλάξω το όνομα στο προφίλ Γιατί έκανα έναν μικρό λαθος? Ευχαριστώ

Καλώς ήρθες στη κοινότητα φίλε μου και με το καλό να το δεχτείς ... Το μέγεθος συνηθίζεται και την οθόνη του θα την απολαύσεις...

 

Στο δεύτερο ερώτημα δυστυχώς από όσο ξέρω δεν γίνεται να αλλάξεις κάτι στο username σου εκτός και αν κάνεις καινούργιο account.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αύριο θα το έχω και εγώ στο καρπό μου....

Παιδιά η μπαταρία βγάζει μέρα άνετα;

Εκτός σύνδεση Bluetooth έχει και nfc;

 

Ανάλογα τη χρήση. Έχει τύχει να βρεθώ βράδυ με 40% μπαταρία κύρια χρήση απλά ως τηλεφωνικής συσκευής.

Αλλά και να χρειαστώ τη 2η μέχρι το μεσημέρι με πολύωρο συνεχόμενο youtube.

 

Ναι έχει nfc.

 

Για τον άλλο φίλο που κάνει μετάβαση από g2 θα το κατευχαριστηθεί και μην τον φοβίζει τίποτα. Απλά θα νιώσει άσχημα που θα απατήσει το g2 και θα το ...ξεχάσει εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αύριο αποχωρίζομαι το g4 και το Σάββατο παραλαμβανω v10 σε μαύρο χρώμα!!! για να δούμε!! :)

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Μπαταρία ρώτησα και φέρνει η procordia κατόπιν παραγγελίας. Βέβαια μου είπε ότι αύριο θα την έχει πιθανότατα ενώ την παράγγειλα το πρωί! Στα 17 ευρώ. Μια χαρά μου φαίνονται

 

Μια χαρα δε λες τιποτα πολυ καλη κινηση της lg θα πουλησει περισσοτερες μπαταριες για v10 παρα κινητα g5 mου φαινεται :)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα δε λες τιποτα πολυ καλη κινηση της lg θα πουλησει περισσοτερες μπαταριες για v10 παρα κινητα g5 mου φαινεται :)

πηρα και εγω τηλεφωνο τωρα να παραγγειλω αλλα εχουν ξεμεινει απο μπαταριες και στο εργοστασιο,την αλλη παρασκευη ειπε να ξαναπαρω.

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και εγώ τελικά μετά από μια "μικρή περιπέτεια", (είχα ζητήσει το μαύρο και μου είπαν ότι δεν το έχουν και δεν πρόκειται να το φέρουν, οπότε το παράγγειλα σε λευκό και ως δια μαγείας μόλις παρέλαβα είδα στο site τους το μαύρο... ζήτησα αλλαγή και μετά από μια εβδομάδα τέλος καλό όλα καλά)

Το κινητό είναι τέλειο, ούτε βαρύ ούτε μεγάλο είναι τέλια ζυγισμένο, το αισθάνομαι πιο ελαφρύ από της κοπέλας μου το moto g 3rd gen, στην τσέπη δεν με ενοχλεί καθόλου, από κλίση ακούω επιτέλους και με ακούνε τέλεια, φωτογραφεία δεν σχολιάζω και από οθόνη είδα το φως το αληθινό. Είναι από Γερμανία και ήταν σφραγισμένο, ενώ το λευκό από ρουμάνια και χωρίς σφραγίδα.

Edited by syban
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και εγώ τελικά μετά από μια "μικρή περιπέτεια", (είχα ζητήσει το μαύρο και μου είπαν ότι δεν το έχουν και δεν πρόκειται να το φέρουν, οπότε το παράγγειλα σε λευκό και ως δια μαγείας μόλις παρέλαβα είδα στο site τους το μαύρο... ζήτησα αλλαγή και μετά από μια εβδομάδα τέλος καλό όλα καλά)

Το κινητό είναι τέλειο, ούτε βαρύ ούτε μεγάλο είναι τέλια ζυγισμένο, το αισθάνομαι πιο ελαφρύ από της κοπέλας μου το moto g 3rd gen, στην τσέπη δεν με ενοχλεί καθόλου, από κλίση ακούω επιτέλους και με ακούνε τέλεια, φωτογραφεία δεν σχολιάζω και από οθόνη είδα το φως το αληθινό. Είναι από Γερμανία και ήταν σφραγισμένο, ενώ το λευκό από ρουμάνια και χωρίς σφραγίδα.

 

 

Καλομιλητο φιλε,κι εμενα μου αρεσει το μαυρο/γι'αυτο και το πηρα σε μαυρο!:)

Θα το ευχαριστηθεις το 10 το καλο οπως γραφει και ο συνφορουμιστας μας!:)

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Απ'ότι βλέπω αυξανόμαστε γεωμετρικά οι κάτοχοι V10. Είμαι πραγματικά πολύ ικανοποιημένος από το συγκεκριμένο τηλέφωνο. Εις γνώση μου πήγα στη μισή αυτονομία (προέρχομαι από mate 7) αλλά το τηλέφωνο είναι γενικώς πολύ μπροστά.

 

Μακράν η καλύτερη ποιότητα ήχου από το jack που έχω ακούσει από εξωτερική φορητή πηγή και είναι κάτι που το χρειαζόμουν, καθότι παίζει φουλ spotify στο αυτοκίνητο.

 

Τώρα που είδα και πραγματική φωτογραφία του urbane ξαναμπήκα στην πρίζα :lol:

 

Για μένα ένα tempered glass για παν ενδεχόμενο είναι απαραίτητο, αν και ακόμα είμαι με την εργοστασιακή ζελατίνα. Θήκη όμως δεν με βλέπω να βάζωμ καθότι το πλαϊνό αλουμίνιο έχει τρομερή αίσθηση στο χέρι, όπως και το πίσω καπάκι.

Edited by dBpanos
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο παιδια το εργαλειο,η αληθεια ειναι οτι μαζευομαστε πολλοι σιγα σιγα....

διαβαζω πολλους που το αφηνουν χωρις θηκη και αναρωτιεμαι δεν φοβαστε το ενδεχομενο να σας γλιστρήσει απο το χερι και να πεσει?

θελω και εγω παρα πολυ να το αφησω γυμνο(μονο στο κρεβατι ή στο καναπε με τα πιτσιρικια να κοιμουνται το ρισκαρω) αλλα για μονιμα και μονο στην ιδεα τρεεεμωωωωω.....

μπραβο στο κουραγιο σας παντως....τουλαχιστον τα χαιρεστε οπως πρεπει,ειδικα το v10...:D:D

η αληθεια ειναι οτι καμια συσκευη δεν χαρηκα ΠΟΤΕ γυμνη,εχω θεμα με τις γρατζουνιες,το νοτε 2 το πουλησα γιατι εκανε μια μικρη γρατζουνια το beze,και το μετα το s3 μονο θηκες που το καλυπτουν ΟΛΟ περιμετρικα(ειχα την flip και επεσε).:O:O:p

Edited by a_tsa
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην διαρκώς και μεγαλύτερη παρέα :) καλοδουλευτα τα θηρία στους νέους κατόχους :happy: δύο φορές που αγόρασα θήκες για το S4 και το G2 δόθηκαν στο κουτί τους μαζί με τις συσκευές :rolleyes: η αίσθηση που αφήνει όπως είναι η κάθε συσκευή είναι μοναδική, με λίγη προσοχή θα είναι άψογη, είναι κατανοητό βέβαια όταν υπάρχουν παιδιά σπίτι να υπάρχει θέμα, το V10 είναι στιβαρό και με το πίσω μέρος να εμπνέει εμπιστοσύνη στο κράτημα:) Edited by Arxontas71

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...