Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:)

Καλημέρες, ευχαριστώ και πάλι για την άμεση ανταπόκριση.

 

Σε ότι αφορά τα ακουστικά της ευρωπαϊκής έκδοσης, τα quadbeats 3 δεν είναι, που υπάρχουν σε διάφορα unboxing video; τόσο χάλια είναι ;:lol:

Ειναι αυτα που λες αλλα ειναι toned by AKG και καλα με καλυτερη ποιοτητα ηχου, καλυτερο μπασο κλπ

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μου το φερανεεεεεε... Μαυρο. Χιχιχι

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

:)

Καλημέρες, ευχαριστώ και πάλι για την άμεση ανταπόκριση.

 

Σε ότι αφορά τα ακουστικά της ευρωπαϊκής έκδοσης, τα quadbeats 3 δεν είναι, που υπάρχουν σε διάφορα unboxing video; τόσο χάλια είναι ;:lol:

Δεν ξέρω αλλά τα quadbeat 2 που είχα αγοράσει είναι κλάσεις ανωτέρα

Τώρα περιμένω κάτι κινέζικα γνήσια....Χαχα....χμ..

LG V10 ΤΟ 10 ....ΤΟ ΚΑΛΟ

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς!

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στο μόνο όταν είναι συνδεδεμένη δλδ έχω το wifi ανοιχτό είμαι έξω και με κλειστή οθόνη δεν ψάχνει αλλά αν είναι ήδη κάπου συνδεδεμένο και έχω κλειστή την οθόνη τότε μένει συνδεδεμένο. Αν ομως φύγω και δεν έχω ανοίξει την οθόνη δεν ψάχνει για καινούργιο wifi μέχρι να ανοίξω την οθόνη...

 

Τα λέω σωστά;

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Στο μόνο όταν είναι συνδεδεμένη δλδ έχω το wifi ανοιχτό είμαι έξω και με κλειστή οθόνη δεν ψάχνει αλλά αν είναι ήδη κάπου συνδεδεμένο και έχω κλειστή την οθόνη τότε μένει συνδεδεμένο. Αν ομως φύγω και δεν έχω ανοίξει την οθόνη δεν ψάχνει για καινούργιο wifi μέχρι να ανοίξω την οθόνη...

 

Τα λέω σωστά;

Με κλειστή οθόνη κλείνει το wifi αν το βάλεις στη ρυθμιση οχι

Αλλοιως ειναι παντα ανοικτο...

Τέλος

 

LG V10 ΤΟ 10 ....ΤΟ ΚΑΛΟ

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Έγινε η παραγγελία του LG WATCH URBANE... Αύριο θα πέσει συγχρονισμός με το V10... Τιμή 185€+7.5€ αντικαταβολή μεταφορικά......

Για να δούμε θα το χαρώ το smartwatch..;

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

με μπερδεψατε ρε παιδια.....

το βραδυ που απενεργοποιω το wifi αυτο ειναι ανοοιχτο?

και οταν ειναι κλειστη η οθονη το wifi απενεργοποιητε την ημερα?

μπερδευτηκα...συγνωμη

Link to comment
Share on other sites

Με κλειστή οθόνη κλείνει το wifi αν το βάλεις στη ρυθμιση οχι

Αλλοιως ειναι παντα ανοικτο...

Τέλος

 

LG V10 ΤΟ 10 ....ΤΟ ΚΑΛΟ

 

Ναι αυτό το είπαμε...

Στην άλλη επιλογή όμως αν είναι ήδη συνδεδεμένο δεν βγαίνει. Μόνο αν χάσει το σήμα δεν ξανά κάνει αναζήτηση με σβηστεί οθόνη.

Εσείς ποια από της 3 επιλογές χρησιμοποιείτε;

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

με μπερδεψατε ρε παιδια.....

το βραδυ που απενεργοποιω το wifi αυτο ειναι ανοοιχτο?

και οταν ειναι κλειστη η οθονη το wifi απενεργοποιητε την ημερα?

μπερδευτηκα...συγνωμη

Οι ρυθμισεις που λέμε ειναι στο advanced με ανοικτό τον διακόπτη του wifi αμα κλείσεις τον διακοπτη είναι κλειστό ετσι κι αλλοιως

 

LG V10 ΤΟ 10 ....ΤΟ ΚΑΛΟ

Link to comment
Share on other sites

με μπερδεψατε ρε παιδια.....

το βραδυ που απενεργοποιω το wifi αυτο ειναι ανοοιχτο?

και οταν ειναι κλειστη η οθονη το wifi απενεργοποιητε την ημερα?

μπερδευτηκα...συγνωμη

 

Αν το βάλεις στο όχι κάθε φορά που κλείνεις την οθόνη κλείνει και το wifi ασχετος αν στην δεύτερη οθόνη δείχνει ότι είναι ανοιχτό. Απλά να ξέρεις ότι οταν σβήνεις την οθόνη και σβηνει και το wifi τότε χρησιμοποιεί δεδομένα οπότε αν θέλεις να μην τα χρησιμοποιήσεις τότε τα κλείνεις χειροκίνητα.

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό το είπαμε...

Στην άλλη επιλογή όμως αν είναι ήδη συνδεδεμένο δεν βγαίνει. Μόνο αν χάσει το σήμα δεν ξανά κάνει αναζήτηση με σβηστεί οθόνη.

Εσείς ποια από της 3 επιλογές χρησιμοποιείτε;

 

[ATTACH]65442[/ATTACH]

 

LG V10 ΤΟ 10 ....ΤΟ ΚΑΛΟ

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Ειναι αυτα που λες αλλα ειναι toned by AKG και καλα με καλυτερη ποιοτητα ηχου, καλυτερο μπασο κλπ

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μου το φερανεεεεεε... Μαυρο. Χιχιχι

Μαύρο να σε φάει....χαχα...το πήρες τελικά...καλομιλητο

 

LG V10 ΤΟ 10 ....ΤΟ ΚΑΛΟ

Link to comment
Share on other sites

Μαύρο να σε φάει....χαχα...το πήρες τελικά...καλομιλητο

 

LG V10 ΤΟ 10 ....ΤΟ ΚΑΛΟ

Ευχαριστω πολυ. Για να κλεισουμε το MLT τι πληκτρολογουμε; Βασικα που βρισκεται το μοντελο του τηλεφωνου; Ειναι το S/N ή το IMEI;

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια, πριν 3 βδομαδες παρελαβα κι εγω το κινητο αλλα τωρα σταματησε να λειτουργει η καμερα του, κοιταξα στο ιντερνετ που ειχε μερικες προτασεις αν συμβει αυτο αλλα δεν εγινε κατι, εχει συμβει σε κανεναν αλλο αυτο; Αν και μαλλον δεν γλιτωνει το σερβις.. Επισης μερικες φορες δεν μου αναγνωριζει την μπαταρια για καποιο λογο και λεει μη εγκυρη μπαταρια και κλεινει. Η μπαταρια δεν καλυπτεται απο την εγγυηση σωστα; Οποτε πρεπει να αγορασω αλλη;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες :):) με γειά και καλομιλητα τα νέα θηρία :D:D

Έχει μοσχοπουλησει το V10, καμμία προμήθεια θα πάρουμε....:lol::lol::lol:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια, πριν 3 βδομαδες παρελαβα κι εγω το κινητο αλλα τωρα σταματησε να λειτουργει η καμερα του, κοιταξα στο ιντερνετ που ειχε μερικες προτασεις αν συμβει αυτο αλλα δεν εγινε κατι, εχει συμβει σε κανεναν αλλο αυτο; Αν και μαλλον δεν γλιτωνει το σερβις.. Επισης μερικες φορες δεν μου αναγνωριζει την μπαταρια για καποιο λογο και λεει μη εγκυρη μπαταρια και κλεινει. Η μπαταρια δεν καλυπτεται απο την εγγυηση σωστα; Οποτε πρεπει να αγορασω αλλη;

Έχεις δοκιμάσει αρχικά ένα factory reset? Αν δοκίμασες και δεν άλλαξε κάτι μάλλον πας για σέρβις

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ. Για να κλεισουμε το MLT τι πληκτρολογουμε; Βασικα που βρισκεται το μοντελο του τηλεφωνου; Ειναι το S/N ή το IMEI;

Απαντηστε μου ενας

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Πληκτρολόγησε *#546368#*960# και μετα SVC Menu -> LDΒ -> LDB Setting -> Disable

Χίλια ευχαριστώ

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια, πριν 3 βδομαδες παρελαβα κι εγω το κινητο αλλα τωρα σταματησε να λειτουργει η καμερα του, κοιταξα στο ιντερνετ που ειχε μερικες προτασεις αν συμβει αυτο αλλα δεν εγινε κατι, εχει συμβει σε κανεναν αλλο αυτο; Αν και μαλλον δεν γλιτωνει το σερβις.. Επισης μερικες φορες δεν μου αναγνωριζει την μπαταρια για καποιο λογο και λεει μη εγκυρη μπαταρια και κλεινει. Η μπαταρια δεν καλυπτεται απο την εγγυηση σωστα; Οποτε πρεπει να αγορασω αλλη;

Κάνε ένα back up από την εφαρμογή της LG (είναι εξαιρετικοτατη και θα σου επαναφέρει ακόμα και τις όποιες ρυθμίσεις έχεις κάνει σε φακέλους) και κάνε ένα factory reset....

 

(δεν πιστεύω να έβαλες καμία περίεργη εφαρμογή με δικαίωμα στη κάμερα...;; )

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια, πριν 3 βδομαδες παρελαβα κι εγω το κινητο αλλα τωρα σταματησε να λειτουργει η καμερα του, κοιταξα στο ιντερνετ που ειχε μερικες προτασεις αν συμβει αυτο αλλα δεν εγινε κατι, εχει συμβει σε κανεναν αλλο αυτο; Αν και μαλλον δεν γλιτωνει το σερβις.. Επισης μερικες φορες δεν μου αναγνωριζει την μπαταρια για καποιο λογο και λεει μη εγκυρη μπαταρια και κλεινει. Η μπαταρια δεν καλυπτεται απο την εγγυηση σωστα; Οποτε πρεπει να αγορασω αλλη;

Φιλε μου πας για αλλαγη πλακετας οσον αφορα το θεμα με την μπαταρια. Το ιδιο επαθα και εγω. Procordia θα πας και σε καμμια 10αρια μερες θα το παρεις

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καμένος με lg g4 εγινε αναστροφή πώλησης με το σερβις δεν νομιζω να κανουν νερα,θα δω διαφορα με το v10

 

Στάλθηκε από το LG-V500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τι κανει αυτο?

 

"Από ότι φαίνεται η LG εχει συμπεριλάβει στις συσκευές της ένα snooper app ("MLT") που εκ προεπιλογής είναι ενεργοποιημένο. Λέγεται ότι κατά πάσα πιθανότητα εξυπηρετεί το support ελέω απομακρυσμένης υποστήριξης, αλλά δεν γνωρίζουμε αν αυτο παρακολουθεί τις δραστηριότητες μας ή αν καταγράφει τη θέση GPS, μαζί με τα όποια στοιχεία μπορεί να είναι συγκεντρώθηκαν, όπως πχ κλήσεις, εφαρμογές, root, κλπ. "

 

"all data is collected and placed on /mpt partition, it seems not to be per reboot, but actually kept during flash and upgrades."

 

source: osarena.net | xda

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παίδες μη μας μπερδευτε με αλλα μοντέλα

Αυτό με το να μη δουλεύει η κάμερα μου θυμιζει απόνερα αλλου camera.apk

Αλλα επανερχεται η στοκ με επανεκινηση

LG V10 ΤΟ 10 ....ΤΟ ΚΑΛΟ

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...