Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

@Τακαρε κουκλι το ρολογακι σου, φέρνει το σαμμυ πρώτης γενιάς.:happy:

 

φίλε για τα λεφτά του δεν το πιστεύω. Έχω ενθουσιαστεί, λέω ας τα πάρω και ας βγει και μούφα όσο ένα ποτό έχει και τελικά βολεύει και δουλεύει άψογα.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φίλε για τα λεφτά του δεν το πιστεύω. Έχω ενθουσιαστεί, λέω ας τα πάρω και ας βγει και μούφα όσο ένα ποτό έχει και τελικά βολεύει και δουλεύει άψογα.

 

Έτσι, την δουλειά σου να κάνεις εννοείται :) το urdane το βρήκα βιτρινατο από παιδιά σε διπλανό νήμα και το χτύπησα, 120 ευρω με αρχική τιμή αγοράς 328 :ninja::ninja: μια χαρα :)

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το urdane έχω αναφερθεί πιο πίσω, ουσιαστικά εκτός το ότι είναι από τα ομορφότερα με αρκετή παραμετροποίηση στην εμφάνιση του, εξασφαλίζει αμεσότητα στις ειδοποιήσεις μας χωρίς να χρειάζεται να βγάζουμε το V10 συνέχεια, δεν έχει εισαχθεί από την lg Hellas και σε εγγύηση είναι στην ίδια φιλοσοφία με το θηρίο μας, στα ευχάριστα η επικείμενη αναβάθμιση που θα πάρει μαζί με το urdane2 και στα μειον η κακή φωτεινότητα σε εξωτερικούς χώρους, δε πιστεύω να έχετε παράπονο :):)

 

@Τακαρε κουκλι το ρολογακι σου, φέρνει το σαμμυ πρώτης γενιάς.:happy:

 

Καλό το urbane και κάτω από 200€.

Μοιάζει με κανονικό ρολόι. Μέχρι να βγουν τα καινούργια με εξωτερικό ηχείο να παίρνουν κάρτα να δουλεύουν αυτόνομα και να είναι σε φυσιολογικές τιμές θα περάσουν 2-3 χρόνια....

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Καλό το urbane και κάτω από 200€.

Μοιάζει με κανονικό ρολόι. Μέχρι να βγουν τα καινούργια με εξωτερικό ηχείο να παίρνουν κάρτα να δουλεύουν αυτόνομα και να είναι σε φυσιολογικές τιμές θα περάσουν 2-3 χρόνια....

 

 

Ακριβώς :) εαν σε ενδιαφέρει απόκτησε το και θα το χαρείς, με το πρόβλημα που είχες χθες τι έκανες τελικά; δεν ανέβασες καμία φώτο, το αφαιρέσες;

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το urdane έχω αναφερθεί πιο πίσω, ουσιαστικά εκτός το ότι είναι από τα ομορφότερα με αρκετή παραμετροποίηση στην εμφάνιση του, εξασφαλίζει αμεσότητα στις ειδοποιήσεις μας χωρίς να χρειάζεται να βγάζουμε το V10 συνέχεια, δεν έχει εισαχθεί από την lg Hellas και σε εγγύηση είναι στην ίδια φιλοσοφία με το θηρίο μας, στα ευχάριστα η επικείμενη αναβάθμιση που θα πάρει μαζί με το urdane2 και στα μειον η κακή φωτεινότητα σε εξωτερικούς χώρους, δε πιστεύω να έχετε παράπονο :):)

 

@Τακαρε κουκλι το ρολογακι σου, φέρνει το σαμμυ πρώτης γενιάς.:happy:

Εγώ ένα πράγμα δε μπορώ να καταλάβω. Η πεμπτουσία του smartwatch είναι να μπορείς να δεχτείς και να κάνεις κλήσεις από αυτό. Είτε είσαι στο αυτοκίνητο και οδηγείς, είτε είσαι φορτωμένος με πράγματα και σακούλες, είτε το έχεις αφήσει να φορτίζει και εσύ κάνεις δουλειές σπίτι, είτε όταν κρατάς το μωρό αγκαλιά, είτε όταν δεν θυμάσαι που το έχεις αφήσει το κινητό, και άλλες άπειρες περιπτώσεις.

Από τη στιγμή λοιπόν που δε μου δίνει αυτή τη δυνατότητα, όπως το θεϊκό ρολόι Gear 2, γιατί να δώσω ένα σκασμό λεφτά? Για να βλέπω ειδοποιήσεις? Τί να βλέπω δηλαδή, ποιος μου έκανε like στο facebook, ή αν μια παραγγελία από το eBay έγινε shipped, ή ποια γκόμενα με έκανε follow στο twitter ? Δεν τα θεωρώ σημαντικά πράγματα αυτά για να δώσω 150-200 ευρώ.

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

Tακη πήρες παραπάνω από ένα ρολόι?

 

Στάλθηκε από το LG G4 Red μου

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Tακη πήρες παραπάνω από ένα ρολόι?

 

Στάλθηκε από το LG G4 Red μου

Όχι boy μου ένα μόνο και αυτό για δοκιμή. Από το wish το πήρα δέχεται κανονικά ελληνικές κάρτες από οποία τράπεζα θες. Το μοντέλο είναι dz09

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

@Hieroplant φίλε μου, γούστα είναι αυτά :) μέχρι το ποσό που διέθεσα έκανα την υπέρβαση, για παραπάνω δεν:happy:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το είχα παραγγείλει το συγκεκριμένο για τον αδελφό μου από tinydeal αλλά δεν το είδα από κοντά. Αξίζει ε?σόρρυ για το offtopic.

 

Στάλθηκε από το LG G4 Red μου

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Το είχα παραγγείλει το συγκεκριμένο για τον αδελφό μου από tinydeal αλλά δεν το είδα από κοντά. Αξίζει ε?σόρρυ για το offtopic.

 

Στάλθηκε από το LG G4 Red μου

Ναι φίλε πολύ καλό για τα λεφτά του και συνδέεται φουλ με τα κινητά μας

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σε πόσες μέρες το είχες στα χέρια σου?

 

Στάλθηκε από το LG G4 Red μου

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε πολύ καλό για τα λεφτά του και συνδέεται φουλ με τα κινητά μας

Για δώσε ένα λινκ να παραγγειλουμε ένα να πειραματιστουμε...

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Για δώσε ένα λινκ να παραγγειλουμε ένα να πειραματιστουμε...

http://www.wish.com/c/5672461b7885e93ac8ea5ff8

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς μόνο λευκό έχει...

Σε ευχαριστούμε φίλτατε! ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς :) εαν σε ενδιαφέρει απόκτησε το και θα το χαρείς, με το πρόβλημα που είχες χθες τι έκανες τελικά; δεν ανέβασες καμία φώτο, το αφαιρέσες;

 

Έβαλα καρφίτσα. Ήταν ένα λεπτό κομμάτι σαν τρίχα.. Τόσο λεπτό που μπήκε ανάμεσα στο μικρό κενό... Τέλος καλό όλα καλά.....

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ ένα πράγμα δε μπορώ να καταλάβω. Η πεμπτουσία του smartwatch είναι να μπορείς να δεχτείς και να κάνεις κλήσεις από αυτό. Είτε είσαι στο αυτοκίνητο και οδηγείς, είτε είσαι φορτωμένος με πράγματα και σακούλες, είτε το έχεις αφήσει να φορτίζει και εσύ κάνεις δουλειές σπίτι, είτε όταν κρατάς το μωρό αγκαλιά, είτε όταν δεν θυμάσαι που το έχεις αφήσει το κινητό, και άλλες άπειρες περιπτώσεις.

Από τη στιγμή λοιπόν που δε μου δίνει αυτή τη δυνατότητα, όπως το θεϊκό ρολόι Gear 2, γιατί να δώσω ένα σκασμό λεφτά? Για να βλέπω ειδοποιήσεις? Τί να βλέπω δηλαδή, ποιος μου έκανε like στο facebook, ή αν μια παραγγελία από το eBay έγινε shipped, ή ποια γκόμενα με έκανε follow στο twitter ? Δεν τα θεωρώ σημαντικά πράγματα αυτά για να δώσω 150-200 ευρώ.

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

 

Είναι καλό αν είσαι στο γυμναστήριο και τρέχεις η κάνεις βάρη να βλέπεις σε τι στάδιο είσαι.

Αν έχεις το κινητό στο αμάξι μέσα στη τσέπη και σε παίρνει κάποιος τηλέφωνο να δεις για να απαντήσεις η αν οδηγας ποδήλατο η μηχανή.

Αρκετές φορές ενώ είμαι στο scooter αναγκάστηκα να σταματήσω για να δω ποιος με παίρνει. Μπορεί να έχεις το κινητό να φορτίζει και εσύ να κόβεις το γκαζόν παράδειγμα και να σε πάρει κάποιος τηλέφωνο.

Δεν λέω ότι είναι 100% χρήσιμο αλλά έχει και αυτό την χάρη του...

Μακάρι να έπαιρνε και κάρτα σαν το gear s αλλά εκείνο δουλεύει καλά μόνο με samsung συσκευή και κάνει 340€

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Ολα αυτα γινονται ηδη με ενα bt απ'αυτα της sony. (Π.χ. το sbh50), πλην του γυμναστηρίου.

Δεν εχω βρει χρησιμότητα στα ρολογια ακομα, για να δωσω ενα σεβαστό ποσο, προσωπικη άποψη.

Link to comment
Share on other sites

@CjGeorgio μία χαρά οπότε :) ωραία τα έγραφες συμπολίτη:happy:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ρε παιδιά μου συμβαίνει κάτι κουλό,απ την στιγμή που το πήρα έβαλα Δικο μου ήχο κλήσεις όλα καλά,όποτε αλλάζω όμως παραμένει ο ίδιος που είχα βάλει στην αρχή όταν με παίρνει τηλέφωνο ή γυναίκα μου και ας έχω αλλάξει5 6 ήχους,α και μέσα απ το φάκελο ringtones τα εχω σβήσει τα παλιά αλλά δεν θέλει χαχαχαχαχα,μήπως είναι κάτι στην επαφή και δεν το εχω δει?πείτε μια γνώμη ρε παιδιά δεν μου έχει ξανατυχη.ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Ολα αυτα γινονται ηδη με ενα bt απ'αυτα της sony. (Π.χ. το sbh50), πλην του γυμναστηρίου.

Δεν εχω βρει χρησιμότητα στα ρολογια ακομα, για να δωσω ενα σεβαστό ποσο, προσωπικη άποψη.

Αχ ...γιατί αγόρι μου δεν γυμναζεσαι?

Μαζί σου Εγώ το παρακάνουμε ώρες ώρες

 

LG V10 ΤΟ 10 ....ΤΟ ΚΑΛΟ

Link to comment
Share on other sites

Στην περιγραφή λέει ότι είναι OEM (Original Equipment Manufacturer) οπότε δεν είναι original LG.

Αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος .

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160608/1d30d2c47addb51eae12c51bdf707ab0.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20160608/1b836e5883136c276cb627e8ca28384e.jpg

 

Εγώ μόλις παρέλαβα αυτό το ρολογακι, κινεζια με 12€ το οποίο για τα λεφτά του σκοτώνει. Συνδέεται με το θηριακι μας πανεύκολα δέχεται όλες τις ειδοποιήσεις WhatsApp, fb, κάνει κλήσεις κανονικά και μπορεί να χρησιμοποιηθεί και με Bluetooth hands free ταυτόχρονα γιατι το v10 έχει την δυνατότητα να συνδέεται με δύο συσκευές Bluetooth.

Και στα χρώματα φέρνει και στο v10 Black :D :D :D

Με ποιο application το δουλεύεις;

 

Στάλθηκε από το "κτήνος" V10

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ρε παιδιά μου συμβαίνει κάτι κουλό,απ την στιγμή που το πήρα έβαλα Δικο μου ήχο κλήσεις όλα καλά,όποτε αλλάζω όμως παραμένει ο ίδιος που είχα βάλει στην αρχή όταν με παίρνει τηλέφωνο ή γυναίκα μου και ας έχω αλλάξει5 6 ήχους,α και μέσα απ το φάκελο ringtones τα εχω σβήσει τα παλιά αλλά δεν θέλει χαχαχαχαχα,μήπως είναι κάτι στην επαφή και δεν το εχω δει?πείτε μια γνώμη ρε παιδιά δεν μου έχει ξανατυχη.ευχαριστώ

Ρουτ είσαι????

 

LG V10 ΤΟ 10 ....ΤΟ ΚΑΛΟ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ρε παιδιά μου συμβαίνει κάτι κουλό,απ την στιγμή που το πήρα έβαλα Δικο μου ήχο κλήσεις όλα καλά,όποτε αλλάζω όμως παραμένει ο ίδιος που είχα βάλει στην αρχή όταν με παίρνει τηλέφωνο ή γυναίκα μου και ας έχω αλλάξει5 6 ήχους,α και μέσα απ το φάκελο ringtones τα εχω σβήσει τα παλιά αλλά δεν θέλει χαχαχαχαχα,μήπως είναι κάτι στην επαφή και δεν το εχω δει?πείτε μια γνώμη ρε παιδιά δεν μου έχει ξανατυχη.ευχαριστώ

Μπας και έχεις ενεργοποιημενο το ringtone id;

 

Στάλθηκε από το "κτήνος" V10

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ρε παιδιά μου συμβαίνει κάτι κουλό,απ την στιγμή που το πήρα έβαλα Δικο μου ήχο κλήσεις όλα καλά,όποτε αλλάζω όμως παραμένει ο ίδιος που είχα βάλει στην αρχή όταν με παίρνει τηλέφωνο ή γυναίκα μου και ας έχω αλλάξει5 6 ήχους,α και μέσα απ το φάκελο ringtones τα εχω σβήσει τα παλιά αλλά δεν θέλει χαχαχαχαχα,μήπως είναι κάτι στην επαφή και δεν το εχω δει?πείτε μια γνώμη ρε παιδιά δεν μου έχει ξανατυχη.ευχαριστώ

Το επαθα και εγω.

Νομιζω ηταν η επιλογη on RINGTONE ID.

Δοκιμασε να την απενεργοποιησεις.

Link to comment
Share on other sites

Στην περιγραφή λέει ότι είναι OEM (Original Equipment Manufacturer) οπότε δεν είναι original LG.

Αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος .

 

Το ΟΕΜ μπορει να σημαινει και αλλα πραγματα εκτος απο αυτο που λες. Τσεκαρε:

http://www.makeitwork.gr/ti-pragmatika-simainei-oem.html

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Ολα αυτα γινονται ηδη με ενα bt απ'αυτα της sony. (Π.χ. το sbh50), πλην του γυμναστηρίου.

Δεν εχω βρει χρησιμότητα στα ρολογια ακομα, για να δωσω ενα σεβαστό ποσο, προσωπικη άποψη.

 

Ναι αλλά εκείνο είναι κάτι έξτρα που θα πρέπει να το κουβαλάς με καλώδια και τα σχετικά ενώ το ubrane είναι κανονικό ρολόι...... Ούτε θα πάει το μυαλό στους πιο πολλούς....

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...