Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και ελπίζω - πιστεύω ότι θα συνεχίσει την σειρά και με δεδομένο ότι η σειρά G κατέβηκε σε ίντσες κάτι πρέπει να έχει και στην κατηγορία την μεγάλη για εμάς που γουστάρουμε "πλακάκια" τηλεφωνα με απολαυστικά μεγάλες οθόνες

 

Ναι σ'αυτό έχεις δίκιο. Εφόσον η σειρά G έπεσε σε ίντσες οι πιθανότητες αυξάνονται για να συνεχιστεί η σειρά V. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κατεβαζω το αρχειο της αναβαθμισης μεσω LG Bridge, αλλα κατεβαινει πολυ πολυ αργα...

Σχεδον 2 ωρες και ειμαι στο 55% της ληψης.

Σας το εκανε κ εσας αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Κατεβαζω το αρχειο της αναβαθμισης μεσω LG Bridge, αλλα κατεβαινει πολυ πολυ αργα...

Σχεδον 2 ωρες και ειμαι στο 55% της ληψης.

Σας το εκανε κ εσας αυτο?

 

Σε εμένα έκανε μια ώρα και κάτι ψιλα απ' ότι θυμαμαι, σε άλλους λιγότερο η εως αρκετά παραπάνω, λογικά η ταχύτητα του νετ θα παίζει ρόλο.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λογικοοο...το καλό αργεί να έρθει

Πήγαινέ καμία βόλτα...μη αγχώνεσαι...

Μετά Κάνε ένα reset....και θα χεις το v10 το καλό και συ...

Σε μένα κόπηκε η σύνδεση και τα ξανακατεβασα απο την αρχη

 

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανείς περασμένο το tempered glass της spigen?

Είμαι έτοιμος για παραγγελία, ξέρω ότι η spigen είναι εγγύηση μόνο με το όνομά της, αλλά και μια γνώμη από εδώ θα εκτελέσει πιο γρήγορα την παραγγελία μου.

Το έχω εγώ, εξαιρετικό είναι. Απίστευτη ευκρίνεια και το δάχτυλο τσουλαει αέρας. Μερικοί έχουν γράψει ότι αφήνει δαχτυλιές ευκολα αλλά προσωπικά νομίζω ότι είναι σε φυσιολογικά επίπεδα.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω εγώ, εξαιρετικό είναι. Απίστευτη ευκρίνεια και το δάχτυλο τσουλαει αέρας. Μερικοί έχουν γράψει ότι αφήνει δαχτυλιές ευκολα αλλά προσωπικά νομίζω ότι είναι σε φυσιολογικά επίπεδα.

 

Εγω προτιμησα της Nillkin το 9Η+. Ξερω ειναι ακριβο, αλλα ειναι αλλης κατηγοριας γυαλι.

Σε ολα του. Απο αισθηση, αποκριση της οθονης, δεν αλλοιωνει καθολου τα χρωματα και το δαχτυλο παει βουτυρο!

Λογικα της Spigen θα ειναι πολυ καλο, αλλα αν σκοπευεις να κρατησεις τη συσκευη για τουλαχιστο 1 χρονο παρε της Nillkin και δεν θα το μετανοιωσεις.

Το ειχα και σε αλλες συσκευες και ηταν πραγματικα ΚΟΡΥΦΑΙΟ!

Link to comment
Share on other sites

Εγω προτιμησα της Nillkin το 9Η+. Ξερω ειναι ακριβο

Πολύ ακριβή όμως

 

 

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

Link to comment
Share on other sites

Και εδώ στην αναμονή από την nillkin.

Product Model Price, US$

1 x Nillkin glass screen protector for LG V10 (5.7"), H968, H961, H962 (index H+) dev4212 11.3

1 x Nillkin Nature TPU case for LG V10 (5.7"), H968, H961, H962

- Product option: Clear dev4316 8.6

Αν δεν υπάρχει πρόβλημα με την αναμονή ,μια χαρά είναι 20 euro για τζαμάκι και θήκη.

Link to comment
Share on other sites

Αυτη η συσκευη ολοενα και με εκπλήσσει.

Ειναι η μοναδικη που ειχα μεχρι τωρα που μου βγαζει 4G+

Ολες οι αλλες μεχρι 4G μου εδιναν.

Απο ταχυτητες δεν υπαρχει. Πύραυλος!

Link to comment
Share on other sites

Εγω προτιμησα της Nillkin το 9Η+. Ξερω ειναι ακριβο, αλλα ειναι αλλης κατηγοριας γυαλι.

Σε ολα του. Απο αισθηση, αποκριση της οθονης, δεν αλλοιωνει καθολου τα χρωματα και το δαχτυλο παει βουτυρο!

Λογικα της Spigen θα ειναι πολυ καλο, αλλα αν σκοπευεις να κρατησεις τη συσκευη για τουλαχιστο 1 χρονο παρε της Nillkin και δεν θα το μετανοιωσεις.

Το ειχα και σε αλλες συσκευες και ηταν πραγματικα ΚΟΡΥΦΑΙΟ!

Χαίρομαι που γράφεις ότι και το Nillkin είναι καλό, το έχω παραγγείλει κι αυτό και το περιμένω γιατί της Spigen παρόλο που είναι εξαιρετικό, έκανα μαλ..ια και δεν το έβαλα σωστά και κράτησε σκόνες, οπότε είπα να δοκιμάσω και το Nillkin καθώς ήταν πολύ πιο φθηνό.

Link to comment
Share on other sites

Κάθε μέρα μπαίνω και διαβάζω εδώ μέσα και βλέπω όλοι λέτε τα καλύτερα λόγια για την συσκευή και κατά την γνώμη μου η φετινή ναυαρχίδα της LG είναι το V10 και όχι εκείνο το g5. Το είδα σε μαγαζί από κοντά και μου άφησε πολύ καλές εντυπώσεις. Παραδιπλα είχε το g5 και ούτε το έδωσα σημασία
Link to comment
Share on other sites

Και από εμένα ψήφο εμπιστοσύνης σε Nillkin tempered, πέρασα από την αρχή το 9Η και η αίσθηση μοναδική :)

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Γιώργο τα θεωρώ τελείως διαφορετικά κινητά. Παίζουν σε διαφορετική κατηγορία. Το ένα 5,7+, το άλλο 5,3.

Το v10 είναι phablet με specs του 2015. Σαν αυτόνομο το hardware του δεν ανήκει στη κορυφή καν του 2015. Απλά σαν σύνολο η Lg κατάφερε να δέσει το γλυκό και με μια ρομ καλογραμμένη να δώσει ένα όμορφο αλλά και ολοκληρωμένο σύνολο.

Θα το συνέκρινα με το lg optimus g ως προς το ολοκληρωμένο σύνολο. Από τότε είχε να δώσει τελείως απροβλημάτιστη συσκευή η lg και με πολύ καλο φτιαγμένο software.

Link to comment
Share on other sites

Και από εμένα ψήφο εμπιστοσύνης σε Nillkin tempered, πέρασα από την αρχή το 9Η και η αίσθηση μοναδική :)

 

Όπως έχω δοκιμάσει και ξέρω τα προϊόντα της spigen,

Έτσι ξέρω και της nillkin. Εξίσου καλά προϊόντα ναι.

Ποιο πολύ κοίταξα και ρώτησα για spigen, γιατί θέλω να βάλω παραγγελία και για το s7 edge που έχω και εκεί έχουμε πρόβλημα με τα screen protector, μόνο της spigen εινα τις προκοπής.

Σκέφτηκα να πληρώσω μια φορά έξοδα αποστολής και να παραγγείλω και τα δύο προϊόντα που θέλω.

Θα δω λίγο πως συμφέρει περισσότερο και θα παραγγείλω.

Ευχαριστώ για τις γνώμες σου.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Νίκο έχω διαβάσει για την δυσκολία tempered στο s7, βασικά ήθελα κάτι ποιοτικό και κυρίως άμεσα και γι'αυτό έβαλα το συγκεκριμένο από ελληνικό μαγαζί, σε πιο υψηλή τιμή σίγουρα αλλά θεωρώ ότι αφορά την προστασία του κινητού καλό είναι να υπάρχουν από την αρχή.:)

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κάθε μέρα μπαίνω και διαβάζω εδώ μέσα και βλέπω όλοι λέτε τα καλύτερα λόγια για την συσκευή και κατά την γνώμη μου η φετινή ναυαρχίδα της LG είναι το V10 και όχι εκείνο το g5. Το είδα σε μαγαζί από κοντά και μου άφησε πολύ καλές εντυπώσεις. Παραδιπλα είχε το g5 και ούτε το έδωσα σημασία

 

Φιλε μου το v10 δεν υπαρχει σε μαγαζι στην ελλαδα εσυ που το ειδες;

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Νίκο έχω διαβάσει για την δυσκολία tempered στο s7, βασικά ήθελα κάτι ποιοτικό και κυρίως άμεσα και γι'αυτό έβαλα το συγκεκριμένο από ελληνικό μαγαζί, σε πιο υψηλή τιμή σίγουρα αλλά θεωρώ ότι αφορά την προστασία του κινητού καλό είναι να υπάρχουν από την αρχή.:)

 

Έχω ένα μη επώνυμο tempered glass στο v10,

Καλό εντάξει αλλά δεν εινα κάτι τέλειο και επώνυμο.

Εμένα με τρώει έχω αρρώστια με τα αξεσουάρ και θέλω να είναι όλα τέλεια.

Στο s7 το τερμάτισα με τα αξεσουάρ και τώρα έχει σειρά το v10.

Επειδή στην spigen κλείνω εγώ τελικά θα σας γράψω εντυπώσεις με την σειρά μου μόλις το περάσω στο v10.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Γιώργο τα θεωρώ τελείως διαφορετικά κινητά. Παίζουν σε διαφορετική κατηγορία. Το ένα 5,7+, το άλλο 5,3.

Το v10 είναι phablet με specs του 2015. Σαν αυτόνομο το hardware του δεν ανήκει στη κορυφή καν του 2015. Απλά σαν σύνολο η Lg κατάφερε να δέσει το γλυκό και με μια ρομ καλογραμμένη να δώσει ένα όμορφο αλλά και ολοκληρωμένο σύνολο.

Θα το συνέκρινα με το lg optimus g ως προς το ολοκληρωμένο σύνολο. Από τότε είχε να δώσει τελείως απροβλημάτιστη συσκευή η lg και με πολύ καλο φτιαγμένο software.

Τι 15 16 και δεκαοκτω

Άμα δεσει το γλυκό

Κάνεις το v10

....Το καλό

Έτοιμη η μαντινάδα!!! :p

 

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

Link to comment
Share on other sites

Τι 15 16 και δεκαοκτω

Άμα δεσει το γλυκό

Κάνεις το v10

....Το καλό

Έτοιμη η μαντινάδα!!! :p

 

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

 

Απλά respect...:)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το v10 δεν υπαρχει σε μαγαζι στην ελλαδα εσυ που το ειδες;

 

δεν ανέφερε κάπου οτι το είδε στην Ελλάδα.. μπορεί να μένει στο εξωτερικό ο άνθρωπος

Link to comment
Share on other sites

δεν ανέφερε κάπου οτι το είδε στην Ελλάδα.. μπορεί να μένει στο εξωτερικό ο άνθρωπος

 

Χμμμμ σωστο το σκεφτηκα και γω μετα

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Γερμανία είμαι. Δεν χρειάζεται να έχεις τα τελευταία χαρακτηριστικά αναγκαστικά.Αρκετες συσκευές του 15 στέκονται και το 16 άνετα δίπλα στις τωρινες ναυαρχιδες (εκτός και αν κάποιος κοιτάει τα antutu). Για κάποιους σαν και μένα που θέλουμε παντόφλες είναι καλή επιλογή το V10. Αυτή την εβδομάδα θα μου δώσει δωρεάν κινητό η Vodafone λόγω ανανέωσης συμβολαίου και θα τους ρωτήσω αν γίνεται να πάρω αυτό. Από το g2 έχω να δουλέψω LG και τώρα τρωγομαι για το 10αρι :-)
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ακριβή όμως

 

 

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

Παιδια την πηρα την ιδια 8Ε απο Ebay χωρις μεταφορικα. Εντυπωσεις θελω

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Παιδια την πηρα την ιδια 8Ε απο Ebay χωρις μεταφορικα. Εντυπωσεις θελω

Την έχω δει...

αλλά θα κάνει 8 χρόνια να ρθη

 

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...