Jump to content

Ιδέες για SMS Πρωτοχρονιάς - «Καλής χρονιάς»


greek_aeras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι όμως δεν είμαστε ποιητές όλοι για να βγάλουμε κάτι καλό!Οπότε,ρίχτε ιδέες,κάτι καλό καινούργιο άμα μπορεί να βγάλει κάποιος?:):p:lol:

 

πάντως εγω πέρυσι ας πουμε ελαβα ενα μηνημα απο αγαπημενο προσωπο το οποιο με χαροποιησε αρκετα θα λεγα και μετα συνηδητοποιησα οτι ηταν μηνημα κονσερβα και ΞΕΝΕΡΩΣΑ απιστευτα πολυ...

τι ειμαστε?ολοι ιδιοι?για να ξερω...?

συγνωμη κι ολας...αλλα πρεπει να ειναι ''ποιηματακι''?:wacko:

μια απλη ΑΛΗΘΙΝΗ ευχη δεν σου κανει?:confused: :wacko: :(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 122
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με τη χρονιά τη νέα,

εύχομαι να βρεις γκόμενα ωραία!

Για 'κείνη να χτυπάει δυνατά η καρδούλα,

να περνάτε μια χαρούλα!

Να γεμίζεις με υγεία,

χαρά, αγάπη κι ευτυχία!:p

 

:lol: :p :rolleyes: ωραίος :rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Πάντως για τα χριστούγεννα, αν και είναι λίγο mean... έστειλα σε μια πρώην μου: Last Christmas I gave you my heart, φέτος όμως... θα πάρεις τα αρ***** μου! :X :O

 

Το ξέρω ότι είμαι κακός αλλά μου φάνηκε πολύ αστείο όταν μου το είπε ένας φίλος :lol:

Link to comment
Share on other sites

ligo arxaio alal all time classic!

 

pantos k ego eimai ligo kata ton mazikon k typopoihmenon sms...ektos ena einia kati PAAAAAARA poly kalo k axizei o kopos!

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Πάντως για τα χριστούγεννα, αν και είναι λίγο mean... έστειλα σε μια πρώην μου: Last Christmas I gave you my heart, φέτος όμως... θα πάρεις τα αρ***** μου! :X :O

 

Το ξέρω ότι είμαι κακός αλλά μου φάνηκε πολύ αστείο όταν μου το είπε ένας φίλος :lol:

 

και το έστειλες σε πρώην σου? χμ...τέλεια κίνηση..:shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :blink: :blink:

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

είσαι μεγάλος ρε! πως βρήκες το θάρρος? και΄τί σου απάντησε???:shifty: :blink:
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα

εγω παντως θα σου απαντουσα...

δε μπορω να πω τι,γιατι θα μας κοψει η λογοκρισια...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς την έχω ξεπεράσει... οπότε δεν με ένοιαζε πολύ, αν και είναι πολύ καφρίλα.

Η ίδια δεν τόλμησε να απαντήσει :lol:

 

ή απαξίωσε:p

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Πάντως για τα χριστούγεννα, αν και είναι λίγο mean... έστειλα σε μια πρώην μου: Last Christmas I gave you my heart, φέτος όμως... θα πάρεις τα αρ***** μου! :X :O

 

Το ξέρω ότι είμαι κακός αλλά μου φάνηκε πολύ αστείο όταν μου το είπε ένας φίλος :lol:

ΑAXAXAXAXA ΚΟΡΥΦΗ! ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ :lol: :lol: :lol:

 

Εγω δε μπορω να το στειλω σε πρωην γιατι δεν εχω τα αναλογα...προσοντα! ΓΑΜΩΤΟ!!!!:lol: :lol:

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

μηπως πρεπει να συλλεξουμε κανενα μηνυματακι της προκοπης ωστε να δουμε τι θα στειλουμε παλι φετος?:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ΑAXAXAXAXA ΚΟΡΥΦΗ! ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ :lol: :lol: :lol:

 

Εγω δε μπορω να το στειλω σε πρωην γιατι δεν εχω τα αναλογα...προσοντα! ΓΑΜΩΤΟ!!!!:lol: :lol:

Ε άλλαξε το λίγο.. ..φέτος όμως θα πάρεις τον π0ύλ0... :lol:

 

Παιδιά, πλάκα πλάκα, οι γιορτές τελειώνουν και μερικοί δεν ειδικεύονται στην ποίηση, γιαυτό βρείτε κάτι γρήγορα αλλά να ναι καλό, πρωτότυπο και να βγάζει καλό και έξυπνο νόημα

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

:rolleyes: Ας βάλουμε εδώ οποίο ωραίο sms έχουμε για την πρωτοχρονιά...

 

(X)ρυσές

(Ρ)όδινες

(Ο)νειρεμένες

(Ν)οσταλγικές

(Ι)δανικές

(Α)πίστευτες

 

(Π)ολύτιμες

(Ο)μορφες

(Λ)αμπερές

(Λ)εύκες

(Α)πίθανες

Ευχές για το 2009! Ότι επιθυμείς

 

Στο λογαριασμό σου, στην τράπεζα της "αγάπης", με αριθμό 2009 εχω καταθέσει 365 ημέρες γεμάτες υγεία και ευτυχία. Καλόξοδευτες!! Καλή χρόνια!

 

ANTI ΓIA MIA ΔIKH MOY EYXH, ΦTIAΞE ENA ΔIKO ΣOY ONEIPO, BAΛE MEΣA AYTOYΣ ΠOY AΓAΠAΣ KAI ZHΣE XPONIA ΣYNAPΠAΣTIKA, ΔHMIOYPΓIKA ME YΓEIA, XAPA, EYTYXIA! XPONIA ΠOΛΛA. KAΛH XPONIA!!

 

O NEOΣ XPONOΣ ΠOY 'PXETAI XAPEΣ NA ΣE ΓEMIΣEI KAI OTI ΣOY ΣTEPHΣE O ΠAΛIOΣ AYTOΣ NA ΣOY XAPIΣEI... KAΛH XPONIA!!

 

ZHΣE KAΘHM/NEΣ MIKPEΣ AΠ0ΛAYΣEIΣ.KΛEΨE ΔYNAMH AΠAYTEΣ!BAΛE BENZINH&ZΩNH.KAΛO TAΞIΔI Λ0IΠ0N ΣT02009 KAΛH EΠIΛOΓH ΣT0YΣ ΣYNEΠIBATEΣ THΣZΩHΣ KAΛH XPONIA..

Link to comment
Share on other sites

(X)ρυσές

(Ρ)όδινες

(Ο)νειρεμένες

(Ν)οσταλγικές

(Ι)δανικές

(Α)πίστευτες

 

(Π)ολύτιμες

(Ο)μορφες

(Λ)αμπερές

(Λ)εύκες

(Α)πίθανες

Ευχές για το 2009! Ότι επιθυμείς

 

Αυτό είναι το καλύτερο!:cool:

:p
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι αυτά τα μηνύματα μου φαίνονται πολύ απρόσωπα.:down: Μπορεί να είναι γλυκά, πρωτότυπα, χιουμοριστικά ή οτιδήποτε αλλά το γεγονός οτί πατάς ομαδική αποστολή και στέλνεις το ίδιο μήνυμα με ευχές σε 50 άτομα με ξενερώνει. Προτιμώ έστω και ένα απλό "καλή χρονιά ...!" (όπου ... το όνομα μου), μου φαίνεται πιο ζεστό από οποιοδήποτε από τα παραπάνω μηνύματα. :)
Link to comment
Share on other sites

Αν βαλεις ομως σε ολα αυτα και το ονομα του παραληπτη?? Τοτε εισαι ενταξει!! Καλα κι εγω της πολλαπλης αποστολης δεν ειμαι υπερ!! Υπαρχει και το τηλεφωνο,πιο ζεστο!! Και πιο ακριβο ομως!!:(:(
Hello !
Link to comment
Share on other sites

(X)ρυσές

(Ρ)όδινες

(Ο)νειρεμένες

(Ν)οσταλγικές

(Ι)δανικές

(Α)πίστευτες

 

(Π)ολύτιμες

(Ο)μορφες

(Λ)αμπερές

(Λ)εύκες

(Α)πίθανες

Ευχές για το 2009! Ότι επιθυμείς

 

Και μένα αυτό μου άρεσε περισσότερο. Μου φαίνεται αυτό θα στέλνω :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

AΓAΠHMENOI ΦIΛOI ΠOY TO 2008 MOY ΣTEIΛATE TIΣ KAΛYTEPEΣ EYXEΣ, ΣAΣ ΛEΩ OTI ΔEN EΠIAΣAN...! ΓIA TO 2009 ΣTEIΛTE MOY METPHTA...

KAΛH XPONIA ME YΓEIA KAI XAPA!

 

Εύχομαι φέτος η χρονιά να είναι σέξυ,

πολλά λεφτά να βρέξει,

η υγειά μας να αντέξει,

κακό να μη μας φέξει

και οποίος δεν μας χωνεύει να πάει να πιει μια PEPSI!

 

Όσες αχτίδες διασκορπά ο ήλιος κάθε έτος,

Τόσες χαρές να σου 'ρθουνε όπως ποθείσ και φέτος..

 

Αν το νέο έτος ήταν λουλούδι, μακάρι το άρωμα του να διαλύσει κάθε τι άσχημο από την ατμόσφαιρα της ζωής σου και να σου την πλυμμηρίσει μ'αυτό που επιθυμείς και ονειρεύεσαι... Καλή χρόνια!

 

EYXOMAI NA ΔEIΣ TH ΛAMΨH AΠTO ΦΩΣ ΠOY EΠIΘYMEIΣ,THΣ AΓAΠHΣ+THΣ EΠITYXIAΣ!KAΛYTEPO MEΛΛON,AΠTO ΠAPEΛΘON!OMOPΦEΣ,ΓΛYKEΣ,ZEΣTEΣ ΣTIΓMEΣ ΣTO ΠAPON!

ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ 2009

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα.καλη χρονια με υγεια,ευτυχια και τυχη

 

απλο,λιτο,περιεκτικο.

σα συμπυκνωμενο γαλα.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Πρωτον, αυτα τα μηνυματα συνηθως τα στελνεις μαζικα, αρα απροσωπα και τυπικα. Περαν αυτου τα θεωρω χαζα, δεν εχουν την δικη σου πινελια μεσα, ουτε ανταποκρινονται στην προσωπικοτητα του καθενα ή την οικειοτητα που εχεις μαζι του.

Προσωπικα προτιμω να στειλω τα χρονια πολλα μου σε 5-6 κοντινους ανθρωπους και μονον αυτους...Μαλιστα σε τετοια μηνυματα κονσερβα ουτε καν απαντω. Αμε.:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το καλυτερο ειναι το

 

Για το νεο ετος, σου ευχομαι χαρα, αγαπη, ειρηνη, σοφια, ευτυχια, ελπιδα, νικη, βασω, ελενη και αλλες μικρες ........ς !!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι την χρόνια την νέα

Να βρεις μια γκόμενα ωραία,

Την καρδιά σου να της δώσεις

Και πολύ χαρά να νιώσεις!!

 

ΠPIN O HΛIOΣ ΔYΣEI ΓIA TO 2008,ΠPIN OI ANAMNHΣEIΣ XAΘOYN,ΠPIN TA THΛEΦΩNIKA ΔIKTYA MΠΛOKAPOYN,ΠPIN MEΘYΣΩ K XAΣΩ TO KINHTO MOY ΣOY EYXOMAI OΛOΨYXA KAΛH XPONIA!

Link to comment
Share on other sites

Το καλυτερο ειναι το

 

Για το νεο ετος, σου ευχομαι χαρα, αγαπη, ειρηνη, σοφια, ευτυχια, ελπιδα, νικη, βασω, ελενη και αλλες μικρες .......ς !!:lol::lol::lol:

 

χαχαχαχαχα τέλειο:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...