Jump to content

Ιδέες για SMS Πρωτοχρονιάς - «Καλής χρονιάς»


greek_aeras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 122
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εστειλα σμς -απλα και λιτα- σε ολους μου τους ασθενεις και 2-3 σε φιλους(μονο τους κοντινους)

 

το πιο "αστειο" μου το εστειλε ενας ασθενης μου και ειναι το εξης

πριν ο ηλιος δυσει για το 2008..πριν οι αναμνησεισ ξσεθωριασουν,πριν τα δικτυα μπουκωσον και πριν μεθυσω και χασω το κινητο μου, σου ευχομαι ενα χαρουμενο 2008

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εστειλα σμς -απλα και λιτα- σε ολους μου τους ασθενεις και 2-3 σε φιλους(μονο τους κοντινους)

 

το πιο "αστειο" μου το εστειλε ενας ασθενης μου και ειναι το εξης

πριν ο ηλιος δυσει για το 2008..πριν οι αναμνησεισ ξσεθωριασουν,πριν τα δικτυα μπουκωσον και πριν μεθυσω και χασω το κινητο μου, σου ευχομαι ενα χαρουμενο 2008

 

Χαχαααα! Μου το έστειλε και μένα μια φίλη μου! Είπα και εγώ.. από μόνη της το σκέφτηκε!! :lol: Με την μόνη διαφορά οτι μου έγραψε 2009 :p

Link to comment
Share on other sites

ε ενταξει..λαθος μου.

 

εγω δεν ξερω ποιος το εστειλε..δεν ειχα περασμενο το κινητο του στο δικο μου...:p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εγω εγραψα σε καθε κοντινο μου προσωπο και ενα διαφορετικο μηνυμα... αναλογα με τη σχεση που εχω μαζι του και τι πραγματικα ευχομαι για αυτον... σε αυτους π.χ που αντιπαθω:mad: και μου εστελναν για καλη χρονια ή δεν απανταγα ή ελεγα ένα απλο επισης... ετσι ουτε απροσωπα sms στελνεις ούτε ευχες που δεν εννοεις... και πιστευω οτι καθε μηνυμα ειναι ωραιο και διαφορετικο αναλογα με το ποιος στο στελνει και οχι τοσο με το τι λεει (ενταξει να μην σε βριζει κιολας)...
Link to comment
Share on other sites

Κι ένα από εμένα:

Σου στέλνω μόνο 2 ευχές για τον καινούριο χρόνο: Πάμπλουτος/η να είσαι στην χαρά και πάνφτωχος/η στον πόνο!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ε,νομιζω πως οτι εστειλες μεχρι σημερα ηταν οκ..

 

μετα φαινεται σαν να ξεχασες εντελως τον αλλον και να τον ειδες τυχαια στην λιστα επαφων σου

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλύτερα είναι να γράφουμαι κάτι απλό γιατί ελάχιστοι όταν θα δουν ένα καλό μήνυμα θα πιστέψουν ότι το σκέφτηκες μόνος-η σου

Λιτά και ωραία

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!:):)

 

Κι ένα από εμένα:

Σου στέλνω μόνο 2 ευχές για τον καινούριο χρόνο: Πάμπλουτος/η να είσαι στην χαρά και πάνφτωχος/η στον πόνο!

 

Μου το έστειλαν 3 διαφορετικά άτομα!!!!!!!:mad::lol::lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC] ►http://www.totobay.com◄ Ολοκαίνουρια κινητά από Κίνα. Τιμές?.. Απλά δείτε!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,μέχρι πότε μπορούμε να στείλουμε sms για καλή χρονιά;:worry:

 

Ολο τν χρονο... Γιατι οχι:D:D:D

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει μήπως κανείς αντίστοιχες ιδέες για sms "καλής χρονιάς" στα αγγλικά;
http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 11 months later...
Κι ένα από εμένα:

Σου στέλνω μόνο 2 ευχές για τον καινούριο χρόνο: Πάμπλουτος/η να είσαι στην χαρά και πάνφτωχος/η στον πόνο!

 

μου το είχανε στειλε και σε εμένα αυτό πολύ ωραίο.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Φέτος τι πρωτότυπα μυνήματα θα στείλετε στην αλλαγή του χρόνου; . Εγώ λέω να στείλω το παρακάτω Μια ευχή σου στέλνω, για τον καινούργιο χρόνο την πόρτα σου να την χτυπά, ή ευτυχία μόνο!, δύο καρδιές ακόμα, με της καρδιάς το λόγο,παμπλουτος να είσαι στην χαρά και παμφτωχος στον πόνο! 2011 λέξεις μέσα από την ψυχή μου κάθε επιθυμία σου η πιο θερμή ευχή μου!! Να έχεις ένα χαρούμενο και δημιουργικό νέο έτος!.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζονται μεγάλες κουβέντες. Αμα πεις "Χαρούμενο και ευτυχισμένο το νέο έτος" αλλά αυτό που λές το λές απο καρδιας, το εννοείς δηλαδή και δεν το λές, επειδή πρέπει κάτι να πείς, είσαι μια χαρά.
Link to comment
Share on other sites

Φέτος τι πρωτότυπα μυνήματα θα στείλετε στην αλλαγή του χρόνου; . Εγώ λέω να στείλω το παρακάτω Μια ευχή σου στέλνω, για τον καινούργιο χρόνο την πόρτα σου να την χτυπά, ή ευτυχία μόνο!, δύο καρδιές ακόμα, με της καρδιάς το λόγο,παμπλουτος να είσαι στην χαρά και παμφτωχος στον πόνο! 2011 λέξεις μέσα από την ψυχή μου κάθε επιθυμία σου η πιο θερμή ευχή μου!! Να έχεις ένα χαρούμενο και δημιουργικό νέο έτος!.

 

ωραίο, άνετα γίνεται και τραγούδι!:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Οσα ευρω μας στερησε το ΔΝΤ εφετος,

τοσες χαρες σου ευχομαι για το καινουργιο ετος!!!

:):lol::p:D:happy::rolleyes:;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...