Jump to content

Lenovo Tab 2 A10-70


vassar
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δε χρειάζεται να προσέξεις τίποτα. το παίρνεις με κλειστά μάτια (θα σου έλεγα το 4g). Στα λεφτά του δεν υπάρχει τίποτα άλλο με τέτοια οθόνη και τετοια μπαταρία. Το lollipop που μας βασάνισε σχεδόν όλους λίγο πολύ δεν έχει προβλήματα αν γίνουν σωστά οι αναβαθμίσεις (με επαναφορά εργοστασιακών). Δεν είναι παιχνιδομηχανή, αλλά ένα όμορφο και γρήγορο tablet!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οκ σας ευχαριστω για τις απαντησεις Περιμενω προσφορες τωρα απο το Black Friday... αλλα αμα κρινω απο αυτες που εβγαλε ηδη το media markt θα ειναι μαλλον Black Humor!
Link to comment
Share on other sites

Εχει πεσει αρκετα η τιμη του παντως. Πριν 3 μηνες το πηρα στα 210, τωρα το εχουν στα 190 στο σκρουτζ!
Link to comment
Share on other sites

Οκ Και το Samsung Galaxy Tab A (2016) 10.1" WiFi (16GB) https://www.skroutz.gr/s/9211082/Samsung-Galaxy-Tab-A-2016-10-1-WiFi-16GB.html εχει καμια διακοσαρα στα σκρουτζομαγαζα αλλα με την εγγυηση και χωρις κανονικο DOA και τι να κανουμε... Να περιμενουμε αμα χαλασει να παει καμια Κινα για να μας ξαναρθει;

Αν και τωρα που το λεω συμφερει (ασχετα που το εχουν φτηνα μονο σε παραεισαγωγες και που το σερβις με αναμονη του κτλ παραμενει ρισκο)... το Samsung Galaxy Tab A (2016) αντι γιαυτο που συζηταμε εδω ε?!!

Link to comment
Share on other sites

Οκ Και το Samsung Galaxy Tab A (2016) 10.1" WiFi (16GB) https://www.skroutz.gr/s/9211082/Samsung-Galaxy-Tab-A-2016-10-1-WiFi-16GB.html εχει καμια διακοσαρα στα σκρουτζομαγαζα αλλα με την εγγυηση και χωρις κανονικο DOA και τι να κανουμε... Να περιμενουμε αμα χαλασει να παει καμια Κινα για να μας ξαναρθει;

Αν και τωρα που το λεω συμφερει (ασχετα που το εχουν φτηνα μονο σε παραεισαγωγες και που το σερβις με αναμονη του κτλ παραμενει ρισκο)... το Samsung Galaxy Tab A (2016) αντι γιαυτο που συζηταμε εδω ε?!!

 

νομίζω οτι για 30€ διαφορα αξίζει το 4g. Με ένα whats up δεν ξεμενεις ποτε, οπου κι αν εισαι

 

Καλα οταν ειναι θα του στελνω ιντερνετ απο το κινητο...η θα εχει θεμα με το wifi hotspot!.. γιατι πριν απο κατι σελιδες εδω το διαβασα και αυτο!!!

 

Μονο που αν ειναι για καλυτερα σταματηστε με να παρω το σαμσουνγκ που λεω παραπανω Τα σκρουτζομαγαζα με την εγγυηση που παρεχουν ειναι το μονο που με σταματα ως τωρα για να μην το παρω. (αλλιως ο κωτσος για πχ το εχει τωρα στα ~280)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε μου.και στο δικό μου από ένα κινητό του δίνω Internet.και δεν έχει κανένα πρόβλημα το wifi hotshot.πάντως για τα λεφτά του μια χαρά ειναι.Πάρτο και δεν θα μετανιώσεις.τώρα όσον αφορά αγορά από μαγαζιά στο skrutz πιστεύω ότι θα έχεις κανονικά εγγύηση εφόσον η αγορά

έγινε από Ελλάδα.αν κάποιος άλλος ξέρει ας μας πει.

Link to comment
Share on other sites

θα το γραψω για μια ακομα και τελευταια φορα....ειναι η πιο αξιολογη αγορα που εχω κανει ποτε σε αυτα τα λεφτα...οθονη και ηχος σκοτωνουν, επεξεργαστικη ισχυ ικανοποιητικοτατη, απο παιχνιδια δεν σκαλωνει ουτε στο real racing 3 και μπαταρια απλα τερας....μετα απο συμβιωση ενος ολοκληρου ετους καταθετω οτι ειναι σκυλι, μετα απο καμια 10αρια πεσιματα και σουτ, δεν επαθε τιποτα και ακουει οπως την 1η μερα.... δεν ανεβηκα ποτε σε 5.1 επειδη διαβασα διαφορα, αλλα δεν με ενοχλησε κιολας...η ταμπλετα ειναι ο ορισμος του value for money. καλημερα σας
Αλλο πράγμα η Alfa...
Link to comment
Share on other sites

Καληπερα στο φορουμ..Επειδη μ ενδιαφερει το ταμπλετ,η 4G έκδοση με καρτα σιμ κανει κλησεις η στελνει μηνυματα;Tο θελω κυριως για ΟΤΕ GO και ΝΟΒΑ
Link to comment
Share on other sites

Καληπερα στο φορουμ..Επειδη μ ενδιαφερει το ταμπλετ,η 4G έκδοση με καρτα σιμ κανει κλησεις η στελνει μηνυματα;Tο θελω κυριως για ΟΤΕ GO και ΝΟΒΑ

 

Κλήσεις δεν κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Καληπερα στο φορουμ..Επειδη μ ενδιαφερει το ταμπλετ,η 4G έκδοση με καρτα σιμ κανει κλησεις η στελνει μηνυματα;Tο θελω κυριως για ΟΤΕ GO και ΝΟΒΑ

 

Κλήσεις όχι.

Sms ναι.

Το χρησιμοποιώ για cosmote tv go απροβλημάτιστα σχεδόν 4 μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου σήμερα έβγαλε ειδοποίηση για ενημέρωση, και όταν την πάτησα μου έβγαλε στην οθόνη ενημέρωσης ότι έχω την τελευταία έκδοση... κουφό!

 

Στάλθηκε από το S168 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου σήμερα έβγαλε ειδοποίηση για ενημέρωση, και όταν την πάτησα μου έβγαλε στην οθόνη ενημέρωσης ότι έχω την τελευταία έκδοση... κουφό!

 

Στάλθηκε από το S168 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η τελευταία ενημέρωση είχε θέμα και την απέσυραν προς το παρόν..γι'αυτό σου έβγαλε το μήνυμα, αλλά εφ'όσον δεν υπάρχει πλέον, δεν έχεις κάτι καινούργιο να κατεβάσεις

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κανείς που να τρέχει το FM2017 Touch με το συγκεκριμένο, να γράψει άποψη; Ευχαριστώ ;-)

---------------

 

https://www.redball.gr = Από οπαδούς, για οπαδούς, μπες στην Γαύρικη παρέα σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.σήμερα μου έβγαλε ειδοποίηση για update.1346 MB .είναι η έκδοση 6;ξέρει κάποιος;ρωτάω γιατί δεν προλαβαίνω να κάνω αναβάθμιση αυτή την στιγμή.πάντως μακάρι να είναι η 6.
Link to comment
Share on other sites

Έβγαλε και στο δικό μου ενημέρωση συστήματος 1361MB !! :confused:

Την έκανε μια χαρά αυτή τη φορά αλλά δεν παρατήρησα καμια διαφορά με πριν ! :O

Όχι , δεν είναι η 6 Marshmallow :mad:

 

.....γράφει πως επιδιορθώνει σφάλματα και αυξάνει τη σταθερότητα της συσκευής !

Edited by Didimos

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

1360 MB για επιδιόρθωση σφαλμάτων και σταθερότητα;δηλαδή αν δώσουν την 6 πόσο θα είναι;3-4 giga;πάντως θα την κάνω την αναβάθμιση και θα δω τι γίνει.
Link to comment
Share on other sites

τελικά το έκανα το update.δεν είδα κάποια διαφορά πάντως.Ελπίζω κάποια στιγμή η lenovo να μας δώσει το mm.
Link to comment
Share on other sites

Να διευκρινήσουμε αν η αναβάθμιση αφορά το F ή το L μοντέλο. Εγώ έχω το L και δεν μου βγαίνει καμία αναβάθμιση.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου και το δικό μου μετά το update δεν άνοιγε.μαύρη οθόνη.τίποτα.νόμιζα ότι πάει το tablet.τελικά μετά από 10 restart άνοιξε και από χτες δουλεύει κανονικά.τι να πω; απαράδεκτα πράγματα lenovo.
Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι με την 4.4.4 που το εκανα downgrade και παει σφαίρα και ειναι μια χαρά. Αν δεν βγει μια σοβαρή ρομ, δεν το κουναω απο δω... ☺

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70L μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι με την 4.4.4 που το εκανα downgrade και παει σφαίρα και ειναι μια χαρά. Αν δεν βγει μια σοβαρή ρομ, δεν το κουναω απο δω... ☺

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70L μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μιά απ' τα ίδια και εγώ. Και ο χρόνος εκκίνησης έχει μειωθεί στο μισό και πάει σφαίρα μέσα στα μενού.

Normal people believe that if it ain't broke, don't fix it.

Engineers believe that if it ain't broke, it doesn't have enough features yet.

Link to comment
Share on other sites

Μιά απ' τα ίδια και εγώ. Και ο χρόνος εκκίνησης έχει μειωθεί στο μισό και πάει σφαίρα μέσα στα μενού.

 

η 4αρα ειναι εγγυηση, ενα χρονο και ουτε καν μου περναει απο το μυαλο να την αλλαξω, παει τεζα το εργαλειο. και ρε παιδια...μετα απο ενα χρονο κιριολεκτικου ΣΚΙΣΙΜΑΤΟΣ, η αυτονομια ειναι ακομα κορυφαια, βαραει 7+ωρες οθονη με τον επεξεργαστη να δουλευει υπερωριες.... χαλαρα το ξαναπαιρνω, σε αυτα τα λεφτα βαζει κατω αρκετα ακριβοτερες συσκευες

Αλλο πράγμα η Alfa...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...